Windows Phone s notifikacijama

poruka: 61
|
čitano: 11.924
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Phone s notifikacijama".
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
tnakir kaže...

Ja imam WP7 mob, ni meni ne trebaju notifikacije. Cim mi istekne pretplata (za 2 mjeseca), bjezim od ovog usranog OS-a koji nema buducnosti.

 

Pa sretan ti put. Ostat će više za nas ostale {#}.

15 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama

pusti lik je tipicni WP hejter, vec je bilo rasprave s njim 100puta , ako mu se toliko gadi lumia800 mogo ju je vec odavno prodati ili mjenjati za android i ovdje se prica o wp8.1 što je velika razlika nasprem wp7.8 , ustvari možda on bježi od wp7 na wp8 ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 16:17 (bik).
14 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
bik kaže...

pusti lik je tipicni WP hejter, vec je bilo rasprave s njim 100puta , ako mu se toliko gadi lumia800 mogo ju je vec odavno prodati ili mjenjati za android i ovdje se prica o wp8.1 što je velika razlika nasprem wp7.8.

Sebe bih svrstao u kolumnu ' razocarani i izdani WP user '. Toliko sam se preko proslog ljeta zapalio za lumie da su nas na kraju sve zeznuli sa novim WP8.

No to je druga tema.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
bik kaže...

pusti lik je tipicni WP hejter, vec je bilo rasprave s njim 100puta , ako mu se toliko gadi lumia800 mogo ju je vec odavno prodati ili mjenjati za android i ovdje se prica o wp8.1 što je velika razlika nasprem wp7.8.

  Lik nije samo WP hater. Pogledaj mu malo slogan dolje.... I bolje da takvi više ne zagađuju WP prostor....

15 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Cognitor kaže...

  Lik nije samo WP hater. Pogledaj mu malo slogan dolje.... I bolje da takvi više ne zagađuju WP prostor....

 

{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
tnakir kaže...

Ja imam WP7 mob, ni meni ne trebaju notifikacije. Cim mi istekne pretplata (za 2 mjeseca), bjezim od ovog usranog OS-a koji nema buducnosti.

I ja sam imao WP7. Poanta? Pogotovo u temi o WP8?

 

Onaj ko se pali na ikone ,wallpapere i widgete ,neće ni kupovat WP telefon.

A hvala bogu ,svaki telefon danas možeš isprobat negdje prije kupnje.

 

Meni je L820 taman ono kaj trebam (čak možda i overkill ,ali dobil sam ju povoljno).

Cognitor kaže...

  Lik nije samo WP hater. Pogledaj mu malo slogan dolje.... I bolje da takvi više ne zagađuju WP prostor....

A i ti ga bubneš ....

 

Šta sam onda ja (po potpisu)?

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 16:41 (kizo2703).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
kizo2703 kaže...
tnakir kaže...

Ja imam WP7 mob, ni meni ne trebaju notifikacije. Cim mi istekne pretplata (za 2 mjeseca), bjezim od ovog usranog OS-a koji nema buducnosti.

I ja sam imao WP7. Poanta? Pogotovo u temi o WP8?

Cognitor kaže...

  Lik nije samo WP hater. Pogledaj mu malo slogan dolje.... I bolje da takvi više ne zagađuju WP prostor....

A i ti ga bubneš ....

 

Šta sam onda ja (po potpisu)?

 

Ono što sam htio reći je da očito tip sklon neukusnim provokacijama iz samo njemu poznatih razloga. A ti si "dirty harry", a ovaj tvoj moto je i moj moto...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Fake_Alert kaže...

Koliko se ja sjecam ti si taj mobitel na novo kupio, mislim da imas L800 right? Nemas ga mozda niti pola godine i dosadio ti je vec.

 Dao je iPhone za njega, koliko se ja sjecam. Ima covjek pravo da mu dosadi, njegovi novci, njegova stvar.

Ja ga imam vec godinu dana i dosadio mi je, odnosno smeta mi osakacenost sistema, ali to nije tema.

 

@sum je govorio nesto o kernelu, da na WP7 je WinCE kernel, isti onaj koji je bio na Windows Mobile-u. Kad bih se mogao barem na Windows Mobile vratiti...

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 16:59 (royalhero).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
royalhero kaže...

 

@sum je govorio nesto o kernelu, da na WP7 je WinCE kernel, isti onaj koji je bio na Windows Mobile-u. Kad bih se mogao barem na Windows Mobile vratiti...

Aha ,a ti bi i ovdje start meni i pikanje stylusom? {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 17:07 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
tnakir kaže...

Ja imam WP7 mob, ni meni ne trebaju notifikacije. Cim mi istekne pretplata (za 2 mjeseca), bjezim od ovog usranog OS-a koji nema buducnosti.

Pa sad, nije bas da nema nikavu buducnost, sigurno nece ugroziti Android i iOS (osim ako Google ili Apple ne pocine neku jako grubu gresku u buducnosti), ali bi uz puno investicija i malo srece mogao, malo po malo, pokupiti sadasnje trziste BlackBerry-a, Symbiana i ostalih zombie OSova. Pa jos ako Nokija krene sa turbo jeftinim modelima za treci svijet kao sto izgleda namjerava - cvrsto 3. mjesto i nekih 10-15% na svjetskoj razini u narednih 3-5 godina je realno. Nesto kao Bing, ni za ubit' ni za ostavit'.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Drazen kaže...
Jedna od zanimljivih stvari WPa je osjetno slabiji hw nego na Androidu. WP je dual core i nisam vidio da je izisao quad. E sad, dal to znaci da WP ne podrzava quad, tj ima problema ili?
Mislim da nema smisla govorit da je dovoljan dual jer se tu radi o merketingu, a marketing je vec na "octa" corovima. A vrlo velika prednost WP, pa i Win8, je u daleko pojednostavljenoj grafici. WP niti nema wallpaper, niti nema krivulje, a oskudjeva i sa bojama. Ovdje govorim o OSu da ne mislite...

Haha a daj. Reci da se salis. :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
kizo2703 kaže...

Aha ,a ti bi i ovdje start meni i pikanje stylusom? {#}

 Yup, volim Win Mobile, bas pravi Windows na mobitelu. ;-) Registry editor, normalan file system itd, istina nije bio bas za touch screena bez stylusa, popravljeno u ver. 6.5...

Dosta, moj zadnji off-topic post, iako je svaki post off-topic gdje se MS, Metro, Windows Phone i ekipa spominje. :D

16 godina
online
Re: Windows Phone s notifikacijama
tnakir kaže...

Ja imam WP7 mob, ni meni ne trebaju notifikacije. Cim mi istekne pretplata (za 2 mjeseca), bjezim od ovog usranog OS-a koji nema buducnosti.

{#}

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
royalhero kaže...

 Yup, volim Win Mobile, bas pravi Windows na mobitelu. ;-) Registry editor, normalan file system itd, istina nije bio bas za touch screena bez stylusa, popravljeno u ver. 6.5...

 

Dosta, moj zadnji off-topic post, iako je svaki post off-topic gdje se MS, Metro, Windows Phone i ekipa spominje. :D

Nabaviš si onda Prestigio MultiPhone 5430 s Atomom u sebi pa instaliraj i XP na njega ako hoćeš. {#}

 

To svakako. Svi sve znaju i svi imaju nešto za reći. (A nitko nema svaki deseti ima WP telefon) {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 18:09 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Evo, mogu se svrstat u sretnike i pametne sto imam HD2 za koji postoji WM6.5, WP7.8 i Android. Gore mi je WP7.8 i zadovoljniji sam nego s Androidom sto je razlog ostanka na WP. Od svih navedenih WM mi je najbolje lezao i imao je sve mogucnosti ko PC. Uvijek spomenem kreiranje foldera za SMSe. Pravi pravcati multitasking gdje je SkyPe uredno radio u backgroundu kao i na iOSu ili Androidu (za razliku od WP7).
Nemojmo spominjat stylus jer je to doba rezistivnih touch ekrana, a kapacitivni su bili skupi. A MS do prije 2 godine nije imao nista za zamjenu.
Novi telefon, tek kada HD2 krepa, bit ce neki WP. Za razliku od velike vecine vas prestao sam biti konzumerski rob i vise se ne razbacujem. Prije 2 godine istekao mi je ugovor na VIPu i ne mogu vam reci koliko sam sretan sto vise nemam obaveza.
Slijedeci telefon bit ce striktno za kes jer ako ga uzmem na rate banka mi moze otet stan da si naplati 3000kn ako se nastavi sadasnje stanje.
A, ruku na srce, WP7 bio je "prevara" Bar ja i jos neki to tako vidimo.
12 godina
protjeran
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
MarkoRi kaže...

Šta sve nećemo preuzeti iz amerike pa smo sad počeli umjesto tisuća koristiti K :)

samo pokazujes koliko si neobrazovan

http://en.wikipedia.org/wiki/Binary_prefix

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Smooth Operator kaže...
Onome kome je ljepsi iOS i Android,neka procitaju ovo:

http://m.bug.hr/vijesti/?id=124371

Točno to. Izgleda da će "flat design" biti "the next big thing" sviđalo se to nama ili ne. Pa tako dok ne izmisle opet nešto "novo". Polaze od pretpostavke da su se ljudi već toliko saživjeli sa računalima da im više ne trebaju ikone i elementi koji bi ih podsjećali na stvarne predmete.

 

http://gizmodo.com/what-is-flat-design-508963228

 

Osobno nisam nešto oduševljen ali priznajem da mi WP8 dobro izgleda (ali se držim OS-a koji mi najbolje odgovara a srećom nije ni sterilni iOS ni ružni Android).

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 20:07 (MdN).
14 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
R4sput1n kaže...
MarkoRi kaže...

Šta sve nećemo preuzeti iz amerike pa smo sad počeli umjesto tisuća koristiti K :)

samo pokazujes koliko si neobrazovan

http://en.wikipedia.org/wiki/Binary_prefix

Nije Binary Prefix već SI prefix.

http://en.wikipedia.org/wiki/SI_prefix

Swedish latin super funk.
11 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
sistov1 kaže...
aj nepricaj kad neznas - s4 laga zbog neoptimizaciji TouchWiz sistema od strane samsunga a i to su ispravili update zadnjim - uzmi nexus pa pricaj sto je android cisti - ako to nisi oprobao neznam sta se javljas - a svima bi preporucijo da tko voli android da ide na nexus - jer stvarno radi savrseno imam nexus 4 - prije toga sam imao note 2 i zivcirao me TouchWiz i bilo je laga

Sa note2 na nexus4? Bez ikakve uvrede ili provokacije, pa zar nije to prelazak s konja na magarca?

15 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Sum_of_all_fears kaže...

Windows Phone 8 is the first mobile OS from Microsoft to use the Windows NT kernel, which is the same kernel that runs Windows 8. The operating system adds improved file system, drivers, network stack, security components, media and graphics support. Using the NT kernel, Windows Phone can now support multi-core CPUs of up to 64 cores...

 

Wiki

Džizis!

Its Windows stori ol over egejn.

 

20 godina akumulirani bloatware stiže na vaš telefon!

Yuhuu!

15 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Cognitor kaže...
tnakir kaže...

Ja imam WP7 mob, ni meni ne trebaju notifikacije. Cim mi istekne pretplata (za 2 mjeseca), bjezim od ovog usranog OS-a koji nema buducnosti.

Pa sretan ti put. Ostat će više za nas ostale{#}.

Cega?

 

Fake_Alert kaže...
bik kaže...

pusti lik je tipicni WP hejter, vec je bilo rasprave s njim 100puta , ako mu se toliko gadi lumia800 mogo ju je vec odavno prodati ili mjenjati za android i ovdje se prica o wp8.1 što je velika razlika nasprem wp7.8.

Sebe bih svrstao u kolumnu ' razocarani i izdani WP user '. Toliko sam se preko proslog ljeta zapalio za lumie da su nas na kraju sve zeznuli sa novim WP8.

No to je druga tema.

Upravo tako. Na Lumiama je jedino hardware kako treba, os je dosadan, dosta stvari je glupo rijeseno pocevsi sa menijem i endless scrollanjem, dosadnim i jako ogranicenim main screenom itd itd. Ja sam zbilja mislio da ce se Microsoft malo maknuti kroz sve ove godine, da ce ih konkurencija natjerat da ubrzaju razvoj i da uvode nove feature, ali ne. Microsoft je trom i ne slusa korisnike. Prica sa WP je isto kao i prica sa Win8.

Cognitor kaže...
bik kaže...

pusti lik je tipicni WP hejter, vec je bilo rasprave s njim 100puta , ako mu se toliko gadi lumia800 mogo ju je vec odavno prodati ili mjenjati za android i ovdje se prica o wp8.1 što je velika razlika nasprem wp7.8.

  Lik nije samo WP hater. Pogledaj mu malo slogan dolje.... I bolje da takvi više ne zagađuju WP prostor....

Inace sam Microsoft fanboy, Microsoft mi indirektno daje placu, ali ovo sto rade sa WP i W je zbilja lakrdija, pogotovo za jednog softwareskog giganta sa neogranicenim resursima.

 

Cognitor kaže...

 

Ono što sam htio reći je da očito tip sklon neukusnim provokacijama iz samo njemu poznatih razloga. A ti si "dirty harry", a ovaj tvoj moto je i moj moto...

Dakle, ako imam nesto za reci sto nije po ukusu vecine, da sutim? Ako gti volis crvenu, ja ne smijem reci da ja volim plavu. Demokracija, nema sto.

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
tnakir kaže...

Dakle, ako imam nesto za reci sto nije po ukusu vecine, da sutim? Ako gti volis crvenu, ja ne smijem reci da ja volim plavu. Demokracija, nema sto.

 

Ti si jamačno "Rvat katolik!" pa si i ti onda ok ;-)

16 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
tnakir kaže...
Dakle, ako imam nesto za reci sto nije po ukusu vecine, da sutim? Ako gti volis crvenu, ja ne smijem reci da ja volim plavu. Demokracija, nema sto.

Ma ne, samo ti dobri ljudi žele reći da svi oni koji nisu imali WP uređaj u rukama, koji nisu imali WP uređaj u rukama dulje od par sati, koji nisu imali WP uređaj u rukama dulje od par dana, koji nisu imali WP uređaj u rukama dulje od par mjeseci, koji nisu imali bar dvije paralelne pretplate s bar dva različita WP uređaja u isto vrijeme (jer jedan ko nijedan) ili generalno pozitivan stav o WP-u - jednostavno se nemaju što javljati. Fair enough!

Gledam te!
15 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Veliki Brat kaže...
tnakir kaže...
Dakle, ako imam nesto za reci sto nije po ukusu vecine, da sutim? Ako gti volis crvenu, ja ne smijem reci da ja volim plavu. Demokracija, nema sto.

Ma ne, samo ti dobri ljudi žele reći da svi oni koji nisu imali WP uređaj u rukama, koji nisu imali WP uređaj u rukama dulje od par sati, koji nisu imali WP uređaj u rukama dulje od par dana, koji nisu imali WP uređaj u rukama dulje od par mjeseci, koji nisu imali bar dvije paralelne pretplate s bar dva različita WP uređaja u isto vrijeme (jer jedan ko nijedan) ili generalno pozitivan stav o WP-u - jednostavno se nemaju što javljati. Fair enough!

Izgleda da je tako.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 18:53 (tnakir).
16 godina
moderator
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Evo ja imam dva WP uređaja s dvije kartice na dva operatera. Smijem ja nešto reći? :-)
Domagoj
15 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Domagoj kaže...
Evo ja imam dva WP uređaja s dvije kartice na dva operatera. Smijem ja nešto reći? :-)

Ti nikako :) Ti si najveci fanboy ikad :)

Rvat katolik!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Domagoj kaže...
Evo ja imam dva WP uređaja s dvije kartice na dva operatera. Smijem ja nešto reći? :-)

je, zašto ti nisi radio recenziju lumije 920?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
Windows Phone s notifikacijama

Pertic zaprijetio da ce ga pojesti.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Domagoj kaže...
Evo ja imam dva WP uređaja s dvije kartice na dva operatera. Smijem ja nešto reći? :-)

Ovisi... Imaš li plavu kapicu? :D

Gledam te!
12 godina
protjeran
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
skank666 kaže...
Domagoj kaže...
Evo ja imam dva WP uređaja s dvije kartice na dva operatera. Smijem ja nešto reći? :-)

je, zašto ti nisi radio recenziju lumije 920?

zato sto recenzija iz njegova pera moze biti sve samo ne objektivna.

 

http://hr.linkedin.com/in/domagojpa

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice