Posljednji Jedi prikazivat će se i na ISS-u

poruka: 8
|
čitano: 3.229
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posljednji Jedi prikazivat će se i na ISS-u".
13 godina
offline
Posljednji Jedi prikazivat će se i na ISS-u

Mogla je ta digitalna datoteka slucajno zavrsit na torrent mozda?!

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Posljednji Jedi prikazivat će se i na ISS-u
Plus piratija hehe
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Posljednji Jedi prikazivat će se i na ISS-u

S obzirom na kvalitetu priče i scenarija mogu ga odmah pustiti na torente

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Posljednji Jedi prikazivat će se i na ISS-u

Dosta sta su meni pokvarili dan s ovim sranjem od filma... Nego triba i jadne astronaute štufat

 

SPOILER ALERT! SPOILER ALERT!!!

 

Lejla se vraća iz vakuuma svemira nakon 10 minuta driftanja živa i zdrava uz pomoć sile nečiste. 

Topovske kugle, ispaljene sa imperijalnih krstarica u otvorenom svemiru, padaju u balističkoj putanji na druge brodove wtf!?

Luke izvodi "Matrix" scenu u borbi sa nećakom,....ccc

 

Na idite gledat ovaj film, sjećajte se lijepih dana sw. Proklet Disney bio na današnji dan 😅

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Posljednji Jedi prikazivat će se i na ISS-u

imam neki oćut da ćemo u nekom od sljedećih "nastavaka" doznati kako otac kyla rena nije njegova majka a nije ni solo harrison ford već čubaka (ili čudeda), a r2d2 mu je bratić u trećem koljenu (srednjem). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Posljednji Jedi prikazivat će se i na ISS-u
Ajar kaže...

imam neki oćut da ćemo u nekom od sljedećih "nastavaka" doznati kako otac kyla rena nije njegova majka a nije ni solo harrison ford već čubaka (ili čudeda), a r2d2 mu je bratić u trećem koljenu (srednjem). 

 Pravi zaplet za Santa Barbaru.

ili onaj o meksičkim sapunicama - svi su dobri prema kućnim pomoćnicama jer na kraju uvijek doznaju da im je ona majka/sestra....

Ja rekoh
14 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji Jedi prikazivat će se i na ISS-u
gurusinj kaže...

Dosta sta su meni pokvarili dan s ovim sranjem od filma... Nego triba i jadne astronaute štufat

 

SPOILER ALERT! SPOILER ALERT!!!

 

Lejla se vraća iz vakuuma svemira nakon 10 minuta driftanja živa i zdrava uz pomoć sile nečiste. 

Topovske kugle, ispaljene sa imperijalnih krstarica u otvorenom svemiru, padaju u balističkoj putanji na druge brodove wtf!?

Luke izvodi "Matrix" scenu u borbi sa nećakom,....ccc

 

Na idite gledat ovaj film, sjećajte se lijepih dana sw. Proklet Disney bio na današnji dan 😅

Daj ne kenjaj, film je odlicna maloumna zabava, sw nikad ni nije bio nista vise od toga.

7 godina
offline
Re: Posljednji Jedi prikazivat će se i na ISS-u
Feudalac kaže...

 Pravi zaplet za Santa Barbaru.

ili onaj o meksičkim sapunicama - svi su dobri prema kućnim pomoćnicama jer na kraju uvijek doznaju da im je ona majka/sestra....

 Kaj nije rasplet obično bio da Esteban sazna da je sam sebi strina ili tak nekaj?

Bar kolko se sjećam tih davnih dana dok su masovno gledali takve sapunice (prije turaka).

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice