Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić

poruka: 10
|
čitano: 3.219
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić".
16 godina
neaktivan
offline
Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić

Tko je od nas 1986 Cobru gledao u kinu neka se javi ...i tko se nakon filma raspitivao gdje kupit onakve raybanke.  Vrijeme leti 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić

Gledao u kinu, iste godine je mislim bio i Top Gun. To je tek bio doživljaj, ljudi su u kinu po podovima sjedili jer je bilo krcato. 

15 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić

i ja ga jednom pitah za horoskopski (ali nisam precizirao zapadni, kineski, astečki, bla) i ignorirao je pitanje. miriše na djevicu (jer mu urednost ima neka patološka obilježja) no možda je rođen u znaku slušalica, DAC-a ili L2 casha. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić

Eh, ovo je samo još jedan u nizu razloga zakaj volimo BUG. Uvijek nas u ovo vrijeme razveseli sa prigodničarskim tekstovima, gdje bugovci malo govore o sebi. Dal' je to radno mjesto, putovanje ili pak kao sada leskionsa forma teksta, meni je manje bitno, jer bugovci sve što rade, rade izvrsno.

 

 

Davor? Da, on je jedan od bugovaca, hardveraš, gurman, svjetski putnik, gejmer kojeg ne bi voljeli sresti u kompjuterskoj igri, jel' neće dugo preživjeti....Uglavnom, frajer.

Znam da ovo nisu želje i pozdravi, al' možda u nekom tekstu negdje, padne i neki putopis o Islandu. Ne bi bilo loše tako nešto za pročitati.

 

Cool je ova slika uz ovaj tekst. Da, Davor nije nabacio smiješak, ne bi se takvog čovjeka usudio pitati ni koliko je sati na ulici.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić

Mozda bi rade trebao za poklon zazelit gym memebership jer je fat af (man boobs lmao)

Moj PC  
0 8 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić
Ma Mega je lav samo takav.
Dere se on na Lavi “imaš škornje”, a nitko ga ne razumije :))
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić
torrente kaže...

Tko je od nas 1986 Cobru gledao u kinu neka se javi ...i tko se nakon filma raspitivao gdje kupit onakve raybanke.  Vrijeme leti 

 Aww kako volim ovakve postove kad se stariji forumaši prisjećaju vremena u kojima još nisam bila ni u planu. Odmah se osjećam mlado i poletno. 

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić
ivanzgg kaže...

Mozda bi rade trebao za poklon zazelit gym memebership jer je fat af (man boobs lmao)

 Neki ljudi su debeli, neki mršavi, a neki su samo glupi. Prvo i drugo možemo promijeniti, dok glupost nažalost ne možemo jer da možemo nebi bilo komentara kao što je tvoj.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić
PzKpfw kaže...

 

 

Cool je ova slika uz ovaj tekst.

 

Tebi je sve cool, od hrđave igle preko Austro-Ugarske lokomotive pa do Platinum članske kartice HDZ-a.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
10 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Davor Šuštić

@rambox

 

Tebe znam kao zanimljivog forumaša, pa sam eto išao ti odgovoriti....

 

Nije mi baš sve cool. AU lokos možda je, al' ove koji si spomenuo baš i ne.

 

BUG je cool, kao i njegova ekipa.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice