SHARK FORCE PRO, pristupačni optički miš za gamere

poruka: 2
|
čitano: 1.189
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SHARK FORCE PRO, pristupačni optički miš za gamere".
10 godina
neaktivan
offline
SHARK FORCE PRO, pristupačni optički miš za gamere

Čudim se zašto jos uvjek se prodaju žični miševi ??? 

 

Ja imam jeftini sa ebaya (azzor ) bežićni, nije profi ali za mene je dobar. 

Ima microusb ispred, ako baš dođe u situaciji da se osprazni i ponaša se kao žični samo sto je i dalje bežićni. Punim ga barem svaka 2 tjedna. E sad napomena, ima gore svijetla kojim ljepse izgleda ali sam ja toisklučio. Sa njima mi traje 2-3 dana.

 

Poanta ovog što pišem je, Zašto nije standard imati microusb miš koji se može puniti i da je bezični ?? 

 

Nekad sam imao jedan bežićni koji nije imao mogučnost punjenja a ni kopčanja i trebalo je mjenjati baterije i srečom toga nema više :)

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: SHARK FORCE PRO, pristupačni optički miš za ga
Markić7 kaže...

Čudim se zašto jos uvjek se prodaju žični miševi ??? 

 

Ja imam jeftini sa ebaya (azzor ) bežićni, nije profi ali za mene je dobar. 

Ima microusb ispred, ako baš dođe u situaciji da se osprazni i ponaša se kao žični samo sto je i dalje bežićni. Punim ga barem svaka 2 tjedna. E sad napomena, ima gore svijetla kojim ljepse izgleda ali sam ja toisklučio. Sa njima mi traje 2-3 dana.

 

Poanta ovog što pišem je, Zašto nije standard imati microusb miš koji se može puniti i da je bezični ?? 

 

Nekad sam imao jedan bežićni koji nije imao mogučnost punjenja a ni kopčanja i trebalo je mjenjati baterije i srečom toga nema više :)

 

 

 

Kakav god da je, bežićni miš uvijek ima veći delay od žičanoga. Za hardcore igrače svaka milisekunda je važna.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice