Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

poruka: 23
|
čitano: 7.387
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj".
10 godina
neaktivan
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

Bit će bolje kad dignu cijenu, nek dignu cijenu i za Iphone 8. Pravdali su se neki iphoneovci da bi oni ionako kupovali iphone. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

Kako sam brzo i djelomično čitao naslov, sam mislio da će na kraju pisati "cijenu"...

Neznam ni sam zašto sam tako nešto pomislio

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
12 1 hvala 0
16 godina
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

nadam se da će dignuti cijenu 3x - tek toliko da vidim koliko su ovce zaglibile.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
10 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

Pa mislio sam da će se samo zbog animoji-a dobro prodavat, tko je vidio smanjivat cijenu pa onda nebi bilo za velike bonuse.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 10:49 (1van-HR).
 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

Bilo bi im bolje da upola smanje cijenu....

 
2 4 hvala 0
15 godina
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

sad će ga prozvati "limited edition" i dodati parsto usd iber. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
To se moglo odmah predvidjeti na samoj objavi prvobitne cijene dok su ga predstavljali....neznam tko je uopće i mislio da će se ovaj model prodavat po toj cijeni kao vruće kifle.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

mogu reć da sam malo ponosan na ovo ipak su ljudi pokazali da nisu ovce za šišanje!! Jer mu je cijena bezobrazno visoka za jedan mobitel

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

Neka ga ubiju. Iako dobar uređaj, na tržištu postoji još uređaja konkurentnog fičerseta i znatno manjih cijena u "premium" djelu tržišta. Previše je skup, pogotovo u zemljama koji imaju VAT i nemaju Apple dućan, tj. di se ide preko ovlaštenih distributera i ostalih resellera.

 

Cijena dolazi zbog jedinstvenosti uređaja i unošenje novih koncepata i tehnologija u iOS svijet, te je namijenjen ljudima koji su već u iOS-u i žele form-factor koji već postoji u Androidu, a ne ljudima koji switchavaju platformu. Nažalost, Apple je bio prisiljen izbaciti "nešto" za 10 godišnjicu iPhonea, te uređaj iako dobar, nije pretjerano dobar da bi opravdao ogromnu cijenu.

Apple je samo vendor PC računala.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
Dead kaže...

Uređaj je izvrstan, ali preskup. Možda je ovo dobra pouka svim proizvođačima.

 

Uređaj s puno previše kompromisa i loših rješenja (pretežito sa softwareske strane) da bi opravdao cijenu. Realno - trebao je koštati kao iPhone8 plus da bi imao smisla.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
Horned Reaer kaže...

mogu reć da sam malo ponosan na ovo ipak su ljudi pokazali da nisu ovce za šišanje!! Jer mu je cijena bezobrazno visoka za jedan mobitel

I dalje su jednake ovce za sisanje samo je nestalo vune...

6 godina
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
Uređaj je prosječan, iznad prosječne cijene. Ne nudi ama baš ništa što konkurencija nema.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

I onda bacite pogled na drugi članak i shvatite da stvarno vise nema smisla davati komentare i hejtati.Trosite energiju bezveze.

https://psnprofiles.com/A7ibaba_
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
Hoggy kaže...
Uređaj je prosječan, iznad prosječne cijene. Ne nudi ama baš ništa što konkurencija nema.

Kako ne ? A "Zub" ?
Tko jos od konkurencije nudi "otkinuti" komad ekrana :) ?

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 22:54 (Lewis).
14 godina
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

Heh, davati na mobitel više od 150-200 eura mogu samo ovce, sa bilo koje platforme

 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
bus kaže...

Heh, davati na mobitel više od 150-200 eura mogu samo ovce, sa bilo koje platforme

Cuj njega, a ja mislim da si ovca ako ti 1000€ predstavlja neki problem...

15 godina
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
Obustavljaju proizvodnju ako ne mogu dobiti 10 000 kuna po uredjaju. Nevjerovatno.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
ansha kaže...
bus kaže...

Heh, davati na mobitel više od 150-200 eura mogu samo ovce, sa bilo koje platforme

Cuj njega, a ja mislim da si ovca ako ti 1000€ predstavlja neki problem...

Huh, vidi socijaliste. Ja kontao da bi drug Tito to rasporedio narodu. Ups ne bi zapravo...

 

Sad ozbiljno - nije stvar 1 ili 1000 eura. Stvar je da li te neko "uzima lopatom" ili ne... Ako ti sibicar na kolodvoru uzme 100 eura, naravno da bi trebalo da ti predstavlja problem. Ovca si ako ti to ne predstavlja problem. Doduse, ovca si sto se uopce igras sa sibicarem. :)

14 godina
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

model X je trebao bit zadnji standardni model po istoj cijeni ko prehodnici a ne po istom kalupu štancati modele, dizajn se nije bitno mjenjao jos od verzije 6, valjda ce promjenit taj dizajn do verzije 36 , svoj mjenjam tek kad bitno promjene dizajn tipa X samo ne po toj cijeni!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
uerdno podšišano
14 godina
offline
Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuj

Lako za laprdanje na komentarima, nije ni problem prenošenje poluistinitih vijesti, ali postavlja se pitanje što će biti s raznim "agencijama", "NIKKEI" i sličnim prodavačima magle kad zbog njihovih poluistinitih informacija nečija vrijednost padne za par desetaka milijardi dolara. Ništa, za par mjeseci sve će se ponoviti i tako zadnjih desetak godina.

U međuvremenu izašli financ. rezultati za Q1 2018.

“We’re thrilled to report the biggest quarter in Apple’s history, with broad-based growth that included the highest revenue ever from a new iPhone lineup. iPhone X surpassed our expectations and has been our top-selling iPhone every week since it shipped in November”.

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
Naslov : "Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuje proizvodnju" je pogrešan.
Trebalo je pisati: " Zbog previsoke cijene, koja je dovela do slabe prodaje, Jabuka smanjuje proizvodnju..."

Dobro da Jabuka nije kirurg. Rak na organu riješili bi odsjecanjem glave.
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola sma
Naslov : "Zbog slabije prodaje iPhonea X Apple upola smanjuje proizvodnju" je pogrešan.
Trebalo je pisati: " Zbog previsoke cijene, koja je dovela do slabe prodaje, Jabuka smanjuje proizvodnju..."

Dobro da Jabuka nije kirurg. Rak na organu riješili bi odsjecanjem glave.
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice