Antec 902

poruka: 21
|
čitano: 6.902
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Antec 902

Htio bih kupiti ovo kučište,ali me zanimaju komentari vlasnika ili onih koji su vidjeli to kučište-kakvo je po kvaliteti,vizualnom dojmu,veličini (čitao sam na stranim forumima da u njega stane grafa cijelom dužinom kučišta,a neki su u njemu imali 5890),postoji li neko slično kučište(u cijenovnom rangu).

 

P.S.-samo mi nemojte spominjati CM HAF 922 i 932

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Antec 902

gdje ima za kupit to kućište

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Antec 902
Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Antec 902

gledao sam malo video,slike i uopće mi se ne sviđa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Antec 902

Meni je baš super. Crno iznutra,napajanje ide na dno,dolazi s hrpom ventova,ima plexi stranicu,veliko....

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Antec 902
Ne zmam, ja isto planiram novo kućište, i čito sam po stranim forumim da nije baš najbolje, HD 5970 stane samo ak odrežeš kavez za hard diskove, i od svih kućišta koja su u tom ranku HAF 932 mi se čini najbolje rješenje, čak i HD 5970 stane u njega, al vidim da ti iz nekog razloga ne odgovara, pa da razmisliš o CM Storm Sniper, koje je jako slično HAF-u, ali najbliže tvom ukusu mi se čini Thermaltake Armor +, i ja o njemu razmišljam, veliko, stanje u njega HD 5970, dobro hlađenje, sličan Antecu po izgledu, i dobra cjena kod nas, sam neki kažu da je jako malo mjesta za provest kablove iza stranice, pa zavisi kakvo napajanje imaš, ak kablovi nisu debeli, odnosno zaštićeni, odnosno gumirani, nemaš problema, kućište ti odgovara!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Antec 902
Oprosti kolega, al ne pričaš, dobro, ja sam sve dobro napisao, osim par greški u tipfelerima!?
Mislim na HD 5970, kako sam i napisao, koja je trenutno najduža grafička kartica (nek me neko ispravi ak nisam upravu), i ta grafa stane u sva ta kućišta koja sam napisao, i to potvrđeno sa slikam, i oprosti, HAF 922 je niža klasa, ostali su dosta sličnih cijena, bar kod nas, vani je drugo stanje!? I još jednom napominjem, u Antec 902/900, ima najmanji razmak od početka kućišta, odnosno bracketa za grafičku pa do hard disko, i po meni je dosta loše kućište, bar po tom što sam vidio i pročito, i ostala slična su po meni bolja investicija!? I kolega, drugi put se mal bolje informiraj prije neg što napišeš, Antec P serija, Silverstone Raven, i Cosmos-i, su mal dručija klasa, i pitanje je dal su bolja, zavisi, nemaju baš airflow za multi-GPU konfiguracije, overclocking, i slično, neg više, za vodena hlađenja, i za tišinu, iako i overclock-erima, su dobra, a i za tvoju informaciju, HAF 922 je za nokat duži za grafičke od HAF-a 932, no moj mu je savjet još uvjek da pogleda Thermaltake Armor +!?
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Antec 902
Ivsa kaže...
Oprosti kolega, al ne pričaš, dobro, ja sam sve dobro napisao, osim par greški u tipfelerima!?
Mislim na HD 5970, kako sam i napisao, koja je trenutno najduža grafička kartica (nek me neko ispravi ak nisam upravu), i ta grafa stane u sva ta kućišta koja sam napisao, i to potvrđeno sa slikam, i oprosti, HAF 922 je niža klasa, ostali su dosta sličnih cijena, bar kod nas, vani je drugo stanje!? I još jednom napominjem, u Antec 902/900, ima najmanji razmak od početka kućišta, odnosno bracketa za grafičku pa do hard disko, i po meni je dosta loše kućište, bar po tom što sam vidio i pročito, i ostala slična su po meni bolja investicija!? I kolega, drugi put se mal bolje informiraj prije neg što napišeš, Antec P serija, Silverstone Raven, i Cosmos-i, su mal dručija klasa, i pitanje je dal su bolja, zavisi, nemaju baš airflow za multi-GPU konfiguracije, overclocking, i slično, neg više, za vodena hlađenja, i za tišinu, iako i overclock-erima, su dobra, a i za tvoju informaciju, HAF 922 je za nokat duži za grafičke od HAF-a 932, no moj mu je savjet još uvjek da pogleda Thermaltake Armor +!?

1. dobro kazes totalne nebuloze sam pricao Sramim se

2. da sad vidim Sramim se

3. nisam rekao da HD5970 nije najduza kartica nego je ovaj gore u prvom postu napisao HD5890, a sad ili je taj ko je ima neki AMDov inzinjer ili je to samo tipefeler.. tj. misli na HD4890

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 3:14 (Mitsuoka).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Antec 902
Ivsa kaže...
Ne zmam, ja isto planiram novo kućište, i čito sam po stranim forumim da nije baš najbolje, HD 5970 stane samo ak odrežeš kavez za hard diskove, i od svih kućišta koja su u tom ranku HAF 932 mi se čini najbolje rješenje, čak i HD 5970 stane u njega, al vidim da ti iz nekog razloga ne odgovara, pa da razmisliš o CM Storm Sniper, koje je jako slično HAF-u, ali najbliže tvom ukusu mi se čini Thermaltake Armor +, i ja o njemu razmišljam, veliko, stanje u njega HD 5970, dobro hlađenje, sličan Antecu po izgledu, i dobra cjena kod nas, sam neki kažu da je jako malo mjesta za provest kablove iza stranice, pa zavisi kakvo napajanje imaš, ak kablovi nisu debeli, odnosno zaštićeni, odnosno gumirani, nemaš problema, kućište ti odgovara!?

 O Sniperu sam razmišljao,ali kad sam vidio ovo:

 

http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?C=1407&ID=1852

 

To je stvarno mrak!

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Antec 902
Mitsuoka kaže...
Ivsa kaže...
Oprosti kolega, al ne pričaš, dobro, ja sam sve dobro napisao, osim par greški u tipfelerima!?
Mislim na HD 5970, kako sam i napisao, koja je trenutno najduža grafička kartica (nek me neko ispravi ak nisam upravu), i ta grafa stane u sva ta kućišta koja sam napisao, i to potvrđeno sa slikam, i oprosti, HAF 922 je niža klasa, ostali su dosta sličnih cijena, bar kod nas, vani je drugo stanje!? I još jednom napominjem, u Antec 902/900, ima najmanji razmak od početka kućišta, odnosno bracketa za grafičku pa do hard disko, i po meni je dosta loše kućište, bar po tom što sam vidio i pročito, i ostala slična su po meni bolja investicija!? I kolega, drugi put se mal bolje informiraj prije neg što napišeš, Antec P serija, Silverstone Raven, i Cosmos-i, su mal dručija klasa, i pitanje je dal su bolja, zavisi, nemaju baš airflow za multi-GPU konfiguracije, overclocking, i slično, neg više, za vodena hlađenja, i za tišinu, iako i overclock-erima, su dobra, a i za tvoju informaciju, HAF 922 je za nokat duži za grafičke od HAF-a 932, no moj mu je savjet još uvjek da pogleda Thermaltake Armor +!?

1. dobro kazes totalne nebuloze sam pricao Sramim se

2. da sad vidim Sramim se

3. nisam rekao da HD5970 nije najduza kartica nego je ovaj gore u prvom postu napisao HD5890, a sad ili je taj ko je ima neki AMDov inzinjer ili je to samo tipefeler.. tj. misli na HD4890

 Ispričavam se,nisam poznavatelj ATI-jevih kartica. Mislim na onu najjaču sa 2 GPU-a,što je duga 30+ cm.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
14 godina
offline
Antec 902
Prvo se ispričavam kolegi Mitsuoka-i, nisam skužio da je on zbrljo oznake grafičkih, ali mislim da smo pogodili da misli na HD 5970!?
E sad njemu odgovor, ne znam za taj Thermaltake Element S (čini mi se da je taj na tom tvom linku), mislim da to nema u HR za nabavit, al mislim da je to kućište identično HAF-u 922, i Storm Scout-u, sam mal elegantnijeg izgleda, tak da, nisam gledo review-e za njega, pa ne mogu ništa reć!?
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Antec 902
Ivsa kaže...
Prvo se ispričavam kolegi Mitsuoka-i, nisam skužio da je on zbrljo oznake grafičkih, ali mislim da smo pogodili da misli na HD 5970!?
E sad njemu odgovor, ne znam za taj Thermaltake Element S (čini mi se da je taj na tom tvom linku), mislim da to nema u HR za nabavit, al mislim da je to kućište identično HAF-u 922, i Storm Scout-u, sam mal elegantnijeg izgleda, tak da, nisam gledo review-e za njega, pa ne mogu ništa reć!?

evo ti TT Element S

14 godina
offline
Antec 902
Eto i linka, i cjena mu je OK, mal sam pregledo testove nabrzinu, i čini se kao solidno kućište, kažu da protok zraka sasvim dobar, a ventilatori jako tihi i da prigušuje dobro zvukove i vibracije, al mislim da je CM 690 bolje rješenje, iako mi se čini da mu je cjena mal skočila, i kolega, malo te ne razumijem, odluči se šta tražiš, skočio si s Antec-a 900/902, na Thermaltake Element S, a tak kućišta, ni slična, ni izvana, ni iznutra!?
Meni osobno i nije baš nešto taj Element S, i mislim da imaš boljih rješenja za te novce, al to je moje mišljenje, ako se tebi sviđa po izgledu, i ako ima ono što ti treba (pri tom mislim na, prigušivanje vibracija, vratašca, airflow), uzmi ga, žašto ne?!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Antec 902
Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Antec 902
Nije ni to loše, sam ja mislim da dođe sa 3 ventilatora, naprijed, nazad, i gore, al nije loše kućište, sam što ga HAF 922 jede za doručak, a još je i jeftiniji!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Antec 902

a CM 690 II,još najjeftinije od svih a odlično hlađenje

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Antec 902
U svakom slučaju dobar prijedlog, i svakako nek razmisli i o CM 690 II!?
A ovak ja razmišljam, u najnižem ranku Antec 300, u srednjem CM 690/690 II, ili HAF 922, stvar ukusa, identična sam HAF malo veće, u visokom segmentu, HAF 932, Storm Scout, i u najvišem segmentu, definitivno Cosmos S, Cosmos, Stacker, Obsidian, ili moje kućište snova Cooler Master ATCS 840, da ga bar ima kod nas!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Antec 902

ja imam antec 900 al taj 902 mi je totalni promasaj...  Mršti se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Antec 902
Ivsa kaže...
U svakom slučaju dobar prijedlog, i svakako nek razmisli i o CM 690 II!?
A ovak ja razmišljam, u najnižem ranku Antec 300, u srednjem CM 690/690 II, ili HAF 922, stvar ukusa, identična sam HAF malo veće, u visokom segmentu, HAF 932, Storm Scout, i u najvišem segmentu, definitivno Cosmos S, Cosmos, Stacker, Obsidian, ili moje kućište snova Cooler Master ATCS 840, da ga bar ima kod nas!?

 Nije ti loše razmišljanje,samo si malo naglo skočio u cijeni. Sa 800-1000 kn na 2000 kn. A između njih ima još dobrih kučišta-npr. Armor,Antec 1200.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
14 godina
offline
Antec 902
Ne pričaj gluposti, fino sam ti naveo koje kućište u kojem segmentu (odnosno u cjenovnom rangu), a ti čitaj pažljivije, nisam tu da ti pametujem neg da ti pomognem s mojim iskustvom, pa makar i malo bilo, nešto znam, a i Obsidian sam naveo jer mnogi kažu da je najkućište, ja ga nikad ne bi uzeo, jer je pre, pre skupo, a naravno, ima i drugih u svakom od tih rankova, kao Armor, koji sam ti prije i predložio, ili Lian Li Rocketfish, i razna Lian Li, ili SilverStone Raven i razna druga, ono je bila preporuka po mom mišljenju, kako tamo i piše!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antec 902

evo moj p193 je udomio 5870 bez beda a mislim da nebi bilo problema ni sa 5970.

kada se fanovi kucista stave na low kuciste stvarno skoro pa da se ni ne cuje

 

evo slike grafe u kucistu

Moj CPUz http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=936982
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice