Pitanje o kucistu i neonkama

poruka: 6
|
čitano: 3.929
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pitanje o kucistu i neonkama

evo gledao sam ovaj

i zelio bih znati kako on to stavlja da njemu neonke svijetle u ritmu muzike..imam ja 2 neonke plave pa bih pitao jel to ikako moguce da i ja napravim izgledalo bi fensy Smijeh

 

 

Svaka pomoc bi mi dobro dosla hvala!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o kucistu i neonkama

Kao klinac sam se igrao sa takvim stvarima pa bi te mogao navesti na pravi put po ovom pitanju. Da bi neonke svjetlile po muzici trebale bi biti spojene na neki izlaz od kuda zvučnici dobivaju struju. Možda da probaš neonke spojiti na žice od zvučnika pa vidjeti hoćeš li dobiti štogod jer nisam siguran da li mogu dati dovoljnu struju. Uglavnom na  tu šprehu to radi inače, sada probaj malo kombinirati, daj mašti na volju.... nadam se da sam ti bar malo pomogao.

Đomla
14 godina
neaktivan
offline
Pitanje o kucistu i neonkama

Evo ja imam te neonke koje svijetle na zvuk tj. Bass....ultraljubičasto svijetle čim se čuje bass i slično...spoje se normalno na napajane (4pina-klsični) i još se spoje na senzor koji ih pali i gasi (kod mene  senzor stoji odozada na kučištu), neonke su coolermaster i to izgleda ovako:

Capri
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o kucistu i neonkama

Mlađo = to mu sigurno ne pomaže....jer mora kupiti neonke koje su prilagođene tj. koje rade preko senzora za bass, i onda taj senzor pali i gasi (ima ili nema napona)

Capri
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2010 22:18 (Bana).
14 godina
neaktivan
offline
Pitanje o kucistu i neonkama

Bana

 

A di te neonke ima za kupit ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Pitanje o kucistu i neonkama
MiO 5 kaže...

Bana

 

A di te neonke ima za kupit ?

ja sam kupio u Feniksu , ali mora bit(proizvođać) Coolermaster,ovaj Revoltec ti nema taj ˝senzor˝

Ima i Links Sharkoon neonke,ali neznam dali ima senzor

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2010 14:48 (1BIT).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice