Open source programeri...

poruka: 4
|
čitano: 2.053
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Open source programeri...

Čuo sam nešto na ovom forumu izneseno kao činjenicu da su open source programeri najbolje plaćeni programeri.

Volio bih čuti detaljnije obrazloženje toga.

 

Iako bih ja svakako jednog dana nešto svog rada pridonio svijetu :).

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Open source programeri...

Pa to je sada malo generaliziranje, sigurno negdje postoje i loše plaćeni OSS programeri. Naganjavaj devove po phoronixu, pitaj ih kolika im je plača u odnosu na njihove kolege. Ne znam što bih ti drugo rekao. Možda bi nam Bypass mogao rasvijetliti temu.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
13 godina
protjeran
offline
Open source programeri...

Nažalost nemam ništa pametnog za reći. Sumnjam da OSS developeri zarađuju više, ili manje, odnosno to sve ovisi od osobe do osobe. Mislim da to ovisi o sposobnostima pojedinog developer-a, bio on usmjeren na OSS ili closed source.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Open source programeri...
Bypass kaže...

Nažalost nemam ništa pametnog za reći. Sumnjam da OSS developeri zarađuju više, ili manje, odnosno to sve ovisi od osobe do osobe. Mislim da to ovisi o sposobnostima pojedinog developer-a, bio on usmjeren na OSS ili closed source.

  Baš si tako ja mislim,znači da ako si OSS developer da se ne sramiš pokazati svoj kod budućim poslodavcima.A eto,dobri programeri znaju cake tipa ovo je bolje napravljeno ovako i sa ovom naredbom itd...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice