Vixta

poruka: 8
|
čitano: 2.513
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Vixta

Zanima me dali netko koristi ovu distribuciju linuxa i kakva ima iskustva s njom.

Što mislite o ovoj distribuciji??

Osobno ju nisam uspio instalirati(ne znam zašto)pri kraju instalacije je došlo do prekida dok sam ubuntu instalirao bez problema!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Vixta
vlatko kaže...

Zanima me dali netko koristi ovu distribuciju linuxa i kakva ima iskustva s njom.

Što mislite o ovoj distribuciji??

Osobno ju nisam uspio instalirati(ne znam zašto)pri kraju instalacije je došlo do prekida dok sam ubuntu instalirao bez problema!!

 Nista posebno,


Zlo i Naopako
16 godina
offline
Vixta

Slobodno preskoči. Poludovršeni proizvod, temeljen na fedori ako se ne varam...

 

Ako te interesira Vista-look, baci pogled na ovo: http://www.linuxzasve.com/novost/linux_xp_2008/157


- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Vixta
ambivalent kaže...

Slobodno preskoči. Poludovršeni proizvod, temeljen na fedori ako se ne varam...

 

Ako te interesira Vista-look, baci pogled na ovo: http://www.linuxzasve.com/novost/linux_xp_2008/157


Cijela ta distra  (Linux  XP) i ljudi oko nje su smradovi, koji rade više štete nego koristi za GNU/Linux zajednicu. Kome treba potpuna imitacija Windowsa? Pri tome ne mislim na GUI. Katastrofa.
Možeš  si  bez  problema  staviti  Vista  look  temu  na  GNU/Linux desktopu. Nije ti za to potrebna neka specijalna distra, vlatko.

 

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2008 8:39 (the_tux).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vixta

ok,the tux nisam mislio ništa loše samo sam bio znatiželjan jer sam relativno novi u svijetu linuxa pa pitam.

čisto sam htio vidit šta mislite o toj distribuciji pošto me se grafički vrlo dojmila.

kao što sam i naveo nisam ju uspio instalirati pa za ostalo ne znam.

16 godina
protjeran
offline
RE: Vixta
vlatko kaže...

ok,the tux nisam mislio ništa loše samo sam bio znatiželjan jer sam relativno novi u svijetu linuxa pa pitam.

čisto sam htio vidit šta mislite o toj distribuciji pošto me se grafički vrlo dojmila.

kao što sam i naveo nisam ju uspio instalirati pa za ostalo ne znam.

Nema problema, nisam te ni napao. Nisam mislio ništa loše o Vixti koja je zapravo Fedora sa customiziranim sučeljem. Takvo sučelje možaš napraviti na bilo kojoj GNU/Linux distribucijji uz malo truda. Napao sam Linux XP koji čak fura Windows Product Activation. Kada bi več morao uzeti komercijalnu dekstop distru, odabrao bi SuSE,Mandrivu, Linspire ili Xandros. Nakon ovakvih Linux XP distri i općenito inflacije GNU/Linux distribucija i forkova...sve mi se više počinj(e)u sviđati (Free)BSDevi i način na koji se razvijaju.

 

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2008 10:33 (the_tux).
16 godina
offline
RE: Vixta
the_tux kaže...
Kada bi več morao uzeti komercijalnu dekstop distru, odabrao bi SuSE,Mandrivu, Linspire ili Xandros.


Ne vidim nikakvog razloga za kupovinu komercijalne distre. SuSe ima predobru besplatnu zamjenu - openSUSE, umjesto RHEL-a tu je CentOS, Linspire više nije vrijedan spomena, a Xandrosu veliki thumbs down, mogao bi se usporediti i sa ovim Linux XP-om... Jedino Mandriva PowerPack stoji, pošto IIRC sa njom se dobiju i komercijalne aplikacije tipa CrossOver, Cedega i sl...

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
16 godina
protjeran
offline
RE: Vixta

U pravu si ambivalent, slažem se sa tobom.


Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice