Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.076.157
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nisam to znao. Cekao sam da se pojavi u sancta domenici da ga kupim sa bonovima koje imam. Sad vise nisam siguran koji cu kupit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2023 20:11 (kukuriža).
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Probaj nazvat Protis. Možda ga oni imaju, jer piše da je dobavljiv na njihovim stranicama. Budući da su jedini koji ga imaju u ponudi kod nas, može bit da se radi o nekoj pogrešci. U SD neće doć ako ga Mi Store ne uveze. 🤷‍♂️

 

https://www.protis.hr/products/search?exp=Poco+F5

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2023 20:14 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel se zna oce neki novi modeli dolazit kod nas tom rangu? Ta neka srednja klasa.

13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Koji će modeli doć kod nas, koji neće, to je lutrija. Jer, kao što rekoh, Mi Store ne uvozi sve, samo jako mali broj modela Xiaomi mobitela. Ja sam osobno planirao pričekati Poco F5, ali kad sam vidio što sve nudi, apsolutno sam znao da ga nikad neće uvest u Hrvatsku, pa sam odustao i kupio Poco X5 Pro. Čak i da je došao, cijena bi bila ogromna kao npr. sad u Protisu. 

 

Xiaomi ništa novo nije dodao u mid range segment; jedino Poco X5 Pro i Xiaomi 13 Lite koje možeš kupit kod nas.

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav!

Vidim da su se u Mi Home aplikaciji (za naše tržište) pojavila dva motora za zavjese.

Kad tražim po netu, postoji više vrsta. Kako biti siguran da su to točno ti modeli koje prepoznaje app?

Već sam kupio neke slične stropne svjetiljke ovima u aplikaciji, pa ipak nisu bile za naše tržište, i ništa od aplikacije, tako da sad znam da ne smijem kupiti baš bilo što i nadat se da će raditi.

Na žalost, izgleda da ih naši dućani nemaju. Ak imaju, vičite!

 

 

P.S. nemojte predložiti prebacivanje aplikacije na CN lokaciju. Onda mi ne radi usisavač, koji je izgleda samo za EU :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja imam slican problem jer imam video nadzor na CN verziji a usisavac na HR verziji aplikacije. Ja sam to rijesio tako da koristim dva mobitela, jedan stari i jedan aktivni (svakodnevno ga koristim) :-(

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

Pozdrav!

Vidim da su se u Mi Home aplikaciji (za naše tržište) pojavila dva motora za zavjese.

Kad tražim po netu, postoji više vrsta. Kako biti siguran da su to točno ti modeli koje prepoznaje app?

Već sam kupio neke slične stropne svjetiljke ovima u aplikaciji, pa ipak nisu bile za naše tržište, i ništa od aplikacije, tako da sad znam da ne smijem kupiti baš bilo što i nadat se da će raditi.

Na žalost, izgleda da ih naši dućani nemaju. Ak imaju, vičite!

 

 

P.S. nemojte predložiti prebacivanje aplikacije na CN lokaciju. Onda mi ne radi usisavač, koji je izgleda samo za EU :(

Meni baš suprotno jbte...usisavač radi samo na "singapore" majko sveta.

dakle popi*** sa xiomi uređajima nekad, iako su po meni jako kvalitetni...al ove regije i sve to me nervira jako!

 

imao sam Poco F1 mobitel koji je letio.

U međuvremenu uzeo Xiaomi 12T...koji je počeo "štekat" i nisam oćenito zadovoljan kvalitetom (realno low buget mobitel)

I sad opet razmišljam kupit njihov mobitel, Poco F5...

 

...al me strah tih regija i accounta i registracije isvega ...jer mi se prvi Poco zaključao nekako i ne mogu ga koristiti, jer navodno sam imoa još jedan račun al očito na drugoj regiji (to je bilo rpije valjda 4 godine)....nit se sjećam šifre nit ičega...ak netko zna kako otključati neka mi se javi pliz, pa da klincima dam za crtiće.

 

BTW probao sam sve moguće načine online, napisao dokaze, mailove, ma svašta...bezuspješno.

 

 

inače imam Xiaomi:

1. 4 kamere (rade ko urica) - tri fixne, jedna 360 stupnjeva

2. usisavač (radi ko urica osim što ga ne mogu spojit više na mob, nego ga manulano pokrenem)

3. dva mobitela

4. bluetooth air quality sensor 2 kom

 

 

i sa svime sam generalno zadovoljan...praktički do te mjere da gledam samo njihove proizvode

 

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nemoj povezivat mobitel na Xiaomi račun i ne vidim problem. Koristim Poco bez ikakvih problema bez Xiaomi računa i ne fali mi. Još sam si uklonio sam bloatware i eto–savršen mobitel. Na MIUI 14 (Android 13) nisam naišao još niti na jedan bug.

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

A motorić za zavjese, pretpostavljam da nitko nema

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

ima li neki EU shop na kojem mogu dobiti R1 račun za potrebe firme? Dvoumim se između Poco F5 i Xiaomi 12T modela

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ankotekot kaže...

ima li neki EU shop na kojem mogu dobiti R1 račun za potrebe firme? Dvoumim se između Poco F5 i Xiaomi 12T modela

 

 

 Amazon.de

5 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

hvala, uzeo poco F5 12gb verziju sa  https://www.gomibo.hr  

šalju iz nizozemske, odmah imaju stock i može R1

 

 

lp

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel možeš napisati kakvi su prvi dojmovi korištenja mobitela ukratko jer sam zainteresiran za poco f5

hvala

 

lp

16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kolege, ima li ko Mi Power Bank 3 Ultra Compact?

 

Zanima me podržava li Power Delivery kada puni druge uređaje preko USB-C porta. Znam da podržava kada se puni sam power bank, ali za suprotan smer nisam našao.

 

Bitno mi je jer imam probirljiv uređaj koji od svih vrsta brzog punjenja podržava samo PD.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

ispričavam se, nisam vidio poruku do sada. Zadovoljan sam, prije njega sam imao Poco X3. Jedino mi je razocaranje baterija jer je praktički ista kao moj prošli Poco star 3 god, kada dođem sa posla mora ići na punjač. Ali napuni kroz pola sata preko 80% pa nije bed. Uglavnom preporučam, mislim da je best buy za 300+pdv

5 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

ispričavam se, nisam vidio poruku do sada. Zadovoljan sam, prije njega sam imao Poco X3. Jedino mi je razocaranje baterija jer je praktički ista kao moj prošli Poco star 3 god, kada dođem sa posla mora ići na punjač. Ali napuni kroz pola sata preko 80% pa nije bed. Uglavnom preporučam, mislim da je best buy za 300+pdv

7 mjeseci
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi 13T/13T Pro dobiva 4 godina Android ažuiranja

 

Xiaomi 13T (650 eura)

 

Xiaomi 13T Pro ( 800 eura)

 

 

Xiaomi 13T arrives with triple Leica cameras, 13T Pro adds 120W charging

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Razmisljam o kupnji air purifiera. Zanimaju me iskustva s ovim proizvodom. Na papiru ovo zvuci odlicno, imam dnevnu od nekih 35 kvadrata i koristio bi ga tamo.

 

U stanu se trenutno ne pusi, iako sam pusac ne volim dim i smrad u stanu a zanima me dal ovaj stroj kako je navedeno moze uklonit dim cigarete ucinkovito? 

Ne pricam o nekakvim pusenjima jedne za drugom, zapalim cigaretu u prosjeku svaka 2 sata, kad bi bila ekipa i dalje bi vrijedilo pravilo zabrane pusenja. Znaci ajmo rec do desetak cigareta u danu. 

 

Modeli koje sam gledao su air purifier 4 lite(naznaceno da je za tu velicinu prostora koju imam) i air purifier 4. Pro i elite verzija su mi malo skupe za to sto trebam, ali volio bi cut i misljenja za njih. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Moja partnerica je prije tjedan dana kupila Xiaomi Smart Air Purifier 4, zbog alergije na pelud, i spasila se. I ja sam iznenađen kako dobro radi. Osim peluda, također rješava i dim, s tim da isto treba provjetriti stan s vremena na vrijeme.

16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Punti kaže...

Moja partnerica je prije tjedan dana kupila Xiaomi Smart Air Purifier 4, zbog alergije na pelud, i spasila se. I ja sam iznenađen kako dobro radi. Osim peluda, također rješava i dim, s tim da isto treba provjetriti stan s vremena na vrijeme.

 Kakvo je stanje s prašinom? Ima li je manje?

16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Meni je čistač zraka sljedeća investicija u kuću. Imal sam prilike osjetiti to "čudo" nedavno i ostal zapanjen koju razliku dela.
Ovi sa ugljenom i mirise šibaju, zrak je svježiji nego vani, sve je nekak lakše... Zakaj se o tome ne piše više? Jako korisna stvar u kući/stanu. Pogotovo alergičarima...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
zdgrunf kaže...
Punti kaže...

Moja partnerica je prije tjedan dana kupila Xiaomi Smart Air Purifier 4, zbog alergije na pelud, i spasila se. I ja sam iznenađen kako dobro radi. Osim peluda, također rješava i dim, s tim da isto treba provjetriti stan s vremena na vrijeme.

 Kakvo je stanje s prašinom? Ima li je manje?

 Vidjeti ćemo za neko vrijeme. Čini se da je manje. Kod nje u stanu nije neki veliki problem s prašinom, ali s peludom jest.

 

 

EDIT: prašine je definitivno manje

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2024 13:16 (Punti).
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pročiščivač mi je jedna od boljih investicija u zadnje vrijeme.

 

Kupio sam 2 komada Air Purifier Compact 4.

 

Skuplja dim, prašinu... Nakon mjesec dana dok sam otvorio filter sam čuda našao.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ukay1000 kaže...
Meni je čistač zraka sljedeća investicija u kuću. Imal sam prilike osjetiti to "čudo" nedavno i ostal zapanjen koju razliku dela.
Ovi sa ugljenom i mirise šibaju, zrak je svježiji nego vani, sve je nekak lakše... Zakaj se o tome ne piše više? Jako korisna stvar u kući/stanu. Pogotovo alergičarima...

Ja sam do nekidan mislio da je taj uredaj prodavanje magle i da razliku rade tek mozda oni za 500e+

siljo90 kaže...

Pročiščivač mi je jedna od boljih investicija u zadnje vrijeme.

 

Kupio sam 2 komada Air Purifier Compact 4.

 

Skuplja dim, prašinu... Nakon mjesec dana dok sam otvorio filter sam čuda našao.

kojom brzinom skuplja? 

 

ja se grijem na pec, pa onda imam i ogroman problem s prasinom, cesticama svacega koje lete konstantno po prostoriji, a posto je open space kad kuham isto se sve osjeti i treba mi dugo da provjetrim. 

 

drago mi je cut dobra iskustva, sad samo odlucit koji model uzet. 

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Stavio sam preko aplikacije da mu je brzina vrtnje automatska odnosno stalno mjeri čestice u zraku i čim se čestice povećaju, tako se i on pojačava.

 

I ja se grijem na peć.

 

Uglavnom, kad bude ekipa, a svi pušimo, nema više oblaka dima. Posisa sve.

 

U startu sam i ja mislio da neće ničemu valjati pa nisam uzimao nešto skuplje/jače ali onda sam taj jedan ostavio u boravku i sada nedavno uzeo još jedan i stavio u sobu di mi je komp i bomba je. Probaj odmah uzeti nešto jače u startu.

 

Na filteru bude hrpa prašine i dosta to odvratno izgleda.

15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

https://xiaomi.com.hr/xiaomi14ultra/

 

Oce ga netko uzeti? Iman mi 11 i iphone 15 pro max, ali me iphone nenormalno zivcira. Jedino sto na iphone valja to je kamera i nista vise.

 

 

https://xiaomipromocija.hr

OTKUP USDT-a | do 3% provizija | 4400+ članova | t.me/KriptovaluteTelegram
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2024 7:55 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
siljo90 kaže...

Stavio sam preko aplikacije da mu je brzina vrtnje automatska odnosno stalno mjeri čestice u zraku i čim se čestice povećaju, tako se i on pojačava.

 

I ja se grijem na peć.

 

Uglavnom, kad bude ekipa, a svi pušimo, nema više oblaka dima. Posisa sve.

 

U startu sam i ja mislio da neće ničemu valjati pa nisam uzimao nešto skuplje/jače ali onda sam taj jedan ostavio u boravku i sada nedavno uzeo još jedan i stavio u sobu di mi je komp i bomba je. Probaj odmah uzeti nešto jače u startu.

 

Na filteru bude hrpa prašine i dosta to odvratno izgleda.

 Koliko često se filteri trebaju mijenjati? 

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Čisto da se ubacim.

 

Nemamo Xiaomi pročiščivać zraka, ali imamo Dyson (i još 10-tak xiaomi proizvoda nevezano za pročiščivać zato pratim ovu temu)..dakle jedan od najboljih investicija ikad!

Nepušač smo i žena i ja, kad doiđe kod nas netko tko puši, ili doslovno netko tko se usmrdio, namirisao previše, to je revolucija koja se sama pali i OSJETI SE.

 

Mi smo imali prvi u obitelji pročiščivać (a nepušači smo), nakon nas su uzeli i ujak (pušači) i i moji starci (često ih posjećuju pušači).

Razlika se osjetila kod nas, a kod njih je razlika nevjerojatna.

Doslovno su svi uzeli u roku par tjedan kad su vijeli koliki je utjecaj.

 

Niti po čemu ne mislim da je Xiaomi lošiji od našeg Dysona u tom rangu/veličini...a evo naši poznanici spomenuti gore,  imaju praktički no name brand.

Konkluzija, ne mogu preporučiti Xioami pošto ga nemam, ali mogu ti preporučiti pročiščivać bez obzira...pogotov ako sste nepušači gdje sam osobno osjetio nevjerojatnu razliku.

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
9 mjeseci
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mar123 kaže...

Razmisljam o kupnji air purifiera. Zanimaju me iskustva s ovim proizvodom. Na papiru ovo zvuci odlicno, imam dnevnu od nekih 35 kvadrata i koristio bi ga tamo.

 

U stanu se trenutno ne pusi, iako sam pusac ne volim dim i smrad u stanu a zanima me dal ovaj stroj kako je navedeno moze uklonit dim cigarete ucinkovito? 

Ne pricam o nekakvim pusenjima jedne za drugom, zapalim cigaretu u prosjeku svaka 2 sata, kad bi bila ekipa i dalje bi vrijedilo pravilo zabrane pusenja. Znaci ajmo rec do desetak cigareta u danu. 

 

Modeli koje sam gledao su air purifier 4 lite(naznaceno da je za tu velicinu prostora koju imam) i air purifier 4. Pro i elite verzija su mi malo skupe za to sto trebam, ali volio bi cut i misljenja za njih. 

 zadovoljan, imam ga već par godina. djeluje odlično na dim cigareta, peći na drva, kuhanje, pelud... prašine ima nešto malo manje, ali tko se nada da će skroz nestati se vara, mislim da za to ipak treba kanalno filtriranje što je "malo" veća investicija.

 

računaj da uz njega dobiješ i "pretplatu" na filtere. meni na jednoj lokaciji traju i do dvije godine, na drugoj ih mijenjam svakih 10-12 mjeseci.

 

zdgrunf kaže...
Punti kaže...

Moja partnerica je prije tjedan dana kupila Xiaomi Smart Air Purifier 4, zbog alergije na pelud, i spasila se. I ja sam iznenađen kako dobro radi. Osim peluda, također rješava i dim, s tim da isto treba provjetriti stan s vremena na vrijeme.

 Kakvo je stanje s prašinom? Ima li je manje?

 ima je malo manje, ali i dalje je tu. možda 20-30% manje.

 

rocker55555 kaže...
siljo90 kaže...

Stavio sam preko aplikacije da mu je brzina vrtnje automatska odnosno stalno mjeri čestice u zraku i čim se čestice povećaju, tako se i on pojačava.

 

I ja se grijem na peć.

 

Uglavnom, kad bude ekipa, a svi pušimo, nema više oblaka dima. Posisa sve.

 

U startu sam i ja mislio da neće ničemu valjati pa nisam uzimao nešto skuplje/jače ali onda sam taj jedan ostavio u boravku i sada nedavno uzeo još jedan i stavio u sobu di mi je komp i bomba je. Probaj odmah uzeti nešto jače u startu.

 

Na filteru bude hrpa prašine i dosta to odvratno izgleda.

 Koliko često se filteri trebaju mijenjati? 

 ovisi o prostoru u kojem je pročišćivač. ako je prostor dosta "zagađen" onda računaj da će ti filter trajati 8-10 mjeseci, ali to ako se svakodnevno puši u tom prostoru, grije na drva i ako si u Sarajevu ili gradu sa sličnom kvalitetom zraka. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2024 1:28 (millennial).
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kupio sam Xiaomijev pročišćivać zraka, ovu compact verziju. Evo tjedan dana mi je u sobi , postavljen je na onaj automatski način i cijelo vrijeme mi je ona zelena lampica upaljena i ventilator radi skroz na minimumu. Koliko vidim prašine ništa manje nema u sobi, a filter sad kad sam provjerio je čist kao i prvog dana. Isto tako, danas sam pekao palačinke i prebacio sam pročišćavač u kuhinju i nakon nekih 5-10 min se upalio i krenuo zrak usisavati i tako je usisavao 5 min nakon šta sam završio s pečenjem gdje je ponovno došao na zelenu lampicu. Evo 3 sata nakon pečenja palačinki miris od pečenja je i dalje prisutan u dnevnoj sobi tj kuhinji, a pročišćavać ne radi. Zanima me jel to normalno i jel tako i kod vas radi? 

Išao sam malo testirati i posprejao sam dezodorans pokraj njega i upali se, tako da je vjerojatno Sa njim sve u redu.

Kako sam gledao recenzije na internetu kod njih se na filteri skupi par cm prašine, a kod mene baš ništa jer je uvijek zelena lampica, a isto tako ni mirise ne profiltrira jer evo od kuhanja mi je i dalje ostao miris 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice