Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 353.316
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Nebih,nego jednostavno nemogu vjerovat da toliko bedasti mozete biti.Znaci kupili bi mobitel od 5,6 hiljada kuna ali bi prije kupnje isli provjeravat koji model je ispravan a koji nije.Halo,jeste svjesni da vecina vas mora radit mjesec dana a neki i vise,za jedan uredjaj sa kojim cete bit u strahu da vas ne zadesi zeleno sranje.

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Više je ovaj publicitet oko zelenog ekrana napravio Huaweiu reklamu nego sav marketing Huawei menadžmenta.Kako bi rekli : i negativna reklama je reklama.Mozda se to neće ove godine toliko manifestira ali sljedeći modeli će pojesti konkurenciju...

 

Kad su rekli da Huawei cilja na 1 mjesto brijao sam da pričaju bajke ali sad vidim da Huawei ima neograničeni buđet za investicije i da pokušavaju nešto promijeniti na ovom dosadnim mobilnom tržištu.

 

https://www.huaweiblog.de/news/mate-20-pro-glue-gate-das-krisenmanagement-von-huawei/ - Huawei će zamjeniti zahvaćene uredaje...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Nebih,nego jednostavno nemogu vjerovat da toliko bedasti mozete biti.Znaci kupili bi mobitel od 5,6 hiljada kuna ali bi prije kupnje isli provjeravat koji model je ispravan a koji nije.Halo,jeste svjesni da vecina vas mora radit mjesec dana a neki i vise,za jedan uredjaj sa kojim cete bit u strahu da vas ne zadesi zeleno sranje.

Promjenio sam više mobitela nego što si ti ćevapa pojeo.

Šta tebe bilo ona stvar šta ću ja sa svojim novcima napravit.

A šta si pojedinci daju za pravo. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 21:40 (R36).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
pasko kaže...
saintmarcus9 kaže...

Psihologija mase,ljudi i dalje odbijaju realnost da je BOE ekran imun na green tint iako se javilo gro ljudi na XDA sa istim problemom....i izbezumljeno traže način kako doći do tog ekrana 

 

 

 a di su ti ljudi

anketa sa XDA foruma

 

https://imgur.com/a/xlrUbxt

 

 

 

Na XDA temi a ja sam stavljao te postove ovdje i sa slikama. 

 

https://www.oled-info.com/some-huawei-mate-20-pro-users-compain-green-tint-boe-amoled-display

 

https://yescrowd.optus.com.au/t5/Android/Huawei-Mate-20-Pro-Green-tinted-display-issue/m-p/496740

 

https://dl.xda-developers.com/4/6/3/7/2/6/8/FB_IMG_1541601027704.jpeg?key=7fed7v1H-BvcPZO5V3H23A&ts=1541969765

 

Problem je šta su ljudi unezvjereni,bauljaju o BOE ekranu i odbijaju prihvatiti realnost. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 21:55 (saintmarcus9).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

Promjenio sam više mobitela nego što si ti ćevapa pojeo.

Šta tebe bilo ona stvar šta ću ja sa svojim novcima napravit.

A šta si pojedinci daju za pravo. 

 

 skidam kapu za ovo hahhaahha 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
saintmarcus9 kaže...
pasko kaže...
saintmarcus9 kaže...

Psihologija mase,ljudi i dalje odbijaju realnost da je BOE ekran imun na green tint iako se javilo gro ljudi na XDA sa istim problemom....i izbezumljeno traže način kako doći do tog ekrana 

 

 

 a di su ti ljudi

anketa sa XDA foruma

 

https://imgur.com/a/xlrUbxt

 

 

 

Na XDA temi a ja sam stavljao te postove ovdje i sa slikama. 

 

https://www.oled-info.com/some-huawei-mate-20-pro-users-compain-green-tint-boe-amoled-display

 

https://yescrowd.optus.com.au/t5/Android/Huawei-Mate-20-Pro-Green-tinted-display-issue/m-p/496740

 

https://dl.xda-developers.com/4/6/3/7/2/6/8/FB_IMG_1541601027704.jpeg?key=7fed7v1H-BvcPZO5V3H23A&ts=1541969765

 

Problem je šta su ljudi unezvjereni,bauljaju o BOE ekranu i odbijaju prihvatiti realnost. 

oled-info.com je kasnije ispravio taj clanak, naime, ekrani zahvaceni zelenilom su ipak bili od lg-ja, a ne od boe-a

 

https://www.oled-info.com/problematic-amoleds-huaweis-mate-20-pro-are-actually-made-lgd-not-boe

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Da ali ne vidiš sliku BOE ekrana sa zelenim rubom koju je stavio nezadovoljni vlasnik BOE ekrana?

Imate u temi glue gate jedno 5 Ljudi sa BOE ekranima i green tintom koji pokušavaju objasniti masi zombija koji buncaju BOE BOE da ih čeka ista sudbina vjerovatno.

Netko je stavio i kineski forum gdje je masa ljudi sa BOE ekranom(koji je za kinu jedini provider) i Green tintom....ali izgleda da ne možeš protiv hypea.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 22:36 (saintmarcus9).
 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
saintmarcus9 kaže...
Da ali ne vidiš sliku BOE ekrana sa zelenim rubom koju je stavio nezadovoljni vlasnik BOE ekrana?

Imate u temi glue gate jedno 5 Ljudi sa BOE ekranima i green tintom koji pokušavaju objasniti masi zombija koji buncaju BOE BOE da ih čeka ista sudbina vjerovatno.

Netko je stavio i kineski forum gdje je masa ljudi sa BOE ekranom(koji je za kinu jedini provider) i Green tintom....ali izgleda da ne možeš protiv hypea.

 

Ma stvar ti je u tome da se neki od nas još premišljaju prije kupovine nekog drugog mobitela da će se neki čudesni način svi mobiteli koji ljudi budu kupili od sutra pa nadalje biti ispravni.

I onda ćemo se uvjerit kako je nada k**** jer će se sve više njih javljat sa "zelenkom" i morat ćemo ipak uzet neki drugi model.

U svemu tome je Huawei ispao najveći pokvarenjak jer kupce tretira kao ovce, one koji budu hlasno blejali dobit će novi. 

 

 

I to je to. Ništa od službenog očitovanja.

 

A mogu samo pretpostavljati da točno znaju koja serija im je ispravna a koja ne.

 

9 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Jel se može po S/N broju saznati koji kinez je radio u smjeni u proizvodnji pa.da se proba sa privatnom tužbom?

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Ima netko iz A1 da je dobio uređaj ili zna kad dolazi ? Meni već 2 dana stoji na Overseasu da je paket najavljen ali nikako da ga preuzmu.

Galaxy S8+ :)
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

Ima netko iz A1 da je dobio uređaj ili zna kad dolazi ? Meni već 2 dana stoji na Overseasu da je paket najavljen ali nikako da ga preuzmu.

 Ja sam povukao sve moguće veze da bi došao do odgovora :

 

Jučer sam dobio odgovor : citiram "Znači prodaja je krenula sa 07.11 i si tim datumom su otvoreni svi zahtjevi korisnika koji su napravili prednarudžbu. U ovom trenutku ti ne mogu dati informaciju s kojim točno datumom će uređaji biti poslani. No informacija koji imam jest da nam ovaj tjedan dolazi nova isporuka uređaja, što znaći da bi do kraja tjedna trebali biti poslani" kraj citata.

 

Također danas sam poslao upit našoj prodajnoj predstavnici na razini komapnije gdje radim, pa ću vidjet što mi ona ima za reći.

 

Moj neki zaključak na razini svega ovoga je da je A1 dobio pun k... prednarudžbi za Mate 20 Pro i da nisu dobili dovoljnu količinu uređaja na vrijeme.

 

Čim nešto novo saznam, javim.

9 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Moj direktor je dobio jučer, poslovni korisnik.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
matrix777 kaže...

Moj direktor je dobio jučer, poslovni korisnik.

A gle ako imaš dobru štelu sve se da sredit. Mi smo svom predsjedniku uprave nabavili XS Max 512 GB dok ga A1 u službenoj ponud nije imao.

 

U svakom slučaju možda njih jebu ovi satovi, bežićni punjaći i sd kartice. Možda toga dovoljno nemaju. U svakom slučaju A1 je u nekim problemima oko M20P.

9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

On je sve rješio sa.prodajnim predstavnikom i isti mu je osobno donio.uređaj i sat.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
matrix777 kaže...

On je sve rješio sa.prodajnim predstavnikom i isti mu je osobno donio.uređaj i sat.

 Kažem - pravna osoba.

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Evo počelo se i kod mene pojavljivati zeleno pogotovo na tamno-sivoj površini 😑.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Da li je netko ima sat? Kakav je u praksi?

quieter you become the more u are able to hear
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sirotinja kaže...

Da li je netko ima sat? Kakav je u praksi?

 

Ja ga odmah proslijeđujem dalje za 1600kn :D 

Galaxy S8+ :)
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Diazz72 kaže...
Evo počelo se i kod mene pojavljivati zeleno pogotovo na tamno-sivoj površini 😑.

 

Koji imaš panel ?

Galaxy S8+ :)
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
goranbm kaže...

Ima netko iz A1 da je dobio uređaj ili zna kad dolazi ? Meni već 2 dana stoji na Overseasu da je paket najavljen ali nikako da ga preuzmu.

 Ja sam povukao sve moguće veze da bi došao do odgovora :

 

Jučer sam dobio odgovor : citiram "Znači prodaja je krenula sa 07.11 i si tim datumom su otvoreni svi zahtjevi korisnika koji su napravili prednarudžbu. U ovom trenutku ti ne mogu dati informaciju s kojim točno datumom će uređaji biti poslani. No informacija koji imam jest da nam ovaj tjedan dolazi nova isporuka uređaja, što znaći da bi do kraja tjedna trebali biti poslani" kraj citata.

 

Također danas sam poslao upit našoj prodajnoj predstavnici na razini komapnije gdje radim, pa ću vidjet što mi ona ima za reći.

 

Moj neki zaključak na razini svega ovoga je da je A1 dobio pun k... prednarudžbi za Mate 20 Pro i da nisu dobili dovoljnu količinu uređaja na vrijeme.

 

Čim nešto novo saznam, javim.

 Da nastavim na ovo svoje.

 

Dobio SMS poruku od A1 da če mi se broj u A1 prebacit 19.11.2018. od 12h-15h. Znači da mob mora doći najkasnije petak ili ponedjeljak ujutro.

 

U slučaju da ne dođe mobitel, a prebaci se broj - raskinut ću ugovor.

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Da sam na vasem mjestu raskinuo bi momentalno ugovor, cekate gotovo izvjesno neispravan mob.
Kada ga preuzmete, proci ce jos tjedan dana da uvidite da ima zelen ekran, onda cete ga odnjeti u A1 i cekat cete mozda i do Božića da vam rijese problem, a onda dolazi 1-2 mjesec i novi uređaji... između ostalog i P30 PRO...
 
3 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Da sam na vasem mjestu raskinuo bi momentalno ugovor, cekate gotovo izvjesno neispravan mob.
Kada ga preuzmete, proci ce jos tjedan dana da uvidite da ima zelen ekran, onda cete ga odnjeti u A1 i cekat cete mozda i do Božića da vam rijese problem, a onda dolazi 1-2 mjesec i novi uređaji... između ostalog i P30 PRO...

 

Ključan je prvi dio rečenice koji si napisao - Da sam na vašem mjestu... Ali nisi. Svima si dao do znanja kakvo ti je razmišljanje, svi smo te shvatili, pa nema potrebe da nam stalno govoriš, što bi ti učinio. Kako je napisao DuMa možda jesmo bedasti, ali smo te razumjeli i prvi put. Hvala ti što se brineš za nas, ali nemoj više molim te.

Galaxy S8+ :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 11:49 (goranbm).
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
R36 kaže...
goranbm kaže...

Ima netko iz A1 da je dobio uređaj ili zna kad dolazi ? Meni već 2 dana stoji na Overseasu da je paket najavljen ali nikako da ga preuzmu.

 Ja sam povukao sve moguće veze da bi došao do odgovora :

 

Jučer sam dobio odgovor : citiram "Znači prodaja je krenula sa 07.11 i si tim datumom su otvoreni svi zahtjevi korisnika koji su napravili prednarudžbu. U ovom trenutku ti ne mogu dati informaciju s kojim točno datumom će uređaji biti poslani. No informacija koji imam jest da nam ovaj tjedan dolazi nova isporuka uređaja, što znaći da bi do kraja tjedna trebali biti poslani" kraj citata.

 

Također danas sam poslao upit našoj prodajnoj predstavnici na razini komapnije gdje radim, pa ću vidjet što mi ona ima za reći.

 

Moj neki zaključak na razini svega ovoga je da je A1 dobio pun k... prednarudžbi za Mate 20 Pro i da nisu dobili dovoljnu količinu uređaja na vrijeme.

 

Čim nešto novo saznam, javim.

 Da nastavim na ovo svoje.

 

Dobio SMS poruku od A1 da če mi se broj u A1 prebacit 19.11.2018. od 12h-15h. Znači da mob mora doći najkasnije petak ili ponedjeljak ujutro.

 

U slučaju da ne dođe mobitel, a prebaci se broj - raskinut ću ugovor.

 

Ima li za ovo neka zakonska osnova ili nešto ako znaš možda ? Na šta se možeš pozvati ?

Galaxy S8+ :)
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Ako se ne varam meni su rekli da će mobitel doći par dana nakon prebacivanja broja

quieter you become the more u are able to hear
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

 Da nastavim na ovo svoje.

 

Dobio SMS poruku od A1 da če mi se broj u A1 prebacit 19.11.2018. od 12h-15h. Znači da mob mora doći najkasnije petak ili ponedjeljak ujutro.

 

U slučaju da ne dođe mobitel, a prebaci se broj - raskinut ću ugovor.

 

Ima li za ovo neka zakonska osnova ili nešto ako znaš možda ? Na šta se možeš pozvati ?

 Ima...imaš pravo 14 dana od potpisivanja ugovora ( u mom slučaju prebacivanja broja i dobivanja uređaja) raskinut ugovor. 

 

Ja da hoću mogu i sada otkazat narudžbu prije nego što prebace broj i dostave uređaj.

Sirotinja kaže...

Ako se ne varam meni su rekli da će mobitel doći par dana nakon prebacivanja broja

 Krivo su ti rekli. Uvijek prvo mora doći uređaj, pa ti onda prebace broj... To je tako uvijek bilo. 

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Da sam na vasem mjestu raskinuo bi momentalno ugovor, cekate gotovo izvjesno neispravan mob.
Kada ga preuzmete, proci ce jos tjedan dana da uvidite da ima zelen ekran, onda cete ga odnjeti u A1 i cekat cete mozda i do Božića da vam rijese problem, a onda dolazi 1-2 mjesec i novi uređaji... između ostalog i P30 PRO...

 Kolega goranbm ti je sve rekao a ja ću samo nadodat da između ostalog poslje P30 Pro dolazi S10, pa G8, pa Note, pa ostala čuda...

 

Zalazem se da čekamo P80 Pro da budemo sigurni.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Sirotinja kaže...

Ako se ne varam meni su rekli da će mobitel doći par dana nakon prebacivanja broja

 Krivo su ti rekli. Uvijek prvo mora doći uređaj, pa ti onda prebace broj... To je tako uvijek bilo. 

 S obzirom da to većinom rade studenti svašta je moguće. Samo se nadam da se neće napraviti grbavi pa poslati sat bez giftboxa.

quieter you become the more u are able to hear
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Nije meni jasna sama firma, ako vec toliki broj imaju defektnih telefona zasto ne povuku te prve serije, jer do sad su vec morali rijesiti problem...znam da se radi o velikoj kolicini uredjaja, ali kako misle to rijesavati i zasto vi kao kupci pristajete na to da vam servisira nov telefon.

 

Steta velika, svidio mi se...evo buraz jos uvijek razmislja da ga kupi...ali jbg, malo se bezobrazno huawei poneo prema svemu, vjerujem da je njima lakse usutiti se i mijenjati poslije displeje u servisu, ali brate ako postujes kupca povuci to sve i rijesavaj problem, bolje sacekati malo duze ispravan uredjaj nego se zahebavati sa defektnim...

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Djaba im pises...valjda svi imamo neku dozu mazohizma u sebi, netko malo vise mozda.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sirotinja kaže...

Sirotinja kaže...

Ako se ne varam meni su rekli da će mobitel doći par dana nakon prebacivanja broja

 Krivo su ti rekli. Uvijek prvo mora doći uređaj, pa ti onda prebace broj... To je tako uvijek bilo. 

 S obzirom da to većinom rade studenti svašta je moguće. Samo se nadam da se neće napraviti grbavi pa poslati sat bez giftboxa.

 

Sirotinja kad si napravio prednarudžbu ? Ja sam dogovarao 5./6.11. i isključivo su mi rekli da ću dobiti samo sat. A dva dana prije toga su maknuli i sa stranice taj giftbox.

Galaxy S8+ :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice