Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 355.394
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

lg ekran ima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

R36 kako napreduje tvoj povrat mobitela ?

 Odlično...javim kad sve završi. U svakom slučaju nudili mi Xs i Note 9 ali odustao od oba.

8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
augi80 kaže...

evo ja jucer uzet 22.11 u fibis vip u mall u splitu  vakumiran je bia neotvoren i dok sam ga postavio vratio sve s s9plus pozelenio ekran .... tako da danas ga vracam tj vratio sam ga i uzeo iphone xs 256gb i nadoplatio 1000kn  mate sam platio 5900

I onda ovdje ima ljudi koji bi i dalje kupili ovaj mob...

A od huaveija niti rijeci jos

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

od 5 ljudi koji su ovde kupili mob,svima 5 je doso hulk..jooj ma eto to sasvim slucajno desilo,pih.

Moze jedan offtopic,vidim da bih ovdje mogo prodat;

Prodajem bbs felge u kompletu,2 su malo iskrivljene od udara ali ne smeta do brzine od nekih 100,110 kmh.Znaci felge su ko nove,malo koristene ali pri brzinama vecim od 110 pocne se dosta tresti.Vi ionako nebi vozili iznad 110 pa eto ako ste zainteresirsni

 a zasto tebe toliko to muci? vise se ti opterecujes s ovim problemom, nego ja koji imam taj problem 

 

trosis svoje zivce i vrijeme na nesto sto nema apsolutno nikakvog veze s tobom, uvjeravajuci tamo nekoga da je glup i ti znas bolje sta i kako da on napravi sa svojom lovom i uredajem

 

20 stranica teme telefona, na kojima ima 2 opisa iskustva korisnika, jedna galerija fotki, i stotinu poruka o tome kako je moj mobitel bolji od tvog zbog xxx razloga i plakanja o zelenom ekranu, od strane ljudi koji ga nemaju

 

dok oni koji ga imaju, ili ih zaboli tuki za to, ili vrate mob i problem rijesen

 

shvati da neki od nas mjenjaju telefone na mjesecnoj bazi i nismo robovi robnim markama, kao ti naprimjer, i stvarno nemamo potrebu da nam se ponavlja na 20 stranica da je ekran u banani i sta bi mi trebali napraviti po tome pitanju

 

sposobni smo sami donositi takve odluke

 

radije bi da tema bude fokusirana na uredaj njegove mogucnosti, prednosti i mane, glaerije sa fotkama, videima, linkovima na iste, ili nekakve korisne informacije tips6tricks recimo, a ne beskonacna prepucavanja koja su totalno promasena

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Timo kaže...
DuMe kaže...

od 5 ljudi koji su ovde kupili mob,svima 5 je doso hulk..jooj ma eto to sasvim slucajno desilo,pih.

Moze jedan offtopic,vidim da bih ovdje mogo prodat;

Prodajem bbs felge u kompletu,2 su malo iskrivljene od udara ali ne smeta do brzine od nekih 100,110 kmh.Znaci felge su ko nove,malo koristene ali pri brzinama vecim od 110 pocne se dosta tresti.Vi ionako nebi vozili iznad 110 pa eto ako ste zainteresirsni

 a zasto tebe toliko to muci? vise se ti opterecujes s ovim problemom, nego ja koji imam taj problem 

 

trosis svoje zivce i vrijeme na nesto sto nema apsolutno nikakvog veze s tobom, uvjeravajuci tamo nekoga da je glup i ti znas bolje sta i kako da on napravi sa svojom lovom i uredajem

 

20 stranica teme telefona, na kojima ima 2 opisa iskustva korisnika, jedna galerija fotki, i stotinu poruka o tome kako je moj mobitel bolji od tvog zbog xxx razloga i plakanja o zelenom ekranu, od strane ljudi koji ga nemaju

 

dok oni koji ga imaju, ili ih zaboli tuki za to, ili vrate mob i problem rijesen

 

shvati da neki od nas mjenjaju telefone na mjesecnoj bazi i nismo robovi robnim markama, kao ti naprimjer, i stvarno nemamo potrebu da nam se ponavlja na 20 stranica da je ekran u banani i sta bi mi trebali napraviti po tome pitanju

 

sposobni smo sami donositi takve odluke

 

radije bi da tema bude fokusirana na uredaj njegove mogucnosti, prednosti i mane, glaerije sa fotkama, videima, linkovima na iste, ili nekakve korisne informacije tips6tricks recimo, a ne beskonacna prepucavanja koja su totalno promasena

 

 

 

Kako bi rekla ona stara narodna - "Svaka budala ima svoje veselje". Samo ga ignoriraš, i gotovo :)

 

A za ovu zadnju rečenicu ću ti samo reći, pusti,to ti je kao da govoriš zidu. Jedan je Samsung fanboyćić, drugi je iPhone lover, treći nas samo trola. Jbg, takva je današnja mladež.

Galaxy S8+ :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 16:04 (goranbm).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

od 5 ljudi koji su ovde kupili mob,svima 5 je doso hulk..jooj ma eto to sasvim slucajno desilo,pih.

Moze jedan offtopic,vidim da bih ovdje mogo prodat;

Prodajem bbs felge u kompletu,2 su malo iskrivljene od udara ali ne smeta do brzine od nekih 100,110 kmh.Znaci felge su ko nove,malo koristene ali pri brzinama vecim od 110 pocne se dosta tresti.Vi ionako nebi vozili iznad 110 pa eto ako ste zainteresirsni

Kad ti baka kupi mob na 36 rata i kaže -  miran si sljedećih 5 godina. Došao s iPhone 4 na S9+ i misli da je oslobodio forum.

Kako bi rekli stari ljudi : Bože daj svima,samo sugama ne.

 

Mogu mislit koji je tebi hepening bio kupit S9+ a u ruci imaš Iphone 4.Brijem adrenalin na najjače.Nadam se da si se baki zahvalio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 16:12 (R36).
 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Nova aplikacija za m20pro, Huawei 3D Live Maker. Vidim da o tome nije bilo rijeci ovdje (pitam se zasto), pa da malo razbijemo monotoniju zelenog ekrana. Aplikacija omogucuje skeniranje objekata, zatim od njih napravi 3d model. Huawei je na launch eventu pokazao mogucnosti ove aplikacije, medutim, ona nije bila dostupna kad je uredaj krenuo u prodaju. Sad je napokon svi vlasnici m20pro uredaja mogu besplatno skinuti.

 

Izvor:

https://www.express.co.uk/life-style/science-technology/1049902/Huawei-Mate-20-Pro-update-camera-3d-model

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...

Nova aplikacija za m20pro, Huawei 3D Live Maker. Vidim da o tome nije bilo rijeci ovdje (pitam se zasto), pa da malo razbijemo monotoniju zelenog ekrana. Aplikacija omogucuje skeniranje objekata, zatim od njih napravi 3d model. Huawei je na launch eventu pokazao mogucnosti ove aplikacije, medutim, ona nije bila dostupna kad je uredaj krenuo u prodaju. Sad je napokon svi vlasnici m20pro uredaja mogu besplatno skinuti.

 

Izvor:

https://www.express.co.uk/life-style/science-technology/1049902/Huawei-Mate-20-Pro-update-camera-3d-model

 Skinuo sam ja to prije tjedan dana.Osobno meni bezveze.Skeniras s prednjom kamerom pa to skeniranje ispadne smotano.,jer moraš gledati što skeniras a teško je jer mob moraš usmjeriti prema objektu.

Da je to omogućeno s zadnjom kamerom e onda bi to imalo više smisla.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

 Skinuo sam ja to prije tjedan dana.Osobno meni bezveze.Skeniras s prednjom kamerom pa to skeniranje ispadne smotano.,jer moraš gledati što skeniras a teško je jer mob moraš usmjeriti prema objektu.

Da je to omogućeno s zadnjom kamerom e onda bi to imalo više smisla.

e da vidis to je malo nezgodno, ne vidis tocno sto skeniras kad je prednja kamera u pitanju :/

spojis mob na tv ili monitor, pa onda vidis sto tocno radis 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
DuMe kaže...

od 5 ljudi koji su ovde kupili mob,svima 5 je doso hulk..jooj ma eto to sasvim slucajno desilo,pih.

Moze jedan offtopic,vidim da bih ovdje mogo prodat;

Prodajem bbs felge u kompletu,2 su malo iskrivljene od udara ali ne smeta do brzine od nekih 100,110 kmh.Znaci felge su ko nove,malo koristene ali pri brzinama vecim od 110 pocne se dosta tresti.Vi ionako nebi vozili iznad 110 pa eto ako ste zainteresirsni

Kad ti baka kupi mob na 36 rata i kaže -  miran si sljedećih 5 godina. Došao s iPhone 4 na S9+ i misli da je oslobodio forum.

Kako bi rekli stari ljudi : Bože daj svima,samo sugama ne.

 

Mogu mislit koji je tebi hepening bio kupit S9+ a u ruci imaš Iphone 4.Brijem adrenalin na najjače.Nadam se da si se baki zahvalio.

 Hehe imas dobre fore. Sta moram kupovat mob svake godine ili? Imate osjecaj manje vrijednosti ako nemate uvjek nesto najbolje i najskuplje?

Kad mi mob vise nije u stanju normalno radit,onda kupim drugog.Znam da nisam faca ako sad ne kupim s10 kad izadje,ali jebg

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

 Hehe imas dobre fore. Sta moram kupovat mob svake godine ili? Imate osjecaj manje vrijednosti ako nemate uvjek nesto najbolje i najskuplje?

Kad mi mob vise nije u stanju normalno radit,onda kupim drugog.Znam da nisam faca ako sad ne kupim s10 kad izadje,ali jebg

 A to ti je isto kao s curama.Bolje više njih isprobati pa znaš što valja,nego svakih 5 godina jednu.,i onda u svojih 10 godina si imao samo dvije. 

O čemu da s tobom komentiram kad si skočio s iPhone 4 na S9+.

Tvoje iskustvo u mobilnom svijetu je ravno 0., a nadam se da ti tako nije u ljubavnom...valjda...

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...
R36 kaže...

 Skinuo sam ja to prije tjedan dana.Osobno meni bezveze.Skeniras s prednjom kamerom pa to skeniranje ispadne smotano.,jer moraš gledati što skeniras a teško je jer mob moraš usmjeriti prema objektu.

Da je to omogućeno s zadnjom kamerom e onda bi to imalo više smisla.

e da vidis to je malo nezgodno, ne vidis tocno sto skeniras kad je prednja kamera u pitanju :/

spojis mob na tv ili monitor, pa onda vidis sto tocno radis 

 To skeniranje je više "mi to možemo" nego što to ustvari ima nekog smisla. Isti kao onaj AR emoj.Glupost na kvadrat.

8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...
DuMe kaže...

R36 gledam ocima "normalnih" kupaca,ne kao vas kolicina tu na forumu koji su geekovi i sline za svaku novotariju.

Znaci ovak;otkljucavanje pin-om,skeniranje lica,3D skeniranje lica,skeniranje sarenice oka,otkljucavanje otiskom prsa.Malo pretjerivanja zar ne?

 Meni nije jasno da ti još uvijek ne razumiješ da si već dosadan i bogu i vragu. Ponavljam se po tko zna koji put, ali nikako da dobijem odgovor od tebe. Zašto si još uvijek u ovoj temi i komentiraš stvari ? Da li imaš Mate 20 Pro - nemaš. Da li ga planiraš kupiti - već si nekoliko puta rekao da ne. Ajde mi onda odgovori zašto si ovdje i zašto trolaš stalno ? Vidim pluješ tamo po onom pocophone F1, ovdje pljuješ po Mate 20 Pro i onda u temi s9+ napišeš:

 

Meni je mob fantastican,ful sam zadovoljan sa ovim modelom,butalan ekan,kamera i mob leti.Imam ga 2 mjeseca i jos ni jednom nisam primjetio nekakvo stuckanje,sve se odvija superbrzo.Da je baterija malo bolja mobitel bi bio cista desetka.Stvarno ima hrpu mogucnosti i opcija.

 

Stvarno imam osjećaj da ovo što piše 8 godina iznad tvoje profilne slike, da toliko imaš godina a ne da si toliko godina na forumu. I ovaj komentar za s9+ je stvarno pisan kao da ga je pisao "normalan" kupac..... 

 

pa ja nmg vjerovati, znaci frajeru sjebao si se totalno, evo citiram tvoj post s druge teme:

 

Kao prvo ako se nekome sviđa mobitel nije odmah fanboy. Daj pročitaj malo kaj si napisao i onda dobro dobro razmisli o tome. Kao prvo o kakvih milijun bugova pričaš ? Evo nabroji bugove koje ovaj mobitel ima, koje si doživio, koje si vidio i za koje si 100% siguran da postoje ? Kao drugo u vezi burnin-a Samsung se odmah oglasio i rekao da je to ne moguće jer se tipka sama po sebi pomiće lijevo, desno i nikakva zakrpa nije izdana zbog toga. Zakrpa je izdana da omogući dodatne i detaljnije opcije kalibracije ekrana.  Baterija je jača i od V10 i od G5 koje si gore napisao, i to dosta bolja i to znam iz usporedbe jer sam koristio. Koristim S8+ od 19.4. i do danas nisam doživio da je software laggao a eto imam 332 sata uptime-a. 

 

znaci skoro identicno napisao kao i od kolege, a ti takav licemjeran seres drugima sto pisu isto ono sto i ti

e moj pergeru drzi se ti bicikala, mobiteli ti ocito nisu jaca strana

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 17:19 (ivanlotz).
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
goranbm kaže...

R36 kako napreduje tvoj povrat mobitela ?

 Odlično...javim kad sve završi. U svakom slučaju nudili mi Xs i Note 9 ali odustao od oba.

 

 

Nebi pozalio...barem sto se Notea tice.

Kazes da ti je dosadan iako mi nije bas jasno sto ti to znaci jer ja na mob gledam kao na multimedijalnu spravicu koja sluzi za konzumiranje sadrzaja kao i stvaranje sadrzaja pa ako imas sadrzaj koji volis ne znam zasto bi ti mob bio dosadan jer on je ionako tu da ti dohvati taj sadrzaj tipa Netflix, YouTube, Spotify...Note sa svojim odlicnim ekranom je kao stvoren za to i bas je gust svaka konzumacija bilo kojeg sadrzaja na njemu.

Zvuk isto tako, ima jako glasne zvucnike, kamera je odlicna, 4K 60 fps video isto...uz sve to imas bateriju koja zbilja traje...ne znam, da si ga uzeo vjeruj mi da uopce nebi razmisljao o nicem drugom do proljeca.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
augi80 kaže...

evo ja jucer uzet 22.11 u fibis vip u mall u splitu  vakumiran je bia neotvoren i dok sam ga postavio vratio sve s s9plus pozelenio ekran .... tako da danas ga vracam tj vratio sam ga i uzeo iphone xs 256gb i nadoplatio 1000kn  mate sam platio 5900

 a jesi mogao uzet drugi mate

iPhone is a smartphone for dumb people
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Kad mi mob vise nije u stanju normalno radit,onda kupim drugog.Znam da nisam faca ako sad ne kupim s10 kad izadje,ali jebg

 pa onda ćeš brzo prominit mobitel, već počni štedit

iPhone is a smartphone for dumb people
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
karlanal kaže...
DuMe kaže...

Kad mi mob vise nije u stanju normalno radit,onda kupim drugog.Znam da nisam faca ako sad ne kupim s10 kad izadje,ali jebg

 pa onda ćeš brzo prominit mobitel, već počni štedit

 hehe, dobar vic :D

 

Pa možda si u pravu,onda to vrijedi za svaki android telefon jer je ajfon po kvaliteti za koplje jače od bilo kojeg android telefona.

Znam da ste ovdje 90 posto vas androidovca i da se nećete složit stime,ali ljudi koji su imali ajfon ovo što sam kazao vjerujem da će potvrdit

15 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

ti znaš da se i ajfon radi u kini isto kao i svi kineski mobiteli kako si ti to omalovažavajuće rekao neki dan

 

to za ajfon je nekad bilo, nekad davno a sa se samo spominje u udžbenicima i od malo jednostavnijeg populusa kao tebe

iPhone is a smartphone for dumb people
 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

pitanjce, imam S8 trenutno, pa si razmisljam piknut M20P, da ga koristim do izlaska S10, a onda ga prosljedim zeni (dugogodisnji sam samsung galaxy S korisnik)

 

gledam vec par tjedana, recenzije, osvrte, usporedbe itd, inace ne kupujem telefone iznad 1500kn, ali imam priliku u nekoj kombinaciji na pretplatu dobiti M20P

 

upoznat sam sa manje vise svime, medutim ono sto ne znam, je kako Huawei rjesava probleme, to jest koliko je brz sa azuriranjem, jer vidim da se problem sa videom jos ne rjesava

 

recimo kao sto se vidim na 6:27minuti videa

, u rubovima ekrana se slika piga dosta, vecina recenzija koje sam gledao ima taj efekt, mada neke nemaju

 

pa vi koji imate, da li vam se to manifestira isto?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...
goranbm kaže...
DuMe kaže...

R36 gledam ocima "normalnih" kupaca,ne kao vas kolicina tu na forumu koji su geekovi i sline za svaku novotariju.

Znaci ovak;otkljucavanje pin-om,skeniranje lica,3D skeniranje lica,skeniranje sarenice oka,otkljucavanje otiskom prsa.Malo pretjerivanja zar ne?

 Meni nije jasno da ti još uvijek ne razumiješ da si već dosadan i bogu i vragu. Ponavljam se po tko zna koji put, ali nikako da dobijem odgovor od tebe. Zašto si još uvijek u ovoj temi i komentiraš stvari ? Da li imaš Mate 20 Pro - nemaš. Da li ga planiraš kupiti - već si nekoliko puta rekao da ne. Ajde mi onda odgovori zašto si ovdje i zašto trolaš stalno ? Vidim pluješ tamo po onom pocophone F1, ovdje pljuješ po Mate 20 Pro i onda u temi s9+ napišeš:

 

Meni je mob fantastican,ful sam zadovoljan sa ovim modelom,butalan ekan,kamera i mob leti.Imam ga 2 mjeseca i jos ni jednom nisam primjetio nekakvo stuckanje,sve se odvija superbrzo.Da je baterija malo bolja mobitel bi bio cista desetka.Stvarno ima hrpu mogucnosti i opcija.

 

Stvarno imam osjećaj da ovo što piše 8 godina iznad tvoje profilne slike, da toliko imaš godina a ne da si toliko godina na forumu. I ovaj komentar za s9+ je stvarno pisan kao da ga je pisao "normalan" kupac..... 

 

pa ja nmg vjerovati, znaci frajeru sjebao si se totalno, evo citiram tvoj post s druge teme:

 

Kao prvo ako se nekome sviđa mobitel nije odmah fanboy. Daj pročitaj malo kaj si napisao i onda dobro dobro razmisli o tome. Kao prvo o kakvih milijun bugova pričaš ? Evo nabroji bugove koje ovaj mobitel ima, koje si doživio, koje si vidio i za koje si 100% siguran da postoje ? Kao drugo u vezi burnin-a Samsung se odmah oglasio i rekao da je to ne moguće jer se tipka sama po sebi pomiće lijevo, desno i nikakva zakrpa nije izdana zbog toga. Zakrpa je izdana da omogući dodatne i detaljnije opcije kalibracije ekrana.  Baterija je jača i od V10 i od G5 koje si gore napisao, i to dosta bolja i to znam iz usporedbe jer sam koristio. Koristim S8+ od 19.4. i do danas nisam doživio da je software laggao a eto imam 332 sata uptime-a. 

 

znaci skoro identicno napisao kao i od kolege, a ti takav licemjeran seres drugima sto pisu isto ono sto i ti

e moj pergeru drzi se ti bicikala, mobiteli ti ocito nisu jaca strana

Vidim netko ima slobodnog vremena, bravo. Evo dao sam ti i palac gore. :) Niti sam ikada rekao da sam neki znalac niti se ponašam kao da su mi mobiteli jača strana, znači nisi otkrio ništa novoga. A bome ni sa biciklama nisam nešto previše na ti, to što se malo tu i tamo rekreativno vozim. Ako se dobro sjećam poruku koju si mi citirao iz S8+ teme, napisao sam osobi sličnjoj kao DuMe, tj. nekome tko je došao u temu i počeo pljuvati po S8+ na temelju nekakvih forumskih postova i članaka koje je pročitao na internetu. Isti je spominjao "hrpu" bugova, i izbjegavao je bilo kakvu konkretnu raspravu. 

 

S druge strane, poanta posta kojeg sam napisao kolegi gore uopće nije u njegovoj poruci u S9+ temi. Ako je kolega zadovoljan sa svojim mobitelom, ja sam presretan i bit ću sretan što duže ga bude služio. Da sam na njegovom mjestu i da imam S9+ vrlo moguće da bi napisao istu takvu poruku u istoj temi. Ali kao i kad je aktualan bio S8+ nisam išao i nisam pisao gluposti u drugim temama, vrijeđao ljude koji koriste i kupuju mobitel koji mi se ne sviđa i slično. Komentirao sam stvari koje sam doživio i pisao sam ih iz iskustva. Dotični od početka sudjelovanja u temi piše jedno te iste stvari, ponavlja se iz poruke u poruku i omalovažava ljude koji su kupili uređaj.

 

Sve je u ovoj temi jasno. Jasno je da je Huawei napravio sranje. Jasno je da su se ponjeli bezveze, jasno je sve što se ističe. Nitko to ne poriče i podržavam takve izjave. Ipak što ću ja napraviti s mojim novcima ili bilo tko drugi tko će kupiti ovaj mobitel, čisto je njegova stvar. Svatko će kupiti ovaj mobitel sa svojim razlozima, razumio se ili ne. To što ti ne vjeruješ da bi itko kupio, to je čisto tvoje mišljenje i ok. Ali prihvati da ima drugih ljudi koji ne djele to mišljenje.

Galaxy S8+ :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Majko mila di je ova tema otišla....
 
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ne samo tema, već i cijeli podforum nažalost.
 
4 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
R36 kaže...
goranbm kaže...

R36 kako napreduje tvoj povrat mobitela ?

 Odlično...javim kad sve završi. U svakom slučaju nudili mi Xs i Note 9 ali odustao od oba.

 

 

Nebi pozalio...barem sto se Notea tice.

Kazes da ti je dosadan iako mi nije bas jasno sto ti to znaci jer ja na mob gledam kao na multimedijalnu spravicu koja sluzi za konzumiranje sadrzaja kao i stvaranje sadrzaja pa ako imas sadrzaj koji volis ne znam zasto bi ti mob bio dosadan jer on je ionako tu da ti dohvati taj sadrzaj tipa Netflix, YouTube, Spotify...Note sa svojim odlicnim ekranom je kao stvoren za to i bas je gust svaka konzumacija bilo kojeg sadrzaja na njemu.

Zvuk isto tako, ima jako glasne zvucnike, kamera je odlicna, 4K 60 fps video isto...uz sve to imas bateriju koja zbilja traje...ne znam, da si ga uzeo vjeruj mi da uopce nebi razmisljao o nicem drugom do proljeca.

 Evo kako ja gledam na te mobitele :

 

Prednosti :

Note 9 

  • Kamera – jednostavno ima IOS i AF dual pixel. Kad to imaš ne možeš dobit lošu fotografiju ni loš video.
  • Olovka – ne znam, možda bi je stvarno koristio.
  • Dolazi novi software pa bi to trebalo podići Note na još jednu višu razinu.
  • Software – svoj na svome bi bio – imao sam S3, S6,S7,S8

 

Mate 20 Pro

  • Baterija i punjenje.
  • Senzor otiska prsta i 3D skeniranje
  • Dimenzije – kompaktniji od Note 9
  • Software s novim hardwareom – fenomenalno to sve radi
  • Mob + sat = odlična stvar
  • Kamera u dnevnim uvijetima, zoom x3 x5, mogućnosti kamere (razni modovi)

 

Iphone XS –

IOS – imam Iphone 8 doma tako da znam što mogu očekivat.

Kamera – kao Pixel., bez puno mudrolije vrhunske slike.

 

Note 9 prvenstveno nisam uzeo jer nešto slično imam doma - Pixel 2 XL. Pošto sam probao M20P, čekam mobitele na 7nm, brzo punjenje  (u razini M20P), 3 kamere i sl. Sve to podiže mobitel na jednu višu razinu naspram Note 9.

Nadam se da će S10 odlično složit. 

 

 

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja Mate 20 PRO najviše cijenim jer je podigao letvicu i primorao druge da se dodatno jos vise potrude.
Mislim da nije u tome uspio jer je pao na onom osnovnom, a to je kontrola kvalitete koja cini finalni proizvod.
Pokazao je veliki potencijal, ali ujedno i to da Huawei jos nije dorastao u apsolutno svim aspektima.
Snimanje videa je jos jedan primjer koji izdvaja najbolje i tu je od kineskih kompanija jedino Oneplus dosegnuo prihvatljiv nivo.
Apple, Sony, Google (Pixel) i Samsung definitivno to rade bolje i kamera na Mate 20 PRO je opet polovicna.
Recimo P20 PRO je imao korektan 4K video ako izuzmemo nedostatak stabilizacije dok Mate 20 PRO ima stabilizaciju i cudne pojave na rubovima slike i uzasno cudan nocni video.
Ne znam, previse je tu stvari koje mi nisu na nivou unatoc tome sto to sve na papiru djeluje vrhunski.
Mislim da ce P30 PRO biti puno bolji iako sve ovo sto sam nabrojao je moguce mozda i ispraviti, ali treba vremena...dok to sve rijese evo ga i S10, P30 PRO...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Ja Mate 20 PRO najviše cijenim jer je podigao letvicu i primorao druge da se dodatno jos vise potrude.
Mislim da nije u tome uspio jer je pao na onom osnovnom, a to je kontrola kvalitete koja cini finalni proizvod.
Pokazao je veliki potencijal, ali ujedno i to da Huawei jos nije dorastao u apsolutno svim aspektima.
Snimanje videa je jos jedan primjer koji izdvaja najbolje i tu je od kineskih kompanija jedino Oneplus dosegnuo prihvatljiv nivo.
Apple, Sony, Google (Pixel) i Samsung definitivno to rade bolje i kamera na Mate 20 PRO je opet polovicna.
Recimo P20 PRO je imao korektan 4K video ako izuzmemo nedostatak stabilizacije dok Mate 20 PRO ima stabilizaciju i cudne pojave na rubovima slike i uzasno cudan nocni video.
Ne znam, previse je tu stvari koje mi nisu na nivou unatoc tome sto to sve na papiru djeluje vrhunski.
Mislim da ce P30 PRO biti puno bolji iako sve ovo sto sam nabrojao je moguce mozda i ispraviti, ali treba vremena...dok to sve rijese evo ga i S10, P30 PRO...

Baš zbog ovog podebljanog vjerujem da će top modeli za 2019 biti baš top modeli a ne nešto polovično..., i zato nisam kupio Note 9.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

ocean77 ovo što kažeš za video snimanje...mislim a se to može bez beda popravit i to prvom sljedećom nadogradnjom softwarea.

Kamera ima stvarno velik potencijal, a sve ostalo radi perfektno.

 

Imam u 7:00h 49% baterije i stavim ga na punjać dok popijem kavu. I u 7:17 ga skidam s punjaća a baterija na 92%. Također bežićno punjenje je isto odlično. 

 

M20P je po meni trenutno najbolji uređaj na tržištu samo da nema zeleni ekran.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Note 9 je korektan mob koji uopce ne zivcira nicim, sve je top i nista bitno ne nedostaje.
Nema ultra brzo punjenje, ali se opet puni brzo, ima 4000 mah bateriju koja ima izuzetno dobru autonomiji, ima kameru koja je pouzdana i za video i za fotke sto mi vise znaci od sirokokutne kamere i 3/5x zooma, ima super ekran, odlican zvuk.
Znas koliko nisam sklon Samsungu i uvijek su mi imali neke nedostatke pa cak i S9+ mi nije po volji i nebi ga uzeo (zbog baterije), ali ovdje su naprvili jedan ziheraski mob kojem je tesko bilo sto prigovoriti.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Mislim da je s10 vec lagano finiširan i da se nema vremena sad nesto kopirat od mata20.Oni vec par mjeseci prije predstavljanja imaju vec slozen mob kako ce izgledat i sto ce imat.Mislim da ce kamera i video bit bolji,kao i ekran sigurno. Autonomija ce bit slicna.Najveci pomak cemo vidjet umetanjem kamere u ekran tako da ocekujemo na s10+ ekran bez puno mesa i notcha.

I ta keramika od iza mi djeluje jako dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Note 9 je korektan mob koji uopce ne zivcira nicim, sve je top i nista bitno ne nedostaje.
Nema ultra brzo punjenje, ali se opet puni brzo, ima 4000 mah bateriju koja ima izuzetno dobru autonomiji, ima kameru koja je pouzdana i za video i za fotke sto mi vise znaci od sirokokutne kamere i 3/5x zooma, ima super ekran, odlican zvuk.
Znas koliko nisam sklon Samsungu i uvijek su mi imali neke nedostatke pa cak i S9+ mi nije po volji i nebi ga uzeo (zbog baterije), ali ovdje su naprvili jedan ziheraski mob kojem je tesko bilo sto prigovoriti.

 S9 plus ima brutalno dobru bateriju  ja ga imam vec par mjeseci i prezadovoljan sam .

Trenutno medju top 3 mobitela i dalje  mate 20 pro još ne priznajem dok se problem sa hulkom ne rijesi . 

Note 9 odličan, ali za to ti treba oruzni list . 

13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Molim sve ovdje koji ne koriste M20pro i ne namjeravaju ga kupit neka si otvore novu temu pa si tamo pišu zašto je S9,N9 itd...bolji od M20Pro

Ovo je već živi užas kolko ste naporni!!!! 

 
4 6 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice