IPhone 6S - Rasprava izdvojena tema

poruka: 1.068
|
čitano: 227.398
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ako nekom treba imam za prodat jedan rosegold 16Gb, ima garanciju jos 5mj, kupljen u VIPu,naravno otkljucan uz njega dolazi kompletna kutija i papiri. Stanje 10/10 bez ogrebotine. Cijena: 3100kn.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Pozdrav!

Jutros sam otkrio da imam problem sa kamerom na iPhone 6s plus. Da ne duljim, problem je detaljno opisan u 

videu. Mobitel nije pao, nisam nikakvih problema imao do sad, ovo me bas zateklo...

Ono sto me zanima je kako stoje stvari s jamstvom u RH, meni je jednogodisnje jamstvo isteklo. I ne znam da li je mozda netko od Vas imao sl. gresku i koliko ga je kostao popravak... Ukratko, koje su mi opcije...

 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Iphone 6s crni puklo staklo... zna neko da li ima servis koji odma popravlja u Zadru ili Šibeniku, može i Split, i da je original...

Dobra vila mi je ispunila dvi zelje, treci put nisan moga
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 12:08 (overdice).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Moze preporuka nekog screen protektora? Case ne koristim ali zastitio bi ekran od ogrebotina. Koje koristite? preferiram ebay i banggood.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 20:47 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Moze preporuka nekog screen protektora? Case ne koristim ali zastitio bi ekran od ogrebotina. Koje koristite? preferiram ebay i banggood.

 Spigen obavezno

10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Yovitssa kaže...

Pozdrav!

Jutros sam otkrio da imam problem sa kamerom na iPhone 6s plus. Da ne duljim, problem je detaljno opisan u 

videu. Mobitel nije pao, nisam nikakvih problema imao do sad, ovo me bas zateklo...

Ono sto me zanima je kako stoje stvari s jamstvom u RH, meni je jednogodisnje jamstvo isteklo. I ne znam da li je mozda netko od Vas imao sl. gresku i koliko ga je kostao popravak... Ukratko, koje su mi opcije...

 

 Upisi svoj serijski broj i provjeri.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 2:04 (tLeon).
10 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Bok,Zanima me kakva su vam iskustva s otterbox strada case-om ukoliko ga netko ima te sto predlazete umjesto ?

trenutno imam neku ultra thin case no trebao bih i nesto cvrsce u cemu bih bio bezbrizniji.

hvala 

Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.[121119962015]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Pogledaj si Spigenovu ponudu. Za svaki od mobitela sam imao nesto njihovo i uvijek je ispalo najkvalitetnije.
Sa stranice se bas i ne isplati narucivati zbog vece postarine, ali znaju na amazonu/ebayu imati dobar deal pa baci pogled ;)
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
tLeon kaže...
Yovitssa kaže...

Pozdrav!

Jutros sam otkrio da imam problem sa kamerom na iPhone 6s plus. Da ne duljim, problem je detaljno opisan u 

videu. Mobitel nije pao, nisam nikakvih problema imao do sad, ovo me bas zateklo...

Ono sto me zanima je kako stoje stvari s jamstvom u RH, meni je jednogodisnje jamstvo isteklo. I ne znam da li je mozda netko od Vas imao sl. gresku i koliko ga je kostao popravak... Ukratko, koje su mi opcije...

 

 Upisi svoj serijski broj i provjeri.

 Hvala, ali to je program zamjene za 6 plus uređaje, moj je 6s plus...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Iako nikad nisam koristio case nit na jednom telefonu za ovoga sam ipak narucio ovaj od spigena   http://www.ebay.com/itm/132013456416?ul_noapp=true. Cinila mi se ok cijena.

 

Zao mi je da mi se telefon izgrebe cijeli odmah. kaljeno staklo nisam jos narucio nikakvo. Razmisljao sam samo da stavio onu obicnu foliju da steti od ogrebotina neku tanku. Dal mozete preporucit neki ducan u zagrebu sa smartphone opremom da dodem tamo i da mi i covjek to zaljepi na mobitel. Imam na ipadu preklopni case i foliju koju sam sam lijepio i izgleda kmh dosta lose :)

 

Sretna nova svima.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

imaš u importane centru mobitel shop il tako neki naziv, futrole, kaljena stakla itd. odmah ti nalijepe na ekran.

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Stigla mi danas maska od spigena i malo je ostecena. Kao prvo fali mi power tipka i nemoguce je zakljucati mob. I ostecena je dole kod rupe za punjac. Poslao sam mail i slike prodavacu bas me zanima sto ce odgovoriti.

na slici se vidi kak je spigan ovaj plasticni dio vjerojatno se sjebao u transportu. 

 

Evo nakon sigurno 100 narudzbi na ebayu,banggoodu,aliexpressu ovo mi je prvi prigovor.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2017 12:08 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
IPhone 6s - Rasprava

Auu.. malo mi je glupo jer sam ti bas preporucio, nahvalio Spigen i onda ovakvo nesto..samo me nesto muci.

Jesi maskicu dobio u onom njihovom pakiranju zajedno sa certifikatom autenticnosti?

Nekako ne vjerujem ebayu i narucujem samo bas neke gluposti, plastikice po dolar dva kad zatreba nesto takvo iako sam vidio i na ebayu bas i Spigen da prodaje..ne ovako neki regularni selleri.

Svoju zadnju spigen masku sam narucio s amazona, direktno od spigena, iako sad vidim da neki ne shipaju u lijepu našu.

Ajde javi kaj si riješio, baš me zanima..

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2017 13:08 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ma dobio sam kurac. Narucivao sam vec original spigen stvari i dobio zapakirano  sa onim papiricom ovo je ziher fake za 11 dollara ali nebi mi to smetalo da je proizvod ispravan.

 

Ovo sam dobio samo u foliji. Gumeni dio maske je odlican i super sjeda u ruci ali ovaj plasticni dio je zesca koma. Fali gumb, dosao je spigan i jos je sjeban dole kod rupe za punjenje. Stavio sam masku na mob sta cu sad jedino ga nemogu zakljucat.

mail sam mu poslao ali jos ne odgovara,bas me zanima sto ce napisati. Ja cu traziti novu masku il nek vrati lovu. Mislim 11 dollara nije neka para al ipak zelim da bude 100% ispravno posto sam platio. Javim cim lik odgovori

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ja sam Spigen uvijek uzimao sa Ebaya od njihovog dućana, nikad problema. Vrhunske maske.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Javio se lik za masku, kaze da salje novu.

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Imam problem sa kvalitetom fotografija na iphone 6s.Naime,kada se uključi bljeskalica,u polumranoj prostoriji,slika ispadne mutna,odnosno kao da je slikana kroz dimnu zavjesu.Zašto?Ženin je mob,ne kužim se u iOs...Napominjem da su dnevne slike u redu.Kao i noćne bez blica.Ali kad se uključi blic,problem...
HZV
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Ma kolega, ako je pod garancijom, u apple servis/ducan di je kupljen. Dok imas garanciju, opce ti se ne isplati istrazivat,riskirat ili zanemarivat problem...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
spilice05 kaže...
Imam problem sa kvalitetom fotografija na iphone 6s.Naime,kada se uključi bljeskalica,u polumranoj prostoriji,slika ispadne mutna,odnosno kao da je slikana kroz dimnu zavjesu.Zašto?Ženin je mob,ne kužim se u iOs...Napominjem da su dnevne slike u redu.Kao i noćne bez blica.Ali kad se uključi blic,problem...

Da li ima na mobitelu stavljenu masku ili zaljepljenu foliju odostraga? Jer nekad zna to biti problem kada se koristi blic.

10 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Da,bilo je do maske.Hvala!
HZV
15 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

ljudi imam problem racunar nece da prepozna iphone brisao itunes instalirao opet sve pokusao ali nema sanse da ga prepozna ni itunes ni racunar.. u device mangaeru ga nema.. od kako sam kupio telefon jednom sam spojio i moglo je sinoc pokusao i ne moze...pokusao i na laptop isto se desava... ako ima neko savjet? zaboravio sam reci da puni normalno preko uticnice kad ukljucim.. ali na racunaru nece da pokaze ni da puni ni bilo sta

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2017 12:20 (DangerousB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Pokusaj sljedece:

  • promijeni USB port
  • probaj spojiti drugim lightning kabelom
  • deinstaliraj sve Apple programe u Control Panelu, instaliraj ponovo itunes i spoji iPhone

 

Javi rezultat.

10 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Je li netko možda pokušavao sam promjeniti lcd ekran na 6s ?

Neda mi se stvarno slati u agram i onda čekati 10 dana da oni to zamjene a ako nađem neki šalabajzerski servis mislim da ce biti isto ko i da ja to zamjenim s tim da ustedim nekih 500-600 kuna.

Btw sta da gledam na tim ekranima? Nasao sam jednog prodava i ima skoro pa dva ista oglasa a jedan je 10ak funta skuplji (skuplji i jeftiniji). I jesu to ekrani iste kvalitete ili?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
DFurka kaže...

Pokusaj sljedece:

  • promijeni USB port
  • probaj spojiti drugim lightning kabelom
  • deinstaliraj sve Apple programe u Control Panelu, instaliraj ponovo itunes i spoji iPhone

 

Javi rezultat.

 bilo je do kabla jutros od prijatelja kabal dobio i odmah je prepoznao racunar telefon :) zar je moguce da kabal hoce da puni preko uticnice a da nece da radi kad ga spojim na racunar...

11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Evo slika trajanja baterije. Svijetlina cijelo vrijeme na cca 40%.  Wifi-4g 70-30.

al ono bas sam pazio da vidim kolko ce izdrzati.

Znam da je 7-ica vani ali meni osobno bolje netreba. Vec sam par puta napomenuo dosao sam sa 5s i nakon skoro mjesec dana koristenja mogu rec da je touch ID munjevito brz i nijednom mi jos nije napisao pokusajte ponovno,sto za 5s nemogu rec.

 

Iios 10 radi odlicno. Moja preporuka za svakog tko se dvoumi.  

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Evo slika trajanja baterije. Svijetlina cijelo vrijeme na cca 40%.  Wifi-4g 70-30.

al ono bas sam pazio da vidim kolko ce izdrzati.

Znam da je 7-ica vani ali meni osobno bolje netreba. Vec sam par puta napomenuo dosao sam sa 5s i nakon skoro mjesec dana koristenja mogu rec da je touch ID munjevito brz i nijednom mi jos nije napisao pokusajte ponovno,sto za 5s nemogu rec.

 

Iios 10 radi odlicno. Moja preporuka za svakog tko se dvoumi.  

 Normalno kad nema messengera,vibera,whatsapa,instagrama i ostalih gluposti koje cuclaju bateriju...

13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
DangerousB kaže...
DFurka kaže...

Pokusaj sljedece:

  • promijeni USB port
  • probaj spojiti drugim lightning kabelom
  • deinstaliraj sve Apple programe u Control Panelu, instaliraj ponovo itunes i spoji iPhone

 

Javi rezultat.

 bilo je do kabla jutros od prijatelja kabal dobio i odmah je prepoznao racunar telefon :) zar je moguce da kabal hoce da puni preko uticnice a da nece da radi kad ga spojim na racunar...

 Naravno, imas vise i manje kvalitetne kablove. Ponekad ti nekvalitetni kabel moze udesiti sami telefon. Ne kupuj jeftino.

13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
spilice05 kaže...
Imam problem sa kvalitetom fotografija na iphone 6s.Naime,kada se uključi bljeskalica,u polumranoj prostoriji,slika ispadne mutna,odnosno kao da je slikana kroz dimnu zavjesu.Zašto?Ženin je mob,ne kužim se u iOs...Napominjem da su dnevne slike u redu.Kao i noćne bez blica.Ali kad se uključi blic,problem...

 Posalji primjer fotke.

15 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
DFurka kaže...
DangerousB kaže...
DFurka kaže...

Pokusaj sljedece:

  • promijeni USB port
  • probaj spojiti drugim lightning kabelom
  • deinstaliraj sve Apple programe u Control Panelu, instaliraj ponovo itunes i spoji iPhone

 

Javi rezultat.

 bilo je do kabla jutros od prijatelja kabal dobio i odmah je prepoznao racunar telefon :) zar je moguce da kabal hoce da puni preko uticnice a da nece da radi kad ga spojim na racunar...

 Naravno, imas vise i manje kvalitetne kablove. Ponekad ti nekvalitetni kabel moze udesiti sami telefon. Ne kupuj jeftino.

 ovaj kabal sam dobio uz telefon (polovan kupljen) i kao sto sam napisao znam kad sam ga tek kupio da sam kacio na racunar i moglo je

10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Evo sa messenger,facebook,insta,viber i slusanje muzike u autu i imam jos 36% sto ce na wi-fi sigurno izdrzati do 7h sota :) Jest da sam zamjenio bateriju prije nove godine u ovlastenom jer se gasio i sto su priznali , al i prije toga sam mogao po 7 h ako se ne bi ugasio na 20 posto.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice