IPhone Xs/Xs Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 450
|
čitano: 106.393
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Recimo da ga skinem sa punjaca oko 8 ujutro bez problema radi do 23.Oko 22-30 ili 23 tu noc se upali crvena .

Nađa
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Pa to je malo, iskreno i bez uvrede... U odnosu na npr. moj iP6 star 2 godine i koji je prezivio pad u vodu, to je stvarno malo... Ocekivala bih barem dva dana da izdrzi baterija bez punjenja...

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Meni je to super jer nijedan telefon mi nije drzao duze.Neki su se punili i dva puta dnevno.

Jedini koji je glatko bio 2 dana jeste mate 10 pro.Ali sam ga imala jako kratko 

Nađa
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 18:50 (NadjaC).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Pa dobro, Huawei je takodjer super smartphone... Paralelno s iPhoneom koristim i P20 Lite, kupljen pred neka 2 tjedna, fantastican uredjaj, baterija mu potraje komotno 2-3 dana bez problema, naravno, ovisno o koristenju... 

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
MusicWoman kaže...

Pa dobro, Huawei je takodjer super smartphone... Paralelno s iPhoneom koristim i P20 Lite, kupljen pred neka 2 tjedna, fantastican uredjaj, baterija mu potraje komotno 2-3 dana bez problema, naravno, ovisno o koristenju... 

2/3 dana? Mislis NE koristenju? Svaki uredaj na trzistu je za jednodnevno koristenje ako si moderate/heavy user, ostalo je ili stednja ili NE koristenje. Nemoj me krivo shvatiti, pod jednodnevno koristenje mislim - upaljen Wifi, Bt, Lokacija, Podaci, sinkronizacija 1+ maila itd sa 4 do 6h SOT

5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Sad sam pogledala bateriju.imam 60% a skinuto jutros oko 8.Imala sam par razgovora,jedan kraci video i malo cackanja na fb i 2-3 pjesme na you tube.E sad kad legnem dok ne zaspemstalno mi je u rukama tako da ode i ono ostalo do crvene

Nađa
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 19:22 (NadjaC).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
@ MARKOZD15

Ok, sad ga ti isto.. neki ne koriste BT pa im je iskljucen, neki ne drze ni stalno upaljene podatke ako imaju wi-fi.. ja osobno palim i gasim wi-fi i podatke po potrebi, lokaciju sam omogucio da se pali po potrebi za google mapse, m-zabu, vrijeme i sl.

Za gomilu toga mi ne treba, iskljucio sam osvjezavanje aplikacija u pozadini jer mi nista ne znaci, isto tako automatski push mailova jer mi se ucitaju kad otvorim aplikaciju

I ne smatram da radi svega toga ne koristim mogucnosti koje ima telefon, koristim ga kako mi je potrebno

Sad u ovom trenutku imam 67% baterije i 2:37 h uporabe, iPhone 7.. i to je ok, dan izdrzi uvijek kako god okrenuo, a moze i 2 kad ga stedim u smislu ne visim na njemu iz dosade
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Da i da napomenem lokaciju wifi i 3 g ne iskljucujem nikada

Nađa
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
mile59 kaže...
@ MARKOZD15

Ok, sad ga ti isto.. neki ne koriste BT pa im je iskljucen, neki ne drze ni stalno upaljene podatke ako imaju wi-fi.. ja osobno palim i gasim wi-fi i podatke po potrebi, lokaciju sam omogucio da se pali po potrebi za google mapse, m-zabu, vrijeme i sl.

Za gomilu toga mi ne treba, iskljucio sam osvjezavanje aplikacija u pozadini jer mi nista ne znaci, isto tako automatski push mailova jer mi se ucitaju kad otvorim aplikaciju

I ne smatram da radi svega toga ne koristim mogucnosti koje ima telefon, koristim ga kako mi je potrebno

Sad u ovom trenutku imam 67% baterije i 2:37 h uporabe, iPhone 7.. i to je ok, dan izdrzi uvijek kako god okrenuo, a moze i 2 kad ga stedim u smislu ne visim na njemu iz dosade

Palis i gasis Wifi i podatke po potrebi? To mi zvuci totalno prapovijesno, mislim bez uvrede ikome ali po mom misljenju to je totalno nekoristenje smartphona. Ja koristim sve redom tako i BT, njega i lokaciju bi razumio da neko gasi, ali podatke i Wifi to mi nije jasno

12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Nekoristenje smartphonea ako sam ugasio mobilne podatke, jer sam doma gdje imam wi-fi sa flat internetom?

Kad sam vani upalim mobilne podatke, i da radim to jer primjetim da mi baterija malo vise curka ako mi je sve popaljeno, da li sam si umislio ne znam, ali smatram da to nije nekoristenje

Koristim sto mi treba, sto mi ne treba je maknuto
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
mile59 kaže...
Nekoristenje smartphonea ako sam ugasio mobilne podatke, jer sam doma gdje imam wi-fi sa flat internetom?

Kad sam vani upalim mobilne podatke, i da radim to jer primjetim da mi baterija malo vise curka ako mi je sve popaljeno, da li sam si umislio ne znam, ali smatram da to nije nekoristenje

Koristim sto mi treba, sto mi ne treba je maknuto

Mozda me nisi razumio, koliko ja znam ako ti je mobitel spojen na Wifi, ako su podaci upaljeni to ne trosi dodatno bateriju. A kao drugo, stvarno imas volje paliti i gasiti Wifi i podatke, pogotovo na iOS-u jer trebas za Wifi posebno ulaziti u postavke. Ponavljam, nemoj me krivo shvatiti nisam tu da ikoga ucim kako se sto koristi al u danasnje doba da gubis vrijeme na smartphone kojeg si kupio da on sluzi tebe to mi je glupo, ali eto svakom njegovo

13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ok ak ti se gase te stvari , meni je vise fascinantno da se uspijes sjetit pogasit i upalit sve te gluposti svaki put :D
Ja prvi priznajem da se nebi sjetio.
Ja mislim da ti te stvari najmanje trose bateriju , najvise trosis bateriju dok ga koristis, ovo sve ostalo je zanemarivo
15 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ako si na wifiju, 3G-4G nema potrebe gasiti jer se ne koriste. GPS se pali samo ako si u nekoj aplikaciji koja ga koristi, znači da ne postoji potreba za ručnim paljenjem ili gašenjem. Bluetooth toliko malo troši bateriju da stvarno nećeš osjetiti neko poboljšanje ako ga držiš ugašenim.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 21:33 (Hrco).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Sta se ne bi sjetio 😁, wi-fi mi je inace bio upaljen non-stop, a 4G sam palio po potrebi.. e onda sam zadnjih mjeseci imao neke cudne drainove baterije nocu dok bi spavao, cak i kad sam napravio restore i postavio kao novi uredjaj.

Nes ga je jebalo na wi-fi, il me hebe kucna mreza, inace mi je trosio 3-4 % baterije preko noci, a sada po 10% sto nije normalno.

Ovaj tjedan sam nocu imao ugasene i podatke i wi-fi i potrosio bi 1 ili 2% tak da ono decki, nek je on meni ovako, BT mi fakat nikad ne treba tak da je zgasen, GPS i lokacija ovak izgledaju
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Vidio sam vaše odgovore tko je prešao s Android na iOS i obratno.


Trenutno imam Pixel 2 XL i Android koristim od kad je izašao, iOS samo onako usputno uvijek znao isprobati, a možda bi napokon novo. Mislio sam preći na Pixel 3 XL, ali me izgledom razočarao tako da on otpada. Od iphone ako bi uzeo jedino Max dolazi u obzir. Gledao sam Note 9 ali šta ja znam, Samsunga sam se također zasitio, koristio sve do S8+ i onda na Pixelu završio. Protiv ovog Pixela ne mogu ništa reći, super radi, imam osjećaj jedino da će mi Google integracija faliti, npr vijesti na launcheru direktno, direktno prevođenje teksta u browseru, nisam siguran da to iphone može?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Samo sa se nadovežem ovaj accont Nadja ili kako se vec zove sa slikom cure je fake troll samo da znate niti je žensko niti ima iPhone 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Odakle ti ta ideja.Ne nagadjaj gluposti.Ko ne vjeruje ima kamera pa nek me vidi na kameri i nek vidi koji imam telefon.A tvoja nagadjanja ostavi za sebe

Nađa
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Koliko sam ja skuzio ovaj battery status za SOT na iOS-u je u jednom danu a ne od zadnjeg punjenja, ako je tako, onda je ovo najgluplja stvar koju sam u zivotu vidio

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Da broji zadnja 24 sata i zasebno SOT u danasnjem danu od ponoci.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Jedan mali dobar podsjetnik koliko je kamera na iPXs Max vrhunska kamera  !!!! 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Moram priznati da mi se ovaj “Folio” jako dopada, a još nisam provjerio cijenu i dobavljivost uopće 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Postoji li nekakav adblocker koji radi u svim aplikacijama a ne samo u Safariju? Davnih dana koristio sam neki preko vpn-a i to je bilo odlicno, blokirao je sve reklame u svim apk.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 21:13 (john142).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Može neko procijeniti koliko će koštat Xr sa najmanje memorije?
Kakve su opcije “jeftinije”kupnje preko Amazona ili nekog drugog dućana primjerice iz Njemačke?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Vjerojatno će bit 7000kn, moja gruba procjena nakon sto sam preračunao sa švicarskog Apple.ch u kune s pdvom i nekom maržom
PSN: Carlikaa
15 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ako ne i vise..vidim uopće nema ponude za 64 gb verziju trenutno u ovo malo dućana na koje sam naišao tako da se nadam da će ponudit i taj model,a ne sam ove s vise memorije
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Vidjet ćemo ubrzo, kreće pretprodaja od sutra meni se čini da tako piše na telekomu. Smijem pitat gdje si gledao pa da nigdje nema? 64gb će se najvjerojatnije najbolje i prodavati i svugdje ima gdje gledam
PSN: Carlikaa
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Nisam vidio jos nikoga da je stavio sliku svog novog Maxa pa za one Koji su zainteresirani, evo ga.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Odrežit nokte bokte
http://steamcommunity.com/id/BluePill/
5 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Bas sam si mislio da će rec neko... 😒

13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Apropos pokazivanja, moj silver 512GB memorije  !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice