Nokia 5230

poruka: 114
|
čitano: 59.843
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Nokia 5230

šta mislite o tom mobu sutra mislim ić po njega pa recite

1.jel ima jak zvučnik za mjuzu(ono totalno jak ili neko smeće)

2.jel touch screen dobro reagira

3.kolko traje baterija

4.jel dobro igrat igrice na touch

 

molim hitne odgovore!!!!!!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230
Intel dual-core E6300 kaže...

šta mislite o tom mobu sutra mislim ić po njega pa recite

1.jel ima jak zvučnik za mjuzu(ono totalno jak ili neko smeće)

2.jel touch screen dobro reagira

3.kolko traje baterija

4.jel dobro igrat igrice na touch

 

molim hitne odgovore!!!!!!

 

Kolko para misliš odvojit za njega i to?

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230

produljenje ugovora na 24 mjeseca vip ,500kn

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230
Intel dual-core E6300 kaže...

produljenje ugovora na 24 mjeseca vip ,500kn

E onda ništa ja mislio više love i to pa da preporućim 5800 xm

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230

a kaj misliš o ovoj nokiji

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230
Intel dual-core E6300 kaže...

a kaj misliš o ovoj nokiji

Nije loša dobra je za tu lovu je odlićna!

 

 

P.S Jel ova LINK ak ta onda uzimaj slićna je 5800 sam da je crna neko bi reko da je to 5800 xm

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2010 18:24 (Mato_Ivanovac).
14 godina
protjeran
offline
Nokia 5230

ok onda sam dobro odlućil

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230

da to je ta

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230
Intel dual-core E6300 kaže...

da to je ta

Ja bi prepozno da nije 5800 sam zbog kamere hehe ovak izgled 100% isti ko 5800

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
odjavljen
offline
RE: Nokia 5230
Mato_Ivanovac kaže...
Intel dual-core E6300 kaže...

a kaj misliš o ovoj nokiji

Nije loša dobra je za tu lovu je odlićna!

 

 

P.S Jel ova LINK ak ta onda uzimaj slićna je 5800 sam da je crna neko bi reko da je to 5800 xm

 

Neko bi i ovako rekao da je 5800 xm (mada mislim i da ima crnih), jer neki ne znaju da naprijed pise XpreesMusic :).

Mene osobno podsjeca na one kineske kopije 5800 xm...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5230
Intel dual-core E6300 kaže...

šta mislite o tom mobu sutra mislim ić po njega pa recite

1.jel ima jak zvučnik za mjuzu(ono totalno jak ili neko smeće)

2.jel touch screen dobro reagira

3.kolko traje baterija

4.jel dobro igrat igrice na touch

 

molim hitne odgovore!!!!!!

 

1.odlični zvučnici mrvicu slabiji od 5800

2.vrlo dobro reagira

3. 3-4dana

4.naravno ima ih ko kineza

 

Neznam di se ide za to .
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230

zato ju i hoću uzet pre dobra je,samo je kamera malo pre slaba da je bar 3.2 megapixela ali je 2.0 mp

 

ali prihvaća microSD od 16gb

15 godina
odjavljen
offline
RE: Nokia 5230
Intel dual-core E6300 kaže...

zato ju i hoću uzet pre dobra je,samo je kamera malo pre slaba da je bar 3.2 megapixela ali je 2.0 mp

 

ali prihvaća microSD od 16gb

 

Jedino mi nije jasno kako si ulovio za 500 kuna cak i na produljenje ugovora. Koju to tarifu imas ?

BTW pogledaj si 5530 xm, ne bi trebala puno vise kostati, a ima 3.2 kameru, ako ti je to toliko bitno.

14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230

znam gledo sam tu ali 200 kn je ipak 200 kn više ali meni je i ova ok imam vip model 100

15 godina
odjavljen
offline
RE: Nokia 5230
Intel dual-core E6300 kaže...

znam gledo sam tu ali 200 kn je ipak 200 kn više ali meni je i ova ok imam vip model 100

E da ne kazem sto, ako ja znam njihovu stranicu koristiti. Meni ispada da tako ispadne 700 kuna (osim, ako nije nesto preko poslovnih korisnika).

No, nebitno. Ako ti je 200 kuna previse sto se moze :). Sretno sa mobitelom...

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2010 18:44 (Mrgud Veliki).
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230

hvala,ali ja imam popust zato kaj imam 2 pretplate i već sam dugo u vipu pa su mi dali popust.Izlanuo se

 

14 godina
protjeran
offline
Nokia 5230

evo upravo kupio nokiu 5230 i baš sam zadovoljan sa zvukom i touch screenom

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230
Intel dual-core E6300 kaže...

evo upravo kupio nokiu 5230 i baš sam zadovoljan sa zvukom i touch screenom

Hah ma ja nezadovoljan jel su u t-mobile maknuli 5800 xm a rećeno je da če biti do uskrsa taj mob ono šipak če bit do uskrsa! ja ljut ko ris!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
protjeran
offline
Nokia 5230

Evo gledam u t-mobile tu Nokia 5230 i zanima me jel ima Wlan ili WiFi kak se to više zove? gledam povoljna je 498kn

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Nokia 5230

Itko da mi pomogne? i koju boju da uzmem ima plava bjela crna crvena zelena....inaće pereferiram crnu....i molim autora da mi kaže kako mu radi ta nokia i to sve da znam šta kupujem!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Nokia 5230

Da pitam u vezi te nokie jel i ona ima senzor kao 5800 onaj kad okrenem mob ono se okrene slika? i jel može gps onaj besplatni s noki-ine stranice na nju? i gledam na t-mobile stranici da je doživotni gps besplatan na toj noki-i?

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5230

jesi ikad čuo za opciju UREDIa ne tu spamat s postovima 10x

Neznam di se ide za to .
 
2 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230
RPG vs TENK kaže...

jesi ikad čuo za opciju UREDIa ne tu spamat s postovima 10x

Ćuo sam no nitko mi nije odgovorio! I nije 10x nego 4x! i ima još gorih od mene! i molim da mi netko odgovori! jel taj mob pristojna zamjena za 5800 xm i molim da mi kažu kako radi i to sve...

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230

mobitel je prva liga senzor pokreta reagira bolje nego na tipke,uzmi ga dok možeš

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230
Intel dual-core E6300 kaže...

mobitel je prva liga senzor pokreta reagira bolje nego na tipke,uzmi ga dok možeš

GPS kako ti radi? ma uzet ću ga nema druge! pošto nema 5800 uzimam njega za 500kn u t-mobile i odvajam 220kn za memorijsku od 8 giga ima u linksu + usb adapter uh ma identićna 5800 če biti kamera ko ju hebe imam fotić s njime slikam ak trebam šta!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5230
Dali ima wifi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230

Tako dugo na forumu a još nije proćitao pravila? WiFi nema!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.l
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5230

Ajde ti spameru šuti! Idete mi na živce sa toliko pitanja koja možeš proguglat za 3 sekunde. Jebo vas patak da vas jebo pačjim falusom!

Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5230
The Man kaže...

Ajde ti spameru šuti! Idete mi na živce sa toliko pitanja koja možeš proguglat za 3 sekunde. Jebo vas patak da vas jebo pačjim falusom!

Ja se neću raspravljat ti spamaš u ovoj temi a ne ja! ja sam samo raspitivao se o mobu!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.l
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice