Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 356.587
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Evo još par slika od mene, sad tek kad prebacim na pc vidim da bi trebalo smanjiti sharpness u MIUI Cameri.

Ja obično držim na high zbog toga što kada uploudam slike an društvene mreže zbog svojih optimizacija dosta srežu kvalitetu slika pa na ovaj način to nekako nadoknadim.

 

Eve dvije slike mora i polja su uslikane iz auta u vožnji

 

https://flic.kr/s/aHsmr3Zg9r

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Kako mi se neda više čekati... Mogu uzeti Mi8 64GB odmah ili čekati još tjednima 128GB verziju. Što je najgore sad imam Mi5 64GB i slobodno 47GB. Mučim sam sebe bezveze. :D

 

EDIT: tko ga šljivi, naručio 64GB! :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 12:22 (display name ivo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Xiaomi Mi 8

ako ti ionako ne treba toliki prostor, cemu placat skuplje a kamoli nacekavat 128 gb.. bas si lik 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 12:26 (domac5).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Evo nakon jednog dana sa Mi8 kratki osvrt

Izrađen je stvarno dobro, u plavoj izvedbi izgleda uživo jako seksi. 

Na sebi ima MiUi global 9.5.13.0, radi očekivano munjevito, ali čim uhvatim vremena ću staviti Miui 10 jer je puno bolji za ovakav mob i ima gesture za recent apps u fulscreen modu. 

Kamera mu je na prvu stvarno odlična, kao i baterija koja mi je prvi dan potrajala do kraja dana uz 7h sot na max brightnessu i antutuovim stress testom koji je oduzeo 15% u 15 min

Danas mi je na 75% a na njemu sam od pol 9 pretežno na 4g. Ugodno iznenađen.

 

Čime nisam zadovoljan: notch je preglup i još nije ispeglan da se vidi sve kako spada. Ako je upaljen 4g i ikonica za slušalice, potonja se vidi napola i izgleda glupo. Aplikacije ga ne koriste dobro i taj dio oko zuba izgleda nedorađeno u dosta aplikacija. Ekran je super ali kada koristim mob blizu lica vidi se pikselizirano malo oko teksta.

Generalno mi se na Mixu 2 ekran više sviđa i bojama i svjetlinom, ali nije ovaj loš, dapače odličan, ali eto više mi se dopada taj na Mixu.

 

Više o njemu kasnije, kada ga malo dulje iskoristim, kao i foto usporedba sa nekim uređajima koje imam

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Cromaki kaže...

Evo još par slika od mene, sad tek kad prebacim na pc vidim da bi trebalo smanjiti sharpness u MIUI Cameri.

Ja obično držim na high zbog toga što kada uploudam slike an društvene mreže zbog svojih optimizacija dosta srežu kvalitetu slika pa na ovaj način to nekako nadoknadim.

 

Eve dvije slike mora i polja su uslikane iz auta u vožnji

 

https://flic.kr/s/aHsmr3Zg9r

 

Razlog zasto i dalje nije lose imati fotic umjesto mobitela.

Ovo kao da je temperama slikano.

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

A jbga jesi ga i ti croppao na 9000% 

 

Kad se ovo okači na facebook ni ne vidi se što je u daljini.

 

 

Radi se na Google Cam portu, ali još uvijek ne radi HDR+ tako da ako bude sreće slike ima da budu kao bonbon.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 8

,........

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 16:38 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...

Evo nakon jednog dana sa Mi8 kratki osvrt

Izrađen je stvarno dobro, u plavoj izvedbi izgleda uživo jako seksi. 

Na sebi ima MiUi global 9.5.13.0, radi očekivano munjevito, ali čim uhvatim vremena ću staviti Miui 10 jer je puno bolji za ovakav mob i ima gesture za recent apps u fulscreen modu. 

Kamera mu je na prvu stvarno odlična, kao i baterija koja mi je prvi dan potrajala do kraja dana uz 7h sot na max brightnessu i antutuovim stress testom koji je oduzeo 15% u 15 min

Danas mi je na 75% a na njemu sam od pol 9 pretežno na 4g. Ugodno iznenađen.

 

Čime nisam zadovoljan: notch je preglup i još nije ispeglan da se vidi sve kako spada. Ako je upaljen 4g i ikonica za slušalice, potonja se vidi napola i izgleda glupo. Aplikacije ga ne koriste dobro i taj dio oko zuba izgleda nedorađeno u dosta aplikacija. Ekran je super ali kada koristim mob blizu lica vidi se pikselizirano malo oko teksta.

Generalno mi se na Mixu 2 ekran više sviđa i bojama i svjetlinom, ali nije ovaj loš, dapače odličan, ali eto više mi se dopada taj na Mixu.

 

Više o njemu kasnije, kada ga malo dulje iskoristim, kao i foto usporedba sa nekim uređajima koje imam

 naspram mi 8 se jel osjetna razlika u kameri? razmisljam si prodat plavi mi 8 se 6/64 na njuskalu za 2500 i za te pare mi 8 s goldwaya uzet posto mu je pala cijena

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

U mraku je osjetno bolji, ostalo je usporedivo. Ima kolega SE pa jedan dan napravimo shootout. Jučer bio Mi8 za 2500 na njuški, odletio :/

2500 za rabljeni Mi8se ćeš teško dobiti, a sad vrijedi li zajebancije to sve, na tebi je.

Tko svaku sliku croppa naravno da neće zadovoljiti nijedan mob, ali ne pada mi na pamet nositi faking pro fotić kolikogod bolje slikao jer ovo što Mi8 radi je stvarno i više od onog što meni treba od kamere 

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
ocean77 kaže...
Cromaki kaže...

Evo još par slika od mene, sad tek kad prebacim na pc vidim da bi trebalo smanjiti sharpness u MIUI Cameri.

Ja obično držim na high zbog toga što kada uploudam slike an društvene mreže zbog svojih optimizacija dosta srežu kvalitetu slika pa na ovaj način to nekako nadoknadim.

 

Eve dvije slike mora i polja su uslikane iz auta u vožnji

 

https://flic.kr/s/aHsmr3Zg9r

 

Razlog zasto i dalje nije lose imati fotic umjesto mobitela.

Ovo kao da je temperama slikano.

 Dobro jbt... dobro je furat elektronski mikroskop sa sobom isto, nedo bog da zatreba pogled na atomsku razinu crijepa.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Neznam dal je netko vidio ali za 3 dana je neki sale na aliexpressu. Posto planiram uzeti mi 8, global verziju od kojeg sellera je najbolje uzeti? Svi salju s dhl-om? Nebi da me opali carina ili sto vec.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Kod svakog možeš odabrati shipping method: DHL, nema carine u tom slučaju 

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ako zanemarimo Aliexpress, koji je najjeftiniji dućan gdje se može kupiti Mi8, a da je plaćanje moguće Paypalom?

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
guls kaže...

Ako zanemarimo Aliexpress, koji je najjeftiniji dućan gdje se može kupiti Mi8, a da je plaćanje moguće Paypalom?

 

 

Honorbuy, Geekmaxi...?

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Evo par screenshotova baterije 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

I u mene je tako

3ipo sota 

Jel to ok ili ne

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ja dobijem više na 8SE s obzirom da ima manju bateriju i štedljiviji CPU, i naravno China Developer ROM.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Xiaomi Mi 8

ovo je bilo na prvom punjenju kad sam tek donio mi 8 se, kad sam stavio eu weekly rom palo je na 6-7h sota

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ma dobro je to, da je na 20% nakon 30h korištenja, nisam gasio ništa, bluetooth, wifi, 4g većinu vremena. Pozitivno iznenađen 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Naručen 21.8. sa GeekMaxija, poslan 22.8., jučer, 24.8. stigao UPS-om iz Poljske crni Mi8 Global version 64GB. Na prvu mi se jako sviđa. Bit će malo navikavanja ali šta je tu je. ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Da li netko zna kako natjerati kalendar da mi pokazuje rođendane kontakata? Mi5 mi je to pokazivao, sad sam na Mi8 sve iz početka podešavao i ne nađem gdje se to omogući.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 8:07 (display name ivo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
display name ivo kaže...
Da li netko zna kako natjerati kalendar da mi pokazuje rođendane kontakata? Mi5 mi je to pokazivao, sad sam na Mi8 sve iz početka podešavao i ne nađem gdje se to omogući.

 Riješio. Ima neke veze s dozvolama pristupa kalendara kontaktima. Samo što to kalendar u MIUI ne traži nego sam instalirao google kalendar - kod pokretanja me pitao dali želim dozvoliti pristup kontaktima - prihvatio. Svi rođendani su mi prikazani u oba kalendara, poslije uninstall google kalendara i sve ok.

13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Jel se zna okvirno kad bi trebao izaći Global ROM za Mi 8 SE ? 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Sickness kaže...

Jel se zna okvirno kad bi trebao izaći Global ROM za Mi 8 SE ? 

 Izašao je: http://en.miui.com/download-346.html :D Misliš na MIUI 10 global stable? To ne znam. Ali i mene zanima.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

To je za Mi8 actually, krivo je nazvan, nije za SE

Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav, 

 

Kupio sam mi8 od goldwaya uskoro dolazi, zanima me jedna stvar

 

OS -----------    MIUI    ,Unlocked Bootloader, Official Global ROM, Support OTA Update.

 

Pretpostavljam da je ovo miui 9 global flashan na njega? E sad ako zelim na njega stavit miui 10 betu, trebam spustit twrp i onda miui 10, ne treba nista unlockat jel tako?

 

Moze netko plz stavit tko je vec radio ovo na mi8 linkove potrebne za twrp i miui 10

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Xiaomi Mi 8

dobit ces miui 10 eu weekly rom i otkljucan bootloader 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
@Sickness
Vec je receno da Mi8 SE nece dobiti global rom jer jednostavno nije namijenjen za globalno trziste. Ja cekam da nadem vremena pa cu si staviti xiaomi.eu gore. Vidim oni vec imaju Miui10-ku..
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ma da ?  Prvi glas o tome, baš šteta, znao sam da će negdje zasrat. Nisam toliko upućen u Xiaomie, dao sam ga sestri i sad me žica svaki dan da joj instaliram bilo šta na njega šta će joj maknut neke kineske gluposti u telefonu. Cijelo vrijeme joj govorim da se strpi dok ne izađe Global ROM tako da mi je ovo sad malo šok   Jesi mislio na ovo možda: LINK  ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Da na to sam mislio.
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice