Kako pojačati signal na Homeboxu

poruka: 4
|
čitano: 7.197
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sa EDGE na UMTS

Dali je ikako moguće pojačati signal na homeboxu sa EDGE na UMTS? Imam vrlo dobar signal EDGE i nekada mi se ubaci HSDPA ali ga nemogu dobiti za stalno, pa ako mi netko može pomoći neka mi se javi. Pokušavao sam premještati antenu ali ništa nisam dobio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2009 19:29 (gogo1976).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sa EDGE na UMTS

Ideš na postavke:

internetska veza=postavke=i negdje ćeš naći da piše automatski,UMTS poželjan

tu promjeni i stavi samo UMTS

...dok to podešavas nesmiješ biti spojen na net jer neće prihvatiti nove postavke

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sa EDGE na UMTS

kako se točno podešavaju te podstavke.

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sa EDGE na UMTS
gogo1976 kaže...

Dali je ikako moguće pojačati signal na homeboxu sa EDGE na UMTS? Imam vrlo dobar signal EDGE i nekada mi se ubaci HSDPA ali ga nemogu dobiti za stalno, pa ako mi netko može pomoći neka mi se javi. Pokušavao sam premještati antenu ali ništa nisam dobio.

imas 4 rjesenja

1 premjesti homebox na mjesto gdje ce ti hvatati umts

ako uhvatis vise od jedne crtice mozes forsirati da ti ostaje stalno na umts iako je edge signal jaci ,odaberes samo Umts u postavkama

2 kupis vanjsku Iskra P-54 antenu za umts u Kermanu pa je spojis na homebox. Trebaceti i adaptor oliti pigtail sto mozes naci na e bayu ili neka ti neko napravi ili promjeni utikac na homeboxu...da ti ne treba adapter,svaki elekrtronicar ce ti ugraditi FME uticnicu,ili napraviti adapter...

usmjeri antenu u repetitor,vrti je ,a na pocetnoj stranici ,web sucelju homeboxa na http;//192.168.1.1 gledas jacinu i vrstu signala i to je to.

Penis Bonus Pax In Domus
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice