Wireless mrežna kartica ili USB adapter

poruka: 16
|
čitano: 14.605
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Wireless mrežna kartica ili USB adapter

Zanima me sto je isplativije, ja sam mislio uzet mreznu karticu, ali sto vi kazete? Inace imam 2 kompa i moram ih spojit na net pa neznam sta je bolje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Wireless mrežna kartica ili USB adapter

ima otac usb adapter. ima sin (ja) vajrles mrežnu karticu. po meni je bolja kartica, imam od nVidie, tako da mi svi driveri su kao u paketu "nVidia drivers", i za mrežnu i za grafičku karticu; a za adapter moraš instaliravat svakojake p**darije koje čuče dole na taskbaru, tam desno. i imam bolji signal =)

Ambience
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wireless mrežna kartica ili USB adapter

Pa mislim da cu onda i uzet karticu, cine mi se jeftinije, a i bolje signal primaju ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter
može preporuka za usb mrežnu karticu koja sigurno radi s windows 7,a da nema problema s driverima ili slično.
Udaljenost 16 m i odvojeno s više zidova. Cijena max 170 kn
Hvala unaprijed
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter

nvidia ne proizvodi wireless kartice pod prvo, pod drugo za wireless ne oras instalirati nikakv piz...ije ako imas xp sp1 i navise. I izbjegavati usb wireless kartice jer su uzas zivi. Pregrijavaju se, lose hvataju signal i sl. Uzeti PCI wireless kartice i miran si. I o kakvim vi USB mreznim karticama pricate?

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2010 0:47 (logic).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter
jesi siguran za to o usb mrežnim?
Googlaj
15 godina
neaktivan
offline
Wireless mrežna kartica ili USB adapter

Imam ti ja D-Link DWL-G510 pod garancijom, full bundle. Tvoja je za 100 kuna. Javi se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter
pod009 kaže...
jesi siguran za to o usb mrežnim?
Googlaj

Meni nesto kazes ili...?

Pitao sam o kakvim pricaju a nisam rekao da nema.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter
The Man kaže...

Imam ti ja D-Link DWL-G510 pod garancijom, full bundle. Tvoja je za 100 kuna. Javi se.

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter
pod009 kaže...
može preporuka za usb mrežnu karticu koja sigurno radi s windows 7,a da nema problema s driverima ili slično.
Udaljenost 16 m i odvojeno s više zidova. Cijena max 170 kn
Hvala unaprijed

la imam level one wlan usb mreznu.. MALA pici ko luda.. frca kroz zidove ko kroz papir.. bilo gdje u stanu signal je fullllllllllll... Cool  150 kn kosta ja mislim.. pre pre zadovoljan sam.. i najvaznije signal nepuca..

14 godina
neaktivan
offline
Wireless mrežna kartica ili USB adapter

Kupio sam Canyon onu mreznu karticu, dost je dobra.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2010 13:19 (nidjo123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter

Pripazi da ti kartica podržava najnovije Windowse te 32 i 64 bitnu verziju tako da ne kupuješ drugu ako instaliraš drugi OS. Osobno sam morao radi takvih stvari ostati na 32 bitnim Windowsima iako imam AMD Athlon x2 procesor.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter

Nema veze koji proc imas. Ako imas manje od 4 GB rama nema nekoh posebnog razloga da prelazis na x64.

15 godina
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter

Za potpuni restart XP-a 32 bita (tek instaliranog, bez drivera) potrebno je oko 12 sekundi više nego kod XP-a 64 bita. Možda i griješim ali tako je pokazala štoperica. Ali, odmakli smo od teme pa to predlažem za neku drugu raspravu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 13:38 (Micek).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter

Sta ti znaci 12 sec jednom dnevno ;)

15 godina
offline
RE: Wireless mrežna kartica ili USB adapter

Dovoljno da se moj prijatelj može hvaliti kako njegovi Windowsi brže rade (njemu je veličina uvijek bitna).Osmijeh

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice