"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.743.412
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kenny_sp kaže...

Pozdrav cura je jučer probala koliko je vodootporan njen LeTv x820 i nije,pokoj mu duši,bio je dobar za života .

Naravno nije ona kriva nego je eto 5,7 mob od prvog dana bio prevelik,prvi put čujem da to kaže.

Uglavnom sad bi nešto manje ,i to prvi puta čujem ,nemam pojma što joj je ovih dana...pa jel za oko 2500kn s alija xiaomi mi 6 i dalje prvi izbor u 5,15 kategoriji ili ima nešto bolje,možda mi6 negdje jeftinije? 

 Po meni je odličan izbor Mi6 u toj do 5,15'' kategoriji. Ne slušaj ovo za Mi8 jer je to veliko a ti očito tražiš nešto kompaktnije. Ja da sada kupujem mob uzeo bih si Mi6 ili Mi Note 3, prvi drži malo povisoku cijenu, a drugi mi je nijansu prevelik....pošto mi se ne žuri čekam da izađe neki mob koji će mi zadovoljiti kriterije. Mi8 SE je na dobrom tragu, samo da naprave nešto bez notcha, sa OIS-om, još bolja baterija a da je pritom i lakši. A da se može lakši može, unatoč bateriji, jer ima dosta primjera gdje su baterije oko 3500mAh a težina jedva preko 150g.

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
R36 kaže...

Može mala pomoć.Stari kupuje novi mob.Do sad je imao LG G2.

Dao bi negdje do 1600kn za mob. Meni je odmah pao na pamet Xiaomi Mi A2 preko Honorbuy.

 

Daj mi recite jel ima što bolje od toga za tu lovu?

 Pa valjda bi trebalo znati koji su mu prioriteti i da li bi mu smetala cigla s obzirom da je koristio LG G2, jel nosi pederušu, slika li puno ili mu je draža baterija pa da rijeđe misli o punjenju ?

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Tek sad vidio da mi daje samo dhl opciju, tako da ok.

Nego, pricalo se da honorbuy daje eu jamstvo, koje vrijedi i kod nas, dali je to istina ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 9:36 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ALVIN kaže...
kenny_sp kaže...

Pozdrav cura je jučer probala koliko je vodootporan njen LeTv x820 i nije,pokoj mu duši,bio je dobar za života .

Naravno nije ona kriva nego je eto 5,7 mob od prvog dana bio prevelik,prvi put čujem da to kaže.

Uglavnom sad bi nešto manje ,i to prvi puta čujem ,nemam pojma što joj je ovih dana...pa jel za oko 2500kn s alija xiaomi mi 6 i dalje prvi izbor u 5,15 kategoriji ili ima nešto bolje,možda mi6 negdje jeftinije? 

 Po meni je odličan izbor Mi6 u toj do 5,15'' kategoriji. Ne slušaj ovo za Mi8 jer je to veliko a ti očito tražiš nešto kompaktnije. Ja da sada kupujem mob uzeo bih si Mi6 ili Mi Note 3, prvi drži malo povisoku cijenu, a drugi mi je nijansu prevelik....pošto mi se ne žuri čekam da izađe neki mob koji će mi zadovoljiti kriterije. Mi8 SE je na dobrom tragu, samo da naprave nešto bez notcha, sa OIS-om, još bolja baterija a da je pritom i lakši. A da se može lakši može, unatoč bateriji, jer ima dosta primjera gdje su baterije oko 3500mAh a težina jedva preko 150g.

 Kako mi 6 moze bit dobar izbor? pregazilo ga vrijeme a cijena se nije pomaknula dolje.. kao da kupujes golfa 6 za istu cijenu kao golf 7.. 

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ALVIN kaže...
R36 kaže...

Može mala pomoć.Stari kupuje novi mob.Do sad je imao LG G2.

Dao bi negdje do 1600kn za mob. Meni je odmah pao na pamet Xiaomi Mi A2 preko Honorbuy.

 

Daj mi recite jel ima što bolje od toga za tu lovu?

 Pa valjda bi trebalo znati koji su mu prioriteti i da li bi mu smetala cigla s obzirom da je koristio LG G2, jel nosi pederušu, slika li puno ili mu je draža baterija pa da rijeđe misli o punjenju ?

Nema on prioriteta...hahahah.

 

Šalu na stranu, mislim da mu je najbolji Mi A2.

 

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
domac5 kaže...
ALVIN kaže...
kenny_sp kaže...

Pozdrav cura je jučer probala koliko je vodootporan njen LeTv x820 i nije,pokoj mu duši,bio je dobar za života .

Naravno nije ona kriva nego je eto 5,7 mob od prvog dana bio prevelik,prvi put čujem da to kaže.

Uglavnom sad bi nešto manje ,i to prvi puta čujem ,nemam pojma što joj je ovih dana...pa jel za oko 2500kn s alija xiaomi mi 6 i dalje prvi izbor u 5,15 kategoriji ili ima nešto bolje,možda mi6 negdje jeftinije? 

 Po meni je odličan izbor Mi6 u toj do 5,15'' kategoriji. Ne slušaj ovo za Mi8 jer je to veliko a ti očito tražiš nešto kompaktnije. Ja da sada kupujem mob uzeo bih si Mi6 ili Mi Note 3, prvi drži malo povisoku cijenu, a drugi mi je nijansu prevelik....pošto mi se ne žuri čekam da izađe neki mob koji će mi zadovoljiti kriterije. Mi8 SE je na dobrom tragu, samo da naprave nešto bez notcha, sa OIS-om, još bolja baterija a da je pritom i lakši. A da se može lakši može, unatoč bateriji, jer ima dosta primjera gdje su baterije oko 3500mAh a težina jedva preko 150g.

 Kako mi 6 moze bit dobar izbor? pregazilo ga vrijeme a cijena se nije pomaknula dolje.. kao da kupujes golfa 6 za istu cijenu kao golf 7.. 

 Nisi odgovorio koliko si popio kada si za Mi A2 Lite vidio cijenu od 1800kn a bateriju od 3000mAh ?

 

Kad traži čovjek mali uređaj do 5,15'' onda je Mi6 odličan izbor, ovo tvoje lupetanje Mi8 je retardirano jer ne uspjevaš shvatiti tuđe prioritete, pa svoje stavljaš ispred tuđih.

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pa za mali mob Mi6 je zvjerka samo takva, mada mi8 se je jeftiniji, ima bolje kamere, moderan izgled i ne puno sporiji proc

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ALVIN kaže...
domac5 kaže...
ALVIN kaže...
kenny_sp kaže...

 

 Nisi odgovorio koliko si popio kada si za Mi A2 Lite vidio cijenu od 1800kn a bateriju od 3000mAh ?

 

Kad traži čovjek mali uređaj do 5,15'' onda je Mi6 odličan izbor, ovo tvoje lupetanje Mi8 je retardirano jer ne uspjevaš shvatiti tuđe prioritete, pa svoje stavljaš ispred tuđih.

 Smiri se stari, stvarno.. pomijesao sam taj sa mi a2

shvacam ja dobro prioritete zato nigdje nisam rekao da mora bas mi 8 uzet nego sam usporedio cijene za tako star uredaj s novim i pokusao docarat da mi 6 ne vrijedi vise tih novaca a izbora za tu velicinu moba ima.

Mi 8 se je mali uredaj velicine kao mi 6 a 100 eura jeftiniji, izasao nedavno dulje ce imat podrsku, na stable romu sot je 9h, amoled ekran, bljeskalica za prednju kameru, sd 710 brz ko munja..

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
domac5 kaže...
ALVIN kaže...
domac5 kaže...
ALVIN kaže...
kenny_sp kaže...

 

 Nisi odgovorio koliko si popio kada si za Mi A2 Lite vidio cijenu od 1800kn a bateriju od 3000mAh ?

 

Kad traži čovjek mali uređaj do 5,15'' onda je Mi6 odličan izbor, ovo tvoje lupetanje Mi8 je retardirano jer ne uspjevaš shvatiti tuđe prioritete, pa svoje stavljaš ispred tuđih.

 Smiri se stari, stvarno.. pomijesao sam taj sa mi a2

shvacam ja dobro prioritete zato nigdje nisam rekao da mora bas mi 8 uzet nego sam usporedio cijene za tako star uredaj s novim i pokusao docarat da mi 6 ne vrijedi vise tih novaca a izbora za tu velicinu moba ima.

Mi 8 se je mali uredaj velicine kao mi 6 a 100 eura jeftiniji, izasao nedavno dulje ce imat podrsku, na stable romu sot je 9h, amoled ekran, bljeskalica za prednju kameru, sd 710 brz ko munja..

 Ovih 9h je koristenje mobitela ko uteg za papir ? Na Redmi Note 5 sam imao maksimalno 6, 6:30h. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ALVIN kaže...
domac5 kaže...
ALVIN kaže...
kenny_sp kaže...

Pozdrav cura je jučer probala koliko je vodootporan njen LeTv x820 i nije,pokoj mu duši,bio je dobar za života .

Naravno nije ona kriva nego je eto 5,7 mob od prvog dana bio prevelik,prvi put čujem da to kaže.

Uglavnom sad bi nešto manje ,i to prvi puta čujem ,nemam pojma što joj je ovih dana...pa jel za oko 2500kn s alija xiaomi mi 6 i dalje prvi izbor u 5,15 kategoriji ili ima nešto bolje,možda mi6 negdje jeftinije? 

 Po meni je odličan izbor Mi6 u toj do 5,15'' kategoriji. Ne slušaj ovo za Mi8 jer je to veliko a ti očito tražiš nešto kompaktnije. Ja da sada kupujem mob uzeo bih si Mi6 ili Mi Note 3, prvi drži malo povisoku cijenu, a drugi mi je nijansu prevelik....pošto mi se ne žuri čekam da izađe neki mob koji će mi zadovoljiti kriterije. Mi8 SE je na dobrom tragu, samo da naprave nešto bez notcha, sa OIS-om, još bolja baterija a da je pritom i lakši. A da se može lakši može, unatoč bateriji, jer ima dosta primjera gdje su baterije oko 3500mAh a težina jedva preko 150g.

 Kako mi 6 moze bit dobar izbor? pregazilo ga vrijeme a cijena se nije pomaknula dolje.. kao da kupujes golfa 6 za istu cijenu kao golf 7.. 

 Nisi odgovorio koliko si popio kada si za Mi A2 Lite vidio cijenu od 1800kn a bateriju od 3000mAh ?

 

Kad traži čovjek mali uređaj do 5,15'' onda je Mi6 odličan izbor, ovo tvoje lupetanje Mi8 je retardirano jer ne uspjevaš shvatiti tuđe prioritete, pa svoje stavljaš ispred tuđih.

 Ček malo, kam si ti, fan Samsunga (koliko me moja krečana služi), opet zalutal??

I nije Mi A2 Lite 1800, nego 1400 kuna .... ovdje ne pišemo o cijenama u Neutrinu i ostalim našim trgovinama

1400 sam ja platio (dobio sam doduše uz njega Mi band3), a za tri dana, bit će cijena oko 1245 kn (s PDV-om, naravno)

ovdje

dak
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
SimeKZ kaže...
domac5 kaže...
ALVIN kaže...
domac5 kaže...
ALVIN kaže...
kenny_sp kaže...

 

 Nisi odgovorio koliko si popio kada si za Mi A2 Lite vidio cijenu od 1800kn a bateriju od 3000mAh ?

 

Kad traži čovjek mali uređaj do 5,15'' onda je Mi6 odličan izbor, ovo tvoje lupetanje Mi8 je retardirano jer ne uspjevaš shvatiti tuđe prioritete, pa svoje stavljaš ispred tuđih.

 Smiri se stari, stvarno.. pomijesao sam taj sa mi a2

shvacam ja dobro prioritete zato nigdje nisam rekao da mora bas mi 8 uzet nego sam usporedio cijene za tako star uredaj s novim i pokusao docarat da mi 6 ne vrijedi vise tih novaca a izbora za tu velicinu moba ima.

Mi 8 se je mali uredaj velicine kao mi 6 a 100 eura jeftiniji, izasao nedavno dulje ce imat podrsku, na stable romu sot je 9h, amoled ekran, bljeskalica za prednju kameru, sd 710 brz ko munja..

 Ovih 9h je koristenje mobitela ko uteg za papir ? Na Redmi Note 5 sam imao maksimalno 6, 6:30h. 

 ti bi trebo izmedu 10 i 12h sota imat, vjv imas weekly rom.. evo ss sta mi je najvise trosilo bateriju, tek sam ga dobio i bilo je ustimavanja i toga dosta

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

To što Mi6 drži cijenu skoro kao Mi8 ne znači da Mi6 zbog toga ne treba kupiti ako traži mob do 5,15''. Iz tvog posta se dalo zaključiti da ga ne smije kupiti.

 

Što se pak tiče Mi6 ili Mi8 SE, ta usporedba ima smisla, i ja sam razmatrao Mi8 SE za kupovinu, gledao recenzije, i zaključio da je kamera sa OIS-om kod Mi6 općenito bolja, i nakon toliko vremena ispeglana. Primjeri slika i videa na youtube mi nisu nešto za Mi8 SE. Osim toga Mi8 SE ima taj ogromni notch, oko kojega nisu ni neke stvari softwerski ispolirali pa kada ga želiš sakriti nešto ne poravna, a vidio sam primjer gdje su i neka slova gore odrezana na pola zbog toga. Kada tome dodam da je Mi6 i nešto uži, što će manja ruka te cure još više osjetiti, te će joj biti ugodniji za držanje, onda je Mi6 bolja preporuka, minus je to što je nekih 80 eura skuplji.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.8.2018 5:42 (ALVIN).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Gluposti, iz prve ruke ti kažem. 

Mi6 kamera je srednja žalost naspram one u Mi8 SE kako god okreneš. Mi6 je ugodnijibza drzanje, ali Mi8 SE izgleda kudikamo modernije sa malim bezelima. All screen experience ne postoji na Mi6, a ne mogu zamisliti mob bez toga sad. 

Još je 80 eura skuplji... Nikakvog smisla

 

Ja sam ih imao dosta (nekih 3-4) sve sam platio od 1300-1800kn,za tu lovu je show, ali više od toga... 

 

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Naručio upravo Xiaomi Mi A2 6gb/128gb sa Honorbuya (EU) za 280eura (ukupna cijena).

Odlučio sam se malo zamijeniti svoj Mate 10 PRO sa Android One sustavom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pa to ti je malo s konja na magarca :/

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
maks0806 kaže...

Pa to ti je malo s konja na magarca :/

 Ko kaže, koristio si navedeni uređaj ili ??

Koliko vidim po svim recenzijama, uređaj radi izrazito brzi i bez greške.

Jednostavno želim koristit malo Android One uređaj.

To što nema neke stvari što ima Mate 10 PRO, ok, slažem se, ali zato i je takva razlika u cijeni.

Meni je najbitnija stavka Android One i to dobijam za izrazito malo novaca.

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Svakom svoje. Meni taj android one znači gotovo ništa, a svaki ostali aspekt uređaja je lošiji nego na Mate 10 Pro, ekran, procesor, kamera, baterija, ugl nebuloza

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ok Alvin i Domac5 hvala vam na razmjeni mišljenja i argumenata,slažem se da svaki od vas ima dobre i valjane razloge za mi6 ili mi8 se.
Pošto je postalo pomalo hitno nabaviti neki telefon pala je odluka da se pogledaju skladišta u Italiji ,pa da stigne kroz par dana ...

https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi8-SE-5-88-Inch-6GB-64GB-Smartphone-Gold-403009.html
Je zasad prvi izbor jer mi je to neka ok cijena za uloženo/dobiveno,i žensku osobu.

Ovo se u međuvremenu pojavilo isto u IT ,ali nikada nisam čuo za tu trgovinu i cijena mi se čini nekako mala za 845 chip i novi telefon na tržištu,
i da taj definitivno nije za žensku osobu ,pa bi ga možda uzeo sebi a njoj dao moj redmi note 5 6/64 kupljen u svibnju.
https://www.topresellerstore.com/it/smartphone/1510-2122-xiaomi-poco-f1-664-gb-eu.html 


 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Taj pocophone je best buy tisućljeća, uradi tako

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
maks0806 kaže...

Svakom svoje. Meni taj android one znači gotovo ništa, a svaki ostali aspekt uređaja je lošiji nego na Mate 10 Pro, ekran, procesor, kamera, baterija, ugl nebuloza

Pa sigurno da su određene stvari lošije, ali kao što kažem, zato i je takva cijena.

Kao što si rekao, svatko odlučuje što želi koristit i što mu paše.

To što sam uzeo ovaj uređaj, ne znači da će kod mene ostat cijelu vječnost.

 

Btw., ako je tko zainteresiran za Mate 10 PRO (single sim), kao nov, račun i jamstvo, kutija, možemo popričat na PM.

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Osobno sam isprobao u SD trgovini Mi A1 sa cistim androidom i to je bitno sporiji uređaj nego klasican xiaomi tipa redmi 5pro ili 5plus sa MIUI, jos one kapacitivne tipke sa backom na desnoj strani užas 

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Stock Android osobno ima zaostali izgled i jako spore i dosadne animacije, jednostavno nije sve konzistentno kao na ostalim custom sučeljima.

To mi je jedini razlog zašto više nikada mobitel sa stock androidom...

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zabranjeniples kaže...
maks0806 kaže...

Svakom svoje. Meni taj android one znači gotovo ništa, a svaki ostali aspekt uređaja je lošiji nego na Mate 10 Pro, ekran, procesor, kamera, baterija, ugl nebuloza

Pa sigurno da su određene stvari lošije, ali kao što kažem, zato i je takva cijena.

Kao što si rekao, svatko odlučuje što želi koristit i što mu paše.

To što sam uzeo ovaj uređaj, ne znači da će kod mene ostat cijelu vječnost.

 

Btw., ako je tko zainteresiran za Mate 10 PRO (single sim), kao nov, račun i jamstvo, kutija, možemo popričat na PM.

 Radi Onea ostaviti vrhunsku kameru, oled ekran, autonomiju... Nema smisla.

 

Kao sta je kolega gore reko, sa konja na magarca. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kenny_sp kaže...

Ovo se u međuvremenu pojavilo isto u IT ,ali nikada nisam čuo za tu trgovinu i cijena mi se čini nekako mala za 845 chip i novi telefon na tržištu,
i da taj definitivno nije za žensku osobu ,pa bi ga možda uzeo sebi a njoj dao moj redmi note 5 6/64 kupljen u svibnju.
https://www.topresellerstore.com/it/smartphone/1510-2122-xiaomi-poco-f1-664-gb-eu.html 


Pocophone nije za žensku osobu, ali redmi note 5 je? Daj mi, molim te, objasni tu logiku.

7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Čiko kaže...
kenny_sp kaže...

Ovo se u međuvremenu pojavilo isto u IT ,ali nikada nisam čuo za tu trgovinu i cijena mi se čini nekako mala za 845 chip i novi telefon na tržištu,
i da taj definitivno nije za žensku osobu ,pa bi ga možda uzeo sebi a njoj dao moj redmi note 5 6/64 kupljen u svibnju.
https://www.topresellerstore.com/it/smartphone/1510-2122-xiaomi-poco-f1-664-gb-eu.html 


Pocophone nije za žensku osobu, ali redmi note 5 je? Daj mi, molim te, objasni tu logiku.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=8893&idPhone3=8051

Sad se opet vrtimo u krug ali joj se ne sviđa famozni "zub",nastoji izbjeći takav telefon jer ga njen LeTv Max 2 nije imao(znam da ga Mi8 SE ima ali ciljala je Mi6 ako je još uvijek konkurentan i nije ga pregazilo vrijeme) .
Dakle Note5 bi bio ok po tom pitanju -nema zub,težinom su to dva(ili tri telefona ako brojiš LeTv) ista telefona,dimenzijama vrlo slični,ono što žene vole je kamera koja na Note5 nije više toliko loša kakva je bila na recimo Note3,dodaj mu veselu šarenu maskicu i imaš ok telefon za korištenje do 2020. a do tada stigne se lagano gledati što izlazi i što dalje kupiti.

6 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kenny_sp kaže...
Čiko kaže...
kenny_sp kaže...

Ovo se u međuvremenu pojavilo isto u IT ,ali nikada nisam čuo za tu trgovinu i cijena mi se čini nekako mala za 845 chip i novi telefon na tržištu,
i da taj definitivno nije za žensku osobu ,pa bi ga možda uzeo sebi a njoj dao moj redmi note 5 6/64 kupljen u svibnju.
https://www.topresellerstore.com/it/smartphone/1510-2122-xiaomi-poco-f1-664-gb-eu.html 


Pocophone nije za žensku osobu, ali redmi note 5 je? Daj mi, molim te, objasni tu logiku.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=8893&idPhone3=8051

Sad se opet vrtimo u krug ali joj se ne sviđa famozni "zub",nastoji izbjeći takav telefon jer ga njen LeTv Max 2 nije imao(znam da ga Mi8 SE ima ali ciljala je Mi6 ako je još uvijek konkurentan i nije ga pregazilo vrijeme) .
Dakle Note5 bi bio ok po tom pitanju -nema zub,težinom su to dva(ili tri telefona ako brojiš LeTv) ista telefona,dimenzijama vrlo slični,ono što žene vole je kamera koja na Note5 nije više toliko loša kakva je bila na recimo Note3,dodaj mu veselu šarenu maskicu i imaš ok telefon za korištenje do 2020. a do tada stigne se lagano gledati što izlazi i što dalje kupiti.

 A majketi, tolike gluposti napišeš umjesto da jednostavno kažeš da želiš bolji mobitel za sebe i bok :)

10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozz

da li se isplati uzeti XIAOMI MI MAX 2 4GB 64GB LTE DUAL BLACK GLOBAL za tu cijenu?

Imate neki drugi prijedlog za mob na kojem bi se igralo igre?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zabranjeniples kaže...
maks0806 kaže...

Svakom svoje. Meni taj android one znači gotovo ništa, a svaki ostali aspekt uređaja je lošiji nego na Mate 10 Pro, ekran, procesor, kamera, baterija, ugl nebuloza

Pa sigurno da su određene stvari lošije, ali kao što kažem, zato i je takva cijena.

Kao što si rekao, svatko odlučuje što želi koristit i što mu paše.

To što sam uzeo ovaj uređaj, ne znači da će kod mene ostat cijelu vječnost.

 

Btw., ako je tko zainteresiran za Mate 10 PRO (single sim), kao nov, račun i jamstvo, kutija, možemo popričat na PM.

 kaj nisi mogao sa xda flashat na svoj mate 10 pro cisti android? ostao bi ti bolji uredaj i imao bi sustav kakav zelis

 

koliko trazis za huawei? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 10:11 (domac5).
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Vi kužite da ja znam o kakvim se razlikama radi, pa promijenio sam dosad brdo telefona i flagshipova.

Pa ovo sam htio napravit, jer želim malo bit na Android One out of the box.

 

Napišem vam da sam odlučio zamijenit svoj Mate 10 PRO sa ovim, a vi ko papige ponavljate isto.

Nisam vas tražio za mišljenje, nego sam čisto rekao, jer sam mislio da možemo raspravljat o telefonu.

Da, znam da će mi falit oled, znam da će mi falit 4000mah (ne znam u kolikoj mjeri) i eventualno IP67 koji uvijek dobro dođe, sve ostalo mi je praktički nebitno u odnosu sa samim sustavom.

Mate 10 PRO je odličan uređaj, zaokružen, ali jednostavno ga želim malo promijenit i isprobat nešto od Xiaomia.

 

Svaka rasprava o razlikama je završena, jer telefoni ni nisu u istom segmentu tržišta.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pa raspravljamo, odnosno, dajemo ti svoje misljenje. Kaj se pališ. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice