Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

poruka: 19
|
čitano: 2.672
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

Molim da u komentar napišete koje bi aplikacije voljeli vidjeti na windows phoneu nadajmo se da će se neke razviti nakon dolaska WM 10

ja bi volio snapchat,instagram koji nije beta,službenu youtube aplikaciju ne kliente...

L.P
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2015 9:35 (xXTheLuka1998xX).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

Od programa:

ZEDGE- da bude krcat rington-ovima i wallpaper-ima kao na androidu jer je tu osakaćen

Njuškalo- jer često visim na njemu u potrazi za određenim stvarima

Freeletics- aplikacija za takvu vrstu vježbi

 

Og igrica:
Clash of Clans- navukao sam se na tu igricu još dok sam bio na androidu i volio bi ju opet malo zaigrati

Riječalica- ... ime sve kaže

Nokia Lumia 930 Windows phone 8.1 FTW
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

U potpunosti se slažem dosta je toga potpuno zaostalo poslao sam neke od prijedloga

L.P
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

Zedge ima na WP... bolje pogledaj u trgovini...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?
dadn kaže...

Zedge ima na WP... bolje pogledaj u trgovini...

 Ajmo ponovo, ali pročitaj malo pozornije, čak ću i boldati

 

Nocio kaže...

ZEDGE- da bude krcat rington-ovima i wallpaper-ima kao na androidu jer je tu osakaćen

 

Nokia Lumia 930 Windows phone 8.1 FTW
9 godina
neaktivan
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

tema je koju bi aplikaciju htio, a ne kolko ringtonova ima u aplikacija..i što WP ima sa time što developer aplikacije stavi u nju? što se ne žališ developeru aplikacije?

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2015 22:44 (dadn).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

CCleaner bi mi dobro dosla na WP

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

Iptv player ...

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?
MasinGeri kaže...

CCleaner bi mi dobro dosla na WP

 čemu??? totalno nepotrebno jer sam sistem čisti ono što se može čistiti... znam da svi prigovaraju na "ostalo" i "system" memoriju ali ne bi se to ni čistilo ni sa CCleanerom da ga ima... (vjeruj mi testirao sam homebrew čistač memorije na WP)

 

WP koristim od prvih demo HTC uređaja od prije 4 godine (dobio prve demo uređaje na testiranje od T mobile) i mnogi su prošli kroz moje ruke i mogu reći da punjenjem memorije ne dolazi do pada performansi, te da se deinstalacijom stvarno očisti sve. ono što ljudi ne znaju a čini im se da nešto zauzima memoriju su instalacije koje sistem čuva, tj. kad se neka aplikacija skine iz trgovine, njezina dekompresirana (i dekriptirana) instalacija se sprema u sam sistem, a onda zauzima takorekuć duplo mjesto, znači ako je instalacija 100 MB, na kraju zauzima malo više od 200 MB na telefonu... to je ono što buni ljude i misle da bi trebali neki cleaner, a u biti što više instalirate aplikacija i igara to vam više zauzima memoriju

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 11:22 (dadn).
9 godina
offline
Re: Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

Youtube (web stranica je ok, ali naviknuo sam se na neke funkcije s android appa; fale neke funkcije third-party appovima), Gmail, Clash of Clans, Snapchat, Retrica, Njuškalo, Maxtv to-go, službeni LG remote (iako je i Remote for LG dobar)... Ažuriran Facebook, Messenger i Instagram...

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2015 15:41 (meme3).
9 godina
neaktivan
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

kako rootat wp 8.1 cura zeli powercam instalirat

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

Nije moguće instalirat android aplikacije na windows phoneu 8.1 (može se na win 10 mobile)

-ima dobrih drugih aplikacija za slikanje - npr. Camera360 Sight, OneShot, Camera360SophieLens HD

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 12:35 (meme3).
11 godina
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

Napisao sam dosta puta stabilan OS ali nema aplikacija. One koje ima lose rade k tome. Ja znam da ga nikad vise necu kupiti a kamoli razmatrati.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

Nisam najbolje upućen, ali volio bih vidjeti Firefox na Windows Phone. To mi je broj 1 preglednik i na računalu i na mobitelu koji uz dodatke radi baš po mom guštu, a Windows 10 Phone s novim Lumijama mi se čini idealno za prijelaz sa Androida.

"Bolje izdati knjigu nego prijatelja!"
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

moguće je instalirat android aplikacije

samo na određene modele i treba rizikovat

L.P
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 12:44 (xXTheLuka1998xX).
9 godina
offline
Re: Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?
xXTheLuka1998xX kaže...

moguće je instalirat android aplikacije

samo na određene modele i treba rizikovat

 moguće je na windows 10 mobile, ali ne na windows phone 8.1

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?
dadn kaže...
MasinGeri kaže...

CCleaner bi mi dobro dosla na WP

 čemu??? totalno nepotrebno jer sam sistem čisti ono što se može čistiti... znam da svi prigovaraju na "ostalo" i "system" memoriju ali ne bi se to ni čistilo ni sa CCleanerom da ga ima... (vjeruj mi testirao sam homebrew čistač memorije na WP)

 

WP koristim od prvih demo HTC uređaja od prije 4 godine (dobio prve demo uređaje na testiranje od T mobile) i mnogi su prošli kroz moje ruke i mogu reći da punjenjem memorije ne dolazi do pada performansi, te da se deinstalacijom stvarno očisti sve. ono što ljudi ne znaju a čini im se da nešto zauzima memoriju su instalacije koje sistem čuva, tj. kad se neka aplikacija skine iz trgovine, njezina dekompresirana (i dekriptirana) instalacija se sprema u sam sistem, a onda zauzima takorekuć duplo mjesto, znači ako je instalacija 100 MB, na kraju zauzima malo više od 200 MB na telefonu... to je ono što buni ljude i misle da bi trebali neki cleaner, a u biti što više instalirate aplikacija i igara to vam više zauzima memoriju

 Nakon par mj mi mobitel postane uzasno trom pa ga moram hard reset, neznam koji mu bude vrag a koristim ga za par aplikacija (poziv,sms,viber,instagram,facebook,sportstracker, jos 2-3 nebitne) tako da sam kontao da mi mozda dobro dosla ta aplikacija jer mi na pc-u dobro dode. Inace huawei w1 je mobitel

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 23:32 (MasinGeri).
16 godina
offline
Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?

maxtvtogo

wdtv remote (službeni)

philips remote (službeni)

firefox

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koje bi aplikacije voljeli vidjeti na WP?
Reddit (službeni), možda Chrome...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice