Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

poruka: 43
|
čitano: 13.630
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
POMOČ!!! Nestaje memorija telefona, nokia 5800

Dali je netko imao ovakvu situaciju: iz nekog razloga svaki dan imam sve manje slobodno prostora na memoriji telefona, od prilike 5 mb dnevno manje. Sada sam ostao na 30 mb slobodnog prostora! Nista ne instaliram, redovno brisem poruke i pozive a sve ostalo spremam na karticu. Pa od kud ova glupost, zna li tko? Za par dana cu ostati bez memorije, ako nesto ne poduzmem..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: POMOČ!!! Nestaje memorija telefona, nokia 5800

Restartaj mob. Ostaju ti aplikacije u pozdaini pa ti jedu memoriju. Ako to ne upali javi se pa cemo dalje traziti sta je.

14 godina
protjeran
offline
RE: POMOČ!!! Nestaje memorija telefona, nokia 5800

na zalost nista, sad jos imam 25,4 mb.. ne mogu vjerovat

16 godina
neaktivan
offline
RE: POMOČ!!! Nestaje memorija telefona, nokia 5800

o kojoj memoriji pricas. Ram memoriji ili memoriji za cuvanje podataka

14 godina
protjeran
offline
RE: POMOČ!!! Nestaje memorija telefona, nokia 5800

ne o ramu, nego bas o memoriji telefona koje inace ima oko 80 mb

14 godina
neaktivan
offline
RE: POMOČ!!! Nestaje memorija telefona, nokia 5800
logic kaže...

o kojoj memoriji pricas. Ram memoriji ili memoriji za cuvanje podataka

dok prica o brisanju poruka misli o memoriji za cuvanje podataka ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: POMOČ!!! Nestaje memorija telefona, nokia 5800

Nisam bas siguran bio u to ;)

eka provjeri da li mu se poruke, mailovi, slike, i sve ostalo sprema na karticu umjesto u memoriju telefona. Uostalom moze prikopcati mob na pc i vidjeti sta mu zauzima prostor.

14 godina
offline
Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

pozz evo ja imam problem nije u memoriji nego u formatima evo ja sam skino jednu aplikaciju u .jar formatu kako da je nabacim na mobitel.... ??????? Pomoćć hitno.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: POMOČ!!! Nestaje memorija telefona, nokia 5800

sve mi ide na karticu, a i nisam mogao primiti toliko poruka u par dana da mi zauzme oko 50 mb. pregledao sam i sa y brovser C particiju ali nista sumnjivo nisam nasao, mozda mi nesto promice, ne znam.. znaci u par dana mi nestalo nekih 50 mb bez meni znanog razloga

16 godina
neaktivan
offline
RE: POMOČ!!! Nestaje memorija telefona, nokia 5800

Niej bez razloga. Prikcaj na komp pa vidi sta tu ima.

14 godina
protjeran
offline
RE: POMOČ!!! Nestaje memorija telefona, nokia 5800

nemam vise zivaca, sutra cu jos probat. Ako ne uspijem nosim u servis. sad bih najradije MOBITEL-ZID

14 godina
neaktivan
offline
Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

ako si našto slao BT to izbriši jer ti troši memoriju s moba mene je to zeznulo (nalazi ti se u porukama)

ako ništa ne upalo onda hard restart crvena zelena i kamera tipka

Neznam di se ide za to .
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2010 17:17 (RPG vs TENK).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

Sve prazno, poruke, izlaz ulaz izvjesca.. svaka ideja je dobrodosla, meni ih je ponestalo..

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2010 17:19 (spasitelj).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

Ma uradi backup imenika i svega ostalog sto ti je vazno i to na karticu i na komp i hard reset. Crvena, zelana i tipka za slikanje istovremeno i upalis mob. I onda vidis koliko memorije imas. Vratis sta ti treba i to bi bilo to. Ne gubi zivce jer meob vrijedi da se malo potrudis

14 godina
protjeran
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

ma razmisljam i o tome, ali vec sam jednom, prije par mjeseci radio hard reset ali nije mi napravio back up svih app koje sam imao instalirane, iako sam uredno bacupovao, citao sam negdje da se to dogada nekad..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

Instaliras ih nanovo. Barem to nije problem

 

15 godina
neaktivan
offline
Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

Svaki put kad ideš na internet s telefonom, trošiš dio memorije sa C: diska mobitela, odnosno priručnu memoriju. Taj dio priručne memorije se ne vraća restartanjem uređaja. Nakon surfanja, odeš ponovno na početnu stranicu, npr. Google, pa odeš na "Opcije" pa na "Izbriši privatne podatke" pa odabereš "Sve" i to je to, dio memorije sa C: će se vratiti na početnu vrijednost, jer će se priručna memorija i history isprazniti. Ne moraš odabrat "Sve" ako ti je bitno da sačuvaš lozinke za pristup pojedinim portalima.

 

Isto tako, ako kopiraš velike količine teksta ili slika za rad u uredskim aplikacijama kao što je QuickOffice, kopirani materijali se spremaju u priručnu memoriju, odnosno također zauzimaju C: disk. Memorija potrošena takvim radom se oslobađa restartanjem telefona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

Ja to nikad ne brisem i nemam problema sa memorijom.

14 godina
offline
Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

 Virusi znaju praviti probleme sa memorijom , probaj mobitel spojiti na računalo pa provjeriti na viruse!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)
Tako te bilo i mom burazu. Pripremi garanciju, i čekaj dok dođe do 0. Proc crkava (ili tako nešto, ne sjećam se)
hmda
14 godina
protjeran
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

hvala ali ne pomaze, ne idem mobom na internet ali sam svejedno sve brisao, cak sam i u garminu resetirao one biljeske puta brzine itd.., proskenirao kasperskim, sve ok. sad stvarno vise nemam ideja.. e da isao sam toliko daleko da sam brisao i boot screen i onu mjuzu pri paljenju (to sam slucajno nasao dok sam prckao po njemu) tu sam dobio nekih 5mb na c mem. sad sam na 29,2 mb

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)
Samo si si kupio malo vremena.
hmda
14 godina
protjeran
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

eto da javim o razvoju situacije, nista nije pomoglo dosao sam do 7mb danas. napravio update, pa ce mo vidjeti kako ce se razvijati situacija. nadam se da nece opet biti problema sa memorijom..

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)
kolko ukupno sad imas?
hmda
14 godina
protjeran
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

78,7 MB, pas mu mater, pola mi nije vratio kod back up-a, vratio mi garmin, teme, kontakte

i neke ne toliko bitne app.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)
Kolko si na pocetku imo?
hmda
14 godina
protjeran
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

memorije? oko 81 mb

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

Sa svim aplikacijama?

hmda
14 godina
protjeran
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)

oko 65mb, jer on nesto sprema na mem. telefona, iako oznacis da ide na karticu. evo sad sam instalirao sve sto sam prije imao, imam jos 68 mb

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2010 16:01 (spasitelj).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nestaje memorija telefona (Nokia 5800)
Izvjestavaj nas i dalje, bas me zanima ako ce ostat ovako.
hmda
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice