Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.978
|
čitano: 10.927.308
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
"Jako dobra kamera"
"Fantastična baterija"
"Kvaliteta izrade"
"Oštar i jasan ekran"
"Brz i fluentan"
"Odličan multitasking"
"Bez dječjih bolesti"
"Idealne dimenzije"

TheRebel ajde molim te ako nađeš neki koji pokriva sve tvoje zahtjeve javi i nama da se više ne patimo s kompromisima ;)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Darian kaže...
"Jako dobra kamera"
"Fantastična baterija"
"Kvaliteta izrade"
"Oštar i jasan ekran"
"Brz i fluentan"
"Odličan multitasking"
"Bez dječjih bolesti"
"Idealne dimenzije"

TheRebel ajde molim te ako nađeš neki koji pokriva sve tvoje zahtjeve javi i nama da se više ne patimo s kompromisima ;)

Nemas beda, budem .

Nema potrebe za ovakvom konvezacijom, lijepo sam pitala i detaljno navela sto je bitno. Mislim da je svima jasno da je kompromis nuzan. Kako svima tako i meni. Ovdje sam kako bi me iskusniji uputili na uredjaj koji cim vise gravitira tim parametrima.

Ulazem odredjenu sumu novca i zelim izvuc max. Mob. ne kupujem na par mjeseci vec na par godina.

Ali hvala na upisu.

Lp

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 14:21 (TheRebel).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
OP6 se čini najbliži svemu tome. A možeš pogledati i Mix 2s preko Honorbuya gdje bi ti došao za par dana
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Niti po kameri niti po dimenzijama ni po bateriji nije fantastičan. Mislim da je tu stvar kompromisa. Najbliže savršenom uređaju je S9+ a sad si vidi...

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Joj nećemo sad cjepidlačiti. Kamera je vrlo dobra, video odličan. Nije sam vrh, ali nije ni daleko. Iz baterije će izvući 5h SoT dnevno, a ako zatreba staviš ga 20 minuta na Dash punjač i bez brige si. Dimenzije takve kakve su, kao i kod ostalih.
S9+ može, al i košta 200€ više i to preko njuškala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Namjerio sam se na novu Nokiju 3.1, pa me interesira jedna stvar ako netko zna objasniti: njen SoC ima 8 A53 jezgri, 4 na višem taktu, 4 na nižem. Ako je to big.LITTLE konfiguracija, ne kužim kakvog ima smisla upariti iste jezgre i u big i u little? Ima li to smisla kupiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ja bi izbjegao tu Nokiu jer koristi stariji SoC na 28nm što je danas stvarno outdated i dosta utječe na bateriju. Bolje pogledaj Redmi 5 koji mi izgleda najsličniji, a ipak noviji i bolji chipset koristi
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Samsung ne bih, bojim se tog zakrivljenog ekrana zbog njegove dodatne osjetljivosti ukoliko mi rokne na pod ili nesto slicno, a onda je to preskup sport. Znam moze mi se desit pad moba sa apsolutno ravnim ekranom i da ekran ode u vjecna lovista.

One+6 mi se cini kao jako dobar uredjaj, ali iskreno nemam nikakvog iskustva, nitko oko mene ga nema da vidim kakva je zavrsna izrada, koliko je fluentan, kakva je ostrina ekrana, kako meni ispadaju fotke s njim.

I ono najvaznije kod takve kupnje bi mi uredjaj odgovarao velicinom jer on je najveci medju njima. Ne znam ako bi bio moguc rad jednom rukom.

V30 ima najvise pluseva. Imam odlicna iskustva sa G2 i G4. Svidja mi se ekran, kamera, chipset, solidna baterija, dimenzije i cijena ispod 4000kn.

Pixel 2...on mi je tocno ono sto trazim, cisti Android, plain and simple, top of the pops kamera, solidna baterija, vrhunski ekran, ako izuzmemo plavicasti hue. Ali preskup, tesko dobavljiv, ukoliko se dese problemi komplicirano je slati na servis.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Ja bi izbjegao tu Nokiu jer koristi stariji SoC na 28nm što je danas stvarno outdated i dosta utječe na bateriju. Bolje pogledaj Redmi 5 koji mi izgleda najsličniji, a ipak noviji i bolji chipset koristi

 Uh majku mu, to mi nije palo ni na kraj pameti, da bi proc mogao u 2018. biti na 28nm, ajme... ali svejedno bih rado imao čisti Android i Gorilla glass, imam li drugu opciju? Možda čak Nokia 6.1

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 16:55 (EricCartman).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
6.1. je već druga pjesma. Bolji u svakom pogledu pa tako i procesoru koji je na standardnih 14nm
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel za oko 1000kn best buy Xiomi Redmi 4 ili nesto drugo ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Šta ne pucaju OnePlus 6 ko kokice?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koji je najbolji telefon do 1500kn
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dado91 kaže...
Koji je najbolji telefon do 1500kn

Novo, polovno?

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dado91 kaže...
Koji je najbolji telefon do 1500kn

 Geekmaxi, 195 eura je Xiaomi Redmi note 5 64/4 model. Apsolutni best buy

dasan ne, taj mob vrijedi 500-600kn. Da se ubosti Redmi 5+ na njuški sa garancijom ili Redmi 5 u dućanu.

zuper pa vidiš da žena traži apsolutni hi end. S9+ svakako tom opisu bolje odgovara od OP6 kolikogod on bio dobar za svoje novce

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 12:19 (maks0806).
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne bi preko njuškala...gledam sad na netu u neutrinu ima dosta ponude xiaomija

Ima za oko 1000kn rn 5 i 5a

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Koliki ti je max budžet?

Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

To je za prijatelja....max budget 1000kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima

 

Sto mislite je li bolje platiti dodatno 130€ za note 8 ili uzeti S8+? Je li se osjeti kroz rad te dodatne dvije gige rama?

2 S8+
8 Note 8
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Note 8 je bolji. Imao oba. Note mi je fluidniji u radu. Općenito je jedan od boljih uređaja još uvijek. Da mu je baterija još malo bolja, čista petica.
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima li tko ovdje One plus 6 uređaj, čak razmišljam i da njega uzmem, sve ovisi koliko bi trebao nadodati kada prodam S8..

Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kad vraćam mobitel poštom u hrvatsku trgovinu (WOW Shop) dal danaznačim cijenu paketa il da lupim neki mali iznos? 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mobitel do 4000 u Hrvatskoj? Moze i Njuškalo ako je u Zadru? Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dobit cu 2600kn za svoj S8...sad nisam pametan da idem na One plus ili da uzmem Xiaomia note 5 od 4GB rama i snaodragonom 636 za 1999kn na rate u linksu i sačuvam keš..jeste vi imali probelma sa xiaomijem, reklamacija?
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Šta bi bilo najbolje uzeti za 1300-1400kn? Bitno je samo da ima hrvatski jezik i da radi na vipu i bonbonu.

Redmi 5 Plus kod nas za oko 1300 ili Redmi Note 5 sa aliexpressa za malo više?

Jel se isplati dat malo više za Note 5 bez garancije ili da idem na 5 Plus?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav!

 

Možete li mi preporučiti neki dual sim Android mobitel (a da nije single standby način rada dual sima).

 

Nije mi bitno  ništa osim da (relativno) brzo otvara i koristi aplikacije i da može potrajati koju godinu. Ne treba dobra kamera (ili ikakva), ne treba puno prostora, ne treba veliki ekran. Samo da mogu zvati, surfati, i instalirati neke dvije nezahtjevne aplikacije po potrebi.

 

Bilo bi divno kad bi tako nešto koštalo do 1000 kn, ali možda sanjam.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

da li se isplati dati 100e vise za p20 negoli za mi8se?

Gledam da mob ima max 5.8''

8 P20
4 Mi8se
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Moj kolega sa posla je ovisnik o Xiaomijima, i već su mu zadnja 3-4 mobitela njihove marke :) Nikakvih problema nije imao

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 20:46 (pisoj1000).
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

svaki uredaj ima problema, svaki se kvari, stvar je srece da li ce te zapasti takav primjerak ili ne

 

samsung S serija je vodeca po postotku RMA pa ih svejedno ljudi kupuju

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tunner6 kaže...

Pozdrav,

 

da li se isplati dati 100e vise za p20 negoli za mi8se?

Gledam da mob ima max 5.8''

 Uzmi još u obzir i S8. Jest prošlogodišnji model, ali po meni dosta bolji od navedenih i cijenom bi trebao biti rang P20

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice