Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.027
|
čitano: 10.948.311
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Trebala bi mi preporuka za novi mobitel za 200 eura (max. 250 eur). Bitno je da baterija traje što duže i da je kamera pristojna.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Imam A52s.
Dal se isplati prelazak na 8/256 A55?

I kolko bi se moglo dobiti za A52s, mislim da ima još nekaj garancije?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Armor kaže...
Imam A52s.
Dal se isplati prelazak na 8/256 A55?

I kolko bi se moglo dobiti za A52s, mislim da ima još nekaj garancije?

 Imam isti mobitel i već neko vrijeme gledam i važem dal da uzmem novi ili ne. Htio bih novi, jebiga, nova igračka. Ali realno mi ne treba jer ovaj radi super, baterija i dalje drži, update-i redovno stižu. A52s kad je izašao je bio top, odličan omjer uloženo/dobiveno.

Sad kad gledam što novi mobiteli nude, nema tu neke prevelike razlike da bih sam sebi opravdao toliki trošak. Pogotovo ne prelazak na A55 koji nije nekakav upgrade.

9 mjeseci
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zelenapaprika kaže...
millennial kaže...

zelenapaprika kaže...

I nitko da nazove domaći servis i pita...

 i pita što?

 

 Tebi treba zabraniti pristup internetu.

 

 

ogledalce ogledalce... da si se barem potrudio pročitati par postova prije ove tvoje napisane gluposti vidio bi da je više kolega već kontaktiralo servis i napisalo rezultat tog razgovora. i onda ti bubneš i još imaš obraza biti bezobrazan. 

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Može pomoć, gdje na Honoru uključiti u setingsu ovu alatnu traku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ako se ne varam postavke, pa na dnu imas sustav pa tu imas navigacija

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Adam44 kaže...
Trebala bi mi preporuka za novi mobitel za 200 eura (max. 250 eur). Bitno je da baterija traje što duže i da je kamera pristojna.

 Motorola g84 možda

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

to nije alatna traka nego "Navigacijska traka" pod "Zaslon" izbornikom u postavkama

 

oli na angliskom

 

Settings - Screen - Navigation bar

 

 

Ju je je? Je ju je!
16 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

To samo babe i đedovi imaju...geste su in 

Moj PC  
1 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Armor kaže...
Imam A52s.
Dal se isplati prelazak na 8/256 A55?

I kolko bi se moglo dobiti za A52s, mislim da ima još nekaj garancije?

 Da sam na tvojem mjestu, ne bih ništa mijenjao tj. ostao bih još neko vrijeme na A52s.

4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
millennial kaže...
zelenapaprika kaže...
millennial kaže...

zelenapaprika kaže...

I nitko da nazove domaći servis i pita...

 i pita što?

 

 Tebi treba zabraniti pristup internetu.

 

 

ogledalce ogledalce... da si se barem potrudio pročitati par postova prije ove tvoje napisane gluposti vidio bi da je više kolega već kontaktiralo servis i napisalo rezultat tog razgovora. i onda ti bubneš i još imaš obraza biti bezobrazan. 

U dvije teme o mobitelima mlati se danima prazna slama o servisiranju mobitela iz Kine za kinesko tržište i to u servisima u Hrvatskoj i unutar nje u Zagrebu. Kakav prokleti gubitak vremena! Nekada su ljudi imali obraza, pa bi priznali, ne znam ništa ili ne znam puno o tome, a oni koji su nešto znali, ti bi nešto i napisali konkretnoga. A danas... Svi na internet i udri. Svi sve znaju. Pa kad znate, čemu toliki broj poruka? Ako je sve jasno, onda nema problema, zar ne?

 

Da, imam obraza, za razliku od tebe. I nikada nisam volio pametnjakoviće koji se kuže u sve, a zapravo ne znaju ništa.

 

Pisao sam firmi Bijelić i ako mi odgovore, prenijet ću odgovor ovdje.

5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Misljenja o Huawei P60 Pro? Cak i sa ovim snizenjem sa 1200 na 900 eura mi zvuci previse s obzirom da nema GMS, iako se ostalo cini odlicno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mindim kaže...

Misljenja o Huawei P60 Pro? Cak i sa ovim snizenjem sa 1200 na 900 eura mi zvuci previse s obzirom da nema GMS, iako se ostalo cini odlicno.

 I ja ga gledam, ali definitivno ne bi dao 900 eura. Previše za prošlogodišnji Huawei bez GMS....Na oglasnicima ih bude za 600 eur, po meni pristojna cijena.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mindim kaže...

Misljenja o Huawei P60 Pro? Cak i sa ovim snizenjem sa 1200 na 900 eura mi zvuci previse s obzirom da nema GMS, iako se ostalo cini odlicno.

 Super telefon ali ako ne možeš bez GMS-a ne kupuj. Ove fore sa gboxom i to sve je tek toliko ... ja sam probao i sa harmnony os-om, nativnim app ali nije to to ... uvijek se nešto izjalovi ... a za 900€ kupiš Oneplus 12.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Wiz3m4n kaže...

To samo babe i đedovi imaju...geste su in 

 tko ti kriv kad nemaš koga... draškati... pa ti je telefon surogat....

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Memphis kaže...
Mindim kaže...

Misljenja o Huawei P60 Pro? Cak i sa ovim snizenjem sa 1200 na 900 eura mi zvuci previse s obzirom da nema GMS, iako se ostalo cini odlicno.

 Super telefon ali ako ne možeš bez GMS-a ne kupuj. Ove fore sa gboxom i to sve je tek toliko ... ja sam probao i sa harmnony os-om, nativnim app ali nije to to ... uvijek se nešto izjalovi ... a za 900€ kupiš Oneplus 12.

 

Ma imao sam OP 8T, software postao katastrofa nakon mergera sa Oppo. Koliko vidim, dosta aplikacija je dostupno i u huawei app storeu, pa mozda nije potrebno toliko kemijanja s aplikacijama..

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ima tip na Facebooku koji ti preko Team Viewera instalira na mob Harmony OS i full GMS. Kako to sve skupa radi, ne znam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja mislim da je 600, a kamoli 900 eura previše za mobitel koji nema GMS ili se mora nešto kemijati da bi potencijalno radilo.

Uz današnji izbor uređaja, stvarno ne vidim što to Huawei nudi toliko revolucionarno da bi se netko zajebavao sa svim time. Za te pare se preko marketplacea dobije ovogodišnji flagship uređaj. Šta baš toliko se vidi razlika u kameri?

  

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mindim kaže...
Memphis kaže...
Mindim kaže...

Misljenja o Huawei P60 Pro? Cak i sa ovim snizenjem sa 1200 na 900 eura mi zvuci previse s obzirom da nema GMS, iako se ostalo cini odlicno.

 Super telefon ali ako ne možeš bez GMS-a ne kupuj. Ove fore sa gboxom i to sve je tek toliko ... ja sam probao i sa harmnony os-om, nativnim app ali nije to to ... uvijek se nešto izjalovi ... a za 900€ kupiš Oneplus 12.

 

Ma imao sam OP 8T, software postao katastrofa nakon mergera sa Oppo. Koliko vidim, dosta aplikacija je dostupno i u huawei app storeu, pa mozda nije potrebno toliko kemijanja s aplikacijama..

 Meni totalno drugačije iskustvo sa Oxygen na OP11. Nema više Pixel like UI, ali je stvarno letio, fluidnost i vibracija na vrhu. Trenutno sam na S24+ i ništa mu ne fali, ali je korištenje OxygenOS, osobno, ugodnije...

16 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Stric_Jura kaže...

 tko ti kriv kad nemaš koga... draškati... pa ti je telefon surogat....

 Jadan jbga....budi mi drug 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
@hardcoree

Ne isplati se u pravu si. GMS je mnogima nepremostiva prepreka, i meni isto.
A opet me nešto vuče na Huawei. Imam P50 Pro. To je jako dobar mob, posebno ako ga dobiješ za 220€ 😁
Nisu samo kamere plus. Softver, izrada, ekran.... Cijelo iskustvo korištenja je vrhunsko.
Za 650€ kupi se novi OnePlus 12 ili na njušci S23 Ultra...Sve jasno 😉
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Vjerujem da je super, šteta za tu cijelu situaciju. Bili bi no brainer kupnja da imaju gms.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mindim kaže...
Memphis kaže...
Mindim kaže...

Misljenja o Huawei P60 Pro? Cak i sa ovim snizenjem sa 1200 na 900 eura mi zvuci previse s obzirom da nema GMS, iako se ostalo cini odlicno.

 Super telefon ali ako ne možeš bez GMS-a ne kupuj. Ove fore sa gboxom i to sve je tek toliko ... ja sam probao i sa harmnony os-om, nativnim app ali nije to to ... uvijek se nešto izjalovi ... a za 900€ kupiš Oneplus 12.

 

Ma imao sam OP 8T, software postao katastrofa nakon mergera sa Oppo. Koliko vidim, dosta aplikacija je dostupno i u huawei app storeu, pa mozda nije potrebno toliko kemijanja s aplikacijama..

 Eto vidiš meni obratno. Od kad je sve postalo ColorOS meni je postao top i prvi put sam ga kupio radi toga. Što se tiče huawei imaš ih u app galleryu ali su ti app većinom outdateane. Pogotvo one manje popularne. Ok da se to drugim putem ažurirat ali nije onda to to. Wap i slične su ok, to radi ok i stalno izlaze novi updatei ali sve ono kaj je manje popularno programere libo rac. Jedino kaj ostane je pričekat Harmony Next i vidjet kakva će biti tamo situacija sa aplikacijama.

5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Memphis kaže...
Mindim kaže...
Memphis kaže...
Mindim kaže...

Misljenja o Huawei P60 Pro? Cak i sa ovim snizenjem sa 1200 na 900 eura mi zvuci previse s obzirom da nema GMS, iako se ostalo cini odlicno.

 Super telefon ali ako ne možeš bez GMS-a ne kupuj. Ove fore sa gboxom i to sve je tek toliko ... ja sam probao i sa harmnony os-om, nativnim app ali nije to to ... uvijek se nešto izjalovi ... a za 900€ kupiš Oneplus 12.

 

Ma imao sam OP 8T, software postao katastrofa nakon mergera sa Oppo. Koliko vidim, dosta aplikacija je dostupno i u huawei app storeu, pa mozda nije potrebno toliko kemijanja s aplikacijama..

 Eto vidiš meni obratno. Od kad je sve postalo ColorOS meni je postao top i prvi put sam ga kupio radi toga. Što se tiče huawei imaš ih u app galleryu ali su ti app većinom outdateane. Pogotvo one manje popularne. Ok da se to drugim putem ažurirat ali nije onda to to. Wap i slične su ok, to radi ok i stalno izlaze novi updatei ali sve ono kaj je manje popularno programere libo rac. Jedino kaj ostane je pričekat Harmony Next i vidjet kakva će biti tamo situacija sa aplikacijama.

 

Ovo za outdated aplikacije je super za znat, sad kad znam tu informaciju nikako se ne isplati. Hvala!

Zanimljivo da su vam iskustva bolja sa OP nakon mergera, moram priznat da ga nisam dugo koristio nakon kaj su izbacili ColorOS, pa bi mu mogao dat drugu sansu.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

G54 5G Power 12/256

G84 5G 12/256

 

Šta je od ova 2 uređaja bolja kupnja, G54 (12/256) za 190€ ili G84 (12/256) za 240€, nešto treće do 250€, može i s oglasnika, samo da je novo? I btw. imal itko iskustava s ovim webshopovima?


0 G54
0 G84
1 Nešto treće
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Meni se cini da ljudi procitaju po forumu color os govno smece oxygen bolji 100x, onda dalje samo kopiraju tekst.

Ja ne vidim di je problem sa colorom, radi bez greske i sve leti na OP 11, lijepo izgleda i ima korisnih dodataka koji ne usporavaju os jer jebeno leti sve, brze od toga ne moze. I pixel 7 pro sam imao i nista brzi nije a totalno je gol.

Sta je to toliko posebno na oxygenu bilo ja nemam pojma..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BinHex kaže...

G54 5G Power 12/256

G84 5G 12/256

 

Šta je od ova 2 uređaja bolja kupnja, G54 (12/256) za 190€ ili G84 (12/256) za 240€, nešto treće do 250€, može i s oglasnika, samo da je novo? I btw. imal itko iskustava s ovim webshopovima?


 Xiaomi Poco X6

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BinHex kaže...

G54 5G Power 12/256

G84 5G 12/256

 

Šta je od ova 2 uređaja bolja kupnja, G54 (12/256) za 190€ ili G84 (12/256) za 240€, nešto treće do 250€, može i s oglasnika, samo da je novo? I btw. imal itko iskustava s ovim webshopovima?


 Šta ti je najbitnije kod moba? Kamera, baterija, procesor, ekran?

 

Abrakadabra je ok provjereno.

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Preporuka za mob za oko 400 eura, manje vise nije striktno. Trazim solidnu kameru i bateriju, te dvje stvari su mi najbitnije. Igranje nebitno, bitno da je fluidan u surfanju itd...

Za oko si mi zapeli Note 13 Pro Plus i Honor 90. Jel to isplativo za uzeti ili ima boljih ili isplatijivih opcija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hardcoree kaže...
BinHex kaže...

G54 5G Power 12/256

G84 5G 12/256

 

Šta je od ova 2 uređaja bolja kupnja, G54 (12/256) za 190€ ili G84 (12/256) za 240€, nešto treće do 250€, može i s oglasnika, samo da je novo? I btw. imal itko iskustava s ovim webshopovima?


 Šta ti je najbitnije kod moba? Kamera, baterija, procesor, ekran?

 

Abrakadabra je ok provjereno.

 Ne igram igrica na mobu, koristim ga onako kao neki standardni korisnik, browser, Wapp, pozivi, slikanje/snimanje tu i tamo.
Dakle rekao bih da mi je najbitnije da može potrajatia što dulje (bez da krene štekati), jer ne volim mijenjati mob često, što bolja kamera je isto bonus, ali nije da mi je prioritet. Ekran mi nije bitan.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice