Prestigio 4055 duo smartphone

poruka: 41
|
čitano: 18.187
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

poz ekipa :) planira se kupnja prestigio 4055 duo smartphonea, pa me zanima dali ga tko od vas posjeduje i kakva su mu iskustva sa njim, takodjer primam prijedloge i za druge smartphone uredjaje u rangu te cijene.

 

lp

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

Ja ga imam već mjesec dana i dajem mu same superlative. Nema zapinjanja, zvuk je solidan, baterija TRAJE. Ovo zadnje je nevjerojatno. Na prijašnjem telefonu ne bi izdržala dan potrošnje, ovdje je punim svaka 4 dana. Jedino mi se nekad utiša zvuk zvona kad neko vrijeme koristim bluetooth slušalicu. U svakom slučaju, toplo ga preporučam svima. Svejedno, testiraj ga još u trgovini, jer npr. meni je prvi uređaj proizvodio nekakav čudan zvuk kad bih uštekao slušalice.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

Kupio sam ga prije 2 dana i premda sam novi korisnik smarfona(tj. nemam neko iskustvo sa drugim modelima) meni je mob odličan.

Jednostavan za korištenje,niti jednom mi se nije zblesirao ili nešto slično,zvuk solidan.

 

Inače ja sam uzeo crni 4055 a žena bijeli 4044 i preporučio bih vam da potegnete tih 100kn više jer baterija osjetno duže traje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

pozdrav,

zanima me ima li za njega custom romova?

na xda nema ništa o tom modelu.

Kakva mu je kamera u mračnijim uvjetima?

ostaju li previše tragovi prstiju po ekranu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2013 13:50 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

Imaš na mob.hr dosta solidnu recenziju,ne znam za romove jer sam totalni početnik,za ekran ako si mislio da li ima staklo protiv grebanja - nema(ali mob dolazi sa futrolom),otisci ostaju ali ništa prejerano,na suncu se relativno loše vidi tako da treba biti osvjetljenje na najjače kad sam vani.

 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

hvala, a kamera? Kvaliteta slika u tamnijim uvjetima, bljeskalica? jesi li isprobao neku navigaciju na njemu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2013 15:06 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

A fotić je tak-tak,prosječan s obzirom na cijenu uređaja zadovoljan sam.

Šta se tiče navigacije malo sam po tome prčkao,po defaultu dolazi google-ova navigacija i još neka green light(!?),ova googlova radi normalno našla me u roku od par sec bez problema.

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

još par pitanja. :D

Je li moguće instalirat aplikacije na sd karticu? Ili bar ih prebaciti na sd karticu?

Je li moguće uraditi root?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2013 15:01 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

Da ti se referiram na prethodni odgovor,popriličan sam noob što se tiče smartfonova tako da pitanja o rootanju i tim romovima od mene ne budeš dobio odgovor.

Može se instalirat na karticu i imaš neku akciju u Instar informatici gdje ako uzmeš mob dobiješ 16gb karticu.

 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4055 duo smartphone

Ja ga kupio prije oko 2 mjeseca i u svemu je za mene to odličan mob, pogotovo da je dosta brz, ne zastajkuje i uz to baterija bez problema izdrži prosječno oko 2 dana. jedini veći problem, kod mene, bio je GPS. Prvi put sam čekao punih 10min da se prvi put spoji, ali ništa, pa sam se spojio na mobilni internet i tako uspio nakon opet dodatnih 2-3 min. Drugi put se sam spojio no svaki put bi trajalo od 1 do 3 min. Nakon mjesec dana usred Zagreba je GPS "poblesavio" i od onda ne radi nikako. Probao sam programe reinstalirati i ništa, pa na kraju resetirati mob ali opet ništa. Sad je drugi tjedan u servisu. Ovo mi je ukupno 3. Prestigio i do sad mi je ovo bio jedini veći problem što se rada tiče. Ako stavimo GPS na stranu, za te novce (platio 1230kn) best buy. {#}

 

lp

Just snatch it!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4055 duo smartphone

Dali mi možete odgovorit na jedno pitanje???
Danas sam kupio taj mobitel i perfektan je ali sam primjetio da na ekranu imam recimo 5-6 okomitih crta koje refletiraju pogotovo ih vidim na bijelim površinama i kad naginjem mobitel lijevo-desno koda reflektiraju inace nisu bas vidljive na ostalim površinama......inace dosta dobar mobitel i taman je velik i za GPS a i za ruku i nosanje!!!!!ali ove crte me brinu!!! :(

14 godina
offline
Re: Prestigio 4055 duo smartphone

Vrati ga, to nije u redu. Ja sam promijenio dva ekrana (prvi razbijen) i ni jedan nema nikakve crte. Inače, stvarno savršen telefon.

11 godina
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

Da definitivno ga reklamiraj,nije to normalno

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

HVALA puno,puno na pomoci inace sam ga kupio u EXTREME DIGITAL dućanu za 1099,00kn cekao sam ga skoro mjesec dana,čovjek ga je otvorio iz celofana pred menom i nisam cijeli dan skuzio te crte jer sam imao tamnu pozadinu na svemu i danas mi ponudilo onu EINSTEIN HD igru da skinem koja se igra cijelu vrijeme pod bijelom podlogom i stvarno se vide crte kao da boje neke reflektiraju......mislio sam da je to samo u toj igri ali sad vidim da je svagdje........INACE TELEFONA brutala za te pare nepada mi davat vise novaca za mobitel........ima jak zvucnik vidim ima i bateriju 2500mah a iphone 4s 1400mah,dobre slusalice,nasao sam na netu za 150kn 32gb microSD u ducanu i baš se nabrijao kad ono  crte :((((((( jos jednom HVALA

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

Da vas nekaj pitam,kak se uzima screenshot?Uspio sam jednom opalit kombinacijom tipaka al nemrem skužit kak {#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

zamjenit ce mi........pazi ovo pitam može bijeli kaže može ali on je 100kn skuplji (nevjerujem)
usput kak stavljam igre i aplikacije ovo mi je prvi smartfon stavio sam ih na mob i instaliram ali kad udjem u igru izbacuje me van evo recimo HE-MAN instaliram i kad udjem piše downloading i izbaci van????

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio 4055 duo smartphone

Kako si ih instalirao? Preko Google Play-a ili?

(BTW. bijeli je za curice :) )

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2013 15:21 (Punti).
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

znam da je za curice ali se zato lakše utopi poslije ako prodajes ili mjenjas vjeruj mi :)
ma neznam ti ja to ja sam samo prebacio igru u telefon na kompu i instalirao na mobu na kraju pise otvori kad otvaram izbacuje me van mada mi je tako htjelo neke teme instalirat i vecu tipkovnicu :) 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio 4055 duo smartphone

Ma to sa curicama zafrkancija... Što se igara tiče, pitanje je odakle si je skinuo, radi li na android platformi uopće i je li riječ o nekom malwareu. Ja programe skidam sa Google play i sve fino radi. Evo drugi dan non stop na wifi a baterija tek na 40%. Moćno.

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

meni baterija traje dan baš je pije nešto ali sam svašta nasnima jer se još učim na mobu........i tako cu ga zamjenit za par dana kad stigne zamjenski radi ovih crta pa bas radim sve testove na njemo od padanja do grebanja :))))) PERFEKTAN ZVUČNIK i SLUŠALICE...........daj mi samo recite kako se miće ovaj T9 text u poruka izluđuje me snimio sam neki SWIFTKEY jer imam čevape od prstiju pa mi je velika tastatura u potukama......mozda sam stim nesto usro

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

ma skidao sam preko torrenta na kompu cijeli paket igri i aplikacija za android 3GB pa gledam kak to ubacit

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prestigio 4055 duo smartphone
Micholac kaže...

meni baterija traje dan baš je pije nešto ali sam svašta nasnima jer se još učim na mobu........i tako cu ga zamjenit za par dana kad stigne zamjenski radi ovih crta pa bas radim sve testove na njemo od padanja do grebanja :))))) PERFEKTAN ZVUČNIK i SLUŠALICE...........daj mi samo recite kako se miće ovaj T9 text u poruka izluđuje me snimio sam neki SWIFTKEY jer imam čevape od prstiju pa mi je velika tastatura u potukama......mozda sam stim nesto usro

Imaš negdi u postavkama poruka to za isključit,ako se dobro sjećam nešto u smislu auto-text se zvalo i da izrazito iritantno

10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

negdje sam našao da se to zove: text prediction
ali nemogu to nigdje naci
nema veze možda se i ovako naucim jer navodno prikazuje rijeci kojhe najvise koristis i formira se po tebi tak da  bi se nakon par tjedana korištenja trebalo 100% prilagodit
HVALA SVIMA JOŠ JEDNOM 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

Jutros došao novi firmware. Još ga je malo ubrzalo i riješilo par sitnica (tipa točan postotak baterije). Ne treba ništa backupirat, samo skinuti (oko 39MB) i pustiti da odradi svoje nekih 4 minute.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

eeeeeeeeeeeee to je meni ujutro ponudilo samo kaže da moram imat SD karticu...........a nemam je još!
usput meni pokazuje bateriju da mi traje jedva od ujutro do navecer a sve pogasim :(  ????????????
jel to moguce? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

Jesi probao neke aplikacije za optimiziranje potrošnje tipa battery doctor,meni baterija potraje i do 3 dana,ovisi koliko koristim naravno,ovo što ti kažeš mi se čini daleko premalo.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

nisam ali budem......full sam novi u ovom svijetu pa mi sve to nauka
uglavnom recimo pola sata sam na WIFI-ju pa se onda idem vozit pola sata slusam MP3 i malo poziva i oko 7 navecer vec me upozorava da imam 14% da napunim
posto ga mjenjam ovih dana zbog onih crta na ekranu imali koji bolji model da uzmem i nadoplatim????mislim ja samo vidim na nekim drugim modelima da je jaca RAM memorija
koliko je to bitno uopce??
mogu cak uzet  uz malu nadoplatu:

Gigabyte Gsmart Maya M1 Dual SIM mobitel, White (Android)
http://www.edigital.hr/Mobilni_uredaji/Gigabyte_Gsmart_Maya_M1_Dual_SIM_mobitel_White_(Android)-p40639.html

Prestigio MultiPhone 4322 Duo Dual SIM mobitel, bijeli (Android)http://www.edigital.hr/Pametni_telefoni/Prestigio_MultiPhone_4322_Duo_Dual_SIM_mobitel_bijeli_(Android)-p41406.html

 

 

LG P710 Optimus L7 II mobitel, White (Android)
http://www.edigital.hr/Pametni_telefoni/LG_P710_Optimus_L7_II_mobitel_White_(Android)-p42889.html
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

Ne znam kaj da ti velim za ove šta si linkao ,malo prozuji po netu pa odluči,mislim da si ti jednostavno naletio na sfušani model 4055,ja stvarno nisam imao takvih problema koje si ti imao.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

ma i puni mi se 3 sata i više a traje stvarno pola dana.......hehehe

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4055 duo smartphone

Pozdrav,

prije 3 dana kupila sam Prestigio 4055, normalno je radio,stavila sam dvije kartice unutra,skinula neke aplikacije,i sinoc se odjednom zablokirao,pustila sam ga tako upaljenog nisam vadila bateriju,i jutros ne daje nikakve signale,ne pali se,samo crn ekran??Sta mi je radit,ako mi moze tko pomoc?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice