Sony Xperia X Compact

poruka: 7
|
čitano: 2.693
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia X Compact

Ima li netko ovaj telefon?

 

Kupujem novi mobitel, bio sam zadovoljan i Z1 i Z3 kompaktom pa mi je X Compact logičan izbor. Svjestan sam mana, no voli bih čuti iskustva iz prve ruke.

MM
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 12:50 (Astrates).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia X Compact
Astrates kaže...

Ima li netko ovaj telefon?

 

Kupujem novi mobitel, bio sam zadovoljan i Z1 i Z3 kompaktom pa mi je X Compact logičan izbor. Svjestan sam mana, no voli bih čuti iskustva iz prve ruke.

 Sa Z3 compact na to bi ti bilo ko s konja na magarca...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia X Compact
A što onda uzeti da je malo, čvrsto i ima Sony logiku, bez suvišnih opcija koje ionako ne koristim?
Sve sam prošao, jednostavno, telefoni su ili preveliki ili pretanki... Baterija im ne traje ni 12 sati, užas. Problem je što mi je Z3 završio na dnu mora.
MM
8 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia X Compact

Xiaomi redmi 3s i to jaču verziju s 3gb rama/32 gb roma. Nije baš kompaktno kao z3 compact ali nije niti puno gore.

 

A baterija je najjači adut ovog uređaja, 4100 mAh ti je dovoljno za 9-12 sati on screen uporabe, ovisi jesi li na wi fiju ili mobilnom internetu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia X Compact

Ja sam jos uvijek na Z3 compact, star 2 godine i i dalje mi baterija traje po 4-5 dana :) Mislim da u novoj seriji nema nista sto mu moze parirati. Ja bih na tvom mjestu uzeo Z3C ili Z5C na njuskalu, iskreno. Ili pricekao iducu generaciju koja ce nadajmo se biti bolja...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia X Compact
Nemam ga osobno ali vidim po recenzijama da je x compact odličan mob
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia X Compact
Android kaže...
Nemam ga osobno ali vidim po recenzijama da je x compact odličan mob

 Lol, koje ti to recenzije gledas.

 

https://www.google.hr/search?q=xperia+x+compact+review&oq=xperia+x+compact+re&aqs=chrome.0.0j69i57j0l4.4703j0j9&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

techradar 3/5

trustedreviews 6/10

cnet 3.5/5

pcadvisor 7/10

 

itd.

 

Z3 Compact je imao max ocjene skoro svugdje, ili jako blizu max. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice