Spajanje mobitela na wlan

poruka: 6
|
čitano: 5.527
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Spajanje mobitela na wlan

evo ovako prije svega tema možda zvuči trollovski al nije :D manje sam upućen oko mobitela tako da...imam nokiu x6 i kad se želim spojit na wlan upišem wep ključ i onda me pita potrebno povezivanje sa poslužiteljem DA/NE...prijatelj mi je nešto pričao da će mi to skidat novac i dolazit na naplatu(tako nešto) pa ima netko odgovor što je to?nisam želio ništa prepuštat slučaju.any help? :D

Avenged Sevenfold foREVer!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Spajanje mobitela na wlan

itko???

Avenged Sevenfold foREVer!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Spajanje mobitela na wlan
cod4gamer kaže...

evo ovako prije svega tema možda zvuči trollovski al nije :D manje sam upućen oko mobitela tako da...imam nokiu x6 i kad se želim spojit na wlan upišem wep ključ i onda me pita potrebno povezivanje sa poslužiteljem DA/NE...prijatelj mi je nešto pričao da će mi to skidat novac i dolazit na naplatu(tako nešto) pa ima netko odgovor što je to?nisam želio ništa prepuštat slučaju.any help? :D

Koliko se ja kužim u geometriju, svaki promet se plaća, ali ako imaš u pretplati paket sa flat internetom, znaš što plaćaš, a mreža je tu nebitna stavka, sve dok nije tvoja. 

U slučaju da surfaš na nečiju drugu mrežu, sav promet plaća on, ti si ta tada u samoposluzi što ćeš raditi, skidati ili stavljati na net.

Ako sivan dosega WiFi signala, sve idena tvoj račun, aliponekoj drugoj tarifi, ili 3G ili HSDPA, što god drugo, no tada i nećeš previše dugo surfati!

 

U svakom slučaju, ako je tvoja mreža doma, plaćaš promet svoje mreže, a ako si gost, sve je mukte, a povezivanje sa poslužiteljem, pa kako inače misliš surfati, svakako DA!

Pitanje je sada samo; koji paket u pretplati imaš (pitanje je i u kojoj si mreži) ili si možda prepaid, a to je već drugi par cipela, tu savjetujem čim češće gostovanja na nekim free hot spotovima!  

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Spajanje mobitela na wlan

Podesi u postavkama da ti je uključeni samo wifi a zabranjeno spajanje na ostale mreže. Ako imaš flat na kompu i spojiš se s mobom na svoj ruter znači da ne plačaš ništa,ako nemaš onda se trebaš držati 15gb ili kolko imaš kao i na kompu. 

Zagorje u srcu
13 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje mobitela na wlan
ATJLučko kaže...
cod4gamer kaže...

evo ovako prije svega tema možda zvuči trollovski al nije :D manje sam upućen oko mobitela tako da...imam nokiu x6 i kad se želim spojit na wlan upišem wep ključ i onda me pita potrebno povezivanje sa poslužiteljem DA/NE...prijatelj mi je nešto pričao da će mi to skidat novac i dolazit na naplatu(tako nešto) pa ima netko odgovor što je to?nisam želio ništa prepuštat slučaju.any help? :D

Koliko se ja kužim u geometriju, svaki promet se plaća, ali ako imaš u pretplati paket sa flat internetom, znaš što plaćaš, a mreža je tu nebitna stavka, sve dok nije tvoja. 

U slučaju da surfaš na nečiju drugu mrežu, sav promet plaća on, ti si ta tada u samoposluzi što ćeš raditi, skidati ili stavljati na net.

Ako sivan dosega WiFi signala, sve idena tvoj račun, aliponekoj drugoj tarifi, ili 3G ili HSDPA, što god drugo, no tada i nećeš previše dugo surfati!

 

U svakom slučaju, ako je tvoja mreža doma, plaćaš promet svoje mreže, a ako si gost, sve je mukte, a povezivanje sa poslužiteljem, pa kako inače misliš surfati, svakako DA!

Pitanje je sada samo; koji paket u pretplati imaš (pitanje je i u kojoj si mreži) ili si možda prepaid, a to je već drugi par cipela, tu savjetujem čim češće gostovanja na nekim free hot spotovima!  

da imam flat internet doma i t-mobile sam mreža na bonove.koliko sam skužio ovo što si napisao vidim da mogu surfat neograničeno na mobu.

Avenged Sevenfold foREVer!
16 godina
offline
Spajanje mobitela na wlan

To ide pojednostavljeno ovako

 

- Ako si spojen s mobitelom putem wifi na router sav promet ide preko adsl-a. S obzirom da imaš flatrate ne trebaš se brinuti.

- Ako nisi u području koje pokriva tvoj router, mobitel će se pokušati spojiti putem mobilnog interneta.

- Ako ti je u postavkama isključen mobilni internet onda neće moći ići na internet i neće ti skidati novce.

- Ako ti je u postavkama uključen mobilni internet i može se spajati na internet bez wirelessa onda će ti skidati novce. Za koju cijenu, trebaš pitati svog operatera.

http://www.Hedonist385.in
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice