T - Mobile EXTRA total+

poruka: 107
|
čitano: 32.303
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Sta te točno zanima u vezi te tarife, kak mislis koja caka?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
razer1911 kaže...

Sta te točno zanima u vezi te tarife, kak mislis koja caka?

 

 

pa tele2 ima samo 2k free minuta rad, i 5k sms-a (ili je kontra neznam sad), oni i vip imaju prevo "raskinut" tarifu ako se zloupotrebljava i tako to... pa me zanima dali oni imaju tako neke finte... jer po meni bi to bilo moguče da se ograde od onih koji imaju firme koje nazivaju doma i rade ankete (neznam kako se naziva ta vrsta firmi)

 

uglv zanima me dali imaju takve nekakve uvjete, ako me razumiješ sad na šta sam ciljal :)

15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Bojica kaže...

pa tele2 ima samo 2k free minuta rad, i 5k sms-a (ili je kontra neznam sad), oni i vip imaju prevo "raskinut" tarifu ako se zloupotrebljava i tako to... pa me zanima dali oni imaju tako neke finte... jer po meni bi to bilo moguče da se ograde od onih koji imaju firme koje nazivaju doma i rade ankete (neznam kako se naziva ta vrsta firmi)

 

uglv zanima me dali imaju takve nekakve uvjete, ako me razumiješ sad na šta sam ciljal :)

naravno da razumijem :), mislim da nema.jer do sad kolko sam ja koristio tarifu, a stvarno puno meljem preko mobitela, a u ovoj tarifi extra total S dnevno provedem oko sat i pol za telefonom pricajuci nekd i više.pa si racunaj koliko dana i koliko je to sati :D. A mozd sad su i promjenili odlucio sam jos cekat par dana pa onda prebacit se na tu extra total+ ionak tek od 1.7 ce mi krenit u opticaj. dok malo proučim situaciju, ili dok stave te uvijete da vidimo sta piše dali ima kakvog ogranicenja ili sta ja znam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 16:58 (razer1911).
13 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

e to ograničenje mene muci... i ja imam tu exra total s i imam 21 god i mjesečno me dođe skoro 150kn račun... jako puno zovem koristim sms-e i s time da još pazim koliko trošim, kad me neko žica za sms uvjek se zlačim, ako imam propušteni poziv rijetko uzvračam pozim (osim ako neko zove 2-3x zaredom onda znam da je bilo hitno) ali potroši se to sve radi mutave uspostave poziva... zato velim da su čekali početak mjeseca da ljudi još mjesec dana plačaju uspostavu... grrrrrrrrrrrrrrr...

uglv... ako nema nikakvih ograničenja ljepo zaposliš u takvoj firmi neke "klince", daš mu na mjesec 50-100kn više na plaču da si uzme tu tarifu i neka naziva s mobitela i radi posao, a to se tcomu nebi sviđalo jer bi im zarada jako pala... pa zato sumljam da ima neko ograničenje na tu tarifu... nisu oni baš od jučer...

 

 

mislim... znam da spuštaju brzinu na 56k nakon 512, ali to garant nije jedina caka...

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 17:04 (Bojica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Bojica kaže...

e to ograničenje mene muci... i ja imam tu exra total s i imam 21 god i mjesečno me dođe skoro 150kn račun... jako puno zovem koristim sms-e i s time da još pazim koliko trošim, kad me neko žica za sms uvjek se zlačim, ako imam propušteni poziv rijetko uzvračam pozim (osim ako neko zove 2-3x zaredom onda znam da je bilo hitno) ali potroši se to sve radi mutave uspostave poziva... zato velim da su čekali početak mjeseca da ljudi još mjesec dana plačaju uspostavu... grrrrrrrrrrrrrrr...

uglv... ako nema nikakvih ograničenja ljepo zaposliš u takvoj firmi neke "klince", daš mu na mjesec 50-100kn više na plaču da si uzme tu tarifu i neka naziva s mobitela i radi posao, a to se tcomu nebi sviđalo jer bi im zarada jako pala... pa zato sumljam da ima neko ograničenje na tu tarifu... nisu oni baš od jučer...

 

 

mislim... znam da spuštaju brzinu na 56k nakon 512, ali to garant nije jedina caka...

neznam iskreno, sad sam baš gledao extra total+ obitelj tamo ima specifikacija tarifnog modela i nisam nista nasao.Treba sačekat valjd ce ubacit na stranicu tu specifikaciju ili neznam nazvat i pitat.Al sumnjam i to sto kazes da zaposle klince i da zivkaju okolo i tu su vec puno gutnili, ak nisu ogranicili.A i da jesu sigurno nebi smjeli manje od 50 poziva ogranicit, a ko ce znat.

 

Uglavnom ne treba srljati, bolje sacekati do 30.lipnja i onda prebacit, nego prebacit sad i onda skuzit da si gutnio bananu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 17:18 (razer1911).
11 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Sada vidim da ima ovdje tema.  Ovdje isto ima forumaša gdje sami pišu vijest,kao forumaš Tau.

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/predstavljene-extra-total-tarife/152160.aspx

 

Vidim da je puno vas kojima je bitna svaka lipa,pa vas i razumjem kada vagate. Ja sam od ovih preko 28g  :)   To vam ga dođe slično,samo što je T-mobile zakomplicirao stvar, umjesto da je napisao kako bi recimo mene to sve koštalo 175kn.  Puno se priča o revoluciji ,a istina je da tu signal ne cvjeta i ljudi u pograničnom području nevole da im se izmjenjuju veze, malo T-mobile pa malo tele2,a sve u svrhu toga da bi tele2 radio.  Ima slučajeva kada se mobitel zbuni i želi se spojiti na T-com operatera susjedne zemlje, no duga priča.  Po meni iz svega ovoga, Vip je najbolji izbor.  Posebno što se tiče kvalitete.

Malo su mi čudne brige o kojima pištete,gdje je granica zlouporabe.  Nije valjda da ćete svaki dan okrenuti 100 poziva?  I tako svaki dan.  I to sve različite brojeve.  Na to misle.  Kao kad ona agencija puls vrši istraživanje na 800 ispitanika za neku novinu ili tv.  Na takve prljave poslove misle.   Ako vide da okrećete 15-ak stalnih brojeva, po sat-dva, nebitno koliko minuta, sve je ok.  Zbilja ne vidim potrebu da se čovjek o tome brine.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 19:13 (Siskin).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+

A u čem je problem sa jednom opcijom..

 

Ima hrpa ljudi koji si mogu urediti da pričaju većinom sa t-mobile korisnicima..

Recimo moja skoro sva bliža i dalja obitelj je na t-mobile pa mi je za njih svejedno..

I zašto bi onda ti plačali više od 125kn?!

 

Ako ti 150 min nije dosta dodaj 50 kn za neograničeno i bok..

 

 

Što se tiče nesigurnosti..

Nikad nisam čuo da su neku tarifu naprasno ukinuli, samo eventualno onemogučili produživanje u davne dane kada si sve morao produžiti..

A u 99% slučajeva nove tarife su bolje i povoljnije od starih tako da nije problem promijenit na neku svježu..

 

Ipak, oprez sa FLAT dok ne definiraju točno, uostalom pitajte u centru..

11 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Jeli moguće uzeti neku višu total+ tarifu (L ili XL), kupiti uređaj po jeftinijoj cijeni (ugovor 24 mjeseca) i onda za 3-4 mjeseca preći na neku nižu tarifu (npr. total s+)?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
mark199 kaže...

Jeli moguće uzeti neku višu total+ tarifu (L ili XL), kupiti uređaj po jeftinijoj cijeni (ugovor 24 mjeseca) i onda za 3-4 mjeseca preći na neku nižu tarifu (npr. total s+)?

 

 

 

hmmm... neznam sad.. prije se dalo jer sam ja tako kupoval jedan mob... ali sad sam računao i na kraju bi me ispalo 150kn jeftiniji mobitel (konkretno sam gledalc htc one x jer je jedan od najskupljih mobova a i prvi je bil prikazani :D )

ugl.. tako da ako bi se dalo smanjit nakon 3 mjeseca jeftinije je za 150kn... (ako se da tek nakon 4 mjeseca je ista stvar) pa mislim da se ne isplati riskirati... ali treba se raspitati pa vidjeti kako stvari stoje...

15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

ne brini nije se švabo zajbo oko računice, ispast ce te mobitel jos skuplji :D..bolje se propitaj nego sto budes potpisivao ugovor

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

T-mobile je objavio uvjete korištenja opcije FLAT - LINK

Znaci neogranicen broj poruka prema svim mrežama, i 5000 minuta..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Mene samo zanima do kada ce se moci uplacivati ovih ekstra 50kn za flat... Doduse, ovak pise:

 

"T-Mobile Pretplatnik koji aktivira opciju Flat, može ju koristiti u
neograničenom vremenskom periodu, odnosno dok je ne deaktivira."

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2012 11:14 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Minoza kaže...

Mene samo zanima do kada ce se moci uplacivati ovih ekstra 50kn za flat... Doduse, ovak pise:

 

"T-Mobile Pretplatnik koji aktivira opciju Flat, može ju koristiti u
neograničenom vremenskom periodu, odnosno dok je ne deaktivira."

 

Provjerio sam to, opciju mozes aktivirati do kraja ovog mjeseca, nakon toga ona ce ti biti aktivirana automatski svaki iduci mjesec, sve dokle god ti sam ne zatrazis da ti je ugase ili ne promjenis pretplatu ili nesto 3..

13 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
majdo kaže...

T-mobile je objavio uvjete korištenja opcije FLAT - LINK

Znaci neogranicen broj poruka prema svim mrežama, i 5000 minuta..

 

znao sam od sanog početka da bude prije ili kasnije nastala neka kvaka za to... ipak su oni lopovi i škrtice da daju samo tako neograničeno sve...

mada... kada se malo bolje pročita tih 5000min je samo prema drugim mrežama... unutar tmobil mreže je i dalje baš neograničeno.....

11 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

To je sve normalno. Tele2 isto ima 5000min.  Ako se 5000 podijeli sa 30, ima se dnevno 2 sata i 40 minuta. Previše i neiskoristivo puno.  Čak nije dobro ni za zdravlje dnevno jedan sat pričati sa mobitela,a ne 2 sata i 40min.  Vjerojatno i Vipnet ima takav prag, premda nema traga u pisanom obliku.  Ja sam aktivirao Savršenu.  Prva je liga i imam super HSDPA internet gdje god sam se kretao. To mi se najviše sviđa,a pozivi ,kao pozivi, sve 5!

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Sutra navjerojatnije idem uzet pretplatu pa me zanima jedna vrlo bitna stvar.

Odlučio sam se za extra total+s koja me košta 62.50kn + radijska frekvencija znači oko 70kn i za moje potrebe je to sasvim dovoljno.

E sad mene zanima dali se mogu prebacit sa simpe na extra total+s tarifu i da mi ostane isti broj mobitela?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
veki22 kaže...

Sutra navjerojatnije idem uzet pretplatu pa me zanima jedna vrlo bitna stvar.

Odlučio sam se za extra total+s koja me košta 62.50kn + radijska frekvencija znači oko 70kn i za moje potrebe je to sasvim dovoljno.

E sad mene zanima dali se mogu prebacit sa simpe na extra total+s tarifu i da mi ostane isti broj mobitela?

 

Naravno. Ja sam u 12. mjesecu uzeo tu tarifu i najnormalnije se sa Simpe prebacio. Nisam čak ni sim dobio novi.. 

http://db.tt/5hnuGAK
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2012 0:03 (Agent Rico).
13 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Zanima me jel se mogu prebacit na sa extra total s na s+ unatoč tome što sam vezan ugovorom? 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
@ Be Hara - mozes, ja sam bas danas to obavio preko call centra.. Tarifa + flat opcija.
16 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Mozete sve ta prebacivanja sa tarife na tarifu odradit preko https://moj.hrvatskitelekom.hr/public

 

Bar nemorate gledati one lapane za salterima u t-centrima.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Jel tko čitao uvjete korištenja za extra total + tarife?

16. stavka bi vas mogla zanimati:

16. U tarifnim modelima EXTRA total+ HT zadržava pravo onemogućiti korištenje VoiP I MoiP usluga
svojim krajnjim korisnicima. HT će navedene zabrane primjenjivati najranije od 31.siječnja
2013.godine. Korisnici će biti pravovremeno obaviješteni o tome da li je spomenuta zabrana
nastupila na navedeni datum.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

E sad ako bi pojasnio sto to tocno znaci bio bih zahvalan.

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
dejo6 kaže...

Jel tko čitao uvjete korištenja za extra total + tarife?

16. stavka bi vas mogla zanimati:

16. U tarifnim modelima EXTRA total+ HT zadržava pravo onemogućiti korištenje VoiP I MoiP usluga
svojim krajnjim korisnicima. HT će navedene zabrane primjenjivati najranije od 31.siječnja
2013.godine. Korisnici će biti pravovremeno obaviješteni o tome da li je spomenuta zabrana
nastupila na navedeni datum.

 

Znaci da pojasnim VoiP je Voice over Internet Protocol a MoiP je Mobile communications over Internet Protocol, iliti ga svi ovi besplatni messengeri, tipa Viber, Whatsapp, Gtalk, i mnogi drugi bi s gasenjem mogucnosti komuniciranja preko njih postali potpuno beskorisni..

Razlog razmatranju takvog scenarija gašenja spomenutih usluga je kao zato su u zadnje 2 godine 20% zarade te aplikacije odnjele telekomima u cijelom svijetu.. A procjenjuju da bi u narednih 5 godina mogli odnjeti i 70% sveukupne zarade..
Ali to su po meni sve samo nagađanja, preveliku su prašinu sada digli s tim objavama, tako da mislim da od toga nece biti nista, jer 70% korisnika bi automatski otislo iz T-mobilea radi nemogucnosti koristenja istih usluga, tako i ja prvi.. 

Zato ugovor bez obaveze, i sta god da se dogodi tebe ne zanima raskines ugovor kad god pozelis, pređes kod konkurencije koji nemaju jos takvih planova, ili na bonove, ili u neku drugu tarifnu opciju, i mirna Bosna.. 

Ja sam jucer prešao na Extra Total +S i opciju Flat, i moram priznati da cisto osjetim olaksanje, sto znajuci da za isti novac koji sam mjesecno trosio na bonove, i bio ogranicen s kolicinom SMS-a, poziva i neta, sada bez brige mogu nazvati koga hocu, kad god hocu, na koju god mrezu hocu, i jos prolazim svaki mjesec 40 kn jeftinije nego na Tele2 Revoluciji ili VIP Savršenoj.. WIN-WIN tarifa.. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 14:27 (majdo).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Znaci ove nove tarife, nemaju ugovoreno vremensko razdoblje tipa 12, ili 24 mjeseca, ? Ugovor se moze raskinuti u bilo kojem trenutku, bez placanja sankcija?
juka
12 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Juka_91 kaže...
Znaci ove nove tarife, nemaju ugovoreno vremensko razdoblje tipa 12, ili 24 mjeseca, ? Ugovor se moze raskinuti u bilo kojem trenutku, bez placanja sankcija?

 

Upravo tako, ako neces uzimati nikakav mobilni uređaj, samo tražis znaci određenu tarifu bez obaveznog trajanja ugovora, i miran si, da te lupi nes u glavu mozes vec 3 dana kasnije otići u T-centar i raskinuti s njima ugovor bez ikakve naknade..

U Tele2 sam imao Revoluciju, aktivirao ju 18.5. bez obveznog trajanja ugovora i jučer sam nakon manje od mj dana sveukupnog korištenja s njima raskinuo ugovor bez ikakve naknade i daljnje obaveze prema njima.. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 14:31 (majdo).
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+

Zavisi kakav ugovor potpišeš.

14 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Ja sam radi Galaxy SIII mislio potpisati ugovor, zanima me sto bi tocno izgubio ako bi oni ukinuli ove navedene usluge?

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Minoza kaže...

Ja sam radi Galaxy SIII mislio potpisati ugovor, zanima me sto bi tocno izgubio ako bi oni ukinuli ove navedene usluge?


Mogucnost komuniciranja preko Whatsappa, Vibera, GTalka, i ostalih instant messengera koij koriste mobilni net..

15 godina
neaktivan
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+



Ja sam jucer prešao na Extra Total +S i opciju Flat, i moram priznati da cisto osjetim olaksanje, sto znajuci da za isti novac koji sam mjesecno trosio na bonove, i bio ogranicen s kolicinom SMS-a, poziva i neta, sada bez brige mogu nazvati koga hocu, kad god hocu, na koju god mrezu hocu, i jos prolazim svaki mjesec 40 kn jeftinije nego na Tele2 Revoluciji ili VIP Savršenoj.. WIN-WIN tarifa.. 

 

Kako je Extra Total +S (125 kn)  i opcija Flat (50kn) 40 kuna jeftinije nego npr. revolucija za 160 kn?

ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
15 godina
neaktivan
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+

aaaaaaaaaaa. Skužiop sam. dobiješ i 50% popusta ako si mlad.

ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice