T-Mobile Move Balance

poruka: 54
|
čitano: 39.730
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
T-Mobile Move Balance

Vidio sam ovaj mobitel u t-mobile ponudi

Sad me zanimaju njegove detaljne specifikacije koje nepišu na stranicama

Zna li netko to i po kojem su uzoru oni radili taj mobitel

 

Damn I'm Good
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Mobile Move Balance

Evo ti detaljne specifikacije http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-11-00.asp?sifra=T-MOVEBALANCE

Nisu ga oni radili, to je samo uređaj kojemu je promjenjeno ime u T-mobile Move Balance

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

I mene zanimaju isto neke stvari koje oni nisu naveli u specifikacijama, ja sam nesto nasel al na tri mjesta svugdje pise razlicito. Navodno je to neki Huawei u8600 al za kojeg niko previse nezna. Mene zanima količina RAMa, procesor je navodno neki 800MHz, a baterija se negdje navodi 2000mAh, a negdje 1800mAh ili 1950mAh

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Mobile Move Balance

ako ti sto znaci, imam t-mobile move (alcatel ot-908) koji se pokazao kao odlican smartfon za moje potrebe. ovaj izgleda sasvim solidno a sudeci prema UIu, mogo bi i to biti neki alcatel (samo nagadam).

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Mobile Move Balance
mind_challenge kaže...

Evo ti detaljne specifikacije http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-11-00.asp?sifra=T-MOVEBALANCE

Nisu ga oni radili, to je samo uređaj kojemu je promjenjeno ime u T-mobile Move Balance

 

Znam i ja za te specifikacije, ali nigdi nepiše koja je baza ovog mobitrla , koliki je cpu, koliko rama,  itd.

Damn I'm Good
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance
Huawei honor - pogledaj na GSM areni
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile Move Balance
Bass kaže...

ako ti sto znaci, imam t-mobile move (alcatel ot-908) koji se pokazao kao odlican smartfon za moje potrebe. ovaj izgleda sasvim solidno a sudeci prema UIu, mogo bi i to biti neki alcatel (samo nagadam).

da to je alcatel ot-908 ali je sucelje ocajno, launcher pro je puno bolji(imam ga i ja{#})

Bruno Matejcic kaže...
Huawei honor - pogledaj na GSM areni

http://www.bug.hr/digitalije/mobiteli/huawei-u8860-honor/1151.aspx ;)

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
14 godina
offline
T-Mobile Move Balance

Nije huawei honor, pošto je on 4'' ekran a ovaj 3,7'' i huawei ima prednju kameru aa ovaj nema i 8 mp prema 5 mp.

Bilo bi super da je to taj mob s 1,4 ghz procesorom i 512 rama

Damn I'm Good
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2011 19:13 (thomilla05).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

Nije Honor nego je Spark iliti ga Huawei U8600. Ima 800MHz procesor i 512MB RAMa, 60-ak MB, lijep je i vuće na iPhonea. Nemam ga ni 24 sata i uspio me oduševiti i razočarati:

 

Pozitivno:

Tanak, lagan, čvrst

512MB RAMa

Ekran mi je odlican (u tom cjenovnom rangu mislim da nema boljega), na ovom današnjem suncu u Zg je sa 20% osvjetljenosti moguče pročitati bilo vise manje sve. Rezolucija ekran 480x800px daje oštru sliku.

Neznam o kojoj je bateriji rijeć (na kutiji piše 2000mAh, a po netu nalazim uglavnom 1800) jer je baterija u uređaju i nemože se vadit van. Ali pola baterije mi je izdržalo od nekih pola 11 do nekih 8 navečer uz dosta navlačenja i isprobavanja. Da li ima neka aplikacija na marketu osim Elixira za provjeru specifikacija pa da vidim koliks je baterija.

 

Negativno:

Kamera je horor, ima dosta šuma, a o bojama i da ne pricam (kod slabe osvjetljenosti).

Dosta često mi se događa da ga otključam tek iz 3. ili 4. pokušaja (EDIT: čini mi se da je to zbog zagrijavanja kad se nešto više prčka po njemu i kad se puni).

Cini mi se i da je malo slabija antena za WiFi jer u istoj sobi di je ruter signal je na 3 crtice (čudno ??).

Samo bootanje traje dost dugo...

EDIT: nema multitouch :( 

EDIT: nepodrzava Flash :(

 

Ako se neki dojmovi promjene budem nadodal, nadam se da vam ovo  bude pomoglo.

Mozda ak se nes ne popravi odem zamijenit uređaj do T-centra.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2011 12:01 (IvanN).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Mobile Move Balance
Suddenly Psychotic kaže...
Bass kaže...

ako ti sto znaci, imam t-mobile move (alcatel ot-908) koji se pokazao kao odlican smartfon za moje potrebe. ovaj izgleda sasvim solidno a sudeci prema UIu, mogo bi i to biti neki alcatel (samo nagadam).

da to je alcatel ot-908 ali je sucelje ocajno, launcher pro je puno bolji(imam ga i ja{#})

Istina. sucelje nije bas nesto ali posto sam tip osobe koja ne voli imati instalirano sve i svasta, naviko sam i sad mi je ok. sto god rekli, ovaj mob je definitvno iznenadenje u low segmentu.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

Kolko se cini dobar uređaj tolko mi se čini i da je loš, malo duže korištenje neke aplikacije pa kratkotrajni prestanak dok je aplikacija upaljena, kad se mob automatski zaključa više nema šanse da ga otključam nego moram restartat mob. Cini mi se jedan veliki plus je baterija koja bi mogla i dva i pol dana cak izdrzat jer zasad nakon nešto više od 12 sati je na 75% (20 min razgovora, 10-ak sms, 10 slika, oko 1 i pol surfanja na WiFi). Sutra idem reklamirat uređaj, možda je neki problem do mog uređaja, što nebi bilo čudno jer ja sam pehist kaj se toga tice.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
T-Mobile Move Balance

ZTE je to. Mobitel je inače odvratna kopija iPhoneovog dizajna. Nevjerojatno da se prodaje uopće

 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile Move Balance
chemmy kaže...

ZTE je to. Mobitel je inače odvratna kopija iPhoneovog dizajna. Nevjerojatno da se prodaje uopće

Nije ZTE nego je Huawei.

16 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

Jel ima Android ili koji OS?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

Da, Android 2.3.5, al mene muce te neke stvari koje sam navel u prijasnjim postovim.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile Move Balance
IvanN kaže...

Da, Android 2.3.5, al mene muce te neke stvari koje sam navel u prijasnjim postovim.

DA ja sam prije imao huawei i imao je neke opake bugove. Posto mobitel nije bas poznat, a i nov je sigurno nema custom ROM-ova. Ja sam gledao da umem uz iPhone 4s koji imam jedan best buy jeftin android i ovaj mi se sve manje sviđa

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile Move Balance
Bruno Matejcic kaže...
IvanN kaže...

Da, Android 2.3.5, al mene muce te neke stvari koje sam navel u prijasnjim postovim.

DA ja sam prije imao huawei i imao je neke opake bugove. Posto mobitel nije bas poznat, a i nov je sigurno nema custom ROM-ova. Ja sam gledao da umem uz iPhone 4s koji imam jedan best buy jeftin android i ovaj mi se sve manje sviđa

Ma super bi bili oni kad bi nudili malo cesce update OS-a (vjerojatno bi to malo poskupjelo uređaje), a kaj se tice kvalitete izrade tice mislim da su jedni od kvalitetnijih uređaja. Imal sam T-Mobile Pulsa (Huawei U8220) skoro dvije godine i bil sam prezadovljan s njime, al mojom greskom mi riknul. 

12 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

Unboxing video za T-Mobile Move Balance

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Mobile Move Balance

dali tko zna  kad se stavi Launcher Pro, mobitel vise ne zamrzava?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

jel neko pokusao slusat muziku preko slusalica na njemu? Nz jel problem u mojim slusalicama, ali kvaliteta zvuka mi je katastrofalna -.-

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

uzeo ga prije 2 dana.... 
za sada zadovoljan...


FLASH podržava -  instalirati ovo
 http://www.sendspace.com/file/fwklkz

 


MULTITOUCH -još nisam našao neki crack ali ima nekih priča po forumima da je i to moguće (android 2.3.5 podržava, sad je pitanje da li sam uređaj može to)


Launcher Pro - uvelike ubrza proces rada (0x smrzavanja)... 
Advanced Task Killer - dobro za ubit neke aplikacije 

 

Foto - nekoliko slika , isprobano za 5mpx sasvim zadovoljavajuće (ipak je to mobitel, ako hoćete profi fotke uzmite si fotoaparat)
Baterija izdržala 19h pod punim opterećenjem (facebook, gmail, skype, twitter, gtalk, full synchro, msn, konstatno online)  nekoliko sms.ova i poziva

Slušalice su malčice prevelike (bole uši od njih), zvuk, sasvim pristojno za mobitel , nikakvih distorzija, šumova ili bilo čega što može zasmetat u reprodukciji...



 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

Baš mi sestra našla ovaj mobitel danas ujutro vani. Rekao sam joj da vrati vlasniku, ali me začudilo kako na internetu skoro nisam ništa mogao naći o njemu :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

zanjima me dal se moze stavit gore neki stariji model androida ili android namjenjen nekom drugom mobitelu slicnih karakteristika (npr. Samsung Galaxy ACE) i dal se može pokrenut recovery mode da se izbrisu ta sranja van iz njega?
-prodpostavljam da se mobitel može rootati pa nebi trebalo biti problem za drugi tip OS-a..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Mobile Move Balance

kakva sranja? ako mislis na tonu aplikacija koje dolaze s njim u sklopu tvornickog roma, onda pogledaj ovu temu, mozda ti pomogne.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile Move Balance

ok, super.. al ostaje jos jedno pitanje, kako i dal se moze stavit druga verzija androida gore?

12 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

Zdravo svima

 

I u Makedoniji nas testiraju, pa izbacili su T-Mobile Move Balance (Huawei U8600 Spark) telefon. Ja imam ovaj telefon vec mesec dana i odlican je, samo treba malo da se procacka i optimizuje.

Ovaj telefon je zakljucan programski, root-om moze se vise stvari napraviti kao na pr. sa aplikacijama SetCPU.apk, app2sd.apk i t.d stime sto root-a jos nisam nasao 100% safety, kada ga nabavim postiracu link. Hvala kolegama, posebno zinho za flash i odlicne apk.

 

Nesto detaljnije chipset je Qualcomm MSM7627 6050 BaseLine i mislim da specifikacina nije realna.

Ima korisnika koi imaju huawei u8800 Ideos X5 koi ima slican chipset i 800Mh a na overclock ga je pustio da radi na 1,6 GHz cak i na 2.1 Ghz, prolistajte na youtube kako i mogucnost uvecati Ram-a ali sve ovo ne poddrzava proizvodac, t.e "nije testirao"(limitirao je zbog nize cene). Specifikacije za Qualcomm MSM7627 i Adreno 200 sa (OpenGL ES 2.0, OpenGL ES 1.1 OpenVG 1.1, EGL 1.3, Direct3D Mobile, SVGT 1.2) ali ovo je oficijalno, procesor je mnogo jaci, kako i GPU, pa i kamera se moze pustiti da ima vecu Mpc, svako koi overklokuje izgubio bi jedino vreme trajanja baterije. HArdverski sam nasao da ima light senzor ali softwerski nije omoguceno, verovatno je isto i sa multitouch-om.

Cim nesto odradim postiracu linkove i instrukcije.

 

Pozdrav iz Makedonije

 

N.Bozhinovski
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Mobile Move Balance
bruno.neon kaže...

ok, super.. al ostaje jos jedno pitanje, kako i dal se moze stavit druga verzija androida gore?

nazalost ne. nasao sam par postova di je gore 2.3 ali nigdje upute za to.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
12 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

Nasao sam rom za Huawei Spark S8600 ili kod nas poznat pod imenom T-Mobile Move Balance (Huawei U8600)

Ovo je link sa oficijalnog site-a na Huawei samo morate koristiti google tanslate :)))

http://www.huaweidevice.com/cn/productFeatures.do?pinfoId=2907&directoryId=5005&treeId=3677&tab=0

N.Bozhinovski
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile Move Balance
Nikola Bozhinovski kaže...

Nasao sam rom za Huawei Spark S8600 ili kod nas poznat pod imenom T-Mobile Move Balance (Huawei U8600)

Ovo je link sa oficijalnog site-a na Huawei samo morate koristiti google tanslate :)))

http://www.huaweidevice.com/cn/productFeatures.do?pinfoId=2907&directoryId=5005&treeId=3677&tab=0

Jesi li uspio da ubaciš ovaj rom? Kako si root-ao telefon?

12 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Move Balance

Poštovani,

zanime me dali mobitel podržava multitouch te da li se na njega može instalirati viber? Hvala!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice