[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

poruka: 377
|
čitano: 218.289
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon

Dal bi mi mogo mozda reci sifru za otkljucavanje K-750 Sony Ericsona ???

Dugo ga nisam koristio pa sam zaboravi koji sam kod ubacio a mislim da se moze to povratiti samo neznam sta da ukucam (sifru )

13 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
micony kaže...

Dal bi mi mogo mozda reci sifru za otkljucavanje K-750 Sony Ericsona ???

Dugo ga nisam koristio pa sam zaboravi koji sam kod ubacio a mislim da se moze to povratiti samo neznam sta da ukucam (sifru )

  Mislim da se može preko XS++ resetirat sigurnosni kod na 0000 , to se moze i sa Omniusom , samo nisam siguran za Omnius , stariji ti je mob , probaj preko XS++

** ¤ ** STATUS VEZE : Još Ulažem u MOTOR .. :P ♥ ** ¤ **
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Pozdrav svima na forumu!Imam sam sonyericsson x10 mini ali čini se da se sa omniusom nemože otključati jer kad odaberem mobitel nemogu kliknuti na unlock,ali kad odaberm Se x10 onda može.Moželi se tako otljučati znači umjesto da odaberem SE x10 mini odaberem, Se x10 ,postojili mogućnost da pokvrim mob i sl.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon

dali se može unclock samsunga u600?tj dali ima neki program ili unclock code?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2010 10:27 (Imbra12).
14 godina
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
xperia10 kaže...

Pozdrav svima na forumu!Imam sam sonyericsson x10 mini ali čini se da se sa omniusom nemože otključati jer kad odaberem mobitel nemogu kliknuti na unlock,ali kad odaberm Se x10 onda može.Moželi se tako otljučati znači umjesto da odaberem SE x10 mini odaberem, Se x10 ,postojili mogućnost da pokvrim mob i sl.

Ne možeš nikako otključati X10 sa Omniusom.

Imbra12 kaže...

dali se može unclock samsunga u600?

Ne sa Omniusom, nikako.

13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Vidjeo sam u prijašnjim postovima da je netko napisao da je otključao Se x10 ali meni treba x10 mini ako nemože sa omniusom znali netko kako može.Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
xperia10 kaže...

Vidjeo sam u prijašnjim postovima da je netko napisao da je otključao Se x10 ali meni treba x10 mini ako nemože sa omniusom znali netko kako može.Hvala!

  Ne , X10 se nemoze preko Omniusa NIKAKO , a za druge nacine neznam .. malo googlaj

** ¤ ** STATUS VEZE : Još Ulažem u MOTOR .. :P ♥ ** ¤ **
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon

možeš u servisima, znam da to ni bezplatno ali mislim da nije tako skupo

www.emsc.hr

www.agramservis.hr

13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

pozz..

sve tutoriale koje sam vidio na netu su bili za xp, al meni sve uspjesno radi i na 7-ici..

 

i sad,flasho sam k750 u w800, sve fino radi..osim unlocka naravno..

probo sam sa FAR-om i SEFT-om , nakon cega se mobitel uopce nepali..

probo sam sa SETool-om - i opet dolazi do istog ishoda, mobitel se nepali..

probo sam sa Omniusom, al tamo mi pokaze da obicnim kabelom nemogu otkljucat Oo 

 

moze ko kako pomoc??

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
traktor-88 kaže...

pozz..

sve tutoriale koje sam vidio na netu su bili za xp, al meni sve uspjesno radi i na 7-ici..

 

i sad,flasho sam k750 u w800, sve fino radi..osim unlocka naravno..

probo sam sa FAR-om i SEFT-om , nakon cega se mobitel uopce nepali..

probo sam sa SETool-om - i opet dolazi do istog ishoda, mobitel se nepali..

probo sam sa Omniusom, al tamo mi pokaze da obicnim kabelom nemogu otkljucat Oo 

 

moze ko kako pomoc??

 

preko setool-a mora ici jer sam ja tako frendu otkljucao k750..

samo ubaci unlock patch za w800 i to je to..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..™
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2010 16:58 (andreas11).
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

gle jbg, probo sam x puta i sa farom i sa setoolom, i jednostavno mob se nakon toga nezeli upalit, koda je klinicki mrtav..

neznam koji mu je klinac..  zato i pitam sad tu..

:S

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
traktor-88 kaže...

gle jbg, probo sam x puta i sa farom i sa setoolom, i jednostavno mob se nakon toga nezeli upalit, koda je klinicki mrtav..

neznam koji mu je klinac..  zato i pitam sad tu..

:S

to se događa samo kod unlock patcha ili kod svih patcheva?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..™
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

ostale nisam ni pokusavo stavit...

(generirao sam patch sa SimLock-om, a i na forumima sam naso isti taj patch.. )

 

tak da nekontam u cem je problem??

 

btw

jel ima veze do flashanja mozda??

jer na 7-ici nemogu se stavit oni driveri vec se samo pokrene XS i flasha onda tako...

FS je emea2, a MAIN je EU,pa customiziram u emea2 ..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
traktor-88 kaže...

ostale nisam ni pokusavo stavit...

(generirao sam patch sa SimLock-om, a i na forumima sam naso isti taj patch.. )

 

tak da nekontam u cem je problem??

 

btw

jel ima veze do flashanja mozda??

jer na 7-ici nemogu se stavit oni driveri vec se samo pokrene XS i flasha onda tako...

FS je emea2, a MAIN je EU,pa customiziram u emea2 ..

koji cid imas?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..™
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

cid49 , mobitel je red, r1bc002 .. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Imam problem sa registracijom u Omniusu već nekoliko tjedana, skinuo sam i novu vrziju 0.9 ista stvar. Dali netko zna koji je problem jer su kor. i pas. ispravni?

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2010 23:17 (Miha LA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
Miha LA kaže...

Imam problem sa registracijom u Omniusu već nekoliko tjedana, skinuo sam i novu vrziju 0.9 ista stvar. Dali netko zna koji je problem jer su kor. i pas. ipravni?

 I meni se javlja isti problem. Najprije sam probao sa starim imenom i passom, pa se ponovno registrirao na novo ime i opet banana. Rekao bih da je došlo do onoga što sam predviđao-Omnius više nije besplatan. Treba imati kredita na računu da bi se ulogiralo.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
14 godina
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
traktor-88 kaže...

ostale nisam ni pokusavo stavit...

(generirao sam patch sa SimLock-om, a i na forumima sam naso isti taj patch.. )

 

tak da nekontam u cem je problem??

 

btw

jel ima veze do flashanja mozda??

jer na 7-ici nemogu se stavit oni driveri vec se samo pokrene XS i flasha onda tako...

FS je emea2, a MAIN je EU,pa customiziram u emea2 ..

da se malo umjesam u temu :D jesi napravio quick acess patch???ak nisi prvo ti on treba da bi mogo stavljat ostale patch-eve tipa za dekodiranje i takve stvari

13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Nezz zasto i koji je problem s vasim nickom i pass-om te samim programom , ali ja sam pred 20 minuta otkljucao frendov K800i ..

 

** ¤ ** STATUS VEZE : Još Ulažem u MOTOR .. :P ♥ ** ¤ **
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
xXxBIMBOxXx kaže...

Nezz zasto i koji je problem s vasim nickom i pass-om te samim programom , ali ja sam pred 20 minuta otkljucao frendov K800i ..

 

evo jedno pitanjce

dal za taj program treba imat kakav poseban kabal il box za otkljuvacanje???

jer kolko sam ja vidio kod jednog kolege , koristio je slican program , trebao je imat nesto kredita na korisnickom racunu ( dakle placao je ) da bi ga mogao otkljucat

15 godina
odjavljen
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
Nocio kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...

Nezz zasto i koji je problem s vasim nickom i pass-om te samim programom , ali ja sam pred 20 minuta otkljucao frendov K800i ..

 

evo jedno pitanjce

dal za taj program treba imat kakav poseban kabal il box za otkljuvacanje???

jer kolko sam ja vidio kod jednog kolege , koristio je slican program , trebao je imat nesto kredita na korisnickom racunu ( dakle placao je ) da bi ga mogao otkljucat

 Da si otišao na službenu stranicu Omniusa vidio bi. Ne,ne treba poseban kabel i box.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
Nocio kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...

Nezz zasto i koji je problem s vasim nickom i pass-om te samim programom , ali ja sam pred 20 minuta otkljucao frendov K800i ..

 

evo jedno pitanjce

dal za taj program treba imat kakav poseban kabal il box za otkljuvacanje???

jer kolko sam ja vidio kod jednog kolege , koristio je slican program , trebao je imat nesto kredita na korisnickom racunu ( dakle placao je ) da bi ga mogao otkljucat

Nista drugo ti ne treba osim obicnog usb kabla ( DCU-60 ) .. nikakav kredit nista ..

Ja imam cistu nulu i otkljucavam ko lud ..

** ¤ ** STATUS VEZE : Još Ulažem u MOTOR .. :P ♥ ** ¤ **
16 godina
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Uspio se jutros logirati na Omnius, ponovo sam napravio registraciju sa istim imenom, e-mailom i lozinkom. Do kada će vrjediti sada neznam...

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2010 10:28 (Miha LA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Imam ja pitanje ako netko zna....

 

koristim Omnius i uspješno sam otključao 5 različitih SE aparata...

 

danas je došao kolega sa V640i i dogodio se problem... instalirao sam driver, windozi prepoznali uređaj, pokrenio omnius, slijedio upute i on počeo raditi...poslije onog mjesta gdje napiše 0.0 kredita, javio je neki eror i stao i ja više ne mogu upaliti mob...

 

da ga bacim u smeće ili ima neki način da ga oživim?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
MarioArt kaže...

Imam ja pitanje ako netko zna....

 

koristim Omnius i uspješno sam otključao 5 različitih SE aparata...

 

danas je došao kolega sa V640i i dogodio se problem... instalirao sam driver, windozi prepoznali uređaj, pokrenio omnius, slijedio upute i on počeo raditi...poslije onog mjesta gdje napiše 0.0 kredita, javio je neki eror i stao i ja više ne mogu upaliti mob...

 

da ga bacim u smeće ili ima neki način da ga oživim?

Ako ti se iskopcao usb ili je neka greska u usb-u ( 99% da je) mozes ga slobodno bacit u smece , jedino ako ne zelis platit kredite na UltimateUnlockeru pa probat popravit EROM ..

Ili ak os , javi se vexx-u , on ti kupuje pokvarene mobove .

** ¤ ** STATUS VEZE : Još Ulažem u MOTOR .. :P ♥ ** ¤ **
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2010 15:17 (xXxBIMBOxXx).
15 godina
odjavljen
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
MarioArt kaže...

Imam ja pitanje ako netko zna....

 

koristim Omnius i uspješno sam otključao 5 različitih SE aparata...

 

danas je došao kolega sa V640i i dogodio se problem... instalirao sam driver, windozi prepoznali uređaj, pokrenio omnius, slijedio upute i on počeo raditi...poslije onog mjesta gdje napiše 0.0 kredita, javio je neki eror i stao i ja više ne mogu upaliti mob...

 

da ga bacim u smeće ili ima neki način da ga oživim?

 I sam sam naišao na problem sa V640i dok sam još mogao koristiti Omnius. Totalno ista stvar, sve radi, Omnius izbaci error i zatvori se. Očito V640i baš i nije najbolje podržan. Probaj ga oživit sa A2 uploaderom.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
vexx5555 kaže...
MarioArt kaže...

Imam ja pitanje ako netko zna....

 

koristim Omnius i uspješno sam otključao 5 različitih SE aparata...

 

danas je došao kolega sa V640i i dogodio se problem... instalirao sam driver, windozi prepoznali uređaj, pokrenio omnius, slijedio upute i on počeo raditi...poslije onog mjesta gdje napiše 0.0 kredita, javio je neki eror i stao i ja više ne mogu upaliti mob...

 

da ga bacim u smeće ili ima neki način da ga oživim?

 I sam sam naišao na problem sa V640i dok sam još mogao koristiti Omnius. Totalno ista stvar, sve radi, Omnius izbaci error i zatvori se. Očito V640i baš i nije najbolje podržan. Probaj ga oživit sa A2 uploaderom.

A teško će sa A2 Uploaderom išta napravit .

@vexx5555 fala ti na popratnoj informaciji da i tebi baš nije radilo 100% sa V640i , stavit ćemo to na prvu stranicu ..

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
15 godina
odjavljen
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
xXxBIMBOxXx kaže...

A teško će sa A2 Uploaderom išta napravit .

@vexx5555 fala ti na popratnoj informaciji da i tebi baš nije radilo 100% sa V640i , stavit ćemo to na prvu stranicu ..

 A2 Uploader mu je zadnja šansa.

 

A što je najbolje, probao sam tri V640i sa Omniusom i sa svakim sam imao problema. No nijedanput mi nije skurilo telefon kao što se MarioArtu desilo.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
vexx5555 kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...

A teško će sa A2 Uploaderom išta napravit .

@vexx5555 fala ti na popratnoj informaciji da i tebi baš nije radilo 100% sa V640i , stavit ćemo to na prvu stranicu ..

 A2 Uploader mu je zadnja šansa.

 

A što je najbolje, probao sam tri V640i sa Omniusom i sa svakim sam imao problema. No nijedanput mi nije skurilo telefon kao što se MarioArtu desilo.

A uvijek postoji crna ovca u "obitelji" .. jbg

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Ovo stoji na Omnius forumu:

 

"To avoid confusion with some phones, following models CAN'T be UNLOCKED by reset with USB cable! Only with serial cable, like Cruiser, UC-10 and UC-20 box, Fighter, Total multiserver and SEPI. 

 

F500,J132, J300, K300, K310, K320, K330, K500, K506, K508, K510, K600,k608, K700, K750, D750, K758, S600, S700, S710, T250, T270, T280, V600, V800, V802,vodafone V802 SE, W200, W300,W350,W380, W550, W600, W700, W800, W810, W900, Z1010, Z250, Z258,Z310, Z320, Z500, Z520, Z525, Z530, Z550,Z555, Z558, Z800."

 

i na koju vi sad foru otkljucavate sve sa obicnim usb kablom?

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice