Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke

poruka: 11
|
čitano: 32.337
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke

Drugovi,

 

kako sam primjetio u zadnje vrijeme su sve popularniji Lenovo mobilni telefoni. Planiram uzeti jedan ali nisam jos siguran koliko mi se isplati.

 

Iskreno, dosadilo mi je vise davati velike pare na telefone, naisao sam na nekoliko mjesta da ovi telefoni bar u Kini uzivaju veliku popularnost. Da se razumijemo Samsung i Apple naravno i dalje prednjace ali i ovi telefoni su zaista cini mi se u najmanju ruku fenomenalni. Naisao sam i na HDC One, prije godinu ili dvije ne bih se ni okrenuo za ovim telefonima, ali da se razumijemo.

 

Kad sam uzeo SGS kad je izasao zaljubio sam se jednostavno u AMOLED, kad je izasao SGS2 nisam se mogao smiriti dok ga nisam kupio, kad je izasao SGS3 nisam bas bio odusevljen, ali eto fin telefon i mozda i najbolji na trzistu, SGS4 mi je potpuno poljuljao ako ne i unistio vjeru u Samsung, tel nije los ali nije ni toliko dobar, da jos ne spominjem da je cijena SGS3 veoma brzo spala sa nekih cca 3200 Kn na 2200 Kn kod nas u BOsni, ako ne i vise, pa Iphone toliko MOZDA izgubi na cijeni za godinu dana a ovaj se srozao za 1000 Kn za samo 2 mjeseca cini mi se.

 

Citao sam neke review-ove Lenovo telefona, iskreno kolega me je uputio jer je narucio Lenovo A800, treba za par dana da mu stigne, navoodno 12 dana putuju do nas i koliko sam cuo zapakuju ga u bijelu kutiju na kojoj napisu Home and Garden Value 20 dolara kako nas ne bi zaklala carina. Garancija je ( koja je veoma uredna kako sam procitao na drugom mjestu ) samo 6 mjeseci.

 

Ja sam razmisljo o modelu kojeg nema na Lenovo Mobile phones site-u A 830 ali koji u isto vrijeme na GSM areni ima ocjene, pazite sad.

 

9.7

9,0

9,0

 

U cemu je kvaka. Mozda neko od Vas zna nesto na sta jos nisam naisao vezano za ove telefone, sta mislite isplati li se uzimati ove phonove. Znam da se dosta ljudi fura da ih vuce po stolu i da se vidi logo Apple ili Samsung, nisam od tih i nadam se da cu svoje telefone uskoro zamijeniti sa Lenovo telefonima.

 

Hvala unaprijed na odgovorima.

It's so deep how can you be so shallow
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke

Prije svega lijep pozdrav!

 

Evo, i ja malo gledam model A830 na Ebay-u, cijena mu je 200 dolara, pa me zanima ima li tko iskustva sa tim mobitelima?

Dejson, jel kolega dobio A800, kakvi su dojmovi?

11 godina
neaktivan
offline
Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke

Na Forumu hr imate cijelu temu o kineskim mobitelima sa dojmovima o narucivanju, kvaliteti i garancijama

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke

uzeo sam preko etotalka lenovo s750  android 4.2.1 kamera 8mp lenovo podrška telefona anti vrus lenovo,potrebno je prilikom naručivanja naglasiti koji jezik želiš

cijena mu je 250$+transport cca45$+carina i porez cca 600kn imaš telefon u klasi samsunga 3.dual sim,vodootporan,nema ogrebotina ne smetaju ni udarci sve u svemu bomba od telefona prije toga svega ishodovati eori broj u carinarnici,čeka se 10-20 dana..uplata preko banke 100kn sveukupno 2.400,00kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2013 18:38 (žux).
12 godina
offline
Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke

Malo si ga preplatio, TU ga dobijes za 1400 kn ako izbjegneš PDV.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: VandaL | RaceNET: VandaLzd
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke

Ja isto gledam, 2400kn je malo previše po meni.

Jedino, ako se baš traži waterproof (ako sam doro shvatio, o tome se radi).

U suprotnom, više se isplati kod nas uzet nešto (S3, OneX, Nexus4, Optimu 4X).

Pa i Xperia Z nije pretjerano skuplja na njušci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke

bok,može li mi netko malo opširnije reći nešto o lenovo mobitelima posebno me zanima ako netko ima s750 ili a 666 waterprof da mi kaže dojmove

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke

Evo da kažem par riječi o ovom sra__u o lenovog telefona. U firmi dužimo svi o ove s750. Baterija ne drži duže od dva dana iako ne razgovaraš a ne razgovaramo sa smartfonima jer se je nemoguće čuti se ako je buka, a buka u proizvodnoj hali je  uvijek.

Slijedeči veliki nedostatak je što po tvorničkim postavkama imaš malu mogučnost biranja melodija zvona koja je dovoljno glasna, jedino ako si negdje u prirodi. Dojava vibraciom je jedino dovoljna ako ga držiš u ruci. Meni osobno odgovara u ovi nedostaci, barem sam bez brige i radim na miru. Meni največi nedostatak je što je jako puno toga na kineskom i nemožeš si pomoći. Očeš skinuti neki apps sve te vodi na kinesko pismo.

Vodootporan nisam probao ali na prašinu nikako.

Sve u svemu meni osobno ispod prosječno loše, koristim tj. nosim ga jer to traži  firma od mene.{#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke

Pitanje za admina, zbog čega ste obrisali odgovor koji sam napisao ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke
Jer je tema neaktivna preko 4 godine?
Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
offline
Re: Lenovo mobilni telefoni - isplativost nabavke
maks0806 kaže...
Jer je tema neaktivna preko 4 godine?

 I u cemu je problem?

Ako je mod mislio da nema potrebe dizat temu iz mrtvih mogao je lockat temu, a ne brisat komentar!

Battlenet - TheProdigy#2234
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice