[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

poruka: 233
|
čitano: 134.757
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

neeeeceeeeeeeeeeeeeeee omg kud rece da znam flashovatiiiiiiiii znal iko rjesenje? pls probat cu stavit XFIF2 pa flashat na ovu

 

12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Ovako na svim drugim vezijama kamera radi a na  mxeil2 nece pise camera failed ako ko zna pomoc hitno mi je.

Hvala  Citajuci sta su ostali citali primjetio sam da i jos jedna osoba ima isti problem :S

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 14:47 (nerkolinq).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
nerkolinq kaže...

Ovako na svim drugim vezijama kamera radi a na  mxeil2 nece pise camera failed ako ko zna pomoc hitno mi je.

Hvala  Citajuci sta su ostali citali primjetio sam da i jos jedna osoba ima isti problem :S

A očito samo u vas dvojice ispao taj problem. Stavi XFIF2 ili onaj T-mobile koji ima dupli meni.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

glupost htc hocuu :( oces pomoc potrazit po netu rjesenje trazim i ja ali neuspjesno :S 

16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
nerkolinq kaže...

glupost htc hocuu :( oces pomoc potrazit po netu rjesenje trazim i ja ali neuspjesno :S 

Google is your friend. Mene ne brine problem jer nisam nikada ni posjedovao taj mobitel. Samo sam napravio detaljno tutorial kako napraviti flashanje i pomoći oko problema u postupku flashanja. Kamera je i onako žešći FAIL na tome mobitelu.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

rijesio kameru rijesio sve samo sad kad prebacim res na mob i instaliram mapu stoji mi mjesec onaj samo tako 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 18:58 (nerkolinq).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
nerkolinq kaže...

rijesio kameru rijesio sve samo sad kad prebacim res na mob i instaliram mapu stoji mi mjesec onaj samo tako 

Kamera sada radi? o.O Poslije prebacivanja RES mape u mobitel napravišMXEIL2 patch

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Pronasao na google neku uputu da instaliram flash preko druge verzije loadera i radi samo kad instal patch samo stoji mjesec i ono more sta li je  sad skidam pc studio posto sam obriso prosli nesto stekao :S Pa cu probat pa ti javim  . Nece da mi ocita preko medi playera nezz zasto :S 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 20:20 (nerkolinq).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Najbrži kaže...
nerkolinq kaže...

rijesio kameru rijesio sve samo sad kad prebacim res na mob i instaliram mapu stoji mi mjesec onaj samo tako 

Kamera sada radi? o.O Poslije prebacivanja RES mape u mobitel napravišMXEIL2 patch

 oces pomoc da preko tw prebacim res i instaliram patch? 

12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

ako ocemo drugu temu samo res mapu promjenimo ili?

matko
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
mateovk kaže...

ako ocemo drugu temu samo res mapu promjenimo ili?

da

16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
mateovk kaže...

ako ocemo drugu temu samo res mapu promjenimo ili?

Tako je.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Opet nece kamera . OMG oce mi iko pomoci ? na google nista korisno sve sam pokusao !!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

zasto u mene pise boot2 erase

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
hasak kaže...

zasto u mene pise boot2 erase

Nikad čuo i vidio. Uslikaj i pokaži.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Uspjela sam napraviti flash u  firmware MXEIL2, problem je sto mi sad ne radi kamera cak ni kad vratim originalni firmware.

Sta sada da radim molim pomozite, zna li iko zbog cega se javlja ovaj problem sa kamerom

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 17:41 (tina1).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
tina1 kaže...

Uspjela sam flashovati  firmware MXEIL2, problem je sto mi sad ne radi kamera cak ni kad vratim originalni firmware.

Sta sada da radim molim pomozite

Kako da ti pomognem kada nikad nisam bio vlasnik tog mobitela? Ako se sjećaš koji si firmware imala, nađi ga pomoću google, preuzmi i flashaj.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 18:04 (Najbrži).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

problem je u tome sto ne znam koji sam firmware imal, u svakom slucaju hvala

 

16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
tina1 kaže...

problem je u tome sto ne znam koji sam firmware imal, u svakom slucaju hvala

Stavljam sada sve firmware koje sam našao na jednoj stranici. Preporuku ti ne mogu dati jer ne znam koji ti odgovara.

Pokušaj ove:

S5230XXIE5   DOWNLOAD
S5230XXIE7   DOWNLOAD
S5230XFIF2   DOWNLOAD
S5230XXIF3   DOWNLOAD
S5230XXIG2   DOWNLOAD
S5230MREIL2  DOWNLOAD

 

Password je jedan od ova dva:

  • samfirmware.com
  • samsung-firmwares.com
LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 18:05 (Najbrži).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Hvala puno na pomoći ali nijedan ne odgovara, sve radi osim kamere tako da sutra nosim na servis pa ću vidjeti šta će biti.

15 godina
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

E ovako imam doticni samsung  i zaboravio sam sifru za ulaz da si otkljucam mobitel.. da li itko zna kako to sad maknuti ili otkljucati ili sta vec bi trebalo. Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Frenkyca kaže...

E ovako imam doticni samsung  i zaboravio sam sifru za ulaz da si otkljucam mobitel.. da li itko zna kako to sad maknuti ili otkljucati ili sta vec bi trebalo. Hvala!

Pritisnite dugme za smanjivanje zvuka + crvenu slušalicu + gumb kamere, SVE ZAJEDNO PRITISNITE. Na ekranu će Vam se pojaviti "DOWNLOAD", te možete pustiti gumbe. Ugasiti mobitel nakon nekoliko sekundi od pojave ekrana "DOWNLOAD"

 

*2767*3855# Ako se uspije resetirati, kod ti je onda 0000 (u slučaju da prvi kod ne uspije, pokušaj s ovim *2767*2878#)


LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 13:04 (Najbrži).
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

IMAM PROBLEm 

 

Ukucam ja ovo *#1234# i kad ukucam odma me prebaci dge mi pise factory Version Bla Bla i ispod Plava tastatura kvadratici sam projevima od 0-9 i znakovi * i # i ukucam ovaj drugi kao kod *#7465625# i nisat se ne desavava i onda sam izasao i sve ukucao ponovo i samo na kraju pritisnuo Confrim koji se nalazi ispod te plave tastature i onda mi samo izadje iz iz tog kao "prozora" cega vec na desktop i nista se ne desi -.-' i jos jedno pitanje da li treba da stavim ono PC Conection na Samsung OC Studio jer mi je sve do sada bilo na Media Player :D ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Art. kaže...

Prvo ukucaš *#1234, vidiš koji firmware koristiš (bilo bi dobro da ga zapišeš negdje). Poslije toga se vratiš na glavni menui ukucaš*#7465625# da vidiš da li je AUTO SIM LOCK na OFF. PC Connection stavljaš na MEDIA PLAYER tek u 9. koraku!

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Vidim, da ima mnogo napisanog kako instalirati nov firmware, do tu mi ide, ali ne uspije mi instalirati novu temu, u pitanju je neki direktorij ( res ) da se tamo stavi novu temu, ali na mom mobitelu ja tog direktorija ne nađem, jeli ga je potrebno kreirati ručno, možda ja ne znam čitati uputsva, ovaj model telefona je več dvije godine u prodaji, no kod nas se ga više ne prodaje jer ima novih modela, ali ja sam ta model dobio iz druge ruke i sada se malo igram s njim, možda toliko, da če biti samo za u smeće, ako ima ko kakav nasvijet, Hvala svima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

@Antares samo kopiraš mapu "Res" u mobitel, a ne na memorijsku. To uradiš tako da spojiš mobitel USB-om na PC preko Media Playera. Poslije toga uradiš MXXEIL patch

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Sam probao ali nije išlo, danas to ne mogu raditi jer kod nas ima bure 180 km na sat, tako, da ponekad nestane struje in se ne mogu baviti tome, da još nešto zabrbljam in da bacim GSM v smeće, inače sam iz SlO, grad Ajdovščina, javit ču ti se sutra, da nešto ukrenemo i da ubacim taj novi stil na aparat. Ljep pozdrav branko

16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Lijep pozdrav Branko. Nažalost mogu ti pomoći tek za vikend. Ne mogu prije.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Najbrži kaže...
Frenkyca kaže...

E ovako imam doticni samsung  i zaboravio sam sifru za ulaz da si otkljucam mobitel.. da li itko zna kako to sad maknuti ili otkljucati ili sta vec bi trebalo. Hvala!

Pritisnite dugme za smanjivanje zvuka + crvenu slušalicu + gumb kamere, SVE ZAJEDNO PRITISNITE. Na ekranu će Vam se pojaviti "DOWNLOAD", te možete pustiti gumbe. Ugasiti mobitel nakon nekoliko sekundi od pojave ekrana "DOWNLOAD"

 

*2767*3855# Ako se uspije resetirati, kod ti je onda 0000 (u slučaju da prvi kod ne uspije, pokušaj s ovim *2767*2878#)


Nzalost nista kad ukucam # kaze mi da je ne podržan znak

14 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Ja napravim prvih 9 koraka nakon toga bi trebao upaliti mobitel al nece samo pise samsung gt s5230 i nece dalje. Jel znate kako da to popravim?

Tko je to tamo
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice