Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.427
|
čitano: 2.460.606
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lol, pa ovdje je ekipa bolja nego oni iz Csi, Fbi i njima slicnima😂😂kakvi losi pokusaji obmane doticne trgovi e, tesko podcijenjivanje forumasa🤛👌
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 13:41 (IvanBrekalo).
 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dečki moji, htio sam samo napisati da sam ja dobio SSD, ko ne vjeruje mogu mu poslati sliku računa i SSD-a u poruke. ponudu sam vidio na forumu zato se tu i javljam. Vi jer vjerujete ili ne baš me zaboli.

 
1 2 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
herya kaže...

Dečki moji, htio sam samo napisati da sam ja dobio SSD, ko ne vjeruje mogu mu poslati sliku računa i SSD-a u poruke. ponudu sam vidio na forumu zato se tu i javljam. Vi jer vjerujete ili ne baš me zaboli.

 Pa onda dokaži, stavi ovje sliku računa ili przinaj da lažeš, to su ti dvije opcije.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
4 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nije problem, sad sam na poslu kad dođem doma pošaljem slike. 

5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jakovp kaže...
herya kaže...

Dečki moji, htio sam samo napisati da sam ja dobio SSD, ko ne vjeruje mogu mu poslati sliku računa i SSD-a u poruke. ponudu sam vidio na forumu zato se tu i javljam. Vi jer vjerujete ili ne baš me zaboli.

 Pa onda dokaži, stavi ovje sliku računa ili przinaj da lažeš, to su ti dvije opcije.

Ako se dobro sjecam, netko je negdje napisao da je narucio i prije nego je stavljen na bug.hr link tog proizvoda. Njemu je kao receno da su vec "otisla" oba primjerka.

Tako da ne moze imati. Moze jedino phoshopirati ili se radi o frajeru koji radi u tom modulu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 13:53 (SamoPitam3).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
herya kaže...

Nije problem, sad sam na poslu kad dođem doma pošaljem slike. 

 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
herya kaže...

Dečki moji, htio sam samo napisati da sam ja dobio SSD, ko ne vjeruje mogu mu poslati sliku računa i SSD-a u poruke. ponudu sam vidio na forumu zato se tu i javljam. Vi jer vjerujete ili ne baš me zaboli.

 Ako imaš veze s dućanom (a očito imaš) najmanji ti je problem napravit račun i fotkat ssd. Nemoj se zakopavat dublje nego što jesi

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 14:50 (TibzzX).
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ili jednostavno nemoj traziti odobravanje od random ljudi na forumu, sacuvaj sebi zivce a drugima dostojanstvo, jer ovdje ima tak patetičnih karikatura da je to pointless ulaziti, šta se imaš pravdat 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 14:39 (nhooydz).
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma mulja tip, ali nema veze žao bi mi bilo da izgube puno novaca , a mala su trgovina nikad kod njih nisam kupovao.

Svima se greške dešavaju čovjek se morao nekako snaći pa je smislio priču o 2 kom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Po hard? Misliš po 960GB SSD za siću?

Zanimljivo, i lik koji me je zvao iz trgovine je cijelo vrijeme govorio "hard" a ne SSD... Ocito jedan od uposlenika na zadatku spasavanja ugleda trgovine, vjerojatno onaj koji je i sje*ao cijenu 

11 godina
suspendiran
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
herya kaže...

nemam se šta zakopavat ni odkopavat, ja sam SSD dobio , dali mi vi vjerujete ili ne stvarno mi ne znači ništa, nemam se ja kome šta pravdati. Mislite šta god želite. nisam mislio da ste toliko jadni. Zaboravite sve

 

Znate onaj osjećaj kada vam je neugodno za nekoga kao kad gledate krv nije voda ili nekoga tko je došao na audiciju za Hrvatska trazi zvijezdu a talent za pjevanje mu u minusu? E tako se ja osjećam dok čitam ovo 

Ja ne znam šta si ti očekivao, da su svi ovdje komplet glupi i naivni ili da iza svih ovih nickova sjede djeca nižih razreda osonovne pa da će ove fore MOŽDA proći?

Kao prvo napisao si Hard Disk iako se radi o SSD-u, tek na pitanje kolege Fiće si editirao post i stavio "SSD", dok si mi ti (ili neko od tvojih suradnika) jučer na telefonu prodavali bajke o "bila su samo 2 diska od 850kn na akciji za 160kn i odmah su otišla" cijelo vrijeme si/je govorio Hard Disk, ovdje si ponovio istu stvar, dakle tu je meni osobno već jasno tko stoji iza profila bez ikakve sumnje.

Uopće ne kužim čemu ove gluposti, sramoćenje, podcjenjivanje inteligencije drugih i sve dublje tonjenje u provaliju laži? Zašto ste kao prvo uopće jučer svima kod otkazivanja narudžbi išli govoriti kako je akcija stvarno postojala i da su bila 2 diska koja su odmah otišla? Jel stvarno mislite da je neko toliko glup da bi povjerovao da ste disk od 850-900kn stavili na akcju od 160kn? kakva je vama tu računica? Za koliko ste ih onda vi nabavili? Za 70kn? Jel problem bilo reći "Dobar dan, ispričavamo se došlo je do pogreške, nažalost SSD nije moguće dobiti po toj cijeni i  moramo vam otkazati narudžbu", kraj piče, NHF, niko ništa nebi rekao. Ali ne, idemo svima pričati bajke, onda na kraju svega toga kad se već dan nakon toga praktički sve sleglo vi idete narpavit profil na forumu za koji vam je rečeno da je baš tu objavljen link za disk i pričat kako ste eto baš slučajno vi jedan od dva kupca koji je ugrabio taj SSD i baš slučajno se dan nakon registrirali na baš ovaj forum gdje je bio link i gdje svi govore o tome da diskovi nikom nisu ošli i da se vidi iz aviona da muljate i da je bila riječ o običnoj grešci oko cijene. Ako ste već htjeli sačuvati obraz trgovine mogli ste lijepo svim ljudima kojima ste stornirali narudžbe u znak isprike (ako vam je već do toga) ponuditi popust 10-15% na iducu kupnju ili bar na određene artikle koji se ne prodaju baš dobro i ako neko hoće super ako ne nikom ništa, kako god vi bi nešto zaradili, neko bi nešto vjerojatno i kupio i win/win situacija, ali ne umjesto da ste od te greške napravili solidnu reklamu vi idete nekog podcjenjivati, držat se dječje priče o 2 diska od 960gb po cijeni ssd-a od 120gb i još pravit ovdje profil kao "random" osoba koja je eto baš slučajno vidjela ovdje komentare o jučerašnjem događaju da se registrira i pohvali ulovom diska u dotičnoj trgovini? 

Totalni amaterizam, jad i bijeda, upravo ste se zatrpali preko glave a ni dosada niste baš imali neku reklamu (Iskustva sa trgovinom na PC Ekspertu i ovdje na BUG-u su 95% loša, proglašeni ste Hrvatskim Extreme Digitalom).
Sada kada vidim na kakve ste stvari spremni i bolje da ništa nije prošlo, pa ni SSD od 960gb za 160kn, sa takvima bolje ne imati posla 

Moj PC  
18 0 hvala 3
10 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Daj otkaz ne sramoti firmu više. 

Moj PC  
10 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Daj ne serendajte svi skupa, napadate čovjeka jer ste htjeli dobiti SSD čija je vrijednost 900 kn za 160 kn ! Tko je tu nenormalan?

Sad se igrate detektiva i istražujete jel bilo samo 2 SSD-a ili nije ni jedan, jel taj tip tamo radi, ili ne radi itd.

Koga briga?

Ako ti treba taj SSD onda iskeširaj 900 kn, a ne da se ovdje cigančiš i pričaš "kako je trgovac loš".

 
2 12 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
thebatman kaže...

Daj otkaz ne sramoti firmu više. 

Dao bi se kladiti da Extreme Digital trgovina(po mnogima najgora trgovina u nas) samo zbog ovog foruma godisnje izgubi barem 100.000,00kn prometa jer ih nitko ziv nepreporucuje zbog lose politike poslovanja vec ostale korektne trgovine, ja bi se zapitao da sam taj radnik ili nedaj boze šef te trgovine koji ide nas nazivat jadnicima i kretenimalol

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ali stvarno sramota... Umjesto da lijepo kaze zabuna ili krivo natipkana cijena on mora ic radit acc na forum 

Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hahhaajaads kaže...

Ali stvarno sramota... Umjesto da lijepo kaze zabuna ili krivo natipkana cijena on mora ic radit acc na forum 

 Ma kako da ne, kad se telebit ispričao i slao mejlove da je kriva cijena opet ste ih razapinjali i pričali kako to nije vaš problem..... dakle, totalno je nebitno što će trgovina reći.

Sramota je dokle seže ta pohlepa, najbolje da vam daju hardver džabe....

Nađi si posao pa si zaradi za SSD umjesto da ovdje pametuješ.

4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
IvanBrekalo kaže...

Dao bi se kladiti da Extreme Digital trgovina(po mnogima najgora trgovina u nas)

 Toliko si bistar da još nisi shvatio da Extreme nema ništa s HR pa ni ne mogu biti najgora trgovina "u nas".

11 godina
suspendiran
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...

Daj ne serendajte svi skupa, napadate čovjeka jer ste htjeli dobiti SSD čija je vrijednost 900 kn za 160 kn ! Tko je tu nenormalan?

Sad se igrate detektiva i istražujete jel bilo samo 2 SSD-a ili nije ni jedan, jel taj tip tamo radi, ili ne radi itd.

Koga briga?

Ako ti treba taj SSD onda iskeširaj 900 kn, a ne da se ovdje cigančiš i pričaš "kako je trgovac loš".

 

Ajde ne pravi se pametan ne ide ti.

Nije uopce stvar u disku, svi koji su i probali su svjesni da je 99.9% sansa da to nece nece proci, pogotovo ne u malim ducanima, stvar je sto je sve u stanju doticni slagati, napisati pa cak na kraju napraviti i acc na forumu da bi "dokazao" da je stv bila akcija a ne greska, jel to problem bilo napisati? Bila radije pogreska, ispricavamo se, narudzba je stornirana - bok. Tko radi taj i grijesi a napisati ove idiotarije koje nebi ni ekipa iz vrtica povjerovala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 20:21 (ibme74).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...
hahhaajaads kaže...

Ali stvarno sramota... Umjesto da lijepo kaze zabuna ili krivo natipkana cijena on mora ic radit acc na forum 

 Ma kako da ne, kad se telebit ispričao i slao mejlove da je kriva cijena opet ste ih razapinjali i pričali kako to nije vaš problem..... dakle, totalno je nebitno što će trgovina reći.

Sramota je dokle seže ta pohlepa, najbolje da vam daju hardver džabe....

Nađi si posao pa si zaradi za SSD umjesto da ovdje pametuješ.

 Nisu se niti oni ispricali kak treba, nego su lagali da ih nemaju na stanju, kad su vidjeli narudzbe odma su stavili da nisu dostupne i da dolaze za nekoliko sati...

4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...
IvanBrekalo kaže...

Dao bi se kladiti da Extreme Digital trgovina(po mnogima najgora trgovina u nas)

 Toliko si bistar da još nisi shvatio da Extreme nema ništa s HR pa ni ne mogu biti najgora trgovina "u nas".

Da sorry vjerovatno kod njih od nas robu narucuju Eskimi?

4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Ajde ne pravi se pametan ne ide ti.

Nije uopce stvar u disku, svi koji su i probali su svjesni na je 99.9% sansa da to nece nece proci, pogotovo ne u malim ducanima, stvar je sta st sve u stanju doticni slagati, napisati pa cak na kraju napraviti i acc na forumu da bi "dokazao" da je stv bila akcija a ne greska, jel to problem bilo napisati? Tko radi taj i grijesi a nepisati ove idiotarije koje nebi ni ekipa zi vrtica povjerovala.

 joj daj ne drobi, kao nije stvar u disku, daj me poštedi tih gluposti.

šta tebe briga što će netko napraviti acc na forumu i što će on pisati?? Ignoriraj ga, ne tiče te se što on piše i ako je rekao da je on kupio to je njegova stvar.

Tebe zapravo najviše boli što nisi uspio dobiti skoro džabe ssd, pa sad spamaš forum već 30 postova.....

4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
IvanBrekalo kaže...

Da sorry vjerovatno kod njih od nas robu narucuju Eskimi?

ED je mađarska trgovina sa sjedištem u mađarskoj, jel ti to treba nacrtati??

možeš ti naručiti robu i iz mongolije, to ne znači da je to hrvatska trgovina, samim time ne ovise o nama i ovom jadnom tržištu.

lupetaš o nekom gubitku od 100k kn, a pojma nemaš šta pišeš.

4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...
IvanBrekalo kaže...

Da sorry vjerovatno kod njih od nas robu narucuju Eskimi?

ED je mađarska trgovina sa sjedištem u mađarskoj, jel ti to treba nacrtati??

možeš ti naručiti robu i iz mongolije, to ne znači da je to hrvatska trgovina, samim time ne ovise o nama i ovom jadnom tržištu.

lupetaš o nekom gubitku od 100k kn, a pojma nemaš šta pišeš.

 Mozes da, samo roba iz te Mongolije ce te kostati 3x vise nego iz ED i ostalih trgovina koje su kod nas izlistane na "Nabavi" zato i sam naziv "kod nas".

Sto se tice lupetanja o 100k kn dovoljno da pogledas koliko se konfiguracija slozi na forumu svaki dan/24h/365 dana u godini, sta je 10 konfi od 10 000kn...to ja pojedem za ručak

 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...
IvanBrekalo kaže...

Da sorry vjerovatno kod njih od nas robu narucuju Eskimi?

ED je mađarska trgovina sa sjedištem u mađarskoj, jel ti to treba nacrtati??

možeš ti naručiti robu i iz mongolije, to ne znači da je to hrvatska trgovina, samim time ne ovise o nama i ovom jadnom tržištu.

lupetaš o nekom gubitku od 100k kn, a pojma nemaš šta pišeš.

 ima predstavništvo kod nas...donedano su imali i fizički dućan...komotno možeš vidjeti cijene extreme digitala na nabava.HR...od mongolskih dućana ništa za sad...ajd čkomi i poklopi se ušima

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
IvanBrekalo kaže...
Sto se tice lupetanja o 100k kn dovoljno da pogledas koliko se konfiguracija slozi na forumu svaki dan/24h/365 dana u godini, sta je 10 konfi od 10 000kn...to ja pojedem za ručak

 

 Ako se konfiguracije slažu ne znači da se kupuju, i ne znam što te više na banaju, koliko vidim drugi su već primjetili da si ti Stjepanj: https://www.bug.hr/forum/user/stjepanj/53919.aspx

 

MasterG kaže...

 ima predstavništvo kod nas...donedano su imali i fizički dućan...komotno možeš vidjeti cijene extreme digitala na nabava.HR...od mongolskih dućana ništa za sad...ajd čkomi i poklopi se ušima

 Nemaju nikakvo predstavništvo i ne znam što to bi to trebalo značiti "predstavništvo", molim te da ne lupetaš gluposti, nemaju ništa s hrvatskom osim jezika na svojm sajtu.

Fizički dućan u hr nemaju već dobrih 6-7 godina, ako je to tebi donedavno onda no comment.

Na nabavu se može izlistati svaki dućan na svijetu koji plati da bude tamo.

11 godina
suspendiran
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...

 joj daj ne drobi, kao nije stvar u disku, daj me poštedi tih gluposti.

šta tebe briga što će netko napraviti acc na forumu i što će on pisati?? Ignoriraj ga, ne tiče te se što on piše i ako je rekao da je on kupio to je njegova stvar.

Tebe zapravo najviše boli što nisi uspio dobiti skoro džabe ssd, pa sad spamaš forum već 30 postova.....

 

Joj kineski agente 007 ne DiPr, nađi gdje itko reve oko diska i gdje je itko spomenuo "damn modul9 nije poslao disk", pišurija je razlgoe koji su naveli telfonom i sad još sa fejk akauntom na forumu kao "zadovoljni random kupac" umjesto da priznaju faking grešku idu se bruka sve više i više 
Ti ako to vjerujes naivan si kao ženska iz kozjaka 

 

P.S. evo sve me peče što nisam dodao SSD u kolekciju 2xSSD i 3xHDD, akd god vidim nešto s takvom cijenom probat ću naručiti APP super ako ne nikom ništa, ti koji se praviš pametan bi isto uradio da si vidio link an vrijeme a to što ti tvoja kineska Miss Moneypenny nije obavjestila na vrijeme o "akciji" je tvoj problem 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 22:12 (ibme74).
4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Joj kineski agente 007 ne DiPr, nađi gdje itko reve oko diska i gdje je itko spomenuo "damn modul9 nije poslao disk", pišurija je razlgoe koji su naveli telfonom i sad još sa fejk akauntom na forumu kao "zadovoljni random kupac" umjesto da priznaju faking grešku idu se bruka sve više i više 

 i opet ti tepeš o tome kako se netko regao, kako je to fejk account ovo ono.

Daj čovječe shvati da spamaš ovu temu, ti i vas ostalih 10 će te sad drobiti o tome još 14 stranica.

Koga briga za tog lika što je napravio fejk account? možda je običan trol i više se ni neće javljati, šta mu uopće pridaješ pažnju?

Naporan si više s njime i ne možeš njega povezivati s jednom trgovinom, trgovina ako se hoće javiti na forum onda će to napraviti pod pravim imenom.

15 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...

šta tebe briga što će netko napraviti acc na forumu i što će on pisati?? Ignoriraj ga, ne tiče te se što on piše"

 

xiaomi007 kaže... "ne znam što te više na banaju, koliko vidim drugi su već primjetili da si ti Stjepanj: https://www.bug.hr/forum/user/stjepanj/53919.aspx

 

 

 Dvostruki kriteriji!!?? 

 

Tigar Krezumica
11 godina
suspendiran
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...

Naporan si više s njime i ne možeš njega povezivati s jednom trgovinom, trgovina ako se hoće javiti na forum onda će to napraviti pod pravim imenom.

 

"Popij lozu, za nervozu ne truj vene, ne zbog mene" kaže mile, take a chill pill, ovdje smo svi djeca mira ti se jedini nervišeš 
Pročitaj od početk ako te zaniam cijela situacija ap ćeš vidjet ida je sve to oko tog "random" sretnog i zadovoljnog kupca istina, ako neš - baš me briga, poanta je kakvu sprdačinu i amaterizam rade od dućana a ti si se edini ovdje našao pišati niz vjetar 

 

fromcelltohell kaže...
xiaomi007 kaže...

šta tebe briga što će netko napraviti acc na forumu i što će on pisati?? Ignoriraj ga, ne tiče te se što on piše"

 

xiaomi007 kaže... "ne znam što te više na banaju, koliko vidim drugi su već primjetili da si ti Stjepanj: https://www.bug.hr/forum/user/stjepanj/53919.aspx

 

 

 Dvostruki kriteriji!!?? 

 

 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...
hahhaajaads kaže...

Ali stvarno sramota... Umjesto da lijepo kaze zabuna ili krivo natipkana cijena on mora ic radit acc na forum 

 Ma kako da ne, kad se telebit ispričao i slao mejlove da je kriva cijena opet ste ih razapinjali i pričali kako to nije vaš problem..... dakle, totalno je nebitno što će trgovina reći.

Sramota je dokle seže ta pohlepa, najbolje da vam daju hardver džabe....

Nađi si posao pa si zaradi za SSD umjesto da ovdje pametuješ.

 Jeli ima škrte ekipe koja bi sve džabe? Ima, pojedinci su kukali 10 dana sto nisu dobili neki artikal, to su posebni pojedinci, normalna osoba si je rekla šteta i produžila sa svojim životom, ipak su se ispričali, ovo ovdje je čista muljaža, ništa više ništa manje. Nemožeš trgovinu pravdat zato što postoji neki pohlepnik na internetu koji cmizdri.

xiaomi007 kaže...
IvanBrekalo kaže...

Dao bi se kladiti da Extreme Digital trgovina(po mnogima najgora trgovina u nas)

 Toliko si bistar da još nisi shvatio da Extreme nema ništa s HR pa ni ne mogu biti najgora trgovina "u nas".

 Ništa nema sa nama, osim da prodaju "u nas" i imaju domenu "u nas", konkurencija sa ostalim dućanima "u nas" i općenito posao proslijeđen "u nasu" zemlju. Sve osim toga oni nemaju nikakve veze sa nama. Upišeš u nabavi 90% artikala o kojima se piše po forumu extreme digital će biti među prvima po cijeni a zadnji po iskustvu.

Kako je moguće da je nutela gora "u nas" nego u doiče? Kako su to mogli proglasiti da je "u nas" gora kad nutela nikakve veze nema sa HR, osim sta ovdje prodaje i reklamira se i konkurira sa ostalim proizvodima? Osim toga nutela nema veze sa nama, pa je onda i nemogu proglasiti gorim proizvodom nego na domaćem tržištu

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 23:10 (Et_Tu_Brute?).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice