Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.428
|
čitano: 2.460.701
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
2 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja neznam šta ste se uzjebali, ima tih miševa na njušci i za 30-60 eura.

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sporttest kaže...
sporttest kaže...
60nine kaže...

pročiščivač zraka TCL breeva A3B na Abrakadabri oko 59 eura uz kod TCL70 u košarici (sa 199 na 59), na nabavi nema ispod 99e

 

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-Bijela-tehnika-i-kucanski-aparati-Mali-kucanski-aparati/TCL-Breeva-A3B-prociscivac-zraka-/p/Q00MZT2

 

 

 da li je kome doslo?

kako vam se cini

 

 Wtf, zasto ovoliko TD na obicnu objavu?

 

meni je dosao, zapravo sam prevaren jer pise na njihovim stranicama da se ovaj uredaj moze spojiti na TCL home app, medutim uredaj nema wifi i u manualu pise da je ovo non wifi model

 Zato jer je OVO stranica za komentiranje, ona je SAMO za linkove. Dajte naučite već jednom!

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
11 0 hvala 3
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

iskreno, meni je totalna debilana da su te dvije teme odvojene - moraš skakat s teme na temu da bi komentirao neku ponudu umjesto da se klikne samo na citiranje or smtn., al to sam ja...

Moj PC  
3 30 hvala 0
7 tjedana
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
60nine kaže...

iskreno, meni je totalna debilana da su te dvije teme odvojene - moraš skakat s teme na temu da bi komentirao neku ponudu umjesto da se klikne samo na citiranje or smtn., al to sam ja...

 To si samo ti.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

i baš mi je drago što jesam, pogotovo kad mi to napiše acc od 2 tjedna

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2024 21:34 (60nine).
Moj PC  
1 12 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

to si samo ti

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

shvatio sam ekipa - dovoljni su bili i td-ovi ;)

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bar je u 2 tjedna naucija osnovne stvari, a ti nisi u 10 godina.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ivan7 kaže...

Bar je u 2 tjedna naucija osnovne stvari, a ti nisi u 10 godina.

 

kolega, razlika je kad se ne pridržavaš pravila i kad imaš neko svoje mišljenje o nečemu (što valjda nije zabranjeno), al poštuješ pravila foruma - samo to (je bila poanta mog posta - čisto izražavanje mišljenja)

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
60nine kaže...
ivan7 kaže...

Bar je u 2 tjedna naucija osnovne stvari, a ti nisi u 10 godina.

 

kolega, razlika je kad se ne pridržavaš pravila i kad imaš neko svoje mišljenje o nečemu (što valjda nije zabranjeno), al poštuješ pravila foruma - samo to (je bila poanta mog posta - čisto izražavanje mišljenja)

 Nitko ti to nije osporio, ali isto tako si na taj način omogućio ostalima da ti jasno daju do znanja da se ne slažu sa tvojim mišljenjem.

 

EDIT: Da nadodam, stvar je u tome što ljud koji prate linkanu temu da uhvate dobre ponude ne žele dobijati notifikacije kad netko samo komentira neku ponudu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2024 16:39 (assassin.st).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
assassin.st kaže...

 Nitko ti to nije osporio, ali isto tako si na taj način omogućio ostalima da ti jasno daju do znanja da se ne slažu sa tvojim mišljenjem.

 

EDIT: Da nadodam, stvar je u tome što ljud koji prate linkanu temu da uhvate dobre ponude ne žele dobijati notifikacije kad netko samo komentira neku ponudu.

 

hvala na ovakvom odgovoru, to cijenim - da, možda jesam na forumu 10+ godina i nije mi bilo potpuno jasno zašto su teme odvojene, ali poštujem to naravno (iako mi izgleda malo nelogično i "nespretno", pogotovo s moba) - hvala na pojašnjenju...

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
 
6 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 stavio sam na wishlist,jel zna netko koliko cesto se pojavi na stanju? treba mi bas nesto ovako nije skupo,a ok za surfanje i gledanje serija/filmova

4 tjedna
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
toma20 kaže...

 stavio sam na wishlist,jel zna netko koliko cesto se pojavi na stanju? treba mi bas nesto ovako nije skupo,a ok za surfanje i gledanje serija/filmova

 Nemoj da te Ivan(4) čuje, odma će ti reć kako sve šteka na tom laptopu i da je neupotrebljiv.  Za te pare laptop je bomba. Kad će stić nezna se, ali i ja razmišljam o istom.

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vezano za 6800XT iz Instara, mislim da je to bila greška. Maknuli su je iz ponude zamijenili s RX6800. Ne znam jel ju netko kupio pa umjesto 6800XT dobio 6800. U naslovu je pisalo 6800XT ali dolje u opisu 6800.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2024 20:16 (It'sMe932).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Odlicna cijena za Ozone zvucnike, prije par mjeseci 1800 model sam platio 210 eura tako da su ovi TOP. Cak i imitacija drveta mi ljepsa

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Ovo je zbilja dobra ponuda za napajanje do 100€, a fractal sam po sebi je dobar brand.

U full loadu ne prelazi 50°C, FDB ventilator, DC-DC regulacija na sekundarnom dijelu, poznati i kvalitetni Nichicon kondenzatori i na sekundarnom dijelu Teapo (srednje kvalitete, no pronalaze se još uvijek u poznatim brandovima). Jedino što je neka "mana" je "samo" 5 godina jamstva, dok bi bilo poželjno da ovakva napajanja imaju od 7-10 godina jamstva.

Kovačić
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

imam isto napajanje s 84mjeseci garancije kupljeno u futuri

 

valjda imaju manje u ovoj trgovini

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

futura, hgspot, iqcentar, adm, hardsoft... imaju jamstvo 7 godina za to napajanje. Fractal na službenoj stranici također ima navedeno jamstvo od 7 godina. Pitanje je zašto Instar ima 2 godine kraće jamstvo nego ostali... valjda nije u pitanju neki škart i/ili stara roba iz 2021. godine kad je izašlo to napajanje. Po promotivnoj cijeni je zbilja dobra ponuda, ali zbog kraćeg jamstva mi je i malo sumnjiva. Općenito ne volim praksu naših trgovaca kad daju kraće jamstvo nego što je navedeno na službenoj stranici proizvođača.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2024 0:11 (veseli777).
11 godina
suspendiran
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da, jamstvo moze ovisiti i o dobavljaču, npr imaš fortron napajanja gdje u istoj trgovini po jednoj cijeni imaš 60mj a sa drugom cijenom od 36mj od dva različita dobavljača za identični model. veseli777 ne ide to tako, trgovci povlače komponene te opis/duljinu jamstva od dobavljača, ne stave oni xy komponenti pa natipkavaju jamstvo kako im se sprdne.

Ako neko planira kupiti treba kontaktirati Instar pa provjeriti da nije greškom stavljeno 5 umjesto 7 godina jer znaju dobavljači staviti krivi info (kako sam već gore napisao) a trgovine samo vuku od njih, a ako bude da je takvo jamstvo onda vidjeti direkt sa Fractalom dali je jamstvo od 7 godina kod njih ostvarivo jer oni na svojim stranicama navode da to napajanje ima 7 godina jamstva.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2024 15:22 (ibme74).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma koga briga je li 60 ili 84, to napajanje i da ima 36mj jamstvo u trgovini je odlična kupnja za tu lovu. Ko i Chieftec PowerPlay sa 2 godina jamstva kada je bio.... nitko nije pitao koliko je jamstvo kada se zna o kakvoj robi se radi.

 

Kupi i prst v uvo

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2024 15:55 (FakeDeath).
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Da, jamstvo moze ovisiti i o dobavljaču, npr imaš fortron napajanja gdje u istoj trgovini po jednoj cijeni imaš 60mj a sa drugom cijenom od 36mj od dva različita dobavljača za identični model. veseli777 ne ide to tako, trgovci povlače komponene te opis/duljinu jamstva od dobavljača, ne stave oni xy komponenti pa natipkavaju jamstvo kako im se sprdne.

Ako neko planira kupiti treba kontaktirati Instar pa provjeriti da nije greškom stavljeno 5 umjesto 7 godina jer znaju dobavljači staviti krivi info (kako sam već gore napisao) a trgovine samo vuku od njih, a ako bude da je takvo jamstvo onda vidjeti direkt sa Fractalom dali je jamstvo od 7 godina kod njih ostvarivo jer oni na svojim stranicama navode da to napajanje ima 7 godina jamstva.

 Naručio sam ja preko Instara i stvarno je 5 godina kod njih jamstvo, rekli su mi da direktno provjerim s Fractalom i probam dobit produljenje na njihovoj stranici, ali svakako mi se čini odlična cijena za to napajanje, pa sam morao uzeti..

11 godina
suspendiran
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa slažem se da je dobra kupnja bez obzira na duljinu jamstva ali ako se može uganjati te dodatne dvije godine jamstva pa makar i preko proizvođača direktno zašto da ne.
Jbg da ti taman rokne u tom vremenu nakon pete a prije sedme godine od kupnje umjesto da pljuješ 120-130€ za napajanje tog ranga dobiješ novo istog ranga sa novim jamstvom.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

eto, narucio tu večer kad je post došao

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

bullshit

stavili 40e vecu cijenu i sada je dobavljiv

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

a pise nedostupno ali "u dolasku"

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Čisto da se nadovežem na to napajanje.. Ja sam ga naručio u srijedu, tad je bilo jos 89€, došlo mi jučer i piše na kraju na jamstvenom listu da je 84mjeseca garancija (7 godina), a ne 5 godina.. Još jučer je bila vraćena stara cijena od 135€ tako da sam ga ulovio u zadnji tren..

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Flash weekend na Steelseries proizvode, kod GET15 za 15% popusta.

https://steelseries.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo doslo i meni napajanje. Na instar racunu je 60 mjeseci, na kutiji je 84. btw pise da je godina proizvodnje 2024... 

5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dovraga. Kolko vidim prvi sam spomenuo tu ponudu, naručio kad je cijena još jasno bila 89e, i ranije danas mi mailom javili da je "nedobavljivo". Aha, sigurno je nedobavljivo. Može li se, iz iskustva, išta oko toga napraviti? Nije da mi hitno treba napajanje.

Veli nek im se javim i velim želim li nešto drugo odabrati iz ponude ili da storniraju narudžbu. Heh, što ako im se ne javim? 

 

Isprike na dozi soli, radovao sam se kaj sam naišo na dobru ponudu.

How do you want to do this?
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2024 19:50 (Apocalypso722).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice