Xfire na hrvatskom?

poruka: 37
|
čitano: 8.729
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Xfire
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

                                                                             ******XFIRE NA HRVATSKOM******

                                                                                               ****BETA****

 

Posjetite naš web:www.xfirenahr.tk

 

Kritike,pohvale i sve ostalo mozete poslati na mail: xfirenahr@topservice.com

 

 

U ovom projektu su sudjelovali Skizzy,xDinichx,Slash666,Filip21

 

 

Download: (BETE)

 

 

Dostupan USKORO!

 

 

Ovaj prijevod je besplatan te je zabranjeno bilo kakavo prodavanje,micanje copyright znaka te prezentiranja prijevoda kao svojeg.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2010 14:42 (Skizzy).
 
15 0 hvala 13
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Samo daj,dugo ga koristim,znam engleski puno ali bi bilo super da je na hrvatskom,svaka cast na ideji

 

p.s - ak trebas pomoc za bilo sta samo me dodaj na xfire i na raspolaganju sam ti ( 16huntercro )

Jazavac
Moj PC  
4 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Također :D xfire: jeanlemans ako treba šta dodaj... isto tečno engleski govorim :D

 
5 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Ok,sutra cemo pocet pa cu vas add na xfire...

Pa bi mogli to poslat na xfire da to dodaju u instalaciju :D

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Evo posto zelim da ovo  napravimo zajedno  podijelio sam poslove :D

 

Slike ispod koje je vase ime to ak hocete prevedite :D

 

Rok: Pa mislim da je dosta do sutra za navecer ovo :D

 

Ako hocete nesto drugo prevest PM me ...

 

Svoj prijevod samo tu napisite :D

 

Ovo cu ja... :D Ovo cu ja... :D
xDinichx ovo ak os ti :D xDinichx ovo ak os ti :D
I devil ti ovo :D ak os I devil ti ovo :D ak os
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 20:08 (Skizzy).
 
2 0 hvala 3
15 godina
offline
Xfire na hrvatskom?

mogu ja nesto prevest? bas bih volio

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Ok sad cu nes nac sec

evo ovo ak oces ovo je sljedece na redu :D evo ovo ak oces ovo je sljedece na redu :D
Slash evo :D Slash evo :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 20:14 (Skizzy).
 
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Jel bi i ja mogo nešto?

EDIT: evo prijevoda

 

Omogući X-fire u igri

 

Tipkovničke kratice

 

Xfire u igri

Način za uređivanje

Prozor za razgovor

Internet pretraživač

Slika trenutnog ekrana

Video

Emitiranje

Glazbeni svirač

  Vrati izvorne postavke

Web kamera

 

Uf, hrvatski je u ku*cu :D :D

hmda
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 20:24 (Slash 666).
Moj PC  
5 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Pozdrav :D evo ja ću ovo prevesti što si mi dao...

Reproduciraj zvuk

  Primljene i poslane poruke

  Primljene poruke za vrijeme igranja

  Prijava i odjava prijatelja

  Ulazak ili izlazak iz chat sobe

  Primanje i slanje zvučnih razgovora

  Snimanje screena u igri

 

Glazbeni status

  Prilagodi:

                                                          Vrati na zadano

 

 

Možda sam nešto fulao, ako netko ima neki ispravak neka napiše pa ispravim poruku mislim da ovo snimanje screena u igri nisam baš kako treba preveo xD

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 20:24 (xDinichx).
 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Xfire na hrvatskom?

sta ne bi bilo lakse podjeliti nam svakom komad teksta iz lang file-a, nego ovako sam slika prevodit

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire na hrvatskom?

eto ja preveo, u editu je sve

hmda
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Ok sad cu ja to postavljat :D

 

EDIT: mind ak os mogu ti ja text samo dat

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 20:28 (Skizzy).
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Xfire na hrvatskom?

daj ajde, sta god imas

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Al, eto, probaj uskladit. Vidio sam da se razlikuju Restore defaults prijevodi kod mene i xDinichx-a.

hmda
Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Evo drugacije ti nemogu dat iz langa :(

 

   CONTROL "Show nicknames when available", 1102, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 19, 237, 8
   CONTROL "My nickname:", 1104, STATIC, SS_LEFT | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_GROUP, 14, 29, 238, 8
   CONTROL "", 1105, EDIT, ES_LEFT | ES_AUTOHSCROLL | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_BORDER | WS_TABSTOP, 14, 40, 119, 13
   CONTROL "Show my offline friends", 1044, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 78, 237, 8
   CONTROL "", 1108, COMBOBOX, CBS_DROPDOWNLIST | CBS_SORT | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_VSCROLL | WS_TABSTOP, 14, 111, 238, 68
   CONTROL "Automatically launch Xfire when I startup my computer", 1143, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 146, 238, 13
   CONTROL "Start minimized", 1114, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 159, 238, 10
   CONTROL "When a friend logs on or off", 1153, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 190, 237, 10
   CONTROL "When a download starts or finishes", 1269, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 201, 238, 10
   CONTROL "Preferred Language", -1, BUTTON, BS_GROUPBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE, 7, 98, 252, 32
   CONTROL "Nicknames", -1, BUTTON, BS_GROUPBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE, 7, 7, 252, 53
   CONTROL "Offline Friends", -1, BUTTON, BS_GROUPBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE, 7, 66, 252, 26
   CONTROL "Startup", -1, BUTTON, BS_GROUPBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE, 7, 136, 252, 37
   CONTROL "Notification Alerts", -1, BUTTON, BS_GROUPBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE, 7, 179, 252, 36
   CONTROL "Advanced...", 1321, BUTTON, BS_PUSHBUTTON | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 7, 230, 10

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Xfire na hrvatskom?
Skizzy kaže...

Evo drugacije ti nemogu dat iz langa :(

 

    CONTROL "Show nicknames when available", 1102, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 19, 237, 8
    CONTROL "My nickname:", 1104, STATIC, SS_LEFT | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_GROUP, 14, 29, 238, 8
    CONTROL "", 1105, EDIT, ES_LEFT | ES_AUTOHSCROLL | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_BORDER | WS_TABSTOP, 14, 40, 119, 13
    CONTROL "Show my offline friends", 1044, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 78, 237, 8
    CONTROL "", 1108, COMBOBOX, CBS_DROPDOWNLIST | CBS_SORT | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_VSCROLL | WS_TABSTOP, 14, 111, 238, 68
    CONTROL "Automatically launch Xfire when I startup my computer", 1143, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 146, 238, 13
    CONTROL "Start minimized", 1114, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 159, 238, 10
    CONTROL "When a friend logs on or off", 1153, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 190, 237, 10
    CONTROL "When a download starts or finishes", 1269, BUTTON, BS_AUTOCHECKBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 14, 201, 238, 10
    CONTROL "Preferred Language", -1, BUTTON, BS_GROUPBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE, 7, 98, 252, 32
    CONTROL "Nicknames", -1, BUTTON, BS_GROUPBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE, 7, 7, 252, 53
    CONTROL "Offline Friends", -1, BUTTON, BS_GROUPBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE, 7, 66, 252, 26
    CONTROL "Startup", -1, BUTTON, BS_GROUPBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE, 7, 136, 252, 37
    CONTROL "Notification Alerts", -1, BUTTON, BS_GROUPBOX | WS_CHILD | WS_VISIBLE, 7, 179, 252, 36
    CONTROL "Advanced...", 1321, BUTTON, BS_PUSHBUTTON | WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_TABSTOP, 7, 230, 10

  evo do ujutro cu ti posta ovo prevedeno

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Ok :D

 

Evo ako neko ima xfire neka malo gleda po njemu pa vidi sta bi mogo prevest pa nek posta :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 20:40 (Skizzy).
 
2 0 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Xfire na hrvatskom?

dobra ideja!!Smijeh

xDDD
 
3 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Evo jedan ss

Evo polako i sve cemo mi prevest :D Evo polako i sve cemo mi prevest :D
Jos jedan ss Jos jedan ss
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2010 17:00 (Skizzy).
 
8 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

kako vas projekt napreduje? Smijeh

92% djece slusa NARODNU muziku.Ako i ti (kao i JA) pripadas u onih 8% koji ne slusaju narodnjake stavi ovo u svoj potpis!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Od danas cu nastavit jel sam imo problema s t-comom xD pa nisam imo net.

 

Koliko im treba da zamjene crknuti ruter -.-"

 
6 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

I ja sam tu za pomoć vam oko prijevoda, reci tu kaj treba il me dodaj na xf: filipp21

 

Moj PC  
5 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Evo prvo oprostite sto cekate toliko imao sam problema s kompom pa s netom da sad ne nabrajam.

 

Najvise sam zapeo zato jel sam moro dodavati jos neke skripte u prijevod jel se crasho xfire

 

Prijevod bi trebao biti gotov u sljedeca dva tri dana.

 

Kontaktirao sam ove s xfire i rekli su kad zavrsim da im posaljem prijevod pa da ce ga obradit i stavit u instalaciju samo neznam koliko ce to trajat.

 

Dakle sutra bi trebo jedno dvoje ljudi da mi jos pomognu zavrsit po mogucnosti neke koji znaju jako dobro engleski te imaju xfire,nemogu sam jel ima stvarno previse.

 

Jos neznam kako da napravim instalaciju da napravi jos jedan xfire folder koji je na hrvatskom i nema veze s ovima ili da zamijeni ovaj xfire predlozite mi hvala.

 

I neznam sta da stavim pod copyright nemgou nabrajat sve koji su ovo radili jel nece stat jel glupo mi je da mi napravimo ovo i onda neko skine i kaze da je ono ovo preveo pa bi molio neke prijedloge.

 

 

edit: naso ljude

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2010 5:40 (Skizzy).
 
2 0 hvala 3
14 godina
offline
Xfire na hrvatskom?

copyright Bug-ovci?

Moj PC  
5 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Imam jedno malo pitanje kako ovo prevest Getting Login Salt.

Tu sam jedino zapeo.

 

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire na hrvatskom?

Početak prijave?

Tehničar za Računalstvo
15 godina
protjeran
offline
RE: Xfire na hrvatskom?
Salt ti je kod koji server šalje aplikaciji da bi potvrdio autenticnost korisnika, tako da možeš prevesti npr

Dobivam kod prijave
http://apazinjan3d.webs.com/index.html
13 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire na hrvatskom?

da al bi onda cudno zvucalo.....ono Dobivam kod prijave,sto?mozda ce neki misliti dodatne sate :D

Tehničar za Računalstvo
15 godina
protjeran
offline
RE: Xfire na hrvatskom?
Može onda staviti npr
Provjeravam autentikaciju
Provjeravam prijavu
Potvrdjujem prijavu

Nešto tako ;)
http://apazinjan3d.webs.com/index.html
14 godina
neaktivan
offline
Xfire na hrvatskom?

Ok hvala na pomoći

 

P.S male izmjene na prvom prozoru

 

EDIT:Stranicu još necemo otkrivat jel je u užasnom stanju :S

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 21:11 (Skizzy).
 
3 0 hvala 3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Xfire
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice