Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.630.458
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...
Patrick_cro kaže...

Igranje fps ili rts na konzolama mi ne pada na pamet, a esports igre igra vise ljudi nego sta ti mislis. Tak da ta tvoja izjava igraju samo kinezi nemaju ama bas nikakve veze

 Meni ima, nisam kinez niti igram esports igre niti imam potrebe prelaziti sa G4560 

Nabrojao si samo neke AAA fransize koje ja i ne igram. Imas indie/low budget igara na pc-u koliko ti srce zeli. To sta pricas je isto ko kad mi ekipa kaze da nema vise dobrih filmova a to su zakljucili po programu je*enog cinestara. Dakle, tebi dobre igre prolaze ispod radara... 

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
XXX kaže...
Patrick_cro kaže...

Igranje fps ili rts na konzolama mi ne pada na pamet, a esports igre igra vise ljudi nego sta ti mislis. Tak da ta tvoja izjava igraju samo kinezi nemaju ama bas nikakve veze

 Meni ima, nisam kinez niti igram esports igre niti imam potrebe prelaziti sa G4560 

Nabrojao si samo neke AAA fransize koje ja i ne igram. Imas indie/low budget igara na pc-u koliko ti srce zeli. To sta pricas je isto ko kad mi ekipa kaze da nema vise dobrih filmova a to su zakljucili po programu je*enog cinestara. Dakle, tebi dobre igre prolaze ispod radara... 

 Pls daj mi par dobrih naslova da odigram... Ne znam više što bih igrao na pc-u.. na MP mi se više ne troši vrijeme..

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

Pls daj mi par dobrih naslova da odigram... Ne znam više što bih igrao na pc-u.. na MP mi se više ne troši vrijeme..

Ako nisi, odigraj novi Wolfenstein, Tomb Raidere, Batman serijal, Far Cry 5, Metro serijal, itd itd... Ima toga da ne možeš niti nabrojati, sumnjam da itko od nas ima toliko vremena.

 

EDIT: Evo pade mi na pamet još i NieR: Automata od boljih, te recimo Resident Evil zadnji. Prey novi nije loš, Divinity serijal ako voliš, Torment Tides of Numenara... itd itd.

 

Naravno, ne spominjem MP igre kako si rekao.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 13:08 (mrsmith).
14 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ja sad igram Dishonored 2, prije toga sam igrao Xcom 2 i Divinity Original Sin 2. Sad dolaze i Pillarsi 2, a planiram odigrat Subnauticu i Into the breach. FF15 isto...

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mrsmith kaže...
toxic kaže...

Pls daj mi par dobrih naslova da odigram... Ne znam više što bih igrao na pc-u.. na MP mi se više ne troši vrijeme..

Ako nisi, odigraj novi Wolfenstein, Tomb Raidere, Batman serijal, Far Cry 5, Metro serijal, itd itd... Ima toga da ne možeš niti nabrojati, sumnjam da itko od nas ima toliko vremena.

 

EDIT: Evo pade mi na pamet još i NieR: Automata od boljih, te recimo Resident Evil zadnji. Prey novi nije loš, Divinity serijal ako voliš, Torment Tides of Numenara... itd itd.

 

Naravno, ne spominjem MP igre kako si rekao.

 Ok.

Wolfenstain novi nisam prošao, prvi sam probao nije mi se svidio. Batman serijal cijeli prošao. Far Cry zaustavio se ne Primalu i ne sviđa mi se više. Metro sam kretao igrat u nekoliko navrati  i jednsotavno nikada nisam završio (možda bih mogao ponovo krenut)

Nier Automata nije moj tip/probao obrisao (mislim da sam probao igrti na 4k još kad sam imao gtx 1070 pa mi je radilo kilavo). Resident Evil cijeli serijal sam prošao ukljucujuci zadnji. Ova dva zadnja naslova nisam probao.

TomB Radiere sve zarvšio i takve igre mi se najviše sviđaju osim RTSova, ima li poput Tomba išta još?

 

Evil Within 2 moram završit imam i Gears of War4 i Forzu 7 također.. Naslova ima ali bogami me ne drže, možda jedino Metro nemam pojma zašto sam odustao...

Danas me čeka ovaj novi  Battletech pa ću probati jel valja taj RTS išta.. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Ja sad igram Dishonored 2, prije toga sam igrao Xcom 2 i Divinity Original Sin 2. Sad dolaze i Pillarsi 2, a planiram odigrat Subnauticu i Into the breach. FF15 isto...

 Primjerio sam da je ovo tvoj žanr, pa Pillarsi 1 vs Tyranny vs Tides of Numenura, šta preporučaš i podržava li gamepad išta od ovog 

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Ja sad igram Dishonored 2, prije toga sam igrao Xcom 2 i Divinity Original Sin 2. Sad dolaze i Pillarsi 2, a planiram odigrat Subnauticu i Into the breach. FF15 isto...

 Ok Tnx. Dishonored 2 niti prvi nisam probao, dobra igra? Priča me zanima neki skill up postoji u igri? 

Xcom 2 imam doma ali bez updejta i nisam uspio proći potrošio sam na igru hrpu sati - prošao si je ?..  Uglavnom vidim da imaš drugačiji stil i to lajkam.. Meni je bitna priča i ako nema ono nešto odustanem vrlo brzo..

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...
TomB Radiere sve zarvšio i takve igre mi se najviše sviđaju osim RTSova, ima li poput Tomba išta još?

Hmm ovako iz glave mi na pamet jedino padaju Assassin's Creedovi, Hitmani, Prince of Persia i hmm eventualno Just Cause serijal. Nije ista tematika, ali isti stil igre.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mrsmith kaže...
toxic kaže...
TomB Radiere sve zarvšio i takve igre mi se najviše sviđaju osim RTSova, ima li poput Tomba išta još?

Hmm ovako iz glave mi na pamet jedino padaju Assassin's Creedovi, Hitmani, Prince of Persia i hmm eventualno Just Cause serijal. Nije ista tematika, ali isti stil igre.

Eh kad smo kod AC, niti jedan nisam prošao a niti dugo igrao :( dok sam u POP-u guštao nekad davno.

 

14 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ja sam npr. ljubitelj rpg-ova, strategija na poteze i simulacija voznje. I sta bi ja radio sa fakin plejkom? Igrao onu sprdacinu od gran turisma?

12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Ja sad igram Dishonored 2, prije toga sam igrao Xcom 2 i Divinity Original Sin 2. Sad dolaze i Pillarsi 2, a planiram odigrat Subnauticu i Into the breach. FF15 isto...

 Mile...Jel radiš ti šta u životu ?


Da je meni barem toliko vremena.

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Ja sam npr. ljubitelj rpg-ova, strategija na poteze i simulacija voznje. I sta bi ja radio sa fakin plejkom? Igrao onu sprdacinu od gran turisma?

 Onda si igrao HOMM serijal, ja neki dan ponovo instalirao najnoviji ali niti jedan ko troja

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...
ansha kaže...

Ja sam npr. ljubitelj rpg-ova, strategija na poteze i simulacija voznje. I sta bi ja radio sa fakin plejkom? Igrao onu sprdacinu od gran turisma?

 Onda si igrao HOMM serijal, ja neki dan ponovo instalirao najnoviji ali niti jedan ko troja

Meni je HOMM serijal prilično drag :) Iako, ni jedan nastavak nakon trojke jednostavno nema čar. Sedmica me malo povukla ali nije dugo trajalo ..moram priznati da mi je na kraju čak i petica bolja nego to... ma nema do trojke definitivno.

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
DarthMarkus kaže...
ansha kaže...

Ja sad igram Dishonored 2, prije toga sam igrao Xcom 2 i Divinity Original Sin 2. Sad dolaze i Pillarsi 2, a planiram odigrat Subnauticu i Into the breach. FF15 isto...

 Mile...Jel radiš ti šta u životu ?


Da je meni barem toliko vremena.

Za povrsno proc ovih 6-7 igara ce mi trebat oko godinu dana, prosjecno igram pola sata dnevno, ne vise...

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...
ansha kaže...

Ja sam npr. ljubitelj rpg-ova, strategija na poteze i simulacija voznje. I sta bi ja radio sa fakin plejkom? Igrao onu sprdacinu od gran turisma?

 Onda si igrao HOMM serijal, ja neki dan ponovo instalirao najnoviji ali niti jedan ko troja

Kako ne, meni 4-vorka najbolja a dvojka najdraza..

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Za povrsno proc ovih 6-7 igara ce mi trebat oko godinu dana, prosjecno igram pola sata dnevno, ne vise...

Dobar si. Ja sam skoro uhvatio vremena igrati prekjučer sat vremena, opet skoro jučer navečer sat vremena... ma igram skoro svaki dan

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
XXX kaže...
Patrick_cro kaže...

Igranje fps ili rts na konzolama mi ne pada na pamet, a esports igre igra vise ljudi nego sta ti mislis. Tak da ta tvoja izjava igraju samo kinezi nemaju ama bas nikakve veze

 Meni ima, nisam kinez niti igram esports igre niti imam potrebe prelaziti sa G4560 

Nabrojao si samo neke AAA fransize koje ja i ne igram. Imas indie/low budget igara na pc-u koliko ti srce zeli. To sta pricas je isto ko kad mi ekipa kaze da nema vise dobrih filmova a to su zakljucili po programu je*enog cinestara. Dakle, tebi dobre igre prolaze ispod radara... 

 Stalno i pričam o visokobudžetnim AAA naslovima kaakvih je na PC-u sve manje. To kaj ti ili ja smatramo da je dobro/loše je drugi par rukava...u rangu šupka, ima ga svatko 

15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Auu ja sam se mozda malo preracunao jer sam natrpan stalno s ps4, nintendo i xbox ekskluzivama kad ono na pc-u sam zaboravio cijelo Total War serijal, Anno također...

A dolaze neki super naslovi

 

Escape from Tarkov (igra itko betu?), System Shock dolazi,  Age of Empires 4 dolazi itd.. ima tu par dobrih naslova koji su samo za PC

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

 Stalno i pričam o visokobudžetnim AAA naslovima kaakvih je na PC-u sve manje. To kaj ti ili ja smatramo da je dobro/loše je drugi par rukava...u rangu šupka, ima ga svatko 

Pa pricamo kome se od nas sta svidja, meni je svaka konzola jednako uzbudljiv komad hardwarea kao vesh masina. Ajde cijenim jedino nintendo, plejstejsn je i onako izmisljen da bi siroke mase ne-gejmera postali ko bajage gejmeri.

 

A odakle ti uopce to da je sve manje AAA naslova? I usput definiraj AAA naslov...

 

 

12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
DarthMarkus kaže...
ansha kaže...

Ja sad igram Dishonored 2, prije toga sam igrao Xcom 2 i Divinity Original Sin 2. Sad dolaze i Pillarsi 2, a planiram odigrat Subnauticu i Into the breach. FF15 isto...

 Mile...Jel radiš ti šta u životu ?


Da je meni barem toliko vremena.

Za povrsno proc ovih 6-7 igara ce mi trebat oko godinu dana, prosjecno igram pola sata dnevno, ne vise...

 Kako ? Za tu dozu restrikcije trebaš bit mentalni robocop, bokte...

15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

A cuj to je 15 sati mjesecno

Taman za 1 igru..

dakle moze odigrati sigurno 10 godisnje :)

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
DarthMarkus kaže...
ansha kaže...

Za povrsno proc ovih 6-7 igara ce mi trebat oko godinu dana, prosjecno igram pola sata dnevno, ne vise...

 Kako ? Za tu dozu restrikcije trebaš bit mentalni robocop, bokte...

Ma ne igram po pola sata naravno, 5 dana ne igram pa jedan igram 2-3h... Prosjek je valjda malo vise od pola sata, 45min recimo...

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

A cuj to je 15 sati mjesecno

Taman za 1 igru..

dakle moze odigrati sigurno 10 godisnje :)

Je, svakako, u divinity sam ulupao preko 100h... 

 

14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

u nedjelju sam kod frenda imao "predivno" gaming iskustvo na fx8320, majko mila koji je to drlog od procesora, to ne nemože BF1 u TDM držati 60fps lock, tragedija....

privjesak je za te drloge klokani 7980xe klokan na 5Ghz 

vjerovatno je usporedivo sa gaming iskustvom na r3 1200 

 Slazem se da je veci drlog hahah stim jos da g4560 dobijes za 330kn trenutno best buy dual core procesor sto kod amd nemozes nista dobiti u toj punudi 

AMD AntiBoy
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
A odakle ti uopce to da je sve manje AAA naslova? I usput definiraj AAA naslov...

 

 

 Definicija bi bila; AAA naslov valja.

 

A ima ih sve manje jer ja tako kažem.

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

u nedjelju sam kod frenda imao "predivno" gaming iskustvo na fx8320, majko mila koji je to drlog od procesora, to ne nemože BF1 u TDM držati 60fps lock, tragedija....

privjesak je za te drloge klokani 7980xe klokan na 5Ghz 

vjerovatno je usporedivo sa gaming iskustvom na r3 1200 

Lazes i izmisljas.

Imao sam i ja i XXX FX 83XX sa rx 470 i bez problema ti drzi 60fps +

 

Osim ako frendu nisi uvalio onu sprdnju od Zotać grafe, to je drugo 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

 

 Definicija bi bila; AAA naslov valja.

 

A ima ih sve manje jer ja tako kažem.

Eto, sad mi nabroji te AAA strategije, rpg-ove i simulacije voznje na plejki tako da je i ja kupim...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
XXX kaže...

 

 Definicija bi bila; AAA naslov valja.

 

A ima ih sve manje jer ja tako kažem.

Eto, sad mi nabroji te AAA strategije, rpg-ove i simulacije voznje na plejki tako da je i ja kupim...

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
chaselol kaže...
lav1000 kaže...

u nedjelju sam kod frenda imao "predivno" gaming iskustvo na fx8320, majko mila koji je to drlog od procesora, to ne nemože BF1 u TDM držati 60fps lock, tragedija....

privjesak je za te drloge klokani 7980xe klokan na 5Ghz 

vjerovatno je usporedivo sa gaming iskustvom na r3 1200 

Lazes i izmisljas.

Imao sam i ja i XXX FX 83XX sa rx 470 i bez problema ti drzi 60fps +

 

Osim ako frendu nisi uvalio onu sprdnju od Zotać grafe, to je drugo 

 Igrao onu betu 2-3 dana, ona pustinjska mapa sa max brojem igrača i radila je super u DX11 modu, nikavi dropovi ispod 60 fpsa sa FX-om na 4.4 i RX 470.

 

G4560 i FX 8320 su tu negdje u gamingu, neke igre više pašu jednom, druge drugom. Platio FX-a 1200 kn i nakon pune tri godine prodao ga u roku keks za nekih 700-800+ naravno dodatno za MBO i ram, uglavnom prešao bez nadoplate na privjesak. Da sad idem prodavati privjeska+MBO brijem da bi išlo daleko teže.

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...
ansha kaže...
XXX kaže...

 

 Definicija bi bila; AAA naslov valja.

 

A ima ih sve manje jer ja tako kažem.

Eto, sad mi nabroji te AAA strategije, rpg-ove i simulacije voznje na plejki tako da je i ja kupim...

 

 

Nema tu ni rpg-a, ni strategije, ni simulacije voznje. Upravo so potvrdio moju poantu...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice