Čilat

poruka: 15
|
čitano: 19.403
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Čilat
pitanje

Što znači čilat??? 

tema je glupa ali nisam znao kamo da postam pitanje.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
neaktivan
offline
Čilat

hehe... ako ovo nije neka zezancija, onda i odgovor bio - lagano uzivati u trenutku, ili engl. chill - ohladiti... a chill out je muzika za takve trenutke.

"Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno" Ulrike Meinhof
15 godina
neaktivan
offline
Čilat

Prošetaš 6-7 km po suncu onako oko 1-2 popodne... sjedneš u kafanu i naručiš bijelu kavu, bez pijene i 3dl hladne limunade. To je čil

Fala ti majko što nisam gejmer!
16 godina
offline
RE: Čilat
Sjesti s frendom u dvorište uz hladnu pivicu poslije dugog radnog dana. To je chillanje.

Zapravo, svatko ima svoju definiciju, i sve su točne, uglavnom kužiš o čemu pričamo.
Igrica, igrica, igrica, igrica, igrica... Get over it!
16 godina
offline
Čilat

Nakon iscrpljujućeg plivanja/sunčanja/za*ebancije s frendovima na plaži i vrućini se sjedneš u kafić (po mogućnosti isto na plaži/rivi) i gledaš zalazak sunca uz blagi vjetrić iz guuuste hladovine.....   ČIIIIIL BRATEEEE!

 

 

  Šora me ljeto i more faza....  Smijeh

"Ljudi seru govna, pčela sere med!"
15 godina
offline
Čilat
autorov komentar

super thx.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
offline
RE: Čilat
zv'jer2 kaže...

Nakon iscrpljujućeg plivanja/sunčanja/za*ebancije s frendovima na plaži i vrućini se sjedneš u kafić (po mogućnosti isto na plaži/rivi) i gledaš zalazak sunca uz blagi vjetrić iz guuuste hladovine.....   ČIIIIIL BRATEEEE!

 Fali ti pivo u cijeloj toj priči :)
www.linuxzasve.com
16 godina
neaktivan
offline
Čilat
prihvaćeno rješenje

mOja definicija : Nakon jutra provedenog u Zagrebu, tuckaranja sa HŽ-om, nakon toga cijelo popodne na miješalici, onda pod tuš da ispereš sav znoj sa sebe. I nakon toga se zavališ vani na terasu, uzmeš si pivu/babmus/gemišt i uz svježe ubrane trešnje i jagode brojiš zvijezde na nebu...

Mrzim svoj nick... al kaj je tu je ne mogu ga mijenjati...
16 godina
offline
RE: Čilat
ambivalent kaže...
zv'jer2 kaže...

Nakon iscrpljujućeg plivanja/sunčanja/za*ebancije s frendovima na plaži i vrućini se sjedneš u kafić (po mogućnosti isto na plaži/rivi) i gledaš zalazak sunca uz blagi vjetrić iz guuuste hladovine.....   ČIIIIIL BRATEEEE!

 Fali ti pivo u cijeloj toj priči :)
 Piće nek si umetne onaj koji si zamišlja ovo što sam napisao Osmijeh

U mom slučaju hlaaaadni Heineken.
"Ljudi seru govna, pčela sere med!"
15 godina
offline
Čilat
autorov komentar

može lock.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čilat
Matatata krele od zanata kaže...

može lock.

 Ne može! ...Čilaj se prvo! :D
15 godina
offline
RE: Čilat
autorov komentar
Luka kaže...
Matatata krele od zanata kaže...

može lock.

 Ne može! ...Čilaj se prvo! :D
 ma već čilam. xD
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
neaktivan
offline
Čilat

Kaj se tiče "čilanja", to je ujedno stil, pravac ili groove u muzici.Dakle glazba opuštajućeg, relaksirajućeg izričaja. Dobra nakon intelektualnog naprezanja.Cool

14 godina
neaktivan
offline
Čilat

Ili kad ti neko kaže "čilat" (chill out)--o'ladi malo

15 godina
neaktivan
offline
Čilat
prihvaćeno rješenje

Čilat ukratko znači kad hladiš jaja ili cooliraš na plaži i uz sve to piješ hladno pivo...... Smijeh

Be NooB To Be Cool...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice