Komentari osobnog stava forumaša

poruka: 83
|
čitano: 8.529
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Osobni stav forumaša
15 godina
odjavljen
offline
Komentari osobnog stava forumaša

Ovdje komentirajte temu "Osobni stav forumaša" (http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/osobni-stav-forumasa/105198.aspx).

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 23:09 (vexx5555).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
vexx5555 kaže...

Ovdje komentirajte temu "Osobni stav forumaša".

Komentiram...

Zar je uopce komentirat neciji stav?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
HotRod402 kaže...

Komentiram...

Zar je uopce komentirat neciji stav?

 Ako netko hoće komentirat, neka komentira radije ovdje da ne spama temu.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
offline
Komentari osobnog stava forumaša

Izuzetno mi je drago da si pokrenuo temu s osobnim stavom forumaša.

 

Pa da krenemo s komentarima:

 

- Komunikacija danas, komunikacija sutra

Slaganje s tvojim stavom sam potvrdio s TU-pom. Osobno mi se čini da danas informacije imaju izuzetno kratak rok trajanja. Da li je to zbog velike količine raznih vrsta medija koje nas bombardiraju istima, ispirajući svaki četvrt informaciju (polu bi bilo previše) i na taj način zamagljuju bitne stvari. Po meni jedina informacija u zadnjih deset godina koja je imala produljeni rok trajanja je rušenje tornjeva WTC-a. Sve druge su se nekako izgubile trajale su jedan dva dana i padale u zaborav ( A.W.: svatko ima svojih 5 minuta slave). Izgleda da ubrzanje izmjene informacija nužno dovodi do prevelikog šuma u kanalima (prevelikog broja informacija) i da ljudi nekako sve teže izdvajaju bitno od nebitnog.

 

Ni naš pristup EU-u više nije nek važna informacija, tko se još sjeća radnica Kamenskog i ostlih koji su prosvjedovali. Nekako ne vjerujem da im je danas puno bolje.

 

- Skok

Fascinantno je to kako se, u vremenu kraćem od ljudskog vijeka Doma imam još kazetaš i neke kazete. Ni ne sjećam se kada sam ih zadnji put puštao. Kompletna kolekcija bi stala na malo veći USB. 

 


@vexx5555: nadam se da nisam odstupio od tvoje zamisli. Imam neke ideje u glavi pa se nadam da ću nabaciti koji uradak i u glavnoj temi.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
mario.L_hr kaže...

 

 

Slaganje s tvojim stavom sam potvrdio s TU-pom. Osobno mi se čini da danas informacije imaju izuzetno kratak rok trajanja. Da li je to zbog velike količine raznih vrsta medija koje nas bombardiraju istima, ispirajući svaki četvrt informaciju (polu bi bilo previše) i na taj način zamagljuju bitne stvari. Po meni jedina informacija u zadnjih deset godina koja je imala produljeni rok trajanja je rušenje tornjeva WTC-a. Sve druge su se nekako izgubile trajale su jedan dva dana i padale u zaborav ( A.W.: svatko ima svojih 5 minuta slave). Izgleda da ubrzanje izmjene informacija nužno dovodi do prevelikog šuma u kanalima (prevelikog broja informacija) i da ljudi nekako sve teže izdvajaju bitno od nebitnog.

 

Ni naš pristup EU-u više nije nek važna informacija, tko se još sjeća radnica Kamenskog i ostlih koji su prosvjedovali. Nekako ne vjerujem da im je danas puno bolje. 


@vexx5555: nadam se da nisam odstupio od tvoje zamisli. Imam neke ideje u glavi pa se nadam da ću nabaciti koji uradak i u glavnoj temi.

 Problem je u tome da se određene informacije pojave i budu "prebrisane" nekim drugima kako bi se pomoću njih skrenula pozornost mase.

 

Npr. ptičja gripa, svinjska kuga, curenje naftne bušotine u Meksičkom zaljevu, E Coli-sve važne vijesti su postojale određeno vrijeme, a onda su zaboravljene jer je Lady Gaga izdala novi album ili zato jer se justin Bieber ošišao. Kontrola mase i ništa drugo.

 

Prvenstveno sam želio pričati o samim načinima komuniciranja, no morao sam pojasniti i problematiku o samom toku informacija jer je to sve ipak ista stvar.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 23:08 (vexx5555).
13 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
vexx5555 kaže...

 Problem je u tome da se određene informacije pojave i budu "prebrisane" ekim drugima kako bi se pomoću njih skrenula pozornost mase.

 

Npr. ptičja gripa, svinjska kuga, curenje naftne bušotine u Meksičkom zaljevu, E Coli-sve važne vijesti su postojale određeno vrijeme, a onda su zaboravljene jer je Lady Gaga izdala novi album ili zato jer se justin Bieber ošišao. Kontrola mase i ništa drugo.

 

Prvenstveno sam želio pričati o samim načinima komuniciranja, no morao sam pojasniti i problematiku o samom toku informacija jer je to sve ipak ista stvar.

Shvatio sam poantu ali mi se čini jako važnim naglasiti da je u današnje vrijeme rok trajanja informacije kratak. Osim ako nije 9/11 koji je još uvijek u tijeku (Irak, Afganistan,....).

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
15 godina
offline
Komentari osobnog stava forumaša

Evo posto me obrisalo iz one teme, evo me u ovoj temi :)

 

Tamo sam napisao da niste ni blizo Olegovog, Draginog i ostlaih osobonih stavova, te da ste na razini one tetke koja je svasta namlila u hrpu teksta bez glave i repa. Ostavite se coravog posla :)

... bit cu ja i gori!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
tnakir kaže...

Evo posto me obrisalo iz one teme, evo me u ovoj temi :)

 

Tamo sam napisao da niste ni blizo Olegovog, Draginog i ostlaih osobonih stavova, te da ste na razini one tetke koja je svasta namlila u hrpu teksta bez glave i repa. Ostavite se coravog posla :)

 

Zašto forumaši ne bi imali osobni stav ? 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
15 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
tnakir kaže...
Tamo sam napisao da niste ni blizo Olegovog, Draginog i ostlaih osobonih stavova

A tko uopće želi biti poput njih?{#}

World Championships: 7, GP started: 276, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,467
15 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
F1-IVO kaže...
tnakir kaže...
Tamo sam napisao da niste ni blizo Olegovog, Draginog i ostlaih osobonih stavova

A tko uopće želi biti poput njih?{#}

Ja. Zelim bit nadrkan, zlocest i pun cinizma kao Oleg :)

... bit cu ja i gori!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
tnakir kaže...
Ja. Zelim bit nadrkan, zlocest i pun cinizma kao Oleg :)

Pitaj ga za instrukcije.

World Championships: 7, GP started: 276, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,467
15 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
F1-IVO kaže...
tnakir kaže...
Ja. Zelim bit nadrkan, zlocest i pun cinizma kao Oleg :)

Pitaj ga za instrukcije.

Vjerujem da ima copyright tako da nista od toga :)

Svatko ima svog idola, neko Ronalda, neko Shummija. Ja imam Olega :)

... bit cu ja i gori!!!
16 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
woodgamesfx kaže...

Zašto forumaši ne bi imali osobni stav ?

Dapače, al fali stava, kako je tnakir napisao u postu koji sam obrisao. :)

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
tnakir kaže...
F1-IVO kaže...
tnakir kaže...
Ja. Zelim bit nadrkan, zlocest i pun cinizma kao Oleg :)

Pitaj ga za instrukcije.

Vjerujem da ima copyright tako da nista od toga :)

Svatko ima svog idola, neko Ronalda, neko Shummija. Ja imam Olega :)

Evo ti idealne prilike da vidimo što si do sad naučio od svog idola{#}

Npr ako je nekom idol Ronaldo, onda taj pokušava naučiti neke trikove od njega, naučiti igrati poput njega, daj ti onda napiši tekst poput olega{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
15 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
Danny_HR kaže...
woodgamesfx kaže...

Zašto forumaši ne bi imali osobni stav ?

Dapače, al fali stava, kako je tnakir napisao u postu koji sam obrisao. :)

Upravo tako, nije poanta napisati roman toka svijesti, vec uhvatiti nekakav dogadjaj/stvar ili sto vec i o tome napisati svoje misljenje.

Npr "Bug - osobni stav". Ja mislim da je Bug u zadnje vrijeme u banani, pogotovo portal. I sad bi ja tu napisao bar 2 stranice zasto ja mislim da je to tako, ali nezalost nemam volje ni vremena.

 

@Rooswelt... ne zelim... da ne ispadne da je ucenik nadmasio ucitelja {#} (ROFL... NHF Oleg... just kidding)

... bit cu ja i gori!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 10:00 (tnakir).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
Danny_HR kaže...
woodgamesfx kaže...

Zašto forumaši ne bi imali osobni stav ?

Dapače, al fali stava, kako je tnakir napisao u postu koji sam obrisao. :)

 

F1-IVO je napisao dobar osobni stav u temi, ne kužim što fali istome ?

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
15 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
woodgamesfx kaže...

 

F1-IVO je napisao dobar osobni stav u temi, ne kužim što fali istome ?

Ocito ne kuzis cemu sluzi rubrika Osobni stav.

... bit cu ja i gori!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
tnakir kaže...
woodgamesfx kaže...

 

F1-IVO je napisao dobar osobni stav u temi, ne kužim što fali istome ?

Ocito ne kuzis cemu sluzi rubrika Osobni stav.

 

Bit će da ne, ali ovo mi je OK {#}

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
15 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
tnakir kaže...
woodgamesfx kaže...

 

F1-IVO je napisao dobar osobni stav u temi, ne kužim što fali istome ?

Ocito ne kuzis cemu sluzi rubrika Osobni stav.

Lol daj ti neki stav nabaci, nije da ćemo te popljuvati, ali čisto da vidimo kako se to radi i što je to zapravo{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
15 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
rooswelt1991 kaže...
tnakir kaže...
woodgamesfx kaže...

 

F1-IVO je napisao dobar osobni stav u temi, ne kužim što fali istome ?

Ocito ne kuzis cemu sluzi rubrika Osobni stav.

Lol daj ti neki stav nabaci, nije da ćemo te popljuvati, ali čisto da vidimo kako se to radi i što je to zapravo{#}

Nemam ja vremena za besplatne gluposti. {#}

... bit cu ja i gori!!!
15 godina
odjavljen
offline
Komentari osobnog stava forumaša

Tnakir, ne mlati praznu slamu, nego se uhvati tipkovnice pa da vidimo što znaš.

 

BTW, Osobni stav se ne plaća.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
12 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
rooswelt1991 kaže...

Lol daj ti neki stav nabaci, nije da ćemo te popljuvati, ali čisto da vidimo kako se to radi i što je to zapravo{#}

  Jedno je osvrt (što je napisao F1 IVO) jedno je osobni stav.

 

Budem možda i ja kasnije nabacio neki kritički roman, sad nemam vremena.;)

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
15 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
vexx5555 kaže...

Tnakir, ne mlati praznu slamu, nego se uhvati tipkovnice pa da vidimo što znaš.

 

BTW, Osobni stav se ne plaća.

Ne, novinari u Bugu dobivaju placu za lijepe oci.

... bit cu ja i gori!!!
16 godina
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
tnakir kaže...
vexx5555 kaže...

Tnakir, ne mlati praznu slamu, nego se uhvati tipkovnice pa da vidimo što znaš.

 

BTW, Osobni stav se ne plaća.

Ne, novinari u Bugu dobivaju placu za lijepe oci.

Drago kaže:

Osobni stav se, BTW, ne plaća, niti će se ikada plaćati, pa ga tako nisam ja platio, a niti Bug...

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Komentari osobnog stava forumaša
tnakir kaže...

Ne, novinari u Bugu dobivaju placu za lijepe oci.

 A ova ženska što je pisala Osobni stav?

 

Ona je kao dio stalne postave Buga???? Uostalom, Drago je napisao da se OS ne plaća.

 

EDIT: Danny me prestigao.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 13:14 (vexx5555).
14 godina
neaktivan
offline
Komentari osobnog stava forumaša

Ovo polako ide u {#} .

 

Ne kužim što ljudi imaju protiv osobnog stava forumaša ili osvrta ? OK netko će reć da osobni stav i osvrt nije isto, dobro , ali zašto ne bi  bila i ta opcija ? 

Kada ljudi počnu pisat svoje stavove , osvrte , mišljenja ili što već tada komentirajmo za sada je tema i ideja OK, ono što ju može uništiti je ovakav stav i komentari. 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
16 godina
offline
Komentari osobnog stava forumaša

Nešto su nam zamrli osobni stavovi u roku od tri dana. Očekivao sam nešto veći 'promet' bar prvih par tjedana. :)

If it's not broken, don't fix it.
14 godina
odjavljen
offline
Komentari osobnog stava forumaša

@ dj_renny:

 

"Dok radi radi kad ne radi zovemo majstora (ili mene u najboljem slučaju)"

 

 

Ovo je odlično napisano, no tako je s većinom uređaja, ne samo s kompjuterima... Ljudi koji koriste neke uređaje bi mogli naučiti bar donekle kako baratati uređajem kojeg su dosta platili, a ne se samo pouzdat u popravke..  (jako često vidim sličan slučaj s pojačalima npr. ) {#}

15 godina
offline
Komentari osobnog stava forumaša

Imate li vi ikakvu drugu zanimaciju osim racunala!? Kurve? Droga? Sport? Modelarstvo? Kačkanje? Brzinsko pilanje? Samo racunala. Uh!

Do kada vi to meni mislite tolerirat?
16 godina
offline
"Moderni" klinci aka dječurlija by dj_renny
dj_renny kaže...
Pouka: Održavajte djeco svoje PC-jeve da čika Renny može na kavu i da može pwnat {#}{#}

Čika renny je sa svojih 20 godina na plećima taman zbilja ostario, pa su mu najveći problem "klinci" koji ne čiste računala...

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Osobni stav forumaša
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice