Ovisnost o cigaretama PROBLEM

poruka: 144
|
čitano: 33.047
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
Hyperion kaže...
kruskar kaže...

Evo ovako imam problem s cigaretama,ako nezapalim minimalno 1 u sat vremena cigaretu kašljem ko idiot,a ako zapalim 1-2 u roku od sat vremena nekašljem to mi nije jasno i samo mi 1 duhan paše od Paramounta Crvenog i Zlatnog.

Smanjuj polagano konzumaciju, nemožeš naglo prestat ako misliš se riješiti ovisnosti.


EDIT: Da naravno da se može odmah prestati, ali puno takvih se nedugo vrate nazad pušenju jer su slabi. Malo po malo smanjivat se po meni čini bolji način.

Mozes,to je do tebe i tvoje volje.Evo ja sam skarta duvan i dobro mi je.Moze se to.{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
protjeran
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
PLASMAorLCD kaže...

Kako uopće počnete pušiti? Nema toga tko bi me nagovorio na to.

 

Čisto me zanima kako ste počeli

 Kad sam bio mali i zapalio cigaru, morao sam je pojesti za kaznu. Od tad mi bas nije padalo na pamet pusiti cigaru jer se i 10 godina poslije sjecam tog okusa.

Prije par mjeseci sam s tatom pusio onu kubansku, ali ni ona mi se nije svidjela, pa sam odustao nakon 3 dima.

 

A kako se pocne, vjerovatno svi isto. Jedna za drugom...

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
12 godina
online
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
PLASMAorLCD kaže...

Kako uopće počnete pušiti? Nema toga tko bi me nagovorio na to.

 

Čisto me zanima kako ste počeli

  Ja nikad nisam ni probao, vjerojatno ni neću do kraja života.

 

Bezveze mi je to, koji je cilj uvući dim i pustiti ga? Smrdiš, štetiš zdravlju, i na kraju krajeva druge uništavaš (Osobno vrlo često moram kosu prati zbog boravljenja u takvim prostorijama gdje se puši).

14 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

Sreca pa mi niko iz porodice ne pusi. Ali stvarno ne znam koji je cilj pusenja, bacanje novca i unistavanje samoga sebe... 

12 godina
online
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
Almin94 kaže...

Sreca pa mi niko iz porodice ne pusi. Ali stvarno ne znam koji je cilj pusenja, bacanje novca i unistavanje samoga sebe...

  Radije Marihuanu zapališ, jer ima više prednosti:

  • Ne izaziva ovisnost
  • Dobiješ ono konkretno; Puknete odmah, dok te cigarete vrlo malo pucaju kolko sam čuo. 
13 godina
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
Ranko Kukumar kaže...
Almin94 kaže...

Sreca pa mi niko iz porodice ne pusi. Ali stvarno ne znam koji je cilj pusenja, bacanje novca i unistavanje samoga sebe...

  Radije Marihuanu zapališ, jer ima više prednosti:

  • Ne izaziva ovisnost
  • Dobiješ ono konkretno; Puknete odmah, dok te cigarete vrlo malo pucaju kolko sam čuo. 

Nebrini se,joint od njega poblesaviš ajme...:D,iskusio sam sve i svašta u obliku cigareta.

Cigareta niti nepukne te.

15 godina
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
Almin94 kaže...

Sreca pa mi niko iz porodice ne pusi. Ali stvarno ne znam koji je cilj pusenja, bacanje novca i unistavanje samoga sebe... 

Najjači su oni koji jedva imaju za život stalno kukaju, ali cigarete i pivkana kupuju svaki dan -.-

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
13 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

Meni je tata prije pušio 2 kutije na dan i mama 1 kutiju na dan...jednog dana su rekli da nežele to više i tako su naglo prestali i evo več godinu dana nisu niti pomislili o cigarama niti ih više žele....a ni kavu isto....

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 15:29 (master4games).
13 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

I s parama koje su uštedjeli otišli 7 dana na Havaje.

Mes que un Club! FCBarcelona!
13 godina
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

Vani izadem 2 puta tjedno,3 kutije bi popusio kad bi izasao.Svaki dan inace jedna,bijeli marlboro.I tako vec dugo dok to nisam skarta.Pa vi racunajte.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

Meni nejde u glavu kak netko može popušit dvije kutije cigareta dnevno?Pa to je 40 komada.Kaj imate usisavače u sebi..?Ja dok sam prije pušio bila je jedna kutija tjedan,tjedan i pol..jer sam bil casual(lijepo s kavicom i tak).Ali mogu reći da se prestat može instantno ako ste dovoljno psihički jaki..

13 godina
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
Unworthy_For_Life kaže...

Meni nejde u glavu kak netko može popušit dvije kutije cigareta dnevno?Pa to je 40 komada.Kaj imate usisavače u sebi..?Ja dok sam prije pušio bila je jedna kutija tjedan,tjedan i pol..jer sam bil casual(lijepo s kavicom i tak).Ali mogu reći da se prestat može instantno ako ste dovoljno psihički jaki..

Vidis meni ne ide u glavu kako mozes pusit stre cigarete, nakon 3 dana vec je cigareta suha i gadna (Ovo za dvije kutije dnevno, tako sam i ja kad mi je prijateljica poginula, ali sad da svaki dan tako sukljam... e to ne shvacam)

Gamers Don't Die, They Respawn.
12 godina
protjeran
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

ja sam nakon 15g prestau uz pomoc e-cigarete. Ne pusim vec 16 tjedana, ljepo parim i svugdje mi je dozvoljeno :)

 

da sad ne reklamiram forume s tematikom e-pusenja u nas hrvata malo si proguglaj. decki su ok i pomoci ce s izborom pocetnog seta.

 

e da - jos je bitna i cijena ... ja za 20 eur parim mjesec dana - a s plavim walterom sam udarao 1.5 -2 kutije dnevno

colonello bastardo
13 godina
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
colonello_Bastardo kaže...

ja sam nakon 15g prestau uz pomoc e-cigarete. Ne pusim vec 16 tjedana, ljepo parim i svugdje mi je dozvoljeno :)

 

da sad ne reklamiram forume s tematikom e-pusenja u nas hrvata malo si proguglaj. decki su ok i pomoci ce s izborom pocetnog seta.

 

e da - jos je bitna i cijena ... ja za 20 eur parim mjesec dana - a s plavim walterom sam udarao 1.5 -2 kutije dnevno

To nije prestajanje, ti jos uvjek unosis nikotin, jos uvjek udises "dim" (zapravo paru, neznam koliko je to dobro za zdravlje posto se para bolje apsorbira u pluca), i jos uvjek imas taj "stapic" zvan cigareta madju prstima. U cemu je razlika? (osim novcu i osjecaju u plucima {#})

P.S. nista ti nece pomoc ovi nasi savjeti ako ti ne klikne u glavi da ZELIS prestat...

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 15:45 (GimmieCorsair).
12 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

jooj,bog vas ja imam 14 godina i idem u osnovnu,jebote izadjem iz skole kad idem na bus moram proci kroz skolski parkić,tamo puše i djeca od 11 godina...ucitelji svaki dan prolaze tamo i boli ih qrac prosli put su decki s 7. razreda pusili skupa s skolski kuharicama...zivciraju me ta djeca koja misle da su cool ako puse -.-

vatefak is going on :D
13 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

Što te živciraju? Meni ne smetaju, svatko sebi čini što hoće... I većina u mome društvu su pušači, iako ih je par u zadnje vrijeme prestalo...

Mes que un Club! FCBarcelona!
13 godina
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
bancic123 kaže...

jooj,bog vas ja imam 14 godina i idem u osnovnu,jebote izadjem iz skole kad idem na bus moram proci kroz skolski parkić,tamo puše i djeca od 11 godina...ucitelji svaki dan prolaze tamo i boli ih qrac prosli put su decki s 7. razreda pusili skupa s skolski kuharicama...zivciraju me ta djeca koja misle da su cool ako puse -.-

To nije nista mene je nekidan klinac od 8 godina zicao cigaretu...

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

1 dan uspješno progruan bez i jedne cigarete,sada ću vidjeti dalje kako će biti.

ł
13 godina
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

Za tebe je hipnoza protiv pušenja kao stvorena.

Već skoro četiri mjeseca koristim hipnozu za rast (hypnosis for growth) i narastao sam 3 cm.

Dokazano djeluje, i to u relativno kratkom roku te bez ikakvih nuspojava.

 

Tiago Busques, con mucho gusto! ;-)
12 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

{#} Daj adje, hiponza za rast {#} Aj objasni kako radi

 

Pusti covjeka da se skida, vidis da mu ide.

Vi veri veniversum vivus vici
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
Caesar et Brutus kaže...

Za tebe je hipnoza protiv pušenja kao stvorena.

Već skoro četiri mjeseca koristim hipnozu za rast (hypnosis for growth) i narastao sam 3 cm.

Dokazano djeluje, i to u relativno kratkom roku te bez ikakvih nuspojava.

 

I koliko si sad visok? I koliko godina imas? (Vidim sad...)

Mes que un Club! FCBarcelona!
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2011 13:49 (PLASMAorLCD).
13 godina
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

Da se meni ostaviti duvana spasija bi se. Pokušao sam već par puta al jednostavno ne ide, izdržao bih najviše mjesec dana...

13 godina
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
Sunburn kaže...

{#} Daj adje, hiponza za rast {#} Aj objasni kako radi

 

Pusti covjeka da se skida, vidis da mu ide.

Imam komplet od 5 CD-ova koje mi je bratić dofurao iz Amerike - svaku večer prije spavanja ih pustim, dovedu me u neko ekstazno stanje kada hipofiza kreće s lučenjem hormona rasta.

Neka opuštajuća muzika koja utječe izravno na mozak.

Svaku večer to prakticiram, svaki put drugi CD.

Tak da ne vidim ničeg smiješnog ovdje; pače - tvoja reakcija je totalno nedorečena.

Eto, meni se posrećilo - vrijedilo je svih 100 dolara.

Ni na jednu osobu ovo ne djeluje jednako - ovisi od individue do individue.

 

Evo vam primjera.

 

P.S. TD-ovi vam ne stoje.

PLASMAorLCD kaže...

 

I koliko si sad visok? I koliko godina imas? (Vidim sad...)

175 cm. 18 u ponedjeljak.

 

 

Tiago Busques, con mucho gusto! ;-)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
Caesar et Brutus kaže...

 

I nije moguće da bi ti narastao i da nije bilo tih CDova, ipak si jos u godinama kada se raste? Ili da je samo placebo neki...

 

Radi li (tj. bi li trebalo raditi) ako sam ionako poprilično visok, preko 190cm?

Mes que un Club! FCBarcelona!
16 godina
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
PLASMAorLCD kaže...
Caesar et Brutus kaže...

 

I nije moguće da bi ti narastao i da nije bilo tih CDova, ipak si jos u godinama kada se raste? Ili da je samo placebo neki...

 

Radi li (tj. bi li trebalo raditi) ako sam ionako poprilično visok, preko 190cm?

 Svašta se na ovom forumu može nać. Kladim se da ima i hipnoza za levitaciju.

A pušenje... da autor threada pokuša usput i roditelje privolit da se prestanu trovat i

smetat u odvikavanju? Pa kad vam stan prestane smrdit, hrana poprimi prirodan okus,

katran skinete sa zaslona monitora i televizora i ugledate originalne boje...?

12 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o cigaretama PROBLEM

nema ti spasa 

Say Hello To My Little Friend
13 godina
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
PLASMAorLCD kaže...
Caesar et Brutus kaže...

 

I nije moguće da bi ti narastao i da nije bilo tih CDova, ipak si jos u godinama kada se raste? Ili da je samo placebo neki...

 

Radi li (tj. bi li trebalo raditi) ako sam ionako poprilično visok, preko 190cm?

  Kak si ti naivan, prijatelju. Ja da rastem? Što misliš zašto sam se odlučio na te ''seanse'', tretman?

  Nisam se makao s tih 170 i kusur (1-2 cm) još od sedmog razreda osnovne pa sam se odlučio na taj potez.

  Tak da ovo o prirodnom rastu nikako ne stoji u mom slučaju.

  Naravno da bi moglo raditi, ali i ne nužno. Kao što rekoh, ovisi od pojedinca do pojedinca.

  Možeš ti koristiti taj tretman godinu dana i narasti trideset cm, a možeš i svega jedan cm. A ne moraš ni skroz ništa.

  Shvatio? To je sve u glavi, umu. Ako vjeruješ u to, da to možeš, trebao bi otključati uspjeh. Bar ja tako smatram.

 

  On Topic - hipnoza protiv pušenja će ti pomoći, kolega kruškaru, trajno i sigurno. Evo ti link o tome, prouči malo jer ništa te ne košta pa ako ne budeš u stanju sam prestati, uvijek imaš ovu opciju koju sam ti ja predložio. Imaš još dosta sajtova na netu o hipnozi protiv pušenja, ako te bude zanimalo. Čisto da spomenem.

 

Tiago Busques, con mucho gusto! ;-)
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2011 22:57 (Caesar et Brutus).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
Ranko Kukumar kaže...

  Radije Marihuanu zapališ, jer ima više prednosti:

  • Ne izaziva ovisnost
  • Dobiješ ono konkretno; Puknete odmah, dok te cigarete vrlo malo pucaju kolko sam čuo. 

  NE!

 

  • Izaziva ovisnost. Veca i teza nego li duhanska [sto ne implicira da je ovisnost o cigaretama bezazlenija]
  • Bas tako! Dobijes to sto si trazio!
Max Headroom
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
PLASMAorLCD kaže...

Kako uopće počnete pušiti? Nema toga tko bi me nagovorio na to.

 

Čisto me zanima kako ste počeli

Cjelu srednju nisam pušio cigarete , ali  nakon dvije godine sam počeo nešto malo , kutija mi izdrži četiri dana . Počeo sam zbog glazbe .. nekako me je to tak privuklo , društvo sa tim nema veze . Sad ima oko 3 mj . kaj sam pušio , skužio sam da mi smeta pa sam ostavio , imao sam bolove u plučima .. nekako mi je cjeli organizam bio poremečen.

http://soksa.3dhr.net/
12 godina
protjeran
offline
Re: Ovisnost o cigaretama PROBLEM
Lazarus Long kaže...
Ranko Kukumar kaže...

  Radije Marihuanu zapališ, jer ima više prednosti:

  • Ne izaziva ovisnost
  • Dobiješ ono konkretno; Puknete odmah, dok te cigarete vrlo malo pucaju kolko sam čuo. 

  NE!

 

  • Izaziva ovisnost. Veca i teza nego li duhanska [sto ne implicira da je ovisnost o cigaretama bezazlenija]
  • Bas tako! Dobijes to sto si trazio!

Baš sam bio u raspravi jednoj sa Rankom isto o marihuani, i isto sam kao i ti mislio da izaziva ovisnost, malo sam po netu pročito, i dokazano je da Marihuana ne izazaiva nikakvu fizičku ovisnost,evenutalno psihičku(ti želiš još jer je dobar osjećaj) i još ktome, zdrava je kolko tolko:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice