Prekid sa curom

poruka: 123
|
čitano: 12.201
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 mjeseci
neaktivan
offline
Prekid sa curom

 

Pozdrav moze neki savjet iskusnih imam 23 godine i pred par mjeseci sam upoznao jednu curu od 18 ide jos u srednju skolu

Znaci sve je pocelo jer sam isao sa frendom na kavu i tako ju upoznao i pocelo je nakon toga dopisivanje.

U meduvremenu dok sam primjetil da joj se svidam pozvao sam ju na kavu na samo i dosla je.

I tako jedno 10 puta i svakodnevno dopisivanje ja se zaljubio ali i ona 

S vremenom je pocelo mazenje i ja sam nakon nekog vremena skuzio da se svidamo jedan drugome i dosao je taj dan kad sam ja njoj dao prvi poljubac uglavnom preljepo bila je jako sretna i tako dosao je dan kad sam ja nju pitao dali mi oce biti cura i rekla je da....

I taj dan mi je doslovno promjenio zivot onako pozitivna energija nesto neopisivo

Sad ide najtezi dio koji me muci i nakon dva dana mi napise poruku da vise nema osjecaje prema meni koje je imala kod prvog poljupca😪

I da me jedino vidi kao prijatelja.

I tako smo prekinuli svaki kontakt i ja sam sad doslovno ostao u bedu znaci najgori osjecaj ikad ja nju zavolio i imam osjecaj da su njezini osjecaji bili lazni jer su se poruke jedno duze vrijeme bazirale na tome da joj falim itd da me voli😪😪 da jedva ceka da me vidi....

Proslo je par dana nemogu prestati misliti na to doslovno sam od tuge slomljen jer sam izigran ocito.

Uglavnom neznam sto da mislim vise osjecam se uzasno.

Zaplakal sam nakon sto mi je to napisala jer znam da je sav moj trud propao 😢

Ipak mi je ovo prva cura i tak se zavrsilo zalosno.

Sory znam da nije to tema za ovaj forum ali nadam se nekom savjetu iskusnih likova

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2023 15:04 (Luka6662).
15 godina
offline
Prekid sa curom

Prvi put je sjebano. Sljedeći put još gore, al to je čar svega.

 

Imaš dvije opcije. Naći prvu koja da i mal se pozabavit ako je to tvoj đir pa se ohladiti.

 

Ili odmah počet tražiti novu sad kad si mal pametniji pa možda više upotrijebit mozak umjesto hromona kod zaljubljivanja. Pa će te shebat na totalno novi način ili neće. Kako ti grah padne. 

6 godina
offline
Re: Prekid sa curom
Netko joj je zabranio da se viđa s tobom ili ti je dentalna higijena opala.
najdix
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Prekid sa curom

Neznam nisam onaj tip koji odma seksualno navali tako je i  bilo polagano dok nisam osjetil da je pravi trenutak i jos je sama rekla da je dobro sto nisam zuril i da je proslo neko vrijeme i da joj to odgovora

i onda rekla da je taj dan kad sam ju pitao za vezu kao da joj je bilo tesko reci da ne osjeca nista vise prema meni jer je vidla koliko sam sretan bio u tom trenutku

Sta na to reci ?? to me pitanje muci svaki dan znaci ona je meni cijeli dan pred menom uzivo lagala i ocito glumila samo da ja ne patim umjesto da je uzivo rekla istinu a ne tako preko poruke kukavicki

Luka sopic
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2023 21:37 (Luka6662).
3 godine
offline
Prekid sa curom

sad se nabildaj kao zivotinja

7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Prekid sa curom

Cudni odgovor kao da ce to nesto promjeniti haha

 

9 godina
online
Prekid sa curom

To što ti se dogodilo je nešto najnormalnije moguće. Nemoj misliti da je tvoja situacija nešto posebnija od drugih, događa se da se raspadnu brakovi od 10 godina i troje djece, a ne veza od mjesec dana.

 

Tebe sada zapravo najviše boli što se osjećaš odbačeno, nedovoljno dobro, jadno itd. Prvo imaj na umu da se takve stvari događaju i gorima i boljima od tebe. Dogodilo se i meni. Pogledaj šta Will Smithu žena radi. Čovjek je jedan od najpoznatijih ljudi na planeti, a ova kurva mu javno nabija rogove i psihički ga zlostavlja već godinama. 

 

To ćeš morati istrpiti, podnijeti to stoički i gotovo. Najbolje ti je otići na koje pivo sa dečkima. A njoj se nikako nemoj javljati jer žene ne poštuju očajne tipove. Pravi se da te boli kurac, pravi se da ti još bolje ovako odgovara jer si se ionako htio čuti s jednom drugom malom, a bilo ti je bed zbog ove. Kao da ona mora znati istinu.

 

Samo nemoj nikog ubiti, ako cura ne želi biti s tobom pusti je.

6 godina
offline
Re: Prekid sa curom
Pokušaj je opet pozvati van, bez razgovora o prošlosti. Za početak pošalji samo praznu poruku, da vidiš kakve osjećaje gaji. Možda je još nesigurna u sve to, možda je počeo ili će početi faks. Možda je iskusnija od tebe i ti si joj inferioran i nepotreban kao takav. Možda se ne ljubiš dobro. Prvo se astrološki provjerite. Najgore je kod žena, što gotovo nikad ne kažu pravo stanje stvari. Boje se reći što žele, jer ni same ne znaju. Prave ljubavi završavaju skandalom ili brakom, neke i u 24 sata.
najdix
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Prekid sa curom

Razumijem te s jedne strane samo to je ono srce ti slomi doslovno šok teske klase

7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Prekid sa curom

Ali kako je moguce da se osjecaj promjeni za 2 dana evo neznam vise sta da mislim doslovno prvi dan mi je bilo katastrofa sad je vec malo bolje ali mi se to pitanje vrti cijele dane po glavi

16 godina
offline
Prekid sa curom

Momci ne razmišljajte puno o tome, pozabavite se sami sobom i doči će druga, vrijedna vaše pažnje, ne zamarajte se previše, okupirajte se nečim drugim što vas veseli te ne forsirajte ništa, ako ima kakvu prijateljicu pucanj u tom smijeru nije loša ideja 

6 godina
offline
Re: Prekid sa curom
Prekid boli, pogotovo prvi i intenzivni. Ako nije bilo sex odnosa, puno manje će boljeti, nego pravi prekinuti odnos sa osobom s kojom si zajedno živio neko vrijeme, e to će te tek jako boljeti. Ušao si u život, uživaj sad, a moraš i malo patiti.
najdix
13 godina
offline
Prekid sa curom

Ne da nije mjesto ni tema, nego ono.

Oni na hreddit, tamo su sve majstori ljubavnog zanata i dobit ćeš najbolji odgovor :)

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Prekid sa curom

Ali ono trud doslovno propadne u sekundi nebi meni bilo tako tesko da mi je to uzivo u lice rekla nego onako naglo putem poruke bas ruzan osjecaj doslovno sam ostal sokirani

6 godina
offline
Re: Prekid sa curom
Pa jesi završio kakav faks ili te i tu šiša? Žene su danas izbirljive.
najdix
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Prekid sa curom

Normalna srednja 3 godine evo zaposlen auta imam ono sam svoj

9 godina
online
Re: Prekid sa curom
Luka6662 kaže...

Razumijem te s jedne strane samo to je ono srce ti slomi doslovno šok teske klase

 

Znam. Jako dobro znam kakav je to osjećaj. Prvi put je najgori.

 

Kad se meni nešto slično dogodilo imao sam 20-21 godinu. Išli smo u nekoj većoj grupi mladih na putovanje u inozemstvo, da ne ulazim u detalje bili smo tamo oko dva tjedna. S tom jednom curom sam se stvarno povezao, baš je bilo očito da se događa nešto među nama, svi su mislili mi već profurali. I kao za vraga ona stalno za mnom, više je njoj bio cilj da bude u mojoj blizini nego obratno. Ja bio momak, meni je prvo bilo da se odem sa svojom muškom ekipom negdje napit. Al ajd provodio ja dosta vremena s njom. Vratili se kući, nastavili komunikaciju i sve, no međutim ona odjednom više nije htjela ništa, odnosno one fore "mi smo prijatelji". Na svu sreću ja sam i tada bio dovoljno trezevan da joj kažem da imam dovoljno prijatelja. Tu je stala komunikacija, ja joj se nisam više javljao. Pravio sam se da me boli kita, al zapravo bio tužan, jadan, ništa mi se nije dalo raditi, samo o njoj razmišljao. Ni film mi se ne gleda, ni serija, niti bi igricu neku nabacio, jedino ako ekipa ide cugat onda može. Objektivno ona je bila jako lijepa cura, ali baš prava ljepotica. Ne volim ocjenjivati svoj izgled, mislim da sam ok, pogotovo tada bio kad sam redovito trenirao i sve, ali ona je vjerojatno smatrala da može bolje. I to je ok, ona ima pravo na to. 

 

Kad prođe vremena budeš sam sebi smješan što te to opterećivalo, ali tako je kako je, sada to moraš podnijeti i nema ti druge. 

6 godina
offline
Re: Prekid sa curom
A njezini ciljevi?
najdix
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Prekid sa curom

Faks nakon srednje skole

 

7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Prekid sa curom

Stari moj stvarno ruzni osjecaj

6 godina
offline
Re: Prekid sa curom
Eto vidiš, smatra te luzerom. Morat ćeš loviti u miljeu sličnom tvojem. Što ste vas dvoje po horoskopu? Neke kombinacije su nespojive. Upiši neki tečaj usavršavanja svoga znanja pa se pohvali pred njezinim društvom. Zbog dobrog i obzirnog ljubavnika, žena će i prežvakati partnerov socijalni status i obrazovanje.
najdix
9 godina
online
Re: Prekid sa curom
Luka6662 kaže...

Ali ono trud doslovno propadne u sekundi nebi meni bilo tako tesko da mi je to uzivo u lice rekla nego onako naglo putem poruke bas ruzan osjecaj doslovno sam ostal sokirani

 

Joj pa to nije ništa. Ljudi godinama u vezi, vode cure na večere, kina, putovanja pa se sve raspadne doslovno za jedan dan. 

 

To ti je uvijek rizik kada su dvije osobe u igri, šta god ti napravio za nju, šta god joj kupio, onda dan poslije može zaboraviti i odjebati te. Pa ja znam dečke što su se lomili i zaduživali da curi/zaručnici nađu posao i to dobar posao, znači da joj riješi životno pitanje, a ova ga odjebe ko konja, pojebe se s drugim bez problema. I to na novom poslu.

 

Ovo što ti ekipa gore kaže, ulaži u sebe, koncentriraj se na sebe, radi i zaradi lovu, treniraj nešto, onda će biti cura. 

7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Prekid sa curom

neznam iskreno vise

6 godina
offline
Re: Prekid sa curom
Ako nije bilo seksualnih odnosa, ona nije ni namjeravala preći tu granicu. Znamo što su seksualni odnosi, nije to ono da smo se polugoli mazili.
najdix
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Prekid sa curom
najdix kaže...
 Znamo što su seksualni odnosi

 Fkors, imamo instaliran Grindr. 

6 godina
offline
Re: Prekid sa curom
Čovjek je naglasio da pati za ženskom osobom, još nije došao do LGBTQ+.
najdix
15 godina
offline
Prekid sa curom

Krivo si krenio.Ne pokazivat osječaje ni pitat hoče li ti biti cura ni da ti se sviđa. Samo cepaj ne obaziri se još si premlad za nešto ozbiljno i ta cura je premlada ne zna ona ništa. Moraš biti malo misteriozan nedokučiv izazvat joj znatiželju.Takve su ti mladice.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
5 godina
offline
Prekid sa curom

Stari klasični odjeb i friendzone jer si bio neodlučan i jadan.

 

Kakvih 100 kava, pa još tisuću poruka??

 

"Neznam nisam onaj tip koji odma seksualno navali tako je i sa ovom bilo"

 

Eto ti greške. Na prvom spoju odmah jezik, na drugom nešto drugo, na trećem ste već u krevetu..šta misliš čemu služe spojevi?

 

"i jos je sama rekla da je dobro sto nisam zuril i da je proslo neko vrijeme i da joj to odgovora"

 

Sere. Što se nje tiče ti si tu ispao jadnik i kukavica jer ti je trebalo tri gladne godine da se odlučiš

 

Gledaj ne slušaj ove savjete da ti tu još nešto pokušavaš. Ta priča je završena..osim ako se na nekom tulumu ili sl. opet sretnete, onda ju odmah riješi ak vidiš da još cima.

 

Tvoj problem je neodlučnost. To žene mrze. I još si je pitao da li ti hoće biti cura? Šta dopuštenje? Pa nemaš ti 11 godina. Neodlučan, nesiguran..recept za propast.

 

Drugi put kad ti se neka svidi odmah navali. Nikakve poruke, dopisivanje, ovo ono. Moraš joj dati do znanja da si muško, da ju želiš i da ti se sviđa, a ne lile lale dok joj ne ubiješ želju za životom.

 

Zaboravi ovu i samo udarnički naprijed, riba u bazenu uvijek ima.

7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Prekid sa curom

¸kuzim ali ono pitas za vezu mislim ono kako da se zna drugacije neznas ti sta ta osoba misli

 

6 godina
offline
Re: Prekid sa curom
@Chayy
Jesi li oženjen, imaš li kojim slučajem žensku djecu, isto si tako napredan prema njima?
najdix
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice