Review, veza do poljupca zaključana tema

poruka: 363
|
čitano: 70.501
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
nailer kaže...

Mentalist negdje si bio rekao da možeš u 50 (ili možda 30) dana osvojiti curu, već je prošlo to vrjeme. Ajmo nazad na posao!

 

Sutra je nova sedmica, novi Linux je izasao, novi Windows je instaliran, nova pobjeda ce vjerovatno pasti u TF2, sve dobri znaci...

14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...
nailer kaže...

Mentalist negdje si bio rekao da možeš u 50 (ili možda 30) dana osvojiti curu, već je prošlo to vrjeme. Ajmo nazad na posao!

 

Sutra je nova sedmica, novi Linux je izasao, novi Windows je instaliran, nova pobjeda ce vjerovatno pasti u TF2, sve dobri znaci...

Mentalist, nakon puno promatranja tvojih postova, skuzio sam da si propali slucaj..

14 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
netko,netkovic kaže...
Mentalist kaže...
nailer kaže...

Mentalist negdje si bio rekao da možeš u 50 (ili možda 30) dana osvojiti curu, već je prošlo to vrjeme. Ajmo nazad na posao!

 

Sutra je nova sedmica, novi Linux je izasao, novi Windows je instaliran, nova pobjeda ce vjerovatno pasti u TF2, sve dobri znaci...

Mentalist, nakon puno promatranja tvojih postova, skuzio sam da si propali slucaj..

Trebalo ti je puno promatranja? Kasno pališ Smijeh

If you can understand the me, than I can understand the you.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
netko,netkovic kaže...
Mentalist kaže...
nailer kaže...

Mentalist negdje si bio rekao da možeš u 50 (ili možda 30) dana osvojiti curu, već je prošlo to vrjeme. Ajmo nazad na posao!

 

Sutra je nova sedmica, novi Linux je izasao, novi Windows je instaliran, nova pobjeda ce vjerovatno pasti u TF2, sve dobri znaci...

Mentalist, nakon puno promatranja tvojih postova, skuzio sam da si propali slucaj..

ili je možda 

14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
The Unforgiven kaže...
netko,netkovic kaže...
Mentalist kaže...
nailer kaže...

Mentalist negdje si bio rekao da možeš u 50 (ili možda 30) dana osvojiti curu, već je prošlo to vrjeme. Ajmo nazad na posao!

 

Sutra je nova sedmica, novi Linux je izasao, novi Windows je instaliran, nova pobjeda ce vjerovatno pasti u TF2, sve dobri znaci...

Mentalist, nakon puno promatranja tvojih postova, skuzio sam da si propali slucaj..

Trebalo ti je puno promatranja? Kasno pališ Smijeh

Mah, skuzio sam to prije, ali nadao sam se da ima pomoći, ali nema, takav kakav je može nać jedino gluhonjemu curu..

14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...
nailer kaže...

Mentalist negdje si bio rekao da možeš u 50 (ili možda 30) dana osvojiti curu, već je prošlo to vrjeme. Ajmo nazad na posao!

 

Sutra je nova sedmica, novi Linux je izasao, novi Windows je instaliran, nova pobjeda ce vjerovatno pasti u TF2, sve dobri znaci...

  A sunce grije :)

Idi povali onu kokošku :D Nakon toga joj pokaži windowse :D

Get bek tu biznis...

Udri brigu na veselje
16 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Da fakat, Mentalist, back to bussiness, broj thumb downova ti se sve više povećava...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
16 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
1domagoj1 kaže...

Da fakat, Mentalist, back to bussiness, broj thumb downova ti se sve više povećava...

'Oćemo rezultate, nešto konkretno, opipljivo, nahrani nas :P

  Pa daj, samo ti treba mrvica hrabrosti da daš curi do znanja da ti se sviđa, nemaš  šta izgubit...

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
FlyBoy kaže...
1domagoj1 kaže...

Da fakat, Mentalist, back to bussiness, broj thumb downova ti se sve više povećava...

'Oćemo rezultate, nešto konkretno, opipljivo, nahrani nas :P

  Pa daj, samo ti treba mrvica hrabrosti da daš curi do znanja da ti se sviđa, nemaš šta izgubit...

Osim ponosa :)

Music is my life :)
16 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...

Pa ja i ne marim bas za svoje tijelo, a ni zdravlje.

 

Cudno je to, ne vidim svrhu zivota.

To sto je covjek misaono bice kvari sve. Zasto bi ista radio kad imas i drugu opciju.

 

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2010 14:22 (Danny_HR).
15 godina
offline
Review, veza do poljupca

Emo

Biljezim se sa stovanjem...
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
Cuj nema trebe koja ce sa neba past... Pokazi tu muskost i plati pice :D
Udri brigu na veselje
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
Daniman123 kaže...
Cuj nema trebe koja ce sa neba past... Pokazi tu muskost i plati pice :D

I poslije je pošalji natrag u kuhinju...

15 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

No kaje sad od reviewa?Tak sam si i mislil, pri par dana cool, a sad nista vise?

Dat cu ti TU ako posao dovrsis kako si rekao, nest si tu malo sprckao i nista dalje.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2010 15:25 (luka_cro).
14 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca
iz ovoga bi se dao napraviti tutorial kako NE barit žensku !
http://www.basketballhoopjam.com
15 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

mjenjam svoj TU u TD dok ne dodje update...ako ce ga uopće biti.  već mjesec dana se ne mičeš sa početne točke.

YNWA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
woodgamesfx kaže...
iz ovoga bi se dao napraviti tutorial kako NE barit žensku !

Neka moderatori promijene naziv. :)

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

mjenjam svoj TU u TD dok ne dodje update...ako ce ga uopće biti.  već mjesec dana se ne mičeš sa početne točke.

 

Dobro, dobro, vidim da vas je nesto vise tako postupilo...

 

Cim dobijem svoju ucionicu ocekujte update (uskoro, jos malo je mozaika ostalo za napraviti).

14 godina
odjavljen
offline
Review, veza do poljupca

TD u cilju poticanja na rad.

Operation Flashpoint
14 godina
offline
Review, veza do poljupca

TD u cilju prestanka s radom jer znam da neće biti ništa od ovog, zasad kolko sam skužio on je sposoban bariti samo cedrovo drvo..

If you can understand the me, than I can understand the you.
15 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca
Meni se čini da su modovi zadnje vrijeme nest popustili ova tema nema smisla i jedino sto se da zaključiti iz ovoga jest da mentalist ima ozbiljnih problema sa samopouzdanjem.Covijece prošlo vise od mjesec dana i on još ništa nije upecao i to kad je u godinama di bi to trebao uradit u roku od 24h.
Mentaliste ja ti preporucam da probas prvo sa starijim kokama(40-50 godina) koje nisu izbirljive,a usput ti daju iskustva koje će ti sluzit kad se ulovis(ako se ulovis) u kostac sa mladom i napaljenom kokom.
I'll be back
16 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca

@Mentalist trebao bi nam pokazat svoju sliku... Možda je problem u pristupu ako si žanRu ili ako izgledaš nenormalno onda nije ni čudno što ništa nisi uhvatio. Kreni onda od gabra pa ćeš vidit. Ako si fizički OK onda je čito stvar u pristupu i tu nema pono pomoći osim da malo razmisliš o sebi zašto si odbojan ženama/djevojkama. Ako u si u društvu šovinist, a kad si s curom papučar onda nije ni čudno što nisi ništa uhvatio... Trebao bi biti UVIJEK ono št jesi, a ne pretvarat se...

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
14 godina
protjeran
offline
Review, veza do poljupca

Dobio sam ucionicu danas.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...

Dobio sam ucionicu danas.

Pa napravi update! Smijeh

Hip Hop Inside
16 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...

Dobio sam ucionicu danas.

Dobio si i TD od mene na prvom postu. Hoćemo updateee!

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
Mentalist kaže...

Dobio sam ucionicu danas.

Dobro, sad kad si t dobio što si htjeo, sad se potrudi da i ona dobije što ona hoćeNevinašce

14 godina
protjeran
offline
Review, veza do poljupca

Što je to tako važno imati svoju učionicu? Ja se od 5. razreda selim po učionicama, tako se nastavilo i sada u srednjoj, i baš mi je super tako :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2010 19:28 (netko,netkovic).
14 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
netko,netkovic kaže...

Što je to tako važno imati svoju učionicu? Ja se od 5. razreda selim po učionicama, tako se nastavilo i sada u srednjoj, i baš mi je super tako :D

I ja isto!

Mnoge države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Bug online, sluzbeno sve korisnike strpati u ludnicu. -.-

15 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
dario111cro kaže...

Bug online, sluzbeno sve korisnike strpati u ludnicu. -.-

nece nas primit Neodlučan

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice