Roditelji gameri

poruka: 132
|
čitano: 38.829
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Starci ne, al djed zna zaigrat PES...Stalno me bio gnjavio da sam previše na pesu ( ljetni praznici, ja i frend halamo PES cijeli dan jer je vani prevruće ) dok mu nisam pokazo kak se igra. Ono, budim se ja u 3 ujutro, idem pojest nes, ono djed pes igra..

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
15 godina
protjeran
offline
Roditelji gameri

roditelj sam i sam imam sina od 8g i nemogu doći na red da bacim kakvu novu pucačinu kako kaze moj sin ali sam i sam zagrizen igrama i modingon mozete viditi na vaši radovi HELGATE 3000 pa zamislite kad mu dođu još i frendovi e tek onda vidin što je PC napravija od današnje djece pa se zapitam dali je opće pametno dati im u ruke raćunalo ili ih pustiti na ulicu stvarno neznan štoje gore?????????

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
giga kaže...

roditelj sam i sam imam sina od 8g i nemogu doći na red da bacim kakvu novu pucačinu kako kaze moj sin ali sam i sam zagrizen igrama i modingon mozete viditi na vaši radovi HELGATE 3000 pa zamislite kad mu dođu još i frendovi e tek onda vidin što je PC napravija od današnje djece pa se zapitam dali je opće pametno dati im u ruke raćunalo ili ih pustiti na ulicu stvarno neznan štoje gore?????????

 sve u mjerama !
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
sk8 4 life kaže...
giga kaže...

roditelj sam i sam imam sina od 8g i nemogu doći na red da bacim kakvu novu pucačinu kako kaze moj sin ali sam i sam zagrizen igrama i modingon mozete viditi na vaši radovi HELGATE 3000 pa zamislite kad mu dođu još i frendovi e tek onda vidin što je PC napravija od današnje djece pa se zapitam dali je opće pametno dati im u ruke raćunalo ili ih pustiti na ulicu stvarno neznan štoje gore?????????

 sve u mjerama !Stara mi igra maro itd...ali sad neke komplicirane... ne ynam ali i bolje da ne igra puno jer i ovako jedva do]em na red kad ona igra solitare
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
offline
RE: Roditelji gameri
Ige kaže...

Starci ne, al djed zna zaigrat PES...Stalno me bio gnjavio da sam previše na pesu ( ljetni praznici, ja i frend halamo PES cijeli dan jer je vani prevruće ) dok mu nisam pokazo kak se igra. Ono, budim se ja u 3 ujutro, idem pojest nes, ono djed pes igra..

 e ovo mi je najbolje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
jurluk kaže...
Ige kaže...

Starci ne, al djed zna zaigrat PES...Stalno me bio gnjavio da sam previše na pesu ( ljetni praznici, ja i frend halamo PES cijeli dan jer je vani prevruće ) dok mu nisam pokazo kak se igra. Ono, budim se ja u 3 ujutro, idem pojest nes, ono djed pes igra..

 e ovo mi je najbolje
 lol moj djed nezna ni sta je mobitel iako ga ima al nezna napisat poruku :S
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
16 godina
offline
RE: Roditelji gameri

Imam kćer od 14 godina, pa ti mogu iz iskustva reći... Cool puna mi je kapa živčanih igara, igram igre većinom laganijeg karaktera, mada odigram i COD. Idu mi na jetra prešarene igre i igre kojima je grafika jedini smisao postojanja, a online igre... ne znam, nisam se nikada navukao na njih. WOW ne igram, a vrlo povremeno igram nešto online... Smijeh

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
16 godina
offline
Roditelji gameri

Kod mene kriza... imam starog i staru na msn-u i fejsu, pa moram pazit kakve statuse i fotke stavljam, evo upravo me galami stari koji je trenutno u kanadi, kaze sta cu u ova doba na racunaru a prekosutra mi ispit, nit smijem blokat nit smijem cijelo vrijeme bit offline, jer odma zovu da mi se nije sta desilo, sto se tice igara, stara prekucala tetris i zumu, sestra mi obozava POP i tako te krvolocne, stari me vec 3 godine trese PES-a, najgore sto igramo u pare Plač

15 godina
offline
RE: Roditelji gameri
systemize kaže...

Kod mene kriza... imam starog i staru na msn-u i fejsu, pa moram pazit kakve statuse i fotke stavljam, evo upravo me galami stari koji je trenutno u kanadi, kaze sta cu u ova doba na racunaru a prekosutra mi ispit, nit smijem blokat nit smijem cijelo vrijeme bit offline, jer odma zovu da mi se nije sta desilo, sto se tice igara, stara prekucala tetris i zumu, sestra mi obozava POP i tako te krvolocne, stari me vec 3 godine trese PES-a, najgore sto igramo u pare Plač

 najbolje da odustaneš od tog sporta, ma nedam ja svojima ni blizu
AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
16 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
systemize kaže...

Kod mene kriza... imam starog i staru na msn-u i fejsu, pa moram pazit kakve statuse i fotke stavljam, evo upravo me galami stari koji je trenutno u kanadi, kaze sta cu u ova doba na racunaru a prekosutra mi ispit, nit smijem blokat nit smijem cijelo vrijeme bit offline, jer odma zovu da mi se nije sta desilo, sto se tice igara, stara prekucala tetris i zumu, sestra mi obozava POP i tako te krvolocne, stari me vec 3 godine trese PES-a, najgore sto igramo u pare Plač

  uf, ne bi ti bio u koži, starci na fejsu :o smrt....
  ..pfff, sjecam se sad kad sam s bakom igrao onu SEGU, s disketama...:P
15 godina
protjeran
offline
RE: Roditelji gameri
Makić kaže...
systemize kaže...

Kod mene kriza... imam starog i staru na msn-u i fejsu, pa moram pazit kakve statuse i fotke stavljam, evo upravo me galami stari koji je trenutno u kanadi, kaze sta cu u ova doba na racunaru a prekosutra mi ispit, nit smijem blokat nit smijem cijelo vrijeme bit offline, jer odma zovu da mi se nije sta desilo, sto se tice igara, stara prekucala tetris i zumu, sestra mi obozava POP i tako te krvolocne, stari me vec 3 godine trese PES-a, najgore sto igramo u pare Plač

 
 vi se ne igrate ljudi vi kockate a to je bolest
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

zamisli ono igraš cod kad ono stara uleti u server i počne se derat na tebe što nisi već u krevetu xD

2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
15 godina
offline
RE: Roditelji gameri
zvons kaže...

zamisli ono igraš cod kad ono stara uleti u server i počne se derat na tebe što nisi već u krevetu xD

 a daaa. ovo bi bilo super Šutim
15 godina
offline
RE: Roditelji gameri

Ja imam komp otkad znam za sebe...

Kad sam imao 4-5 godina stari je imao spectruma, kasnije je došla i Amiga (to su bili dani...), pa onda prvi PC...

 

Uglavnom, stari mi igra neki free MMORPG dan i noć (mislim Silkroad i Shaiya)...

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
15 godina
offline
Roditelji gameri

ja san od malena igrac,sa 5 god san starog ganjao da igramo age od empires i NFS , tu je bio car,a onda kad sam ja doso je prestao,cod mu nevalja i tako,a stara ima svoj stari svoj i ja svoj komp,ali meni se stari i inace bavi kompovima pa nema veze,stara ide po guglu ko raketa:D

amd athlon x2 4800+ @ 2.51(OC @ 3.0) 3 gb ddr2 rama 250 gb+80 gb hdd nVdia 8600 gt 256mb/ati hd4670 1 gb
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

moji neznaju upalit PC!!!:D

15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

moja tata dere belu online xD!!!!!!!!!!!!

procesor:intel e8400 matična:gigabyte ep35 ds3l grafička:xfxhd4870
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
SharkeY kaže...

moji neznaju upalit PC!!!:D

 moji samo to znaju,al moj ćaća zna pritisnit "ESKEJP,PRITISNI ESKEJP" xD
2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Evo mom starom jucer eto bilo dosadno i dode on meni(ja naravno na kompu) da ga naucim upaliti komp.....otvoriti mozzilu malo surfati i ugasiti komp......to vam sve govori....ahahaha............a stara vec malo bolja iako ni ona nezna bas previse............

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
protjeran
offline
Roditelji gameri

Moji su workaholic oba roditelja... Rade od jutra do mraka, mama u kući ili ode u naš restoran ujutro, a popodne čisti, pegla, kuha za sutra, a tata zna ugasiti komp jer ga ja stavim upaljenog navečer, a sam se ugasi na standby nakon 30 minuta, On misli da se upaljen može zapaliti! Zna samo to. Mama ništa. Čak me gledaju kad sjednem ko' da sam prolupao i pitaju se u sebi: da li znaš raditi išta pametnije u kući? A ja gaming, internet, posao i tako. Smijeh

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri

moja stara nije opce za kompu ne zanima je to.. a stari je druga prica.. igra oblivion, CoD4 preko mp, CoD2, CoD5, Far Cry, Flashpoint, MOHaa.. ma lik je car i pol a MOHAAu je igrao jedno vrijeme na cb-u i super mu islo ;)

15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

moja stara nezna ni sta je monitor a sta je kuciste a kamoli graficka ili neka druga komponenta....

a stari mi zna onako pisat onako slooooooooooooooooooow zna drzat miš u ruci(fala bogu)surfat na netu isto nesto maaaloo

jednom kad sam igro pes08 na ps2 gledo me stari

a ja ga onako cudno pogledam on se smije ja kazem sta je bilo kaze on da sam loš i da je vec zavrsilo prvo poluvrijeme a jos 0-0 i ja dam njemu isuse drzo je joystick za gljivice i ja mu namjestio da igra sa chealsiem protiv nekih ono klub A i dao je gol na begginer....

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
15 godina
offline
Roditelji gameri

Eto ja imam oko 28 god. i zena mi je trudna tak ovo ono! Jedva cekam da klinac navrsi 6 ili 7 godina da se mogu izivljavat na njemu, mislim na PES-u i takve fore.

E ak bude decko obecajem mu da ce imati gotovo uvjek dobar hardwer he he da ne mora ko stari prestat pusit da si kupi novi monitor.

Inace igram od kad znam za sebe i ne mislim prestat!!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
ivanec kaže...

Eto ja imam oko 28 god. i zena mi je trudna tak ovo ono! Jedva cekam da klinac navrsi 6 ili 7 godina da se mogu izivljavat na njemu, mislim na PES-u i takve fore.

E ak bude decko obecajem mu da ce imati gotovo uvjek dobar hardwer he he da ne mora ko stari prestat pusit da si kupi novi monitor.

Inace igram od kad znam za sebe i ne mislim prestat!!!

 tak trea
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

LoL moj stari je probao igrat PES... To ste trebali vidjet... Nije ni tak lose, spusio je sam 4-1, ovaj 1 su si ovi autogola dali xd

In the war it doesen't mean you wont die if you are right! You have to look left too!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
jojo1909 kaže...

LoL moj stari je probao igrat PES... To ste trebali vidjet... Nije ni tak lose, spusio je sam 4-1, ovaj 1 su si ovi autogola dali xd

 hehe to su bili neki noobovski protivnici ako protiv takog loseg igraca daju autogol heheBelji se
Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

ma daj na begginer s barcom protiv dinama xd

In the war it doesen't mean you wont die if you are right! You have to look left too!
16 godina
offline
Roditelji gameri

izazivam bilo koga da izazove mog tatu u tetrisu, soliteru ili windows XP verziji pinbala

 

A moj susjed (otac troje djece, 35-40 godina), kupi on sinu komp i prvih 2-3 mjeseca nama apsolutno nikakvog interesa za komp jer mu je dosta što mora na njemu raditi na poslu, onda jednu večer vidi sina kako igra CoD-UO i promatra on njega jedno sat, sat i pol. Dođe 23h i odlazi sin spavat jer ide sutra u školu. Sjedne susjed prvi put za komp od kad su ga kupili, pokrene CoD, gleda malo po izborniku i proučava, pokrene novu kampanju i igra do 5:30h ujutro, onda je morao prestati jer se morao spremati za posao. LOL

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Moj stari prije kad sam bio malo igrao je na nes-u i kasnije na snes-u( za one koji neznaju nintendo i super nintendo) i na sega master sistem njegov frend je bio gamer pa je i on bio a kasnije je on sve slabije igrao igrice a sada ima samo jednu igru na nintendi ds-u i igra samo nju moja stara je isto bila gamerica ali je prestala volila je na nintendo igrati contru one tenkove(neznam kako se zove) volila je igrati nešta što se igra u dvoje sada joj nepadne napamet uzeti jostic u ruke i igrati igricu znaći moji su rodotelji su bili gameri

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2009 20:11 (gamer2400).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
gamer2400 kaže...

Moj stari prije kad sam bio malo igrao je na nes-u i kasnije na snes-u( za one koji neznaju nintendo i super nintendo) i na sega master sistem njegov frend je bio gamer pa je i on bio a kasnije je on sve slabije igrao igrice a sada ima samo jednu igru na nintendi ds-u i igra samo nju moja stara je isto bila gamerica ali je prestala volila je na nintendo igrati contru one tenkove(neznam kako se zove) volila je igrati nešta što se igra u dvoje sada joj nepadne napamet uzeti jostic u ruke i igrati igricu znaći moji su rodotelji su bili gameri

 inace moj stari igra od '91 prvi put zaigrali su na poslu na commodoreu 64 :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice