Tisak na majice - Zagreb

poruka: 12
|
čitano: 16.739
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Tisak na majice - Zagreb

Dakle treba mi tisak na vise majica i posto mi treba i naprijed i iza malo je skuplje to pa me sada zanima. Gdje u Zagrebu ima donekle kvalitetan a cijenom jeftin i pristupacan tisak na majice? 

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----ORIGIN: GPUlan---------
13 godina
offline
Tisak na majice - Zagreb

Treba mi stvarno hitno. Znali itko?

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----ORIGIN: GPUlan---------
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tisak na majice - Zagreb

Nedavno sam dao tiskati na dres ovdje.

 

Kvalitetom sam vrlo zadovoljan, a i cijena mi je bila OK. Znam da imaju i popuste na količinu, mislim da sam vidio 10 majica - 10%, 20 m. - 15% itd.

13 godina
offline
Re: Tisak na majice - Zagreb
macak kaže...

Nedavno sam dao tiskati na dres ovdje.

 

Kvalitetom sam vrlo zadovoljan, a i cijena mi je bila OK. Znam da imaju i popuste na količinu, mislim da sam vidio 10 majica - 10%, 20 m. - 15% itd.

Hvala ti, samo jel uracunato u cijenu i majica ili samo tisak? jer 100kn je puno

Onaj ko ne poludi samnom - nije normalan ----xf:carlibas----ORIGIN: GPUlan---------
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tisak na majice - Zagreb

Ne znam ti točno reći, jer sam ja imao detaljne zahtjeve (sjajna zlatna slova i specifični font), ali u usporedbi s drugim firmama koje nude takve usluge, ovi su ispali povoljniji, a i jedini su to mogli napraviti odmah za sutradan.

 

Možeš im na mail poslati konkretan upit, pa će ti kreirati neku ponudu obzirom na vrstu tiska i količinu.

10 godina
protjeran
offline
Re: Tisak na majice - Zagreb

Evo da malo osvježimo ovu temu u ovoj sezoni kiselih krastavaca

 

Pitanje glasi koji A3 printer uzeti za tisak ili transfer na T majce.

 

 

A umeđuvremenu evo dva nedavna i zanimljiva slučaja na navedenu temu. Naime tisak na majce je sve drugo doli jednostavan zadatak.

 

Imate više tehnika

1. sublimacija

2. DTG

3. Termo transfer

 

I sad u ovoj 3 varijanti jedna od popularnijih tehnika je transfer uz specijalan Chromablast papir. I sad taj papir radi jedino u rekaciji sa adekvatnom tintom. A adekvatna tinta radi jedino na adekvatnom inkjet printeru. I  znači ukoliko ste se odlučili za tu tehnologiju, morate uzeti Chomablast papir + Chromablast tintu + Ricoh GX 7000 printer. Investicija  nekih 7000 kn za A3 format. Dali se isplati? Isplati se jer možete raditi A3 na pamučnim  T Majcama. Tisak je vrlo ljep živih boja i mekan na dodir.

 

Druga varijana je sublimacija. Tu ne treba neki specijalan transfer papir ili sublimacijska tinta ili printer. Ali opet investicija 4- 6000 kn. Zavisi sa koliko boja i koliko mlaznica radimo. Idelno što više.

 

I sad dođe prije neki dan u servis jedan Ricoh GX 7000 i jedan Epson SP 2100. Jedan je idealna za Chomablast A3 adrugi za Sublimaciju. Pogledano prvoga i zaključan glasi. Ovaj printer nije predviđen za servisiranje. Odnesemo ga u oficijelni servis i korisnik ubrzo dobije isti odgovor. Znači 7000 kn otišlo u vjetar.

 

U drugom slučaju drugi korisnik poslao Epson SP 2100. Profesionalna izvedba. I printer je servisabilan. Lalo se zamjeni glava očisti itd  90 mlaznica po 8 kanala. Prva violina.  Već je bio jednom na servisu. Osposobili ga bili 100% za sat servisa. Međutim ovaj puta  printer otišao u rashod.  Zašto?  Pa razbili ga t transportu toliko da se raspala plastika a niseći okvir, lim toliko  iskrivio tako da se kolica sa tintom više ne može pomicati ni 5 cm izvan parkirnog ležišta.  4000 kn otišlo u vjetar

 

P1

P2

P3

P4

 

Znači vrečamo se na prvotno pitanje: Što je najpametnije uzeti u A3 formatu za tisak na majce.

 

 

 

Naravno imao mi reješenje za 2000 kn ali haje da prvo čujemo vaše iskustvo, kako ne bi bilo riječ o samo reklami.  Pa da usporedimo uloženo dobiveno .

https://www.facebook.com/adriatix.hr
12 godina
protjeran
offline
Tisak na majice - Zagreb

Pozdrav svima, imam par pitanja ukoliko bi netko htio pomoći i uputiti me.

Dakle, već godinama izrađujem razno razne dizajnove i sada sam odlučio krenuti samostalno u posao. Problem je u tome što me nema tko uputiti u ovu vrstu posla, a na internetu teško da možeš sam naći kvalitetne i potpune odgovore na sve što te zanima.

U nekoliko vrsta tiska (termotisak, sitotisak, digitalni, sublimacija), koji od njih je najjednostavniji za izradu, najjeftiniji, najskuplji, najkvalitetniji, koliko sam ja uspio pohvatati, i dalje je najkvalitetniji otisak stara škola sitotiska, ali je i najskuplja (ne računajući vez).

Zanima me koja opcija bi bila najprihvatljivija za jednog početnika koji nema tržište, već bi se vlastitom reklamom kroz vrijeme pokušao probijati i boriti za kupce u kućnoj radinosti za početak.

Ako ima itko voljan da mi objasni i uputi me malo, nek se javi u privatne poruke ili ovdje, svejedno. Bio bih mu zahvalan. Hvala. 

PS. Ako nekog zanimaju dizajnovi, pošaljem ih par u private.

who died and made you king?
17 mjeseci
offline
Tisak na majice - Zagreb

Preporuke radnje u Zagrebu za tisak motiva na majicu?

Vamonos carajo hijos te putas!
17 mjeseci
offline
Tisak na majice - Zagreb

Preporuke radnje u Zagrebu za tisak motiva na majicu?

Vamonos carajo hijos te putas!
16 godina
offline
Re: Tisak na majice - Zagreb
imba_kewl kaže...

Preporuke radnje u Zagrebu za tisak motiva na majicu?

 Ukucaj u Facebook tražilicu Bad Habit, oni ti se bave s time.

14 godina
offline
Tisak na majice - Zagreb

Radim tisak već duže godina. Velika Mlaka. Pa ako treba ....

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 2:32 (sbcreation).
7 godina
offline
Re: Tisak na majice - Zagreb
Treba. Pm?
Bunker
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice