Zelim vam puno srece!

poruka: 63
|
čitano: 5.558
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Zelim vam puno srece!

Danas u Europu, sutra u Caritas na klopu. 

Nagnuli se jesmo (odnosno nasa draga vlada), lubrikant je spreman, sad jos samo cekamo punu penetraciju. 

 

14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!

 a da ne spominjem zabranu zaposlajavanja u njemackoj i slicnim drzavama sljedece 2 godine.

 

 Sa mogućnošću produženja zabrane po potrebi :)

 

Bar neće debelo koristiti  taj zakon. Tako da smo u svakom pogledu, nacionalo i kao pojedinci postali robovska kolonija.

 

Idemo u Kanadu čistit ono bijelo govno kad prodje grtalica.

11 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

Sretan vam prvi dan tuge i žalosti. {#}

 

EDIT: Samo ti lupaj TD, pitat cu te za 2 godine kako ti je. {#}

Što hladnije to bolje...
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 0:46 (Praedator).
13 godina
offline
Zelim vam puno srece!

Di je tad bila EU??

15 godina
offline
Zelim vam puno srece!

"Čestitke" svima na ulasku u €U-niju {#}

 

Tigar Krezumica
16 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
fromcelltohell kaže...

"Čestitke" svima na ulasku u €U-niju {#}

 

Samo ti čestitaj no uzalud sve,Nevinašce a kaj se tiče videa uskoro če ti doma upast Karlovački EU specijalci budi spreman fučkaj ga.Smijeh

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
Liverpool1892 kaže...

Di je tad bila EU??

 

 

 

 

auffff

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 1:00 (Colossus7).
16 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
MelbourneCRO kaže...

Pozdrav svima! Jos nekih 50ak minuta i Hrvatska je u EU ako sam dobro izracunao! Zelim vam puno zdravlja, jer je to ono najbitnije, srece, veselja i novaca! Iskoristio sam priliku da ovo napisem, bar ovdje, dok cekam prevoz za skolu, ovdje je 7 ujutro.

 

Pozdrav od 3 generacije Hrvata iz Melbournea, a rodom iz okoline Zadra!

 

vidi se da ne znas o cemu pricas, ipak si ti u australiji a mi ode... al ajd oprostit cemo ti...

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 1:00 (Obi Wan).
15 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
rambox kaže...

Samo ti čestitaj no uzalud sve,Nevinašce a kaj se tiče videa uskoro če ti doma upast Karlovački EU specijalci budi spreman fučkaj ga.Smijeh

Hebe se meni i za €Uniju i za karlovačke €U specijalce,ja sam jednako u banani danas kao i jučer,možda malo više {#}

Tigar Krezumica
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zelim vam puno srece!
MelbourneCRO kaže...

Pozdrav svima! Jos nekih 50ak minuta i Hrvatska je u EU ako sam dobro izracunao! Zelim vam puno zdravlja, jer je to ono najbitnije, srece, veselja i novaca! Iskoristio sam priliku da ovo napisem, bar ovdje, dok cekam prevoz za skolu, ovdje je 7 ujutro.

 

Pozdrav od 3 generacije Hrvata iz Melbournea, a rodom iz okoline Zadra!

 

Woop-de-fuc*ing-do nam svima ovdje{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zelim vam puno srece!
mar123 kaže...
TheGh0st kaže...

Mislim da bi bio pun pogodak kada bi se na Bug -u napisao članak što nam to točno EU donosi boljega (u svim pogledima, a posebno onom tehnološkom - ima li promjena Zakona o kaznenom postupku (čitaj - što će biti ako nešto hackiraš ili radiš nešto nelegalno na netu) i tako, da se malo informiramo o prednostima i manama u nekakvom sažetom članku.

 

OK, super, proslavili smo ulazak (ako stvarno donosi dobro onda i je dobro), no ajmo se sada vratiti na stvarnost i probati naći ljudima poslove, da mogu imati barem ono minimalno (kruh, mlijeko, krov nad glavom). Neki ni to nemaju.

bila je tema u bugu sto EU nosi vezano za informatiku.

 

ali prijatelju moj, kako ce to unija donjet ljudima posao? mozda tako sto moramo izdvojit ogroman novac za clanstvo u istoj? ili tako sto vise nismo neovisna drzava, sve zakone nam mora potvrdit njihov parlament. pun pogodak nasih debila ce bit kad daju valutu. jel vi kuzite da po standardima EU kod nas ima previse policajaca i tu ce otpustit tisuce ljudi koji idu na burzu? jel vam jasno da carinici neznaju uopce kud sad idu, neku su se uhljebili a neki vjerojatno put burze(oni bez veze jel). a da ne spominjem zabranu zaposlajavanja u njemackoj i slicnim drzavama sljedece 2 godine.

 

EDIT: i da, ovi debili cijelo vrijeme sviraju odu radosti, to valjda ovim 400 000 na burzi. oni su sad nezaposleni europljani, to mora da je nesto.

Ma, ne treba trošiti riječi, ja ću samo reći da bi po meni, najbolje bilo oformiti tim stručnjaka za svako područje i da se bez obzira na vladajuću stranku taj zacrtani plan provodi, jer jedino tako gospodastvo ide na bolje, ako svatko tjera svoje nećemo nikad ništa napraviti...

 

A, donekle je i dobro što smo mladi, pa ti uvijek ostaje opcija da odeš (ako stanje bude baš jako loše). Svi se mi ovdje trudimo ukazati na greške koje ljudi na čelu države rade, ali ako oni ne slušaju (a ne slušaju), ne vrijedi pričati sa zidovima.

 

Znači, jedno će se uz kvalitetne rasprave i tim stručnjaka donjeti plan kojeg se treba držati i s tim planom (koji su napravili stručnjaci u određenom području) će država napredovati. Ovako, ako 4 godine jedno, a nakon toga drugo, to je ništa.

 

Kako bih rekao : Otišli smo maleni ispod zvijezda.

Memento mori.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 1:09 (TheGh0st).
11 godina
protjeran
offline
Zelim vam puno srece!

Super, kaj smo u Uniji({#}), sada ćemo moći lakše doći do oružja...baš sam na tu temu prije tjedan-dva pričao sa tipom kaj se bavi prodajom oružja, veli, samo reci kaj nađeš na netu, te nam javi, mi odmah šaljemo upit, te evo oružja, od ulaza u EU veli on nije više problem za oružje nabaviti(ovo zapadne proizvodnje), za istočno, znam ga i sam nabaviti....

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 1:15 (Cold Steel).
14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
Obi Wan kaže...
MelbourneCRO kaže...

Pozdrav svima! Jos nekih 50ak minuta i Hrvatska je u EU ako sam dobro izracunao! Zelim vam puno zdravlja, jer je to ono najbitnije, srece, veselja i novaca! Iskoristio sam priliku da ovo napisem, bar ovdje, dok cekam prevoz za skolu, ovdje je 7 ujutro.

 

Pozdrav od 3 generacije Hrvata iz Melbournea, a rodom iz okoline Zadra!

 

vidi se da ne znas o cemu pricas, ipak si ti u australiji a mi ode... al ajd oprostit cemo ti...

Takve domoljube ja najviše volim, glasa za retardirane zakone koje ne razumije i debilnu ekipu koja će nama krojit gaće jer naravno ta ista ekipa im omogućuje da glasaju kao dijaspora u slucaju da glasački listići mrtvih osoba nisu dostatni, a plaću zarađuje i porez plaća u drugoj državi, i sjeti se domovine 2 puta godišnje za neki praznik. Naravno ne zaboravi *bodrit* nas u domovini, i naglasit obavezno da je Rvatina , ili prva ili 12 generacija. Hvali more drž se kraja...

 

Australac dođi ovdje jest govna sa nama, plaćat porez, radit, borit se za život i kruh i režije koji su sve skuplji, odgajat djecu pa onda čestitaj kome hoćeš. Samo nećeš jel će ti bit muka kad skuziš  u šta se država pretvorila.

 

Dođi u šestu najskuplju državu na svijetu.

 

14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
Cold Steel kaže...

Super, kaj smo u Uniji({#}), sada ćemo moći lakše doći do oružja...baš sam na tu temu prije tjedan-dva pričao sa tipom kaj se bavi prodajom oružja, veli, samo reci kaj nađeš na netu, te nam javi, mi odmah šaljemo upit, te evo oružja, od ulaza u EU veli on nije više problem za oružje nabaviti(ovo zapadne proizvodnje), za istočno, znam ga i sam nabaviti....

{#}

Dobro ti je to stari, trebaš se spremat za crnce imigrante koji dolaze. A mozda ti se ostvari tvoj vlažni san , pa dođu i indijanci koje toliko voliš. Njih čitavih par tisuća koliko ih je ostalo. Samo jebe te to što će te magazin metaka koštati više nego što si možeš priuštit.Bolje kreni sa kopanjem bunkera i trpanjem konzervi u buksu :D

 

 

 

 

15 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
TheGh0st kaže...
mar123 kaže...
TheGh0st kaže...

Mislim da bi bio pun pogodak kada bi se na Bug -u napisao članak što nam to točno EU donosi boljega (u svim pogledima, a posebno onom tehnološkom - ima li promjena Zakona o kaznenom postupku (čitaj - što će biti ako nešto hackiraš ili radiš nešto nelegalno na netu) i tako, da se malo informiramo o prednostima i manama u nekakvom sažetom članku.

 

OK, super, proslavili smo ulazak (ako stvarno donosi dobro onda i je dobro), no ajmo se sada vratiti na stvarnost i probati naći ljudima poslove, da mogu imati barem ono minimalno (kruh, mlijeko, krov nad glavom). Neki ni to nemaju.

bila je tema u bugu sto EU nosi vezano za informatiku.

 

ali prijatelju moj, kako ce to unija donjet ljudima posao? mozda tako sto moramo izdvojit ogroman novac za clanstvo u istoj? ili tako sto vise nismo neovisna drzava, sve zakone nam mora potvrdit njihov parlament. pun pogodak nasih debila ce bit kad daju valutu. jel vi kuzite da po standardima EU kod nas ima previse policajaca i tu ce otpustit tisuce ljudi koji idu na burzu? jel vam jasno da carinici neznaju uopce kud sad idu, neku su se uhljebili a neki vjerojatno put burze(oni bez veze jel). a da ne spominjem zabranu zaposlajavanja u njemackoj i slicnim drzavama sljedece 2 godine.

 

EDIT: i da, ovi debili cijelo vrijeme sviraju odu radosti, to valjda ovim 400 000 na burzi. oni su sad nezaposleni europljani, to mora da je nesto.

Ma, ne treba trošiti riječi, ja ću samo reći da bi po meni, najbolje bilo oformiti tim stručnjaka za svako područje i da se bez obzira na vladajuću stranku taj zacrtani plan provodi, jer jedino tako gospodastvo ide na bolje, ako svatko tjera svoje nećemo nikad ništa napraviti...

 

A, donekle je i dobro što smo mladi, pa ti uvijek ostaje opcija da odeš (ako stanje bude baš jako loše). Svi se mi ovdje trudimo ukazati na greške koje ljudi na čelu države rade, ali ako oni ne slušaju (a ne slušaju), ne vrijedi pričati sa zidovima.

 

Znači, jedno će se uz kvalitetne rasprave i tim stručnjaka donjeti plan kojeg se treba držati i s tim planom (koji su napravili stručnjaci u određenom području) će država napredovati. Ovako, ako 4 godine jedno, a nakon toga drugo, to je ništa.

 

Kako bih rekao : Otišli smo maleni ispod zvijezda.

da a tko bi izabro taj tim? isti narod koji je postavio i ovu vladu i koji slavi sad na trgu bana jelacica i ostalim trgovima u RH? mi smo smece od naroda, nitko se ne buni, nitko se ne bori za zajednicu nego samo za sebe. kako mi se rigalo od ovog programa na tvu, koliko je tu lazi izgovoreno, kako ih nije sram, kako ih nije sram govorit to dok je nezaposlenost na 20%, dok ljudi prose za kruh, pa mi smo jadna drzava sa potencijalom kojeg ce gamad iz EU uzet besplatno sad i mi se mozemo hebat. 5 godina smo se borili za samostalnost i sad smo ju dali samo tako, bez ijedne zrtve smo potpisali prodaju drzave europskom parlamentu. da se bar naso danas neki ludak koji bi raznio bombom sve te pedere i nase supke koji na tvu lazu narod da ce im bit bolje a kad te neko u nesto uvjerava 24 sata na dan pa i pocnes vjerovat u to. nazalost potpisali smo si svi smrtnu presudu s ovim ulaskom. sad ste mozda sretni zato sto cete si moc graficku unjet bez carine, ali jeli ona vrijedna drzavne samostalnosti i siromastva?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Zelim vam puno srece!
4ucker kaže...

Mene jedna stvar zanima, u to nisam upućen pa bih molio odgovor.

 

Hoće li se moći sa osobnom kartom (Bosanskom) prijeći granica, tj. ući u RH nakon njenog ulaska u famoznu EU?

ne

onaj koji jesam
14 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

Da ne otvaram novu temu čitao sam negdje da će se kažnjavati ako se nešto bude skidalo sa interneta/torrenta 
pa sad zna li itko išta više o tome?

 

12 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

A što mi to imamo slavit? 

11 godina
protjeran
offline
Re: Zelim vam puno srece!
Colossus7 kaže...

Dobro ti je to stari, trebaš se spremat za crnce imigrante koji dolaze. A mozda ti se ostvari tvoj vlažni san , pa dođu i indijanci koje toliko voliš. Njih čitavih par tisuća koliko ih je ostalo. Samo jebe te to što će te magazin metaka koštati više nego što si možeš priuštit.Bolje kreni sa kopanjem bunkera i trpanjem konzervi u buksu :D

Hm, trollaš.....kaj si nabrijan?

..nikoga ja ne mrzim, niti ikoga želim bum-bum...

...spremnik metaka? Priuštiti? Pa, dođe manje nego dvije kutija cigareta ovisno naravno o veličini spremnika oružja.

...nisu u pitanju rase i narodi, nego svatko tko mi želi nauditi je potencijalna ugroza od koje se valja znati obraniti.

{#}

 

World's Strongest, Sharpest Knives
14 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

Ali obavezno mora da se naglasi da je on treća generacija u dijaspori. {#}

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zelim vam puno srece!
4ucker kaže...

Mene jedna stvar zanima, u to nisam upućen pa bih molio odgovor.

 

Hoće li se moći sa osobnom kartom (Bosanskom) prijeći granica, tj. ući u RH nakon njenog ulaska u famoznu EU?

Neces,samo cemo moci biometrijskim pasosom.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
Colossus7 kaže...

Takve domoljube ja najviše volim, glasa za retardirane zakone koje ne razumije i debilnu ekipu koja će nama krojit gaće jer naravno ta ista ekipa im omogućuje da glasaju kao dijaspora u slucaju da glasački listići mrtvih osoba nisu dostatni, a plaću zarađuje i porez plaća u drugoj državi, i sjeti se domovine 2 puta godišnje za neki praznik. Naravno ne zaboravi *bodrit* nas u domovini, i naglasit obavezno da je Rvatina , ili prva ili 12 generacija. Hvali more drž se kraja...

 

Australac dođi ovdje jest govna sa nama, plaćat porez, radit, borit se za život i kruh i režije koji su sve skuplji, odgajat djecu pa onda čestitaj kome hoćeš. Samo nećeš jel će ti bit muka kad skuziš  u šta se država pretvorila.

 

Dođi u šestu najskuplju državu na svijetu.

 

Ovakvi ljudi su mi najsmješniji, tebi je zapravo žao što on vjerojatno živi ko car u Australiji i njegova je obitelj uspjela u životu dok si ti zaglibio u ovoj vukojebini od Hrvatske... jbg život je kurva {#}

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
15 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
tpg kaže...
4ucker kaže...

Mene jedna stvar zanima, u to nisam upućen pa bih molio odgovor.

 

Hoće li se moći sa osobnom kartom (Bosanskom) prijeći granica, tj. ući u RH nakon njenog ulaska u famoznu EU?

Neces,samo cemo moci biometrijskim pasosom.

Ili sa običnim i vizom...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
cuspajz kaže...
Colossus7 kaže...

Takve domoljube ja najviše volim, glasa za retardirane zakone koje ne razumije i debilnu ekipu koja će nama krojit gaće jer naravno ta ista ekipa im omogućuje da glasaju kao dijaspora u slucaju da glasački listići mrtvih osoba nisu dostatni, a plaću zarađuje i porez plaća u drugoj državi, i sjeti se domovine 2 puta godišnje za neki praznik. Naravno ne zaboravi *bodrit* nas u domovini, i naglasit obavezno da je Rvatina , ili prva ili 12 generacija. Hvali more drž se kraja...

 

Australac dođi ovdje jest govna sa nama, plaćat porez, radit, borit se za život i kruh i režije koji su sve skuplji, odgajat djecu pa onda čestitaj kome hoćeš. Samo nećeš jel će ti bit muka kad skuziš  u šta se država pretvorila.

 

Dođi u šestu najskuplju državu na svijetu.

 

Ovakvi ljudi su mi najsmješniji, tebi je zapravo žao što on vjerojatno živi ko car u Australiji i njegova je obitelj uspjela u životu dok si ti zaglibio u ovoj vukojebini od Hrvatske... jbg život je kurva {#}

Mentalitet "nek i susjedu crkne krava" {#}

 

Obožavam takve ljude, frustrirani bi bili kad bi osvoji 5 miliona jer nisu osvojili 6.

Prošećem gradom i vidim njih xxxxxc sjedi u kafiću, po 2-3 sata, i priča kako ova država propada, kako nitko ne radi ništa da je popravi; a oni sjede tu 2-3 sata svaki dan i piju najskuplju kavu u gradu, i onda se žale kako je sve skupo.

Dok sam radio u centru zagreba, svaki dan sam viđao takve ljude, ja izađem na kratku pauzu od 5 minuta, i vratim se raditi a u kafiću prekoputa zgrade, uvijek isti ljudi sjede.

Ispred njih neke grickalice, 3-4 novine, i tko zna koliko rundi pića i kave. Obožavam kad mi tako neki kr€ten, koji tjedno provede 20+sati u kafani, počne pričati "lako je njemu, mobitel od 2 soma, laptop od 3-4, doma komp od 5k...".

Pa majstore, ako mogu ja raditi za svoje stvari, šta fali tebi?

 

Tako i ovaj gore, tko tebi brani da odeš u Austarliju, takvih poput tebe, koji samo kukaju cijelo vrijeme, mi je puna ona stvar. Ili radi, il se gubi, ako misliš da je negdje bolje...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

Ja nisam puno citao temu pa ne bih polemisao o tome hoce li biti bolje ili ne, kakvi su ciji motivi (skriveni i neskriveni) i slicno. Ja bih htio samo da cestitam svim gradjanima Republike Hrvatske na ulasku u EU, onako komsijski, iskreno i od srca, uz nadu da ce vam sutra svima biti bolje nego sto je danas.

 

Ne mora bas sve biti crno "po defaultu", treba samo stvari staviti u perspektivu a tu vam mozemo pomoci mi iz BIH - kod nas se protekli mjesec (pa i danas, pogotovo danas) protestuje zbog problema koji se u nasoj zemlji gomilaju zadnjih 20 godina, djece koja nemaju pravo na identitet i vlade koja brine iskljucivo za vlastite dzepove.

 

http://www.klix.ba/vijesti/bih/protesti-ispred-parlamenta-bih/130701024

 

Danas nisam u Sarajevu (nema se para za kartu, protestujem u svom gradu) ali procitao sam izmedju ostalog da je na proteste doputovala i grupa ljudi iz Zagreba pa cu iskoristiti priliku da se najtoplije zahvalim i na tome.

14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
cuspajz kaže...
Colossus7 kaže...

Takve domoljube ja najviše volim, glasa za retardirane zakone koje ne razumije i debilnu ekipu koja će nama krojit gaće jer naravno ta ista ekipa im omogućuje da glasaju kao dijaspora u slucaju da glasački listići mrtvih osoba nisu dostatni, a plaću zarađuje i porez plaća u drugoj državi, i sjeti se domovine 2 puta godišnje za neki praznik. Naravno ne zaboravi *bodrit* nas u domovini, i naglasit obavezno da je Rvatina , ili prva ili 12 generacija. Hvali more drž se kraja...

 

Australac dođi ovdje jest govna sa nama, plaćat porez, radit, borit se za život i kruh i režije koji su sve skuplji, odgajat djecu pa onda čestitaj kome hoćeš. Samo nećeš jel će ti bit muka kad skuziš  u šta se država pretvorila.

 

Dođi u šestu najskuplju državu na svijetu.

 

Ovakvi ljudi su mi najsmješniji, tebi je zapravo žao što on vjerojatno živi ko car u Australiji i njegova je obitelj uspjela u životu dok si ti zaglibio u ovoj vukojebini od Hrvatske... jbg život je kurva {#}

:) Inače imam familije u Australiji, i u istočnoj obali Amerike, da sam htio mogao sam tamo ispalit davno, ali ipak sam malo više informiran i imam nekog zivotnog iskustva tako da me stvarno ne dira on i njegova Australija. Ako već pričamo o Australiji specifično, iskreno tamo bih zivio jedino da me odvuku dole na silu. Isto vrijedi za dobru staru USA. Radije bi zivio izmedju 2 prozorska stakla.

 

Što mi ne oduzima pravo da napišem komentar o istima koji mi sistematično idu na jetru sa svojim glupostima i generalim neznanjem i takozvanim velikim domoljubljem.

 

Neka mi netko pobije argument di sam napisao neku neistinu o trenutnom stanju u drzavi i Eu.

 

To tko je kako uspio u životu, i u kojem smislu je širok pojam i jako osobna stvar. Ali dobro, mnogi, pogotovo mladi ovdje imaju nacin razmisljanja da su automatski *uspjeli* ako se maknu odavde u bilo koju drugu zemlju koliko god i ona isto grcala u nekim svojim problemima i mentalitetima. Skuzi se brzo da nigdje ne teče med i mlijeko, pogotovo danas kada pol svijeta grca u neredima i prosvjedima, štoviše ulete u mašinu korporativnog konzumerizma i budu kotačić u istom di rade 12 sati na dan a zivota nemaju. Ali eto imaju za platit racun, sad i toga je sve manje. Ekipa ima net, i treba shvatit da 90% događaja i problema danas domaće televizije uopće ne prikazuju jer imaju direktivu od ekipe koja je jucer bila u gostima.

 

Mislim toliko lazi, obmane i gluposti nisam dugo vidio na telki sto je napisao mal par postova prije, samo sto nisu dovukli med i mlijeko i cvijeće i počeli bacat po cesti kako će nam sad bit dobro sa njima. Počnite pamtit period od 2000-2008 kao dobra stara vremena, a ovih nekoliko posljednjih kao zajeb stoljeća.

 

Uz iznimke stvarno siromašnih, onih koji kopaju po kontejnerima, nezaposlenih, i ekipe na minimalcu ,mnogima u ovoj drzavi je u stvari dobro, sto je rekao jedan stranac kojeg poznajem i koji je radio ovdje , da nigdje nije vidio mjesto di se manje radi a dobiva više para. Sad interpretiraj to kako hoćeš.

14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
rooswelt1991 kaže...
cuspajz kaže...
Colossus7 kaže...

Takve domoljube ja najviše volim, glasa za retardirane zakone koje ne razumije i debilnu ekipu koja će nama krojit gaće jer naravno ta ista ekipa im omogućuje da glasaju kao dijaspora u slucaju da glasački listići mrtvih osoba nisu dostatni, a plaću zarađuje i porez plaća u drugoj državi, i sjeti se domovine 2 puta godišnje za neki praznik. Naravno ne zaboravi *bodrit* nas u domovini, i naglasit obavezno da je Rvatina , ili prva ili 12 generacija. Hvali more drž se kraja...

 

Australac dođi ovdje jest govna sa nama, plaćat porez, radit, borit se za život i kruh i režije koji su sve skuplji, odgajat djecu pa onda čestitaj kome hoćeš. Samo nećeš jel će ti bit muka kad skuziš  u šta se država pretvorila.

 

Dođi u šestu najskuplju državu na svijetu.

 

Ovakvi ljudi su mi najsmješniji, tebi je zapravo žao što on vjerojatno živi ko car u Australiji i njegova je obitelj uspjela u životu dok si ti zaglibio u ovoj vukojebini od Hrvatske... jbg život je kurva {#}

Mentalitet "nek i susjedu crkne krava" {#}

 

Obožavam takve ljude, frustrirani bi bili kad bi osvoji 5 miliona jer nisu osvojili 6.

Prošećem gradom i vidim njih xxxxxc sjedi u kafiću, po 2-3 sata, i priča kako ova država propada, kako nitko ne radi ništa da je popravi; a oni sjede tu 2-3 sata svaki dan i piju najskuplju kavu u gradu, i onda se žale kako je sve skupo.

Dok sam radio u centru zagreba, svaki dan sam viđao takve ljude, ja izađem na kratku pauzu od 5 minuta, i vratim se raditi a u kafiću prekoputa zgrade, uvijek isti ljudi sjede.

Ispred njih neke grickalice, 3-4 novine, i tko zna koliko rundi pića i kave. Obožavam kad mi tako neki kr€ten, koji tjedno provede 20+sati u kafani, počne pričati "lako je njemu, mobitel od 2 soma, laptop od 3-4, doma komp od 5k...".

Pa majstore, ako mogu ja raditi za svoje stvari, šta fali tebi?

 

Tako i ovaj gore, tko tebi brani da odeš u Austarliju, takvih poput tebe, koji samo kukaju cijelo vrijeme, mi je puna ona stvar. Ili radi, il se gubi, ako misliš da je negdje bolje...

<Slazem se, prezirem takvu ekipu. Izvini, ali neznas mene niti ništa o meni, previše zaključuješ na osnovi nekoliko postova. Nemoj se trpat u kategoriju Vidoviti milan, jer nema potrebe.

 

Ja osobno radim, borim se, i uspio sam riješiti mnoge stvari i probleme u zivotu, usprkos ovoj drzavi i takvom mentalitetu, i mnogim sranjima koje bi satrale prosječnog tipa sa ceste i u kafiću. Start mi je bio takav da mi je mati bila samohrana majka  od 29 godina sa djetetom od 3 godine, na cesti sa jednim koferom u ruci i bez prebijene banke i igdje ikoga. O ostatku mog zivota netrebas znat jer forum nije mjesto za to a nismo neki prijatelji da ti otvaram dušu niti za to imam potrebu.

16 godina
offline
Zelim vam puno srece!

Evo dobra prilika da proučimo što će nama donijeti članstvo glede cijena, kupovine, poreza...
bilo bi ok i da Bug npravi jedan FAQ na tu temu dok se ne usvoji gradivo;)
http://www.jutarnji.hr/pojefitinit-ce-meso--riba--mlijeko--secer-i-voce--mozete-dignuti-kredit-u-grazu--a-na-rabljeni-automobil-iz-eu-ne-placate-pdv/1111899/

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
Colossus7 kaže...

Ja smatram da ni ti neznaš previše o čovjeku koji je otvorio temu, pa si ga popljuvao.

 

Ja nevolim ljude koji misle da će im nekad doći sve na gotovo. Mislite da je tamo bolje? Ako je, zašto onda nisu svi tamo?

Zato što se svugdje, ali baš svugdje, gdje odte, morate raditi. Nitko vam neće dati lijep i lagodan život samo tako (osim ako niste sponzoruša {#}).

 

Uspjet u životu? Zdrav sam, radim sam za sebe, imam pameti ne ostaviti svaku kunu na cugu i kocku. Sposoban sam razmišljati unaprijed, koliko-toliko.

Imam planove za budčnost, imam cilj, i plan da to ostvarim. Pokušavam se što manje oslanjati na sreću, više na znanje.

Imam što jesti, imam nešto sa strane, imam gdje živit, imam se čemu nadati.

 

Meni čisto dovoljno {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 16:39 (rooswelt1991).
14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
Cold Steel kaže...
Colossus7 kaže...

Dobro ti je to stari, trebaš se spremat za crnce imigrante koji dolaze. A mozda ti se ostvari tvoj vlažni san , pa dođu i indijanci koje toliko voliš. Njih čitavih par tisuća koliko ih je ostalo. Samo jebe te to što će te magazin metaka koštati više nego što si možeš priuštit.Bolje kreni sa kopanjem bunkera i trpanjem konzervi u buksu :D

Hm, trollaš.....kaj si nabrijan?

..nikoga ja ne mrzim, niti ikoga želim bum-bum...

...spremnik metaka? Priuštiti? Pa, dođe manje nego dvije kutija cigareta ovisno naravno o veličini spremnika oružja.

...nisu u pitanju rase i narodi, nego svatko tko mi želi nauditi je potencijalna ugroza od koje se valja znati obraniti.

{#}

 

Ma prcam te malo.Ali dobro si napisao nešto na drugoj temi, a to je da mogućim dolaskom svakakvih imigranata u nekom značajnom broju pa mozda cak ni broj neće biti bitan, u drzavi ce se pocet dešavati ono sto se dešava u Rusiji , kada im ekipa stize sa Kavkaza. Ekstremizam, fašizam, kriminal i zesca desnica dize svoj nos, tako je to uvijek bilo kroz povijest. Pogotovo ako nebude posla za mlade.

 

 

 

 

Ja se nadam da do toga kod nas neće doći.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice