Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 432.564
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
MUĆAK kaže...
zuper kaže...

Ima tko GW6 44mm da veli kakva je baterija?

Uzeo bih si prvi put smartwatch i nekako mi je nepojmljivo da samo i 2 dana može neki sat izdržati. I to još u nekim testovima kažu kao prednost lol.

Fascinantno mi je kako recimo jedan Garmin ili Huawei sa praktički istim funkcijama mogu imati autonomiju i preko tjedan dana.

 

 

 😂😂

 

Imam GW5 LTE  i izdrži jedan dan normalnog korištenja a da koristim sve njegove  mogućnosti možda bi izdržao pola dana ajde  jedino se brzo napuni . 

Ako ti sat nije pokvaren onda je ovo čista dezinformacija! Baterija izdrži samo jedan ili pola dana? Odnesi ga na servis!!

11 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Meni GW5 LTE drži 4,5 do 5 dana normalnog korištenja(ako ne snimam rute na njemu) ,skidam ga po noći pa bude u onom noćnom modu.

Tak da ili nešto ne valja sa njegovim primjerkom ili mu nešto sisa nenormalno bateriju.

 

EDIT:ok malo sam pretjerao ,sat je star godinu dana ,išao sam provjerit bateriju 3,5 do 4 dana traje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2023 8:52 (evang).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Mrljavi kaže...
MUĆAK kaže...
zuper kaže...

Ima tko GW6 44mm da veli kakva je baterija?

Uzeo bih si prvi put smartwatch i nekako mi je nepojmljivo da samo i 2 dana može neki sat izdržati. I to još u nekim testovima kažu kao prednost lol.

Fascinantno mi je kako recimo jedan Garmin ili Huawei sa praktički istim funkcijama mogu imati autonomiju i preko tjedan dana.

 

 

 😂😂

 

Imam GW5 LTE  i izdrži jedan dan normalnog korištenja a da koristim sve njegove  mogućnosti možda bi izdržao pola dana ajde  jedino se brzo napuni . 

Ako ti sat nije pokvaren onda je ovo čista dezinformacija! Baterija izdrži samo jedan ili pola dana? Odnesi ga na servis!!

 

 

Nije nikakva dezinformacija nego istina  evo primjera zadnja dva dana sam ga isključio jer sam nosio ta dva dana  Amazfit GTS2  i prije pola sata sam ga uključio potrošio je dakle  isključen 6% baterije , sada ga tako ostavljam uključena bez korištenja i nošenja da napomenem da su instalirane sve nadogradnje do sada .

Vidjet ću a onda ću napravit factory reset ali čini mi se da sam ga već jednom radio pa je bilo isto

i kome ga onda slati na servis ili obratiti se Mall.hr podršci  ili će biti gnjurac od ovce .

Jamstvo je 24 mj. 

 

Kad sam ga kupovao na MALL.HR  23.12.2022 cijena mu je bila 205,72 € (  Samsung Galaxy Watch 5 SM-R905 ) LTE

a danas je taj isti model tamo 311,90 € 

a model Samsung Galaxy Watch 5 (SM-R900) BT  je 279,90 € . 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2023 18:44 (MUĆAK).
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
MUĆAK kaže...
Mrljavi kaže...
MUĆAK kaže...
zuper kaže...

Ima tko GW6 44mm da veli kakva je baterija?

Uzeo bih si prvi put smartwatch i nekako mi je nepojmljivo da samo i 2 dana može neki sat izdržati. I to još u nekim testovima kažu kao prednost lol.

Fascinantno mi je kako recimo jedan Garmin ili Huawei sa praktički istim funkcijama mogu imati autonomiju i preko tjedan dana.

 

 

 😂😂

 

Imam GW5 LTE  i izdrži jedan dan normalnog korištenja a da koristim sve njegove  mogućnosti možda bi izdržao pola dana ajde  jedino se brzo napuni . 

Ako ti sat nije pokvaren onda je ovo čista dezinformacija! Baterija izdrži samo jedan ili pola dana? Odnesi ga na servis!!

 

 

Nije nikakva dezinformacija nego istina  evo primjera zadnja dva dana sam ga isključio jer sam nosio ta dva dana  Amazfit GTS2  i prije pola sata sam ga uključio potrošio je dakle  isključen 6% baterije , sada ga tako ostavljam uključena bez korištenja i nošenja da napomenem da su instalirane sve nadogradnje do sada .

Vidjet ću a onda ću napravit factory reset ali čini mi se da sam ga već jednom radio pa je bilo isto

i kome ga onda slati na servis ili obratiti se Mall.hr podršci  ili će biti gnjurac od ovce .

Jamstvo je 24 mj. 

 

Kad sam ga kupovao na MALL.HR  23.12.2022 cijena mu je bila 205,72 € (  Samsung Galaxy Watch 5 SM-R905 ) LTE

a danas je taj isti model tamo 311,90 € 

a model Samsung Galaxy Watch 5 (SM-R900) BT  je 279,90 € . 

 Nosiš ga u samsung ovlašteni. Imam gw4 44 bt već dvije godine i uredno s  isključenim aod-em, uključenim wifi, lokacijom, ponekim pozivom i vikend hike-om izdura dva dana

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Došao mi je besplatni tablet jučer. Ako još netko čeka, trebalo je cca tri tjedna dana od potvrde registracije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...
Chome kaže...
Zakrpa baš za to? Meni pred koji dan stigao veliki update UI6 na S23 ali nisam siguran dali će to popraviti stvari. Moram testirati.

Na sat je stigao update, a prije dva dana na S23+ Android 14 i UI6-

Možda sat nisi ažurirao ?!

 Sve je updateano ali na žalost i dalje mi ne radi lokacija u Samsung health.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Hexfire kaže...
Došao mi je besplatni tablet jučer. Ako još netko čeka, trebalo je cca tri tjedna dana od potvrde registracije.

Kojom dostavom ste dobili? Da li su Vam javili porukom vrijeme dostave?
Ja sam 18.10. dobio mail s potvrdom ali još nisam dobio tablet... 

6 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Znači trebao bi stići svaki dan! Ja sam potvrdu dobio tjedan dana nakon tebe...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
TSM dostava. Vozač se javio 5 minuta prije dolaska kod mene. Nikakvog maila, poruke da je uopće poslano.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Jel još nekome stiglo?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

I dalje ništa od tableta...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Konačno jučer preuzeo tablet :)

U petak me zvao dostavljač ali nisam se mogao javiti, kasnije ga nazvao i saznao da u slučaju neuspjele isporuke treba vratiti tablet Samsungu i da ću čekati opet 1-2 mjeseca na ponovno odobrenje i dostavu :(

Čovjek je ipak bio korektan i ostavo je tablet kod sebe pa sam ga pokupio jučer u Osijeku.

Inače tablet je predan dostavi 07.11.2023. i putovao je do Slavonije gotovo mjesec dana :)

Bitno da je stigao!

 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Koja dostava?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Isto TSM kao i kod hexfire-a...

6 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

U Dalmaciji sam. Mislim da nikad nisam imao nešto dostavljeno od njih.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 1:04 (blueskyhr).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Nisam niti ja, čudna neka dostava, nisam ništa niti potpisao da sam preuzeo.

Izgleda mi da je to princip Bolta 

Najbitnije da pošiljka stigne 

4 godine
offline
Samsung Galaxy Watch

Ekipa jedno pitanjce, kada sam se registrirao preko membersa prije nekih mjesec dana, stigao je automatski mail da sam uspjesno registriran i da cu u jednom trenutku po provjeri podataka iz registracije primiti mail sa statusom narudzbe..... 

Ali evo mjesec dana je proslo, ni maila, ni tableta.... Vi što ste dobili tablet, jeste primili taj dodatan mail osim da ste uspješno registrirani ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
jotz16 kaže...

Ekipa jedno pitanjce, kada sam se registrirao preko membersa prije nekih mjesec dana, stigao je automatski mail da sam uspjesno registriran i da cu u jednom trenutku po provjeri podataka iz registracije primiti mail sa statusom narudzbe..... 

Ali evo mjesec dana je proslo, ni maila, ni tableta.... Vi što ste dobili tablet, jeste primili taj dodatan mail osim da ste uspješno registrirani ?

 Ne, ništa se ne dobije. Budi sretan da te dostavljač uopće nazove prilikom pokušaja dostave.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Meni još uvijek nije došao tablet...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ispravak netočnog navoda dva posta iznad, ipak se dobije mail. Upravo sad su mi poslali mail da su tablet pripremili za slanje i da će mi u roku 30 dana biti dostavljen. A tablet sam još prije mjesec dana prodao na njuškalu .

 

Ali ajd, bolje ikad nego nikad. Valjda.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ja privemeno odustao od nabave Galaxy Watcha. Uzeo bi Watch6, ali ona promocija s tabletom je jednostavno bila odlična. Tako da, sat je za sada ponovno na čekanju. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Marko :D kaže...

Ja privemeno odustao od nabave Galaxy Watcha. Uzeo bi Watch6, ali ona promocija s tabletom je jednostavno bila odlična. Tako da, sat je za sada ponovno na čekanju. 

 O čem pričaš? Ono sa tabletom je bilo sa full cijenom. Ja ga još čekam dobiti, a prošlo mjesec i pol. Generalno ne vrijedi više od 150 eura.

A sad je sat na najnižim ciframa. GW Classic 47mm je trenutno 300 eura nov

Baš sad je pravo vrijeme za uzeti sat

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Ja ga planiram uzeti na pretplatu, uz ugovornu obvezu, pa bi možda cijena išla još nešto niže. Koliko vidim, cijena mu se (ako uzimam na pretplatu) nije mijenjala od one akcije s tabletom bar ne kod Telemacha.

13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Pređi na HT, tamo su jeftini preko tarife.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Pa i nije baš. HT ima samo LTE varijante, Telemach ima BT varijante koje su nešto jeftinije. Watch6 Classic 43mm LTE je u HT-u 18,49€ mjesečno što na dvije godine izađe 443,76€. U Telemachu me Watch6 Classic 43mm BT dođe 12,81€što je 307,44€.

 

Tarifa mi je isto tako u HT-u puno skuplja; 18,81€ mjesečno dok me u Telemachu dođe 10,72€.

Dakle, ukupna računica ispada HT—37,30€/mj. vs. Telemach—23,53€/mj.

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Aha ti ne gledaš one tarife sa 50% popusta.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Chome kaže...

Primijetio sam da mi na GW4 zadnje vrijeme kod hodanja ne prati gps rutu iako uključim da prati. Na kraju kad gledam na mobu nema ništa od lokacije kretanja. Na satu je normalno dana dozvola gps senzoru i na google maps senzor očitavam moju lokaciju tako da je senzor ispravan. Jel ima netko sličan problem?

 

Odnio sam na kraju sat na servis jer mio bilo 3 dana do isteka garancije. Zamijenili matičnu i zadnji poklopac. Uglavnom nakon što sam ga ponovno povezao sa mobitelom on je napravio neki restore ali ne potpun i u Wearable app pod backups ne vidim svoj backup koji sam napravio prije servisa. Čudno no ok sada gps izgleda radi koliko sam uspio iz stana provjeriti. Zamijenili matičnu s baterijom i zadnji poklopac.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zuper kaže...

Aha ti ne gledaš one tarife sa 50% popusta.

Koje tarife s 50% popusta? I što je potrebno za taj popust dobiti? Jer ovo na Telemachu je s uračunatim popustom pošto su nam tri broja kod njih.

13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Od M tarife je u HT pola cijene

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Da, uređaj je jeftiniji, ali tarifa je skuplja i opet me sve dođe puno skuplje nego kod trenutnog operatera. Ne planiram plaćati tarifu 4,20€ više jer ni onu najmanju ne stignem potrošiti. Od ove s 12 GB mi uvijek ostane 7 ili 8 GB. Uostalom, to nije cijena koju ću imati sve dvije godine; u tu cijenu treba uračunati i sljedeća dva poskupljenja radi inflacijske klauzule.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2023 11:35 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice