Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.940
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Apex Legends

Kad mene netko sa g7 toliko brzo skine znam da je posrijedi nešto drugo osim skilla.

 

btw. zašto ne bi uveli 2 step verifikaciju kao što ubisoft ima. Donekle bi smanjilo broj botova, lažnih acc itd.

Regaj se na 2 step preko google authenticatora da bi mogao igrati, ali sumnjam da smeće od origina podržava neke naprednije značajke zaštite kao razvijeniji programi, a možda se i varam.

 

Ugl, čitera će bit sve više i bit će sve bolji u prikrivanju toga, u to ne sumnjam, samo ovo nije tdm pa odigraš i izađeš, ovo je one life game gdje ti to pokvari cijelo iksustvo igranja.

 

+ volio bih da maknu delay kad padneš da ne možeš otvorit kutiju neko vrijeme i prijelaz sa 3rd u 1st je nekad spor i košta me života.

To treba ubrzati.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 14:13 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Ma u zadnjih dva tri dana se nakupilo more ili čitera ili su odjednom svi postali profići i skidaju sa wingmanom da praktički ne mogu fulat.

ja kad gledam gameplay od npr dizzya frajer se kaj je najbolje dosta isfulava ali ima brutalno dobro pozicioniranje.

 

Ne znam što se to točno dešava unatrag par dana ali svaki drugi game je “čudan” sa “čudnim likovima” ilitiga promaderfakerima

 Kad te tako rokne ostani ga spectejtati i pricekaj da uleti u neki fajt, lako se vidi kad netko ima aim bot. Mene su tako znali poskidati pa sam si pomislio "evo citera", al sam se onda iznenadio kad je lik fulao 2/3 sarzera u iducem fajtu. 

 

Navodno da ce ubaciti kill cam pa ce se citeri moci jos lakse raspoznati.

13 godina
offline
Apex Legends

To ništa ne znači kad nema ni reporta ni ičega.

 

Ne da mi e uopće gubit vrijeme na to. Kad stave report i to onda dapače.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

To ništa ne znači kad nema ni reporta ni ičega.

 

Ne da mi e uopće gubit vrijeme na to. Kad stave report i to onda dapače.

 Za sad se ekipu moze reportati ovdje, a citao sam da ce ubaciti i neki puno elegantniji in game report sistem.

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

ima sve više i više cheatera, postali su i preočiti. lik me skine i gledam kako me sva trojica lootaju dok moj frend čuči iza stijene kojih 50m dalje i ne miče se. za par sekunda sve pokupe sa mene i odmah se okreću i idu na frenda točno iza kamena gdje se skrivao, znaju jednostavno da je tamo. ili kad se sleti negdje u gužvu na startu i 1 lik poskida 10+ playera čim nađe oružje. svi su postali profesionalni igrači, aim je svima odjednom savršen. je kurac

13 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...

 Za sad se ekipu moze reportati ovdje, a citao sam da ce ubaciti i neki puno elegantniji in game report sistem.

 

 

 Stvarno misliš da se ikome da toliko zajebavat da prijavi nekog što na kraju ionako neće uroditi banom.

Simpatično je da je igra izašla tako optimistično bez report buttona i killcama.
shvaaćam da je free, shvaćam da rade itd, i dobro rade, ali moraju ubrzati i sredit igru pa d amogu počet ranked i turnire, jer tu je lova za njih.

Skinovi su kamilica, nije to zarada koja bi držala igru.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends

Ne kazem da im je sistem trenutno dobar, samo sam linkao ono sto je trenutno dostupno.

 

Prije rankeda definitivno moraju srediti te probleme ili ih svesti na minimum tu se slazem.

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Skullscar1989 kaže...

ima sve više i više cheatera, postali su i preočiti. lik me skine i gledam kako me sva trojica lootaju dok moj frend čuči iza stijene kojih 50m dalje i ne miče se. za par sekunda sve pokupe sa mene i odmah se okreću i idu na frenda točno iza kamena gdje se skrivao, znaju jednostavno da je tamo. ili kad se sleti negdje u gužvu na startu i 1 lik poskida 10+ playera čim nađe oružje. svi su postali profesionalni igrači, aim je svima odjednom savršen. je kurac

 Bez bloudhoundera to je nemoguce, naletio sam i ja na takve..

Moze te vidjeti ako ima ovog gore spomenutog ili ako mu krepani lik kojeg jos niste pokopali u sanduke prica gdje ste.. Sve ostalo ako ne radis zvukove je u najmanju ruku cudno..

 

Ja sam prije par dana igrao u timu s lvl 1 tipom. nismo niti krenuli lik je imao 10 killova, namjerno sam pogidnuo da ga gledam i kroz 1 min smo svi pali :)

 

12 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...
war3_tft kaže...

 Za sad se ekipu moze reportati ovdje, a citao sam da ce ubaciti i neki puno elegantniji in game report sistem.

 

 

 Stvarno misliš da se ikome da toliko zajebavat da prijavi nekog što na kraju ionako neće uroditi banom.

Simpatično je da je igra izašla tako optimistično bez report buttona i killcama.
shvaaćam da je free, shvaćam da rade itd, i dobro rade, ali moraju ubrzati i sredit igru pa d amogu počet ranked i turnire, jer tu je lova za njih.

Skinovi su kamilica, nije to zarada koja bi držala igru.

 LOL

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 ...just like we did with Nvidia visit, we’ll be working together to improve stability and performance on PC. In the next client patch on PC we will be addressing some of the known crashes, but there will still be work to do as we haven’t nailed down all crashes yet. 

 

iskreno se nadam da će riješit dropove i kreševe, i onda smo na konju, i cijelo iskustvo će biti još bolje.

Jedva čekam patch, iskreno, kao i  battle pass.

 stvarno me zanima u cemu je fazon kresanja igre.

 

evo gledam imamo gotovo pa isti racunar.

Ja niti jednog jedinog kresa nisam imao,nije ni cudo sto im je tesko locirat problem,kad ljudi sa istim hardwerom imaju razlicita iskustva.

 

tako davno u vrijeme BF3 igrao sa 2 jarana i jednom vazda kresalo 3mj,sve dok nije Bios update uradio hah.

logike nema al etoo

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
offline
Apex Legends

Možda je glupo ali eto meni se igra crasha puno više kad na lika stavim skin koji nije default. 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...
fila2208 kaže...
war3_tft kaže...

 Za sad se ekipu moze reportati ovdje, a citao sam da ce ubaciti i neki puno elegantniji in game report sistem.

 

 

 Stvarno misliš da se ikome da toliko zajebavat da prijavi nekog što na kraju ionako neće uroditi banom.

Simpatično je da je igra izašla tako optimistično bez report buttona i killcama.
shvaaćam da je free, shvaćam da rade itd, i dobro rade, ali moraju ubrzati i sredit igru pa d amogu počet ranked i turnire, jer tu je lova za njih.

Skinovi su kamilica, nije to zarada koja bi držala igru.

 LOL

 

 

Krivo si me shvatio pa da elaboriram. Skinovi su sjajni, legendary su znači extra, ma ne samo oni, svi.

...ali, kakve zarade ima igra ako ih craftam?
Malo tko, s našeg terena (iako smo mi nebitni i mali pool igrača) je lud uzet one zlatnike koji su skupi, i još one fore kad nešto košta 1100, a moš uzet 1000 za 10e.

Pitanje je koliko ekipe koja igra free baš igraju jer je free i ne planiraju ni lipe dat u igru jer ih ne zanimaju skinovi.

Siguran sam da su digli i dižu lovu na tih 50milja ljudi, sigurno je par miljuna upucalo u igru i još će sa battle passom, ali  skinovi kao takvi ne drže igru, već će to napravit turniri i stalni upgrade igre, kao što smo imali prilike vidjeti kako je to dota radila nekad ili cs/ow/itd.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 

 

Krivo si me shvatio pa da elaboriram. Skinovi su sjajni, legendary su znači extra, ma ne samo oni, svi.

...ali, kakve zarade ima igra ako ih craftam?
Malo tko, s našeg terena (iako smo mi nebitni i mali pool igrača) je lud uzet one zlatnike koji su skupi, i još one fore kad nešto košta 1100, a moš uzet 1000 za 10e.

Pitanje je koliko ekipe koja igra free baš igraju jer je free i ne planiraju ni lipe dat u igru jer ih ne zanimaju skinovi.

Siguran sam da su digli i dižu lovu na tih 50milja ljudi, sigurno je par miljuna upucalo u igru i još će sa battle passom, ali  skinovi kao takvi ne drže igru, već će to napravit turniri i stalni upgrade igre, kao što smo imali prilike vidjeti kako je to dota radila nekad ili cs/ow/itd.

turniri i eventualna liga, osim natjecateljskog dijela i zarade ucesnika, sluze kao promocija igre "obicnim" igracima, odnosno kupcima digitalnih dobara

 

na digitalnoj robi je uvjerljivo najveca zarada, ne samo ove igre, vec bilo koje koja ima svoju digitalnu trgovinu

 

za primjer recimo Epic games, koji je vise prometa ostvario na prodaji digitalne robe od fortnitea nego sto je ikada imao prometa i profita od Unreal engina i Unreal igara zajedno 

 

Blizzard, ima veci promet od kozmetickih stvari nego od pretplate za WoW itd itd

 

tu govorim samo o digitalnim stvarima, zamisli sada jos lova koja dolazi od licenci za igracke, figurice, poster i slicno, ali to je vec klasicna roba koja ima troskove, distribucije, skladistenja, rma, povrata i slicno, sto digitalna nema i zato je najveci izvor i prometa i profita

 

i jebeno mi je zao sto se ne bavim time, mislim na prodaju/izradu digitalnih dobara 

 

craftanjem ces se jako namuciti izraditi i jedan legendary skin, jer jednostavno previse kostaju i malo se matska opcenito dobiva

 

s obzirom koliko je igra dobra i zabavna, sigurno cu uzeti battle pass, jer od kada je ovo izaslo ne igram nista drugo, i vjerovatno cu kupovati battlepassove za svaku sezonu, dok god se ne zasitim igre ili ne dodem do 400kn koliko kostaju inace igre manje vise

 

cisto da mi ta kozmetika osvjezi igru, do sada sam imao dosta srece sa loot boxevima, imam 8 legendery skinova, a tek sam lvl 50, a i kada pogledam koliko sam kupovao igara, koje nisu bili ni blizu zabavne, kao ova koja je besplatna, win win za mene

 

13 godina
offline
Apex Legends

Mislio sam na ono što je dota apravila s internationalom kad si kupovao kao učešće u turniru i gledanje istog, a sva lova išla na zaradu itd.

Može se tu puno, jasno da će skinovi bit određena zarada, ali mislim da više ljudi igraju, manje kupuju, ali vidjet ćemo što nosi battle pass i koliko se isti ispalti.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

upravo sam igrao sa cheaterom u timu i naravno, win. frajer nam govori gdje da lootamo, kad su neprijatelji blizu... na samom kraju fino ping na svakog lika gdje se nalazi i samo juriša na njih. imao je 19 killova. pas mater, stvarno sumnjam da će se situacija popraviti s vremenom jer ovo je užas

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... 19 killova i "svjesnost" (awareness) okoline nisu nikakvi dokazi da je netko citer.... i ja sam upao u jedan skvod sa dva twitchera.... kad je izasao ekran sa statistikom tima, naprosto nisam mogao vjerovati da je lik (JamieBB) u mjesec dana skupio 7100 killova, bio sam siguran da je citer, jer to bi bilo 220 killova po danu, puno je to buraz, jaaako puno.... zadnji video i vec ima 7900 killova https://www.twitch.tv/videos/393903841..... dok ne uvrste killcam i replay mozemo samo sumnjati.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

..... 19 killova i "svjesnost" (awareness) okoline nisu nikakvi dokazi da je netko citer.... i ja sam upao u jedan skvod sa dva twitchera.... kad je izasao ekran sa statistikom tima, naprosto nisam mogao vjerovati da je lik (JamieBB) u mjesec dana skupio 7100 killova, bio sam siguran da je citer, jer to bi bilo 220 killova po danu, puno je to buraz, jaaako puno.... zadnji video i vec ima 7900 killova https://www.twitch.tv/videos/393903841..... dok ne uvrste killcam i replay mozemo samo sumnjati.....

 Mmm?

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Putn1k kaže...

 Mmm?

 ... khm, jos duplo gore ili bolje kako tko gleda.... pa ti onda olako reci jel netko citer.... a ima i video i lik ne pogadja bas svaki metak, ko Viss recimo ....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Apex Legends

patch danas....??

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Nadam se, čekam s nestrpljenjem da mogu počet igrat Pathfindera, po mogućnosti nek droppaju i battle pass iako mi se čini da bude battle pass par dana kasnije.

 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Kad ti kroz kuće i stijene pingom označuje kako se netko kreće... Ma jok, nije cheat. Svaki put kad pinga za enemy, zaleti se tamo i ubije nekoga. Nama na voice govori da je sve čisto, nema nikoga blizu te baca ping na smjer kamo moramo dalje i govori kako je tamo netko. I vidi vraga uvijek naletiš na nekoga u smjeru gdje idemo. Svaki put kad kaže ili pinga da je netko negdje, to je tako. Jer sve vidi. Mater mu jebem cheatersku 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

ok shvatili smo, ima čitera.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Novi klip je tu, kako da uzmete free apex pack 10 komada preko cmd opet mozete free:


Za vise ovakvih informacija itd da prvi saznate mozete doci na nas balkan discord gdje nas ima 1700+ membera:
https://discord.gg/tDFdfWh

Jack8
Moj PC  
4 2 hvala 2
13 godina
offline
Apex Legends

Battle pass inc.?

 

EDIT: Guess not 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 20:18 (Putn1k).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
jack8profile kaže...

Novi klip je tu, kako da uzmete free apex pack 10 komada preko cmd opet mozete free:


Za vise ovakvih informacija itd da prvi saznate mozete doci na nas balkan discord gdje nas ima 1700+ membera:
https://discord.gg/tDFdfWh

 Hvala stari, sad mi buraz složio to jer sam na poslu. Spiskao zlato i maknuo komandu.
A na njegovom acc na kojem ne igra probat pa čeklat pass.

U svakom slučaju odlično hvala :)

 

kad će onda patch nitko ništa osim ono info screena sa origina.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Apex Legends

Nema danas nista,mada su svi leakovi cak i origin upucivali na danas.

 

Medutim moguce je da je do ovog exploita di dobis 1000 coins,posto batlepass kosta 950coinsa (origin leakao),taj post je vec hot na redditu i ljudi to masovno rade.Ne kazem da je zato ali je moguce,posto bi svi imali besplatni battlepass.

ORIGIN: LtMoNkK
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

Nema danas nista,mada su svi leakovi cak i origin upucivali na danas.

 

Medutim moguce je da je do ovog exploita di dobis 1000 coins,posto batlepass kosta 950coinsa (origin leakao),taj post je vec hot na redditu i ljudi to masovno rade.Ne kazem da je zato ali je moguce,posto bi svi imali besplatni battlepass.

 

Posto iza njih (NAŽALOST) stoji EA vrlo velika vjerojatnost je da su i zato danas odgodili battle pass, pa kao slucajno leakano na Origin, mos mislit

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 22:24 (dad0r).
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... igra je besplatna, ajmo im jos uzet battle pass besplatno, exploitom, pa ce Respawn radit iz entuzijazma.... pa ko bi bio tako glup....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Pa kazem,origin sigurno nije slucajno leakao.Sve je vodilo ka danas da ce izaci,ne leaka origin bezveze,medutim u meduvremenu se pojavio taj exploit i eto nema nista danas.

 

To sad nema vise veze s EA.Pa zar bi ti kao developer free igre koja ima battlepass dopustio da izgubis miljune?

Pa taj exploit je svugdje,od reddita,youtuba i twitttera.Cak je i apex legends news na twitteru to objavio koji je verificiran.

Znaci sigurno je puno ljudi to napravilo,pa nisu ludi da daju battlepass besplatno tisucama ljudi.

ORIGIN: LtMoNkK
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice