Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?

poruka: 10
|
čitano: 3.912
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?

Ocu igrat taj Battlefield 2, pa reko da ga narucim iz zemlje engleske. A tamo imaju dva u ponudi:

 

Battlefield 2 (PC)

 

i

 

Battlefield 2: The Complete Collection (PC)

 

Eh sad, ovaj drugi je duplo skuplji. Koji da uzmem?

 

Mislim, jasno je meni da su tu svi zivi dodatci, ali jel mi to bas potrebno za igranje u mp? Jel to znaci da sa ovom osnovnom verzijom necu moci na sve servere?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?

jednostavno skini s neta

Only I need is my computer!!!
Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?

Pa oce li raditi na mrezi?

15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?

Skines si igru s neta, a ako hoces igrat MP kupis samo original key...   Imas na www.enabava.net, za BF2 key ti kosta 26.95$, oko 130kn. To je puno jednostavnije i brze nego narucivat cijelu igru, i vecina ljudi radi tak, pogotovo za Call Of Duty i Counter Strike...

My life has no purpose, no direction, no aim, no meaning, and yet I'm happy. I can't figure it out. What am I doing right?????
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?

 

Ne znam da li si primjetio ali oba itema su ti Out of Stock, to jest nemaju ih trenutno na lageru.

 

Ali zato imaš u Algoritmu ovaj Complete Collection za 149 kuna.

 

http://www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvod&kat=264&id=117559

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2009 14:42 (dekstroza).
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?

Za Battlefield 2 bi bilo najbolje uzeti Battlefield 2 Complete Collection jer su sad cijene jako niske, bar u online webshopovima.

Npr. ovdje se može uzeti CD-key koji aktivira igru na EA Downloaderu pa se igru jednostavno automatski skine s interneta kao digitalni download:
http://www.cdkey-game.com/battlefield-2-complete-cd-key-p-358.html

I sam sam kupio EA Downloader CD-key i aktivirao igru te se putem interneta skinulo oko 3,5GB i sve je radilo super - osim vanilla verzije, mogla se igrati Special Forces ekspanzija te koristiti unlockove iz booster packova Armored Fury i Euro Forces.

Ako nemate karticu, mogu igru naručiti umjesto vas, samo ostavite narudžbu ovdje.

 

Pozdrav!

eNabava CEO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?

A izgleda da nista od mog BF2, jer ljudima ne radi na Win7 x64. Rusi im se u 95% slucajeva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?

Kao prvo imas u crovortex-u BF2 sa svim dodacima za 150 kn

http://www.crovortex.com/webshop/igra-3416-Battlefield_2_The_Complete_Collection.html

Ali ako negdje nades BF2 (bez dodataka) po jeftinijoj cijeni onda uzmi to jer u novom patchu 1.5 dobis besplatno sve dodatke.

Tako da nema potrebe kupovati BF2 sa svim dodacima.

Ja sam stavio gore Complete Collection jer je ista cijena kao i kod obicnog BF2.

METALLICA!!!
15 godina
online
RE: Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?
the_dammed kaže...

A izgleda da nista od mog BF2, jer ljudima ne radi na Win7 x64. Rusi im se u 95% slucajeva.

Lol...Meni radi bez ikakvih problema...

Niti jednom se nije srušio...

 

Netko je gore napisao... u algoritmu complete collection 149 kuna...

Prije godinu dana kada sam ja kupio je bio 349 kuna...

Bit će!
14 godina
offline
Battlefield 2 narucivanje - koje izdanje?

Ma kupi cd-key za 12.95 dolara(63kn) ovdje...

http://www.cdkey-game.com/advanced_search_result.php?keywords=battlefield&osCsid=952506c3db7d308fd61f90a807f6238c&x=9&y=13

Skini igru s neta ubaci u demon tools no dvd image i igraj..a ovi dodaci ti nisu potrebni za to što imaš puuuno kvalitetnije modove za BF2 kao što je POE2(point of exsistence 2..Ukrajinci,Nijemci i Ameri zatim project reality i masu drugih preko stotinjak raznoraznih modova)..što se tiče BF2 i windows 7 radi bez problema kao i sa vistom i xp-om...pozdrav..

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice