Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.398.342
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
9 godina
offline
Battlefield 2018?

jackfrags se igra malo...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

It's happening boiiis!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 2018?

 

23. svibnja 21:00 Battlefield 5 Live Reveal

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Piše 10 PM CET. Možda se misli na CEST?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2018?
animosity_frenzy kaže...

Piše 10 PM CET. Možda se misli na CEST?

 CET je zimsko računanje vremena a CEST ljetno.

 

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Battlefield 2018?

CEST is the best!😀

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Ako bude Modern mislim da ce vecina biti jako sretna, a ako bude WW2 onda to nece biti nikakvo iznenadenje

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Haremzg kaže...

Ako bude Modern mislim da ce vecina biti jako sretna, a ako bude WW2 onda to nece biti nikakvo iznenadenje

 Vidio sam neke ankete. Oko 50% ljudi želi WW2. Baš me iznenadilo.

https://www.strawpoll.me/15710374/r

 

Još su bile dvije prije koji tjedan, slični rezultati...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2018?
CyberDemonVZ kaže...
Haremzg kaže...

Ako bude Modern mislim da ce vecina biti jako sretna, a ako bude WW2 onda to nece biti nikakvo iznenadenje

 Vidio sam neke ankete. Oko 50% ljudi želi WW2. Baš me iznenadilo.

https://www.strawpoll.me/15710374/r

 

Još su bile dvije prije koji tjedan, slični rezultati...

 Anketa ima 60 glasova.

Ti to nas zajebavaš?

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
pirat kaže...

 Anketa ima 60 glasova.

Ti to nas zajebavaš?

 Ova da.

Druge ne mogu pronaći. Bile su slične. S tisuću glasova..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
pirat kaže...
animosity_frenzy kaže...

Piše 10 PM CET. Možda se misli na CEST?

 CET je zimsko računanje vremena a CEST ljetno.

 

 Kod ovakvih objava uvijek uračunaju trenutno zimsko/ljetno vrijeme, tako da CET=CEST, tj. kreće u 10 navečer, 23.05.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield 2018?

Negdje sam pročitao da će igra biti sranje 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
MRSKI kaže...

Negdje sam pročitao da će igra biti sranje 

 Sigurno ovdje, priča se da je igra puštena za određene osobe na temelju ogromnog fanbojizma za ostale naslove.

čak si i ti bio na popisu pa te naprasno maklo....pitaj damu

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Battlefield 2018?

poškicam temu pomalo, baš me zanima koliko stranica bute još naspammali do 23. 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
nine kaže...

poškicam temu pomalo, baš me zanima koliko stranica bute još naspammali do 23. 

 to se želiš kladit?

 

Eh da, ma šta vas brine vrijeme. Stavite set remainder na youtubeu i dobit ćete notifikaciju. Na telefon ili na chromeu ako vam je to upaljeno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 0:22 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield 2018?

 

 

jel ovo svježe...više ne znam što smiem stavit :(

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 0:54 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2018?

Je svježe je, neko je stavio link članka na kraju prošle strane, Jack ga komentira..

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

 nisam baš skužio što želiš reći, ali nešto slično ima free 2 play igra Heroes and Generals. Imaš mapu europe i 3 strane(rusi, švabi, ameri) i oni koji maju premium su general. I svako polje na mapi donosi nešto. Aerodrom donosi više aviona, tvornica gorivo za tenkove i sl.

 

Ili nešto jednostavnija igra i dosta bolja. Red Orchestra 2 koja ima kampanju i toj kampanji imaš nekih 10 polja i svako polje daje timu tickete i na svakom polju druge mape. Tko ima više ticketa lakše pobjeđuje, ali ticketi se prenose u sljedeću rundu pa se mora taktizirati sa napadanjem i obranom.

 

Ovo zadnje ti je defuse mod za BF4 kojeg su ljudi igrali vjerovatno 2 tjedna i onda propao. Najbolje je pustiti da BF bude zasebna igra i ne kopirati CS jer to već imamo tamo. Dakle squad rush kao neki competitive i to je dosta. Ili nešto slično što BF1 incursions ima sad.

Ta f2p igra mi deluje malo kopmleksnije i mnogo udaljenije od trenutne bf mehanike.  A mislim na to da u jednoj bitci imas vise frontova. Sto se tice primera gore sto sam naaveo. Ako imas 64 ljudi na mapi 32vs32, onda se za topove/artiljeriju odvija jeda 10vs10 bitka, za zracnu luku isto npr 10vs10 bitka i treca borba oko zastavica 12vs12.  I ta treca bitka bi bila glavna bitka. Ove prve 2 ne bi trosile tikete ali bi tim koji ih trenutno drzi u posedu bio u prednosti. Jer bi imali pristup avionima ili artiljeriji sa kojima bi mogli da potpomazu glavnu bitku oko flagova. 

A sto se tice competetiva nisam znao da je bf 4 imao taj mod. Je l bio 32vs32? 
Probao sam incursions ali to mi je daleko od bf-a jer je 5vs5. To je bf-ov pokusaj da bude cs ili rainbow 6 siege. Dok 32vs32 bez responovanja bi bilo nesto sto samo bf moze da ponudi.  

Ovo sve naravno mogu da budu modovi nikako osnova battlefielda. Conquest large je naravno srce bf-a.

A sto se tice trailera mislim da bf nikad u njima nije prodavao maglu. BF1 trailer je bio spektakularan. Kada sam seo prvi put za igru nisam se osecao prevarenim u smislu da je obacaavano nesto sto nije dobijeno. Ogromni zepelin iznad ogromne mape, tenk tii prelazi preko rova iznad glave grafika eye candy sve je bilo tu. Isto vazi i za prethodne BF naslove.

Nego je l ja to dobro vidim ili je Battlefield 2018 dobio naziv Battlefield 5 a ne 2 :D

11 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
glukn kaže...


Nego je l ja to dobro vidim ili je Battlefield 2018 dobio naziv Battlefield 5 a ne 2 :D

 nikad nije ni bila opcija da se zove bf 2 s obzirom da vec imamo takvu igru...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
nine kaže...

poškicam temu pomalo, baš me zanima koliko stranica bute još naspammali do 23. 

 

 

Trudimo se razj3bat COD WW2 temo. 

 

U biti ... sve po starom...

15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
pirat kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Haremzg kaže...

Ako bude Modern mislim da ce vecina biti jako sretna, a ako bude WW2 onda to nece biti nikakvo iznenadenje

 Vidio sam neke ankete. Oko 50% ljudi želi WW2. Baš me iznenadilo.

https://www.strawpoll.me/15710374/r

 

Još su bile dvije prije koji tjedan, slični rezultati...

 Anketa ima 60 glasova.

Ti to nas zajebavaš?

 

 

Da bar bude WW2 i nek stave da Zemlju napadaju nazis sa Mjeseca i Marsa, stave još i BFG i rail gun, pa udri ko koga i ko protiv koga......

9 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
mrfloyd kaže...

 

Da bar bude WW2 i nek stave da Zemlju napadaju nazis sa Mjeseca i Marsa, stave još i BFG i rail gun, pa udri ko koga i ko protiv koga......

 + flir 

15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
glukn kaže...

Ta f2p igra mi deluje malo kopmleksnije i mnogo udaljenije od trenutne bf mehanike.  A mislim na to da u jednoj bitci imas vise frontova. Sto se tice primera gore sto sam naaveo. Ako imas 64 ljudi na mapi 32vs32, onda se za topove/artiljeriju odvija jeda 10vs10 bitka, za zracnu luku isto npr 10vs10 bitka i treca borba oko zastavica 12vs12.  I ta treca bitka bi bila glavna bitka. Ove prve 2 ne bi trosile tikete ali bi tim koji ih trenutno drzi u posedu bio u prednosti. Jer bi imali pristup avionima ili artiljeriji sa kojima bi mogli da potpomazu glavnu bitku oko flagova. 

A sto se tice competetiva nisam znao da je bf 4 imao taj mod. Je l bio 32vs32? 
Probao sam incursions ali to mi je daleko od bf-a jer je 5vs5. To je bf-ov pokusaj da bude cs ili rainbow 6 siege. Dok 32vs32 bez responovanja bi bilo nesto sto samo bf moze da ponudi.  

Ovo sve naravno mogu da budu modovi nikako osnova battlefielda. Conquest large je naravno srce bf-a.

A sto se tice trailera mislim da bf nikad u njima nije prodavao maglu. BF1 trailer je bio spektakularan. Kada sam seo prvi put za igru nisam se osecao prevarenim u smislu da je obacaavano nesto sto nije dobijeno. Ogromni zepelin iznad ogromne mape, tenk tii prelazi preko rova iznad glave grafika eye candy sve je bilo tu. Isto vazi i za prethodne BF naslove.

Nego je l ja to dobro vidim ili je Battlefield 2018 dobio naziv Battlefield 5 a ne 2 :D

 Ah to je bio BF4 gdje si mogao staviti svaki mod da bude 64 igrača radi procona i ostalih opcija. Ali mislim da je defuse bio zamišljen za 5v5.

 

 

Vidim neke glasine da u Battlefield V dolzi novi mod sličan Operationsima ali veće i opširnije. Uz to sa vidio spomen na War Stories koji bi kao svaka bita drugačije izgledala?! Uglavnom vidit ćemo.

15 godina
offline
Battlefield 2018?

I navodno BR mod koji ce doci naknadno :)

 

EDIT: Sve u svemu preorder k'o kuća kako god 

 

Iako me mrvu muči što će biti WW2 99.9%... pošto se još uvijek nadam u ostalih 0.01% za BC3.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 10:35 (mrsmith).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
mrsmith kaže...

I navodno BR mod koji ce doci naknadno :)

 

EDIT: Sve u svemu preorder k'o kuća kako god 

 

Iako me mrvu muči što će biti WW2 99.9%... pošto se još uvijek nadam u ostalih 0.01% za BC3.

 Ali to će vjerovatno biti malo drugačiji BR mod. Vjerovatno nešto brzo ili u više partija, i sistemom klasa. Zamisli si squad rush sa 6 squadova, pa scavanger gdje tražiš oružja oko mape i samo jedan respawn. Bubam sad ali ne vidim baš kako bi mogao biti sa 100 ljudi na jednoj velikoj mapi.

 

Pa BF:V je ovo nije BC3 sigurno :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 11:13 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

Ali to će vjerovatno biti malo drugačiji BR mod. Vjerovatno nešto brzo ili u više partija, i sistemom klasa. Zamisli si squad rush sa 6 squadova, pa scavanger gdje tražiš oružja oko mape i samo jedan respawn. Bubam sad ali ne vidim baš kako bi mogao biti sa 100 ljudi na jednoj velikoj mapi.

Ma da, neka varijacija na temu će biti sigurno :)

 

Jack Sparrow kaže...

Pa BF:V je ovo nije BC3 sigurno :)

Ma znam, ajde, ne moraš baš odmah svu nadu ubit

It is always darkest just before the dawn.
9 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
mrsmith kaže...

I navodno BR mod koji ce doci naknadno :)

 Od kud te informacije? Mora da mi je promaklo..

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Avensac kaže...
mrsmith kaže...

I navodno BR mod koji ce doci naknadno :)

 Od kud te informacije? Mora da mi je promaklo..

 Ooo, novo ime teme. Hvala modratori :D

 

U nekom intervjuu ili sastansku su iz DICEa izjavili da daju sve pohvale prema Fortnite-u i PUBG-u jer su uspjeli napraviti tako puno s "novom" vrstom igre.

I naravno, odma špekulacije da to znači da i DICE neće propustiti taj dio kolača.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 17:23 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Battlefield V

Upravo je prestavljen novi CoD.

Gledam multiplayer video.

 

Gledajući samo vizualno: koja grafika, koja animacija, prekrasno izrežirano, savršeno rezovi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šalim se, opet će ih BF posrat s videom.

 

Al igra izgleda ko da će privuči igrače.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 19:16 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Nisu li već istu ovakvu igru izdali barem 2-3 puta?

 

Kad će više ta kretenska franšiza posustati?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice