Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.362.250
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Igra li itko????

 

nema smisla bez community servera.

jedan dan ulazio nekoliko puta na servere, svaki put neko s cheatom dere guzove.


a i pored toga malo je tesko se vratiti sa bf 2042 zbog recoila, koji je osjetno veci u bfv. A i imam osjecaj da je ttk vec u bfv.

A najvise pored svega sta me otjeralo, ili sam ja ćorav ili je igra tako dizajnirana, ja protivnike jedva da vidim. Znaci nekad mogu kraj njega proci, necu ga uociti.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
2 godine
offline
Re: Battlefield V
Igra se , al ima dost hakera 😡😤
14 godina
offline
Battlefield V

ja ga igram svaki dan ali skupimo se malo bolji igraci pa ih proteramo sa servera :D
Koji ti je nick?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2024 17:36 (psihoroba).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Indestructible kaže..

 



A najvise pored svega sta me otjeralo, ili sam ja ćorav ili je igra tako dizajnirana, ja protivnike jedva da vidim. Znaci nekad mogu kraj njega proci, necu ga uociti.

 Stari smo, ćoravi i refleksi ko u mrtvog konja prijatelju...ista stvar i kod mene 

Prebrz mi je, više mi paše PUBG

15 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

ja ga igram svaki dan ali skupimo se malo bolji igraci pa ih proteramo sa servera :D
Koji ti je nick?

 

 Kolega i ja igramo svaki dan po malo,veliki amateri u bf, najveći problem tenkovi i avioni.. show program..

Cest la vie, mon amie...
7 godina
offline
Battlefield V

Igrm BF V vise iz dosade.
JAKO me zivciraju cheateri kojih se nemozes rijesiti. Uvjeren sam da EA to radi namjerno da bi ekipa kupila novu igricu i ovo prestala igrati. Samo da se uvede opcija kick glasovanja i onda ban brzo bi se igra procistila. Ovako ga prijavis, ban ali nista se nevidi jer lik i dalje unistava svima igru na serveru.

Ono sto me odusevilo je Tower mod igranja gdje se grade i cuvaju tornjevi, nekako  sam uvijek bi engineer u dusi a ne assault :)

Inace Kostur_OS_CRO

 
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Battlefield V
Ja uso u server di ih nije bilo znaci milina za igrati , al to je rijetkost haha 😁
15 godina
offline
Battlefield V

Odigram i ja, ali još mi je draži i bolji BF1. Atmosfera i grafika su mi extra. Tako da igram i njega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Kosturko1 kaže...

Igrm BF V vise iz dosade.
JAKO me zivciraju cheateri kojih se nemozes rijesiti. Uvjeren sam da EA to radi namjerno da bi ekipa kupila novu igricu i ovo prestala igrati. Samo da se uvede opcija kick glasovanja i onda ban brzo bi se igra procistila. Ovako ga prijavis, ban ali nista se nevidi jer lik i dalje unistava svima igru na serveru.

Ono sto me odusevilo je Tower mod igranja gdje se grade i cuvaju tornjevi, nekako  sam uvijek bi engineer u dusi a ne assault :)

Inace Kostur_OS_CRO

 Napravis svoj server i igras :)

7 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
Kosturko1 kaže...

Igrm BF V vise iz dosade.
JAKO me zivciraju cheateri kojih se nemozes rijesiti. Uvjeren sam da EA to radi namjerno da bi ekipa kupila novu igricu i ovo prestala igrati. Samo da se uvede opcija kick glasovanja i onda ban brzo bi se igra procistila. Ovako ga prijavis, ban ali nista se nevidi jer lik i dalje unistava svima igru na serveru.

Ono sto me odusevilo je Tower mod igranja gdje se grade i cuvaju tornjevi, nekako  sam uvijek bi engineer u dusi a ne assault :)

Inace Kostur_OS_CRO

 Napravis svoj server i igras :)

 Ma prestar sam ja za te zahebancije, a i sa vremenom sam na TI tako da ta opcija otpada. Na community serverima bude manje cheatera jer je uvijek jedan admin prisutam pa je lakse ali budu glupe mape.

15 godina
offline
Battlefield V

Ja kad se svratim na ovo sa COD like -bf2042, ne mogu se nadivit kako su mape dobre i koliko je grafički nadmočnija. State of the art , kao da ga je Da Vinci osmislio. To su radili umjetnici entuziasti koji nisu valjali EA hoštaplerima. 

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

DICE just saved Battlefield 5

 

Dice upravo dodao anticheat u BF V.

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

DICE just saved Battlefield 5

 

Dice upravo dodao anticheat u BF V.

 Upravo probao. Niš od toga još. Drugi meč - odmah čiter.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
16 godina
offline
Re: Battlefield V

Ko i meni kada sam krenuo igrati Pubg...svi su mi bili čiteri....i dan danas je tako 

Prokleti bili 

13 godina
offline
Battlefield V

Postoje community serveri, ja stalno igram na onim BoB, al jes da je queue uvijek 3+, al opet, isplati se bit alt tabban 5-10 min i odigrat 2-3 meča bez čitera nego kockat se s EA serverima.

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Mr. Fugitive kaže...
CyberDemonVZ kaže...

DICE just saved Battlefield 5

 

Dice upravo dodao anticheat u BF V.

 Upravo probao. Niš od toga još. Drugi meč - odmah čiter.

 E, izgleda da je ovo najava i još nije live.

https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/1bp47pp/ea_anticheat_coming_to_battlefield_v_april_3rd/

Steam and EA: CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Zove me ćaća prije neki dan da el iman kakvu drugi svjetski rat igru, ja mu dođen navečer i instaliran bf v, ništa drugo ni neman da je ww2
Eno ga čovik igra svaku večer, oduševljen. Bar neko...
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V

Otac ti zna znanje....sp je odličan, mp brz za matorce 

Ne znam jeli Bad Company 2 još živ sa serverima??

14 godina
offline
Battlefield V

BF i COD SP kampanje su turbofolk FPS gaminga...OK za neiskusne SP gamere koji nisu vidjeli bolje.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V

Govorimo govoriš o SP....šta ima bolje od Cod i BF serijala za fps, molim te sjeti me, možda sam zaboravio priznajem

14 godina
offline
Re: Battlefield V
Wiz3m4n kaže...

Govorimo govoriš o SP....šta ima bolje od Cod i BF serijala za fps, molim te sjeti me, možda sam zaboravio priznajem

 To ni nisu SP igre, više mu promo filmovi.

 

SP FPS  su Metro serijal, Bioshock serijal, Doom igre, Prey, Wolfenstein serijal, Borderland serijal, Halo serijal itd. da ne idem predaleko kao što je Stalker ili Half life1/2.

16 godina
offline
Re: Battlefield V

Hvala, odigrao sam ih sve, već sam se uplašio da nisam šta propustio, no Bf serijal naročito ima lijepu atmosferu i priču koliko god bila linearna i filmska ostavila mi je ok osječaj prilikom igre...od tvojih nabrojanih izdvojio bi HL2 i Metro serijal....fantastična atmosfera i trajnost solidna naspram Cod i Bf igara

 

Da ne zaboravim BF BC2 je prvi uveo tako lijepo odrađenu i složenu destrukciju okoline u svijet igara tako da ti to nazvao kako god ima svoje veliko mjesto u svijetu igara

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2024 10:47 (Wiz3m4n).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Wiz3m4n kaže...

Otac ti zna znanje....sp je odličan, mp brz za matorce 

Ne znam jeli Bad Company 2 još živ sa serverima??

 Ma on samo sp, sa 67 teško da ćeš imat reflekse za mp :)

16 godina
offline
Re: Battlefield V

Naravno, nisam ni mislio drugačije, no neda se to je bitno 

2 godine
offline
Re: Battlefield V
Jel ima učinka od updatea 😁
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Cekam da se vratim sa puta 08.04 pa cemo videti 🤣

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Cro0212 kaže...
Jel ima učinka od updatea 😁

 Nisam zasad naletio ali igram na ballerbude serveru treba testirat na official.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
14 godina
offline
Re: Battlefield V
meni jos uvjek stoji cod ww2 i bf1 za zavrsit
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V

Dobro je sve dok ti stoji 

14 godina
offline
Battlefield V

Nema toliko citera ali laga u 3 pm....

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice