Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.369.102
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
14 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...

Sad po novom treba i avione i tenkiće otključati.LOL

 Opa, koja glupost :D

Makar, poznavajući njihova otključavanja, vjerojatno u jednom danu otključaš sve kaj ti treba.

 sto je meni totalno bezveze

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...

Sad po novom treba i avione i tenkiće otključati.LOL

 Opa, koja glupost :D

Makar, poznavajući njihova otključavanja, vjerojatno u jednom danu otključaš sve kaj ti treba.

 

Nije baš istina u potpunosti. Imaš medium tenkove i čini mi se lovce otključane odmah. To je sasvim dovoljno za početak.

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...

Sad po novom treba i avione i tenkiće otključati.LOL

 Opa, koja glupost :D

Makar, poznavajući njihova otključavanja, vjerojatno u jednom danu otključaš sve kaj ti treba.

 sto je meni totalno bezveze

 Pa i meni.

Što treba biti odma, nek bude odma otključano.

A što treba otključati, nek se otključava danima.

Već sad u igri ima levela 40+.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Najbolja je bila BC2 formula.

 

Do 25 ranka je išlo brzo,i do 25 si otključao sva oružja,a nakon toga je išlo jako sporo do 50.

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

Najbolja je bila BC2 formula.

 

Do 25 ranka je išlo brzo,i do 25 si otključao sva oružja,a nakon toga je išlo jako sporo do 50.

 

 Mislim da je BF3 ima daleko najbolji unlock i upgrade sistem za sve. Totalno razradeno, service starovi, dog tagovi, attachmenti i upgradovi za vozila... Levelanje takoder logicno, coloneli nakon svih otkljucanih gluposti, zavrsni level je bio nekakav logican okrugli broj, a one ovo sto je pocelo s cetvorkom, sve neke gluposti, 140, pa 150, sta je iduce...

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 15:12 (justmarko).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
160?
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...
160?

 

Ne, taj broj bi možda nekoga mogao uvrijediti.

16 godina
moderator
offline
Battlefield V

Nakon prvih desetak sati - zakon, zabavno do jaja, jedva čekam da ponovo pokrenem i idem rokat. Ima bugova, ali cjelokupni gameplay je ispoliran vrhunski. Isto tako, o ovakvom netkodu drugi aktualni shooteri, izuzev možda Quake Championsa, mogu samo sanjati.

 

Taman mi je PUBG potpuno dosadio, a Black Ops 4 me nije nešto osobito uhvatio. BFV je došao kao naručen 

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Davor kaže...

...Ima bugova, ali cjelokupni gameplay je ispoliran vrhunski. ...

 Na koje si naletio? Ja u dvije runde još ni jedan.

Malo mi je čudno, ovo je BF koji je tek izašao, pa sam zabrinut 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
justmarko kaže...
pirat kaže...

Najbolja je bila BC2 formula.

 

Do 25 ranka je išlo brzo,i do 25 si otključao sva oružja,a nakon toga je išlo jako sporo do 50.

 

 Mislim da je BF3 ima daleko najbolji unlock i upgrade sistem za sve. Totalno razradeno, service starovi, dog tagovi, attachmenti i upgradovi za vozila... Levelanje takoder logicno, coloneli nakon svih otkljucanih gluposti, zavrsni level je bio nekakav logican okrugli broj, a one ovo sto je pocelo s cetvorkom, sve neke gluposti, 140, pa 150, sta je iduce...

 Let me guess, to ti je prvi bf koji si igrao?

Jeeer, da te razočaram, bf3 je imao NAJNELOGIČNIJI I NAJNEOKRUGLIJI broj soldier ranka ikad - 145, jer si imao ni 40 ni 50 do colonela, nego se netko u švedskoj sjetio ajmo se malo sprdat, pa stavio 45 rank+100 colonel rankova. Tak da ovo šta pišeš, sve pada u vodu :D

 

Al čekaj, ti si onaj megatron, markovcp i kak sve već ne, ak se ne varam, tak da mi je sve jasno, samo ne znam zašto ti admini toleriraju već 4.i account na forumu, valjda si s razlogom ostale popušio -.-

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 16:12 (jopis).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Davor kaže...

...Ima bugova, ali cjelokupni gameplay je ispoliran vrhunski. ...

 Na koje si naletio? Ja u dvije runde još ni jedan.

Malo mi je čudno, ovo je BF koji je tek izašao, pa sam zabrinut 

 U jednoj partiji na operacijama se napad nije mogao uopče spawnati. 7 minuta do kraja, a avioni su prestali dolaziti pa se nismo mogli respawnati. Jedino rješenja da prođe prvi dan operacija je bio da čekamo haha.

Nekad se nešto pobrka u igri, pa se ne može buddy revivati. Samo medic može rezati druge.

Igra mi 2 puta zaglavila u options ili profile i nebreš van osim alt + F4.

Ako se spawnaš na tenk kao treći gunner(onaj gore otkriven). Ne može koristiti mašinku, moraš van i nutra da bi ti mašinka proradila.

Tenk opet nema zvuka, desilo mi se 2 puta do sad. Moraš u audio mjenjati zvuk kako bi se "refreshalo".

 

To ono za sad što sam naletio. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Davor kaže...

...Ima bugova, ali cjelokupni gameplay je ispoliran vrhunski. ...

 Na koje si naletio? Ja u dvije runde još ni jedan.

Malo mi je čudno, ovo je BF koji je tek izašao, pa sam zabrinut 

 U jednoj partiji na operacijama se napad nije mogao uopče spawnati. 7 minuta do kraja, a avioni su prestali dolaziti pa se nismo mogli respawnati. Jedino rješenja da prođe prvi dan operacija je bio da čekamo haha.

Nekad se nešto pobrka u igri, pa se ne može buddy revivati. Samo medic može rezati druge.

Igra mi 2 puta zaglavila u options ili profile i nebreš van osim alt + F4.

Ako se spawnaš na tenk kao treći gunner(onaj gore otkriven). Ne može koristiti mašinku, moraš van i nutra da bi ti mašinka proradila.

Tenk opet nema zvuka, desilo mi se 2 puta do sad. Moraš u audio mjenjati zvuk kako bi se "refreshalo".

 Opet spawn i revive!

Čovjek bi pomislio da su naučili do sad s čim će imati problema u startu :D

 

Nego, "zaštitno lice" PUBG-a, WackyJack je prvi puta uploadao neku igru koja nije PUBG - i to je BFV. Čudi me odabir, jer ima dosta igara sličnijih PUBG-u, a i ova još nema battle royale mode, ali eto :D

Veli da mu se igra jako sviđa i da će vjerojatno početi raditi videe o analizi oružja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 16:48 (CyberDemonVZ).
11 godina
protjeran
offline
Battlefield V

...zasto je u bfu 64 magicna brojka? ne kuzim... cak je i cod uveo 100 igraca.... cega se ti papci boje.... https://www.destructoid.com/dice-is-still-targeting-64-players-for-its-eventual-battlefield-v-battle-royale-mode-530655.phtml

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Pop-in drveća je smiješan, na Twisted Steelu od zastave A prema mostu, ono brdo, čovječe na "12 metara" drvo nema krošnju uopće i onda napraviš korak i eto krošnje. Mislio sam da sam jedini, no vidim i kod jutjubera ista stvar. A i grafički neke stvari izgledaju očajno, baš tipa vegetacija, Twisted Steel tolko ružno izgleda, kao da je igra stara više godina. Čudi me da niko to ni ne spominje, je da nije previše bitno, al mene bode u oči. S druge strane imaju fakat ljepih mapa kao Narvik, Devastation itd...Za sad mi se Hamada i Aerodrom ne sviđaju, baš neke bezveze.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Jučer sam izgubio jednu partiju conquesta 0-500 cca.

Protivničkog tima je bilo 30% više pa je bilo skroz nebelensirano.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Davor kaže...

...Ima bugova, ali cjelokupni gameplay je ispoliran vrhunski. ...

 Na koje si naletio? Ja u dvije runde još ni jedan.

Malo mi je čudno, ovo je BF koji je tek izašao, pa sam zabrinut 

 

Meni se jučer dogodilo u par navrata da sam umro iza zaklona. Ne tipa 2 cm iza zaklona, nego baš metar ili dva. Ne sjećam se toga u BF1. Čini mi se da opet ima problema sa isporukom damage-a u jednom paketu, jer me jučer jedan lik baš uništavao sa stenom. Imam jurišnu pušku sa 3x scope-om, pogađam ga sa jedno 20-30m, lik se okrene - instadeath. WTF?! I tako jedno 3-4 puta.

 

Onda, u jednoj rundi na cijelom serveru se nije moglo oživljavati. Kad je počela nova runda, onda je bilo ok.

 

Problemi sa clipping-omg su na svakom koraku rekao bih.

 

Kad sam otišao jednom prilikom na progression, cijeli UI mi se bio strgao. Izgledao je kao kad se CSS ne učita, ili nešto strga na web stranici - ponavljanje elemenata, div-ovi jedan preko drugog itd...

 

Jedan daily assignment nisam mogao završiti nikako. Trebalo je dati 2 med packa timu. Podijelio sam ne 2, nego 200.

 

Nisam se opet mogao spojiti na prijatelje. Rekli su da im je to jedan od top prioriteta, no međutim.

 

Nisam siguran je li to bug, ali na customizaciji su mi se neka melee oružja pokazivala po nekoliko puta. Možda se o radi o istoj sjekiri sa nekom modifikacijom, nisam gledao baš detaljno, ali onako na prvu su izgledale potpuno identično.

 

Toga se trenutno sjećam iz mog 10h iskustva.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...

Jučer sam izgubio jednu partiju conquesta 0-500 cca.

Protivničkog tima je bilo 30% više pa je bilo skroz nebelensirano.

 Da, to nije nitko još spomenuo, balanser je banana totalna kao i nemogućnost switchanja tima. Sinoć baš dobra ekipa na jednom domination serveru, i pred kraj, kvita 'pol' protivničke strane, i sad, moj sq se htio cijeli prebacit preko i bilo bi opet jednako s obje strane, al ne, nema šanse. I šta je vic, upadne novi igrač na server i dođe u naš tim, a preko fali 5 ljudi.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Još od trice situacija je ajme na official serverima. I što se tiče balansa, cheatera i svega ostalog
Srećom pa postoje rentani serveri...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Na čemu se trenutno radi u BFV:

 

https://twitter.com/freeortman/status/1061534629705015296

 

Erik Ortman
‏1) Reached Career rank 50 already? You absolute beast! Fret not, we got more things in store for you. Starting with Overture you will have the new Chapter Rank to pursue, which works a bit different. We also got some fun plans to make the Career grind interesting for a long time!

2) Loving the rich customization but the amount of clicks wearing your mouse out faster than playing Cookie Clicker? We got some improvements brewing to make your customization experience much more pleasant.

3) Specializations are cool, you know what is even cooler? Letting you manage them whenever/wherever you want. Coming soon

4) ....

 

Poznati problemi na kojima se radi:

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9vclld/battlefield_vs_known_issues_list/

 

Weekly debrief:

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9vmynu/battlefield_v_weekly_debrief_november_9th_early/

 

Battletracker za BFV izlazi kad i igra (vjerojatno oko 20-tog)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 17:28 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Situacija čak izgleda obečavajuće. Iako, treba puhati da se ne opečemo.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

Situacija čak izgleda obečavajuće. Iako, treba puhati da se ne opečemo.

 Sve se bojim kak bi to izgledalo da je izašlo kad je bilo i najavljivano :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
NiramX kaže...

Situacija čak izgleda obečavajuće. Iako, treba puhati da se ne opečemo.

 Sve se bojim kak bi to izgledalo da je izašlo kad je bilo i najavljivano :D

 

Vjerojatno bi podsjećalo na BF4.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
justmarko kaže...
pirat kaže...

Najbolja je bila BC2 formula.

 

Do 25 ranka je išlo brzo,i do 25 si otključao sva oružja,a nakon toga je išlo jako sporo do 50.

 

 Mislim da je BF3 ima daleko najbolji unlock i upgrade sistem za sve. Totalno razradeno, service starovi, dog tagovi, attachmenti i upgradovi za vozila... Levelanje takoder logicno, coloneli nakon svih otkljucanih gluposti, zavrsni level je bio nekakav logican okrugli broj, a one ovo sto je pocelo s cetvorkom, sve neke gluposti, 140, pa 150, sta je iduce...

 

 

 

Mislis na HB plus grip i majka?

BF3 je poceo sa tom gluparijom ala Ken i Barbie.

Brkati muškarci znaju kako se igralo u 42ugoj i BF2. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Davor kaže...

Nakon prvih desetak sati - zakon, zabavno do jaja, jedva čekam da ponovo pokrenem i idem rokat. Ima bugova, ali cjelokupni gameplay je ispoliran vrhunski. Isto tako, o ovakvom netkodu drugi aktualni shooteri, izuzev možda Quake Championsa, mogu samo sanjati.

 

Taman mi je PUBG potpuno dosadio, a Black Ops 4 me nije nešto osobito uhvatio. BFV je došao kao naručen 

 Nice da li to znači da ćeš se opet uhvatiti pisanja o Bf 5 . Ako uhvatiš vremena i ako ćeš nešto pisati ajde molim te napiši savjete oko najbolih postavki u igri kao što si radio za Bf 1. Mislim da bi to zanimalo dosta ljudi. 

Pozdrav vidimo se na bojištu.

sake08
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Pošto nisam na kompu narednih par dana i nemrem pogledati PC od ostalih komentatora, ima li netko sličnu konfu mojoj: FX 8350, GTX 970, 16Gb RAM i neka iskustva kak igra radi sa tom sada već starom kramom?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
HAL kaže...
Pošto nisam na kompu narednih par dana i nemrem pogledati PC od ostalih komentatora, ima li netko sličnu konfu mojoj: FX 8350, GTX 970, 16Gb RAM i neka iskustva kak igra radi sa tom sada već starom kramom?

 Ja imam slično. radi relativno dobro, možda čak i bolje nego BF1 na nekim mapama.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Battlefield V

Iznenađujuće dobar video od JackFragsa.

 

Tips and tricks.

Obavezno štivo, pogotovo za nove igrače.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Obavezno štivo, pogotovo za nove igrače.

 

Znaci mi koji igramo BF5 vec godinama ne moramo gledati?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Obavezno štivo, pogotovo za nove igrače.

 

Znaci mi koji igramo BF5 vec godinama ne moramo gledati?

Tako je.

Tko igra BF V dulje od tjedan dana, ne mora gledati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Znači trebalo je točno 3 dana da ekipa skonta pizdarije i eto danas cijelu večer LMG meta.

Medic i SMG nema smisla kad mi dođe tip sa KE7-micom i pofreza me iz hipa ko majmuna.

Ne volim tu klasu i LMG ali eto stavio malo da probam i skidao likove ko sa laserom...nema recoil...hipfire strašan. Istina ima mali clip ali i reload je dosta brz.

 

Odemo pogledati statse malo i sljedeća je MG34....control po defaultu skoro 80%...pa lol....50 metaka ima puška...fino legneš uz stijenu da te ne vidi nitko i samo skidaš.

Enivej....morat će malo napravit balansa na pljucama jer kad se ekipa full uhoda i kad otključaju i slože pljuce ostale klase neće imat smisla.

 

Bombardere neću komentairat....valjda kad se piloti malo ispraksiraju neće radit takav nered...imali likovi 30+ killova po partijama

 

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 22:05 (Zero2).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice