BUG Online Game Server - CoD:BO zaključana tema

poruka: 245
|
čitano: 61.982
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Call of Duty: Black Ops
16 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
red_bull kaže...
AZBLA kaže...

kaj bu kaj od te rang liste?

oce. cim otkrijem na koji nacim ju mogu postat u txt formatu, naime top lista je u .db(database) formatu. ako tko ima ideju nek javi!

printscreen top 100 ili 50

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

+HQ I DOM

-TDM  

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
ZC_Someone kaže...
red_bull kaže...
AZBLA kaže...

kaj bu kaj od te rang liste?

oce. cim otkrijem na koji nacim ju mogu postat u txt formatu, naime top lista je u .db(database) formatu. ako tko ima ideju nek javi!

printscreen top 100 ili 50

evo probat cu tak..

jokaCRO ingame
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

ajde na server da vas ownam

http://de.xfire.com/profile/mp14isback/screenshots/?view#96673091
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
lamborghini murcelago lp640 kaže...

ajde na server da vas ownam

Lako tebi reci, a i igrati sa tim svojim Aimbootom ili kako ga ti zoveš pomagalo pri ciljanju!{#}

 

salim se ^^

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
14 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Da li imate u planu stavit sd?

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
thechosenfreak kaže...

Da li imate u planu stavit sd?

naravno. javi mi se preko steama i promijenimo mod prema zeljama..

edit: evo danas sam stavio s&d

jokaCRO ingame
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2011 10:59 (red_bull).
14 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

ovako, mene zanima do kada je admin unajmio servera, na koliko? i dal će kada istekne najam i dalje produljiti servera, jer mu je veće vrijeme prazan, (0) playera nego pun!

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Bernard Huky Hux kaže...

ovako, mene zanima do kada je admin unajmio servera, na koliko? i dal će kada istekne najam i dalje produljiti servera, jer mu je veće vrijeme prazan, (0) playera nego pun!

pa koliko znam server svaki dan navečer u vremenu od 18 sati pa na dalje bude pun, i rijetko kad se mogu spojit jer bude ko "čep" pun... a u prijepodnevnim i podnevnim satima bude prazan...-.-

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
16 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
system kaže...

pa koliko znam server svaki dan navečer u vremenu od 18 sati pa na dalje bude pun, i rijetko kad se mogu spojit jer bude ko "čep" pun... a u prijepodnevnim i podnevnim satima bude prazan...-.-

Inače zato jer je glavni admin servera Joka tako dobar prema nama mi ja se obično možemo spojiti kad god hoćemo.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Bernard Huky Hux kaže...

ovako, mene zanima do kada je admin unajmio servera, na koliko? i dal će kada istekne najam i dalje produljiti servera, jer mu je veće vrijeme prazan, (0) playera nego pun!

Ovako , moje razmisljanje je da nekako sa pretplatom izdrzim do jos jednog patcha , pa da dam "igri sansu", pa nakon patcha vidim dal je ekipa spremna vratiti se igri ili ne.. Stanje je dosta lose sto se tice servera, crashanje je i dalje prisutno, kao i problemi sa lagom i freezanjem kod igraca sto je rezultiralo sa puno praznih servera sto je i razumlivo.. eto.. a sto se tice top liste igraca na BUGU jos od tog nista imamo problem sa prebacivanjem liste iz .db formata u bilo sto citljivo.. Ali bit ce!!

jokaCRO ingame
15 godina
protjeran
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Od dana odkad je izašla, problemi su ostali.

Užas...

Kladioničarski blog --> www.betsandtips.blogspot.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
doxy kaže...

Od dana odkad je izašla, problemi su ostali.

Užas...

Da, uglavnom nisu nista bitno sredili. JA imam srece pa mi ne lagga,ali imam problema sa hit detekcijom te pucanjem veze...

 

Ovo sa hit detekcijom je tek sad doslo do izrazaja kada igram uglavnom sa snajperom. Tipa vise puta mi se dogodilo da upucam nekoga

u nogu i dobijem headshot za to i slicne stvari...  Ono wtf!!!   Te naprimjer nekog direkt u tjelo pogodim ili u glavu, a zapravo ne bude nista...

 

I ovako je dizajn najmanje pogodan za snajpere. Odnosno moras kampat, ili brzo snajpanje koje je dosta zajebano.

 

Te kad to donekle savladas onda je veliki problem hit detekcija. Tako da uzivam igrati snajpom, ali tehnicka strana igri cini vrlo frustirirajucu tu klasu.

 

Kao sto svi koji malo vise igraju znaju da je ovo igra ak74 i famasa. Te 90 % njih preferira ta dva oruzja.

 

Posebo je cudno osmisljen dizajn da mene lik s kraja mape skine s assault puskom ako ima acog. Ne vidim neku veliku prednost snajpa nad acog assault puskama.

 

U pravilu igra se svodi na po jedno oruzje iz svake klase. A to je itekako ocito za snajpere. Tako ako netko hoce snajpat treba stvarno volje i zivaca.

http://tridizajn.com/index.php
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
thechosenfreak kaže...
doxy kaže...

Od dana odkad je izašla, problemi su ostali.

Užas...

Da, uglavnom nisu nista bitno sredili. JA imam srece pa mi ne lagga,ali imam problema sa hit detekcijom te pucanjem veze...

 

Ovo sa hit detekcijom je tek sad doslo do izrazaja kada igram uglavnom sa snajperom. Tipa vise puta mi se dogodilo da upucam nekoga

u nogu i dobijem headshot za to i slicne stvari...  Ono wtf!!!   Te naprimjer nekog direkt u tjelo pogodim ili u glavu, a zapravo ne bude nista...

 

I ovako je dizajn najmanje pogodan za snajpere. Odnosno moras kampat, ili brzo snajpanje koje je dosta zajebano.

 

Te kad to donekle savladas onda je veliki problem hit detekcija. Tako da uzivam igrati snajpom, ali tehnicka strana igri cini vrlo frustirirajucu tu klasu.

 

Kao sto svi koji malo vise igraju znaju da je ovo igra ak74 i famasa. Te 90 % njih preferira ta dva oruzja.

 

Posebo je cudno osmisljen dizajn da mene lik s kraja mape skine s assault puskom ako ima acog. Ne vidim neku veliku prednost snajpa nad acog assault puskama.

 

U pravilu igra se svodi na po jedno oruzje iz svake klase. A to je itekako ocito za snajpere. Tako ako netko hoce snajpat treba stvarno volje i zivaca.

Ja igram samo sniper only servere u zadnje vrijeme, pa se fino ispraksiram em qs, em hardS, em ns :) ...al da ima lagga, tipa pogodis lika u glavu il tijelo, ono nist ... sry na little off topicu

13 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO

imam problem kod igrice javlja mi sistemsku gresku nakon sto sam krekirao : the program cant startet because d3dx9_43.dll is missing from your computer. Try reinstalling program to fix this problem.

sto da radim jel netko kuzi opce sve sam pokusao bar mislim da jesam. Inace igru sam skinuo s ovog torenta na pirate buy - Call.of.Duty.Black.Ops-SKIDROW-[tracker.BTARENA.org].iso.5945000.TPB

14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
markoSONY kaže...

imam problem kod igrice javlja mi sistemsku gresku nakon sto sam krekirao : the program cant startet because d3dx9_43.dll is missing from your computer. Try reinstalling program to fix this problem.

sto da radim jel netko kuzi opce sve sam pokusao bar mislim da jesam. Inace igru sam skinuo s ovog torenta na pirate buy - Call.of.Duty.Black.Ops-SKIDROW-[tracker.BTARENA.org].iso.5945000.TPB

Inace ovdje nema mjesta za piratluk, ali ajd, probaj reinstalirati DirectX ili skini negdje samo taj fajl koji ti fali, proguglaj

=CBC= Team | www.crobadcompany.com
13 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
hvala ti al moram malo bar nesto skinut:) jel samo da ga pokrenem ponovo instaliram directx i to je to?
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

šta je ovo dečki?? subota popodne, prazan server? :/

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

evo ja sam na serveru, mozda neko dode pa se napuni 

http://de.xfire.com/profile/mp14isback/screenshots/?view#96673091
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
ja u zadnje vrijeme samo igram sniper servere i to pretežno hc SnD
14 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Ja pak u zadnje vrijeme se igram samo sa svojom curom i to hardcore po noci, softcore po danu i ništa mi ne fali, nema citera i sve 5 :D
A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Bernard Huky Hux kaže...
Ja pak u zadnje vrijeme se igram samo sa svojom curom i to hardcore po noci, softcore po danu i ništa mi ne fali, nema citera i sve 5 :D

 Good4U, good4u, bolju foru jos nisam cuo{#}

aka ReaverTVZ
15 godina
odjavljen
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Upravo aktivirana igra preko steama, skida se pa se vidimo na serveru sutra {#} pozdrav

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
ZeNGe_CRO-mt kaže...
ja u zadnje vrijeme samo igram sniper servere i to pretežno hc SnD

Imaš neki ip?

Užas je naša furka
14 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO
može pitanje za admina, ili bilo koga ko zna ovo u vezi kik/ban cod Bo servera.
znači pokupio sam ban na =ICE= nuketown i nuketown 24/7 serveru moji najdrazi.
na prvome sam dobio kika zbog dobrog scora vratio se natrag i rekao adminu da je alte foce i hop, dobio ban,
tu pak na ovom drugom samo ban iz čista mira.
pa me znaima dal sam sada za stalno banani ili je to neki vremenski ban, jer to mi se jučer dogodilo i još ne mogu na taj server a prošla su 24 sata.
hoću ja moći više na te servere jer ipak je to nuketown 24/7 moja najdraža mapa sa najmanjim pingovima i najdražim game modom!?
Any Suggestions?
A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Bernard Huky Hux kaže...
može pitanje za admina, ili bilo koga ko zna ovo u vezi kik/ban cod Bo servera.
znači pokupio sam ban na =ICE= nuketown i nuketown 24/7 serveru moji najdrazi.
na prvome sam dobio kika zbog dobrog scora vratio se natrag i rekao adminu da je alte foce i hop, dobio ban,
tu pak na ovom drugom samo ban iz čista mira.
pa me znaima dal sam sada za stalno banani ili je to neki vremenski ban, jer to mi se jučer dogodilo i još ne mogu na taj server a prošla su 24 sata.
hoću ja moći više na te servere jer ipak je to nuketown 24/7 moja najdraža mapa sa najmanjim pingovima i najdražim game modom!?
Any Suggestions?

neces moci ako ti ne makne ban.. vidim da nije privremeni ban jer je proslo 24 sata.

sto se mucis, nadi drugi server a njihov admin ce nakon mjesec dana sam igrat na serveru ako ce kikat najbolje igrace

jokaCRO ingame
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Bernard Huky Hux kaže...
rekao adminu da je alte foce i hop

Šta bi to znacilo? Hop pretpostavljam bunny hopper, ali ovo prvo ne kuzim

=CBC= Team | www.crobadcompany.com
14 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO

Znači server je Njemački i naravno admin je švabo, a pošto me prvo kikao bez razloga, ja sam se vratio i napisao mu noob admin, a on meni odgovorio Was is di problem? nakon toga sam mu ja odgovorio da je on Alte Foce, a to ti znači stara prostitutka. i nakon toga hop (dao mi je ban) sad ti jasno?

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
15 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

ajd sad svi na Bug server!! :D

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Samo da javim dragim clanovima i clanicama da nekih tjedan dana necu bit dostupan i server je tenutno u rukama drugih admina. Inace pretplata se izlazi 9.2. Pa molim sve da razmisle dali cemo produzit najam servera ili ne. Posto nemam pristup kompu(u bolnici sam) molim nekog od clanova da izradi anketu sa pitanjima hocemo li produzit server ili ne posto je sve manje ljudi opcenito zainteresirano za black ops.
Hvala!
jokaCRO ingame
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Call of Duty: Black Ops
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice